2
5,100,000تومان 1 محصول
آشنایی با چسب های شیشه و کاربردشان(انواع+برند+قیمت)

آشنایی با چسب های شیشه و کاربردشان(انواع+برند+قیمت)

 در صنعت اتصال شیشه از چسب آکواریوم استفاده های فراوانی می شود، برای مثال از آن به عنوان پوشاندن درز ها، متصل نمودن تکه های شیشه، پر کردن درز ها و... استفاده می شود. به دلیل کاربرد بسیار بالای چسب های آکواریوم یا سیلیکون امروزه برند های بسیار زیادی اقدام به تهیه و تولید این گونه از چسب ها نموده اند. با این حال در ادامه به معرفی برخی از مهم ترین چسب های آکواریوم یا سیلیکون می پردازیم و شما را با انواع متفاوت و گوناگون آن ها آشنا می کنیم.

چسب شیشه آکواریوم:

چسب-سیلیکون-تیوپی-وال-فیش

چسب-سیلیکون-سومافیکس

چسب-سیلیکون-سولجر

چسب-سیلیکون-پمادی-سولجر

چسب-سیلیکون-سیلومکس

چسب-سیلیکون-سیلکس

چسب-سیلیکون-سون

چسب-سیلیکون-اشنایدر

چسب-سیلیکون-ثناسیل

چسب-سیلیکون-اس-پنجهزار

چسب-سیلیکون-پمادی-ثناسیل

چسب-سیلیکون-مولتی-سیل

چسب-سیلیکون-مولر

چسب-سیلیکون-مزدا

چسب-سیلیکون-ال-هشتصد

چسب-سیلیکون-جوبوفیکس

چسب-سیلیکون-جی-تی

چسب-سیلیکون-اینتکس

چسب-سیلیکون-هاچ-زد-زد

چسب-سیلیکون-گریزلی

چسب-سیلیکون-جی-مکس

چسب-سیلیکون-فیکسال

چسب-سیلیکون-فیدر

چسب-سیلیکون-فنزی

چسب-سیلیکون-باندومکس

چسب-سیلیکون-آرازیم

محصولات-چسب-لازیو

چسب-آینه

و در آخر به ذکر نوعی چسب های شبه سیلیکون می پردازیم که در ترازوی قیاس در وزن و کیفیت چسب های سیلیکونی در بازار قرار می گیرند:

سیلیکون-ویستا-فیکس

آشنایی با مشخصات فنی چسب های سیلیکونی

انواع ماستیک درزگیر:

از دیگر چسب های موجود در بازار که فروش بسیار مناسبی نیز دارد و در اکثر فعالیت های ساختمانی از آن استفاده می شود، چسب ماستيك درزگير است. این چسب انعطاف پذیری و قابلیت متصل کردن دو سطح به یکدیگر را دارد و به بهترین نحو ممکن آن ها را در کنار یکدیگر قرار می دهد.

از این محصول می توان برای به هم متصل کردن تکه های انواع شیشه ها و به عنوان یک درز گیر برای انواع پنجره ها، سرویس های بهداشتی و .... استفاده نمود. از محبوب ترین چسب های ماستیک درزگیر موجود در بازار می توان گفت:

• چسب ماستیک مایر
• چسب ماستیک ثنا استیک
• چسب ماستیک جی مکس
• چسب ماستیک اینتکس 
• چسب ماستیک پروفیکس

چسب-ماستیک-پروفیکس

چسب-ماستیک-اینتکس

چسب-ماستیک-مایر

چسب-ماستیک-ثنااستیک

چسب پلی اورتان:

از دیگر چسب های مهم در صنعت ساختمان سازی و خودروسازی چسب پلی اورتان است. این محصول با برخورداری از بهترین مواد اولیه کارخانه ای می توان به عنوان ایده آل ترین چسب برای متصل نمودن انواع شیشه، درز گیری ها و... مورد استفاده قرار بگیرد. از این رو در این جا چندین کاربرد این نوع چسب را توضیح می دهیم.

کاربرد چسب پلی اورتان:

چسب های پلی اورتان که اختصاراً  به آن PU نیز گفته می شود به دلیل برخورداری از کیفیتی مناسب و منحصر به فرد به طور طور کلی در انواع صنایع خودروسازی  و عایق بندی محصولات استفاده می شود.

از کاربردهای آن:

 • از آن می توان به عنوان عایق بندی انواع درب و پنجره استفاده می شود.
 • از آن می توان به عنوان عایق بندی مناسبی برای انواع شیشه های اتوموبیل استفاده کرد. 

چسب هاي 123:

چسب های 123 در بازار تنوع بی نظیری دارند و یکی از پرمصرف ترین و برترین چسب های خانگی و صنعتی به شمار می آیند که در مکان های مختلفی از آن ها استفاده می شود. یکی از مزیت های پرکاربرد این محصول، قدرت چسبندگی بسیار بالای آن است که می تواند اکثر قطعات را به یکدیگر متصل کند. در ذیل مهمترین کاربردهای چسب های 123 نام برده شده است:

انواع-چسب-فوری

کاربرد چسب های 123:

همان طور که اشاره نمودیم، چسب های 123 به دلیل قدرت بسیار بالای آن ها در چسبندگی مواد خاصی  به یکدیگر در مصارف زیادی استفاده می شود.

 • در صورتی که بخواهید انواع فلزات را به سایر قطعات دیگری چون فلز، پلاستیک و... متصل کنید چسب 123 بهترین گزینه محسوب می شود.
 • در برخی از موارد ممکن است فنجان های شما یا لوازم منزلتان بر حسب اتفاقی بشکند، در این صورت می توان از چسب های 123 به عنوان عنصری مناسب و ایده آل استفاده نمود تا تکه های شکسته فنجان ها به یکدیگر متصل شوند.
 • برای چسباندن تکه های چرمی لباس و یا مبل، این محصول بسیار مناسب و کاربردی است.
 • برای به هم چسباندن قطعات سفالی و یا گچی نیز می توانید از آن ها استفاده کنید.

مقایسه چسب های 123 و واشرساز خودرو

انواع چسب 123:

از چسب های 123 در صنعت به دلیل سرعت و قدرت چسبندگی بسیار بالایی که دارد  استفاده می شود که این موضوع در نوع خود بی نظیر و ممتاز است. از این رو دسته های بسیار متنوعی  از چسب های 123 در بازار به فروش می رسند که هرکدام از آن ها بر اساس نوع مواد تشکیل دهنده برای محیط های صنعتی و خانگی مناسب هستند. از مهم ترین چسب های 123 می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. چسب 123 ثناباند
 2. چسب 123 مزدا
 3. چسب 123 باندومکس
 4. چسب میتراپل
 5. چسب 123 سوما فیکس
 6. چسب 123 دیبا فیکس
 7. چسب 123 مپل مکس
 8. چسب 123 تکنو فیکس
 9. چسب 123 استار باند
 10. و....

چسب-فوری-استارباند

چسب-فوری-سولجر

چسب-فوری-ثناباند

چسب-فوری-مزیدا

چسب-فوری-هاسکی

چسب-فوری-گریزلی

چسب-فوری-باندومکس

چسب-فوری-آرازیم

چسب-فوری-پی-جی-فیکس

چسب خودرو:

نوع دیگری از چسب های موجود در بازار، چسب های واشرساز خودرو می باشند، از این چسب ها  به عنوان درز گیر های سیلیکونی در صنعت خودرو سازی استفاده می شود. همواره مدل های متنوعی از این محصول در بازار به فروش می رسد که هر کدام از آن ها ویژگی های مناسب و مخصوص به خود را دارند.

کاربرد چسب واشر ساز:

در صنعت خودرو سازی همواره از چسب های واشر ساز برای درز گیری ، چسباندن قطعات و تعمیرات قطعات تولیدی استفاده می شود چرا که عملکرد ایده آلی دارد. محصولات این دسته از چسب ها به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همانند میزان استحکام و چسبندگی مورد استقبال قرار گرفته اند. از نمونه های منحصر به فرد و جذاب این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. چسب واشرساز قرمز غفاری 85 گرمی
 2. چسب واشرساز غفاری 30 گرمی
 3. چسب واشرساز تسلا حرارتی 85 گرمی
 4. چسب واشرساز غفاری 85 گرمی
 5. چسب واشرساز یاماهیا 30 گرمی
 6. چسب واشرساز کاسپین 30 گرمی
 7. چسب واشرساز کاسپین 85 گرمی

واشر-ساز-ویکتور

واشر-ساز-مزیدا

چسب واشرساز غفاری 30 گرمی:

استفاده از چسب واشرساز غفاری 30 گرمی با توجه به نوع مواد به کار رفته و همچنین فرمولاسیون بسیار قوی می تواند در برابر انواع روغن، بنزین و ضد یخ مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهند و با چسبندگی ای بسیار بالا این قطعات را در بهترین حالت ممکن به یکدیگر متصل کند.

به دلیل قدرت و قابلیت منحصر به فردی که این محصول، در آب بندی و درز گیری چسب واشرساز غفاری 30 گرمی می توان از آن برای درز گیری و همچنین آب بندی انواع قطعات (سوپاپ، واتر پمپ ترموستات، دیفرانسیل، جعبه دنده و غیره…) استفاده نمود.

معرفی بهترین چسب های لوله:

چسب-لوله-قوطی-تانژانت

چسب-فشار-قوی-اولترا

جچسب-فشار-قوی-تانژانت-پی-وی-سی

قیمت چسب شیشه

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، آبنه، شیشه مات، شیشه لمینت، شیشه سکوریت، انواع شیشه رنگی، انواع شیشه دوجداره، شیشه شیت، انواع طرح های شیشه مشجر، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع دستگاه و ماشین آلات شیشه، طلق های پلی کربنات، بلوک های رنگی و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.