2
5,100,000تومان 1 محصول
شیشه رفلکس چیست؟خرید عمده شیشه رفلکس+حواله

شیشه رفلکس چیست؟خرید عمده شیشه رفلکس+حواله

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

آیا تا کنون به پنجره های ساختمان های مسکونی و اداری که بسیار مرتفع می باشند دقت کرده اید؟
شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا برخی شیشه ها از بیرون قابل دید نیستند و ما نمی توانیم از بیرون به داخل این نوع شیشه ها نگاه کنیم!!!
با افزایش جمعیت در کلان شهر ها و بهتر است بگوییم شهرهای پر جمعیت تعداد ساختمان ها نیز افزایش یافته است. افزایش ساختمان های مسکونی در شهر به این معنیست که ساختمان ها به یکدیگر نزدیک شده اند و بلعکس ارتفاع آن ها بیشتر شده اند. در شرایط ساختمان های کنونی یکی از بزرگترین معضلات نیز ایجاد حریم خصوصی با کمترین هزینه می باشد که معماران و صنعتگران سعی در انتخاب بهترین روش برای جلوگیری از دید در داخل ساختمان می باشند.

شیشه رفلکس ساختمانی:

شیشه رفلکس شیشه ای پر کاربرد می باشد که بر روی خود لایه ای منعکس کننده از فلزات جهت انعکاس نور خورشید، اشعه ماوراء بنفش، پوشانده شده است. یکی از علل محبوبیت شیشه های رفلکس در بازار تنوع رنگ های این نوع شیشه می باشد که یک طرف آن شیشه رنگی و طرف دیگر آن آینه رنگی وجود دارد و نصب این شیشه در تمای ساختمان زیبایی آن را دو چنان می کند.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس صورتی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آزور قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس مسی قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس برنز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس سبز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس

شیشه رفلکس چیست؟

نوعی از شیشه ها که توانستند تحول عظیمی در صنعت ساختمان سازی و کاهش معضلات ساختمان های کنونی با توجه به افزایش جمعیت را به وجود آورند شیشه های رفلکس یا شیشه های آینه ای می باشند. شیشه های رفلکس از یک لایه پوشش منعکس کننده بر روی خود تشکیل شده اند که این پوشش در کاهش حرارت ورودی ساختمان و همچنین درخشندگی نور و افزایش زیبایی ساختمان تاثیر بسیار زیادی دارد. یکی از بهترین راه حل های در اصطلاح 360 درجه ای نامیده می شوند جایگزین کردن شیشه هایی با پارامترها و معیارهای بسیار مفید و کاربردی به جای شیشه های قدیمی می باشد.

تفاوت شیشه رفلکس و شیشه ساده:

شیشه های ساده در مبتدی ترین حالت و فرم خود درصد زیادی از نور تابیده شده را از خود عبور می دهند. شیشه های ساده در واقع بیشتر برای مکان های مورد استفاده قرار می گیرند که ایجاد نور طبیعی در آن اهمیت فراوانی دارد و بهتر است با نصب شیشه های ساده از صرف هزینه های سنگین نیز در این نوع ساختمان ها جلوگیری کنیم. شیشه های رفلکس برعکس شیشه های ساده ذره ای از نور را خود عبور نداده و این امر به نوع پوشش موجود بر روی آن ها باز می گردد. از پارامترهای متغیر در شیشه های رفلکس می توان به تغییر میزان نور عبوری و بازتاب آن از شیشه اشاره کرد. شیشه های ساده در مقایسه با شیشه های رفلکس از قیمت کمتری برخوردارند.

فرآیند تولید شیشه رفلکس:

شیشه های معمولی به دو صورت به شیشه های رفلکس تبدیل می شوند. شیشه های معمولی در کارخانجات با ذوب کردن ماسه مخصوص یا سیلیس در حرارت بالایی ساخته می شوند. قسمت زیادی از مواد سازنده شیشه شیشه سیلیس می باشد که در نوع خود بسیار براق و شفاف است.  کربنات کلیسم و کربنات سدیم نیز از مواد پایدارکننده و قوام دهنده برای ساخت شیشه می باشد. وجود کربنات کلسیم در مواد مذاب تشکیل دهنده شیشه سبب افزایش مقاومت ساختاری شیشه می گردد که در نهایت شیشه ساخته شده متشکل از ماسه مخصوص و سیلیس و کربنات سدیم و کربنات کلسیم می باشد که مقاومت دوچندانی در برابر ضربه و مواد شیمیایی دارد. در پایان کار زمانی که مواد به حال مذاب درآمده اند با توجه به نوع شیشه که قرار است چه نوع شیشه ای تولید شود ترکیبات نهایی را به شیشه اضافه می کنند. فرآیند تولید شیشه رفلکس نیز همانند دیگر شیشه های ساختمانی می باشد که می توانید با مراجعه به این صفحه  به طور مجزا با مراحل تولید شیشه های ساده آشنا شوید. برای رفلکس کردن شیشه های معمولی با به کار بردن فلزات و آلیاژهایی مشخصات و ویژگی های اصلی شیشه را تغییر می دهند. به زبانی دیگر برای ساخت شیشه های رفلکس باید بگوییم تنها یک مرحله به مراحل تولید شیشه ساده اضافه می گردد که همین امر سبب انعکاس در این نوع شیشه ها می گردد. بعد از اتمام ساخت شیشه در این مرحله روی شیشه را با انواع فلزاتی همچون آلومینیوم، نیکل،مس و کروم و نقره پوشش می دهند. هم چنین شما می توانید شیشه های رفلکس را با بهترین کیفیت و قیمت از نوین الماس خریداری کنید.

بیشتربخوانید: انواع شیشه رفلکس را بشناسید

تبدیل شیشه رفلکس به معمولی:

همانطور که در بالا ذکر کردیم علاوه بر شیشه های رفلکس که در کارخانجات ساخته می شوند روش های دیگری نیز برای ساخت شیشه های رفلکس وجود دارد. شیشه های معمولی  را می توان به صورت دستی  و با استفاده از چسباندن ورق های آلومینیومی نازک بر روی شیشه به شیشه رفلکس تبدیل کرد. این روش در مقایسه با شیشه های رفلکس که در کارخانجات تولید می شوند بسیار آسان می باشد و این نوع شیشه در مقایسه با شیشه های رفلکس تولید شده توسط کارخانجات ارزانتر بوده و بسیار مقرون به صرفه است. این پوشش آلومینومی بسیار نازک بوده و مقدای بسیار کمی از نور را از خود عبور می دهند.
روش دیگر ساخت شیشه رفلکس برچسب های جیوه ای می باشند که می توان بر روی شیشه چسباند تا از ورود نور مستقیم خورشید به داخل ساختمان جلوگیری کنیم. این نوع از برچسب های رفلکس کننده عرض بسیار کمی دارند پس در نتیجه سطح کمتری از نور خورشید را از بین می برند. برچسب های شیشه ای جیوه ای چیزی حدود 80% اشعه ماوراء بنفش خورشید را جذب خود می کنند و مانع از آسیب رسیدن به پوست، چشم و رنگ پریدگی در ابزار و وسایل و تجهیزات موجود در ساختمان و یا منازل می شود. نصب برچسب های رفلکس شیشه ای بر روی شیشه باید با دقت فراوانی انجام شود و حتما قبل از نصب آن شیشه را تمیز کنید.

مزایای شیشه رفلکس:

یکی از علل نصب شیشه های رفلکس کاهش هزینه های مربوط به تهویه ساختمان می باشد که تاثیر زیادی در خنک شدن فضای داخلی ساختمان دارد.
1.مانع از دیده شدن داخل توسط افراد بیرونی در طول روز.
2.انعکاس نور خورشید و کاهش حرارت ورودی ساختمان.
3.صرفه جویی در مصرف انرژِی.

معایب شیشه رفلکس:

اگر بخواهیم معایب شیشه های رفلکس را در نظر بگیریم باید بگوییم این نوع شیشه ها همانگونه که از ورود نور خورشید جلوگیری می کنند درصد قابل توجهی از نور را نیز هدر داده و منعکس می کند. یکی از معایب شیشه های رفلکس عملکرد آینه ای آن ها در طول شب می باشد که از درون مانند آینه و از برون مانند شیشه ی معمولی عمل می کند.
1.کاهش نور ورودی ساختمان.
2.دیده شدن داخل ساختمان توسط افراد بیرونی در طول شب.

بهترین رنگ شیشه رفلکس:

شیشه های رفلکس از عمده ترین انتخاب ها برای نمای ساختمان علی الخصوص ساختمان های مرتفع می باشد چرا که در رنگهای بسیار متنوعی تولید و روانه بازار می گردد. شیشه های رفلکس رنگی طاهری بسیار زیبا دارند و علاوه بر یک طرف شیشه ی رنگی طرف دیگر آینه ی رنگی به کار رفته است و می توان از آن ها برای زیبایی هر چه بیشتر محیط استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: رنگبندی شیشه رفلکس

شیه های رفلکس رنگی در رنگ های زیر در بازار عرضه می گردد:

شیشه رفلکس نقره ای:

شیشه های رفلکس نقره ای یکی از پر کاربردترین شیشه های رفلکس در میان دیگر شیشه ها می باشد. شیشه رفلکس نقره ای  در مقایسه با شیشه های رفلکس رنگی چون شیشه رفلکس طلایی، برنز و .... از انعکاس بیشتری برخورداند و به همین خاطر شیشه رفلکس نقره ای  را شیشه رفلکس آینه ای نیز می نامند. شیشه رفلکس نقره ای یا شیشه رفلکس آینه ای انواع متفاوتی در بازار دارد که پر فروش ترین و پر کاربردترین نوع آن، شیشه دوجداره رفلکس می باشد. شیشه رفلکس دوجداره در ترکیب خود از یک لایه شیشه رفلکس نقره ای و یک لایه شیشه ساده ساخته شده است. تفاوت بارز این شیشه نسبت به شیشه های رفلکس دیگر میزان رفلکتیو 100% آن ها می باشد که بسیار پر کاربرد برای مکان هایی است که از نور کافی و مناسب برخوردار نمی باشند.

شیشه دوجداره رفلکس نقره ای:

شیشه رفلکس نقره ای با قرار گرفتن در کنار شیشه ای ساده و قاب دوجداره موجود میان آن ها به یک شیشه دوجداره رفلکس نقره ای با قدرت رفلکتیو و انعکاس بالا تبدیل می شود. شیشه رفلکس دوجداره نقره ای با قابلیت هدایت نور به داخل ساختمان می توان با اطمینان کامل آن را  در مکان های کم نور و اداری نصب کر د. شیشه رفلکس دوجداره نقره ای به علت قدرت بالایی که در انعکاس نور دارد به شیشه دوجداره سوپر سیلور نیز در بازار شناخته می شود. سوپر سیلور در لغت به معنای ماوراء نقره ای می باشد که این ویژگی به مشخصه آینه ای بودن این نوع شیشه رفلکس باز می گردد.

شیشه رفلکس طلایی:

شیشه رفلکس طلایی از متداول ترین و معمول ترین شیشه های رفلکس می باشند. شیشه های ساده طلایی به عنوان شیشه های رومیزی، جلومبلی، میز ناهار خوری استفاده می شود. شیشه های طلایی رفلکس در مقابل شیشه های ساده طلایی حالت آینه ای دارند و سمت دیگر شیشه همانند شیشه ساده رنگی می باشد. شیشه های رفلکس طلایی را به عنوان شیشه هایی برای پنجره های دوجداره و یو پی وی نصب می کنند.
شیشه رفلکس طلایی از بهترین انتخاب ها برای شیشه های ساختمان های قهوه ای رنگ و مشکی رنگ می باشند.

شیشه-رفلکس-وین-گلد

شیشه رفلکس برنزی:

شیشه رفلکس برنزی از دیگر شیشه های رفلکس رنگی در بازار می باشد. جالب است بدانید این شیشه در میان شیشه های رفلکس از رنگ به خصوصی برخوردار است. آیا تا کنون ساختمان های اورسی شکل که پنجره هایی به رنگ سنتی دارند را مشاهده کرده اید؟ آری این پنجره ها بر روی خود شیشه های رفلکس برنزی دارند که بسیار مایل به رنگ مشکی می باشد و قابلیت بالایی در ایجاد حریم خصوصی دارد. از دیگر مزایای این شیشه پر فرو ش می توان به حفظ ورود گرما به داخل ساختمان در فصل تابستان اشاره کرد که از معضلات اخیر در ساختمان های مرتفع می باشد.

شیشه-رفلکس-برنز

قیمت شیشه رفلکس دودی:

شیشه رفلکس دودی از دیگر رنگ های تیره و بسیار کاربردی برای فضاهای خارجی ساختمان و شیشه ی پنجره های دوجداره می باشد. از خصوصیات بارز شیشه های رفلکس دودی می توان گفت به راحتی اشیاء پشت شیشه قابل مشاهده نمی باشند و این شیشه نور را به میزان قابل توجهی منعکس می کند. هم چنین جالب است بدانید شیشه های رفلکس دودی از ورود اشعه ماوراء بنفش و حرارت بیرونی به داخل ساختمان جلوگیری می کنند و ما می توانیم هزینه های هنگفت تهویه ساختمان را با نصب این شیشه ها کاهش دهیم.

شیشه-رفلکس-دودی

قیمت شیشه رفلکس آینه ای1402:

شیشه رفلکس آینه ای از پر کاربرد ترین شیشه در میان صنتعگران و ساختمان سازان می باشند. در واقع عملکرد شیشه های رفلکس آینه ای در شب و روز به این صورت میباشد که بیشتر نماهای ساختمانی و ساختمان های مرتفع در مکان های شلوغ و ساختمان های تجاری را که می بینید امکان مشاهده داخل آن ساختمان ها وجود ندارد و در همین حین افراد داخل ساختمان بیرون را به راحتی می توانند مشاهده کنند. شیشه رفلکس آینه ای قابلیت بازتاب نور تا 30% دارد و این میزان بسیار چشمگیری در میان شیشه های رفلکس می باشد. برخی از شیشه های رفلکس آینه ای 50% از نور تابیده شده به خود را منعکس می کنند و این شیشه ها در بازار به شیشه های سوپر رفلکس و یا رفلکس ویژه  شناخته می شوند.

شیشه-رفلکس-سوپر-سیلور

شیشه رفلکس پنجره:

ساختمان های مسکونی در سالیان سال دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است و باید گفت به نوعی این تحولات برای راحتی هر چه بیشتر ساکنین ساختمان و بشریت بوده. از گذشته تا کنون پنجره قلب ساختمان بوده و در انتخاب نوع شیشه آن باید دقت کنیم. شیشه پنجره ها تاثیر زیادی در عملکرد تهویه ساختمان دارد. شیشه رفلکس پنجره ها توصیه می شود از نوع رفلکس سکوریت انتخاب شود چرا که این شیشه در ابعاد بسیار بزرگی تولید می شوند و میزان شکست در آن ها بسیار کم می باشد. شیشه رفلکس از شیشه های پر تقاضا برای شیشه های پنجره ساختمان های مسکونی و اداری می باشد.

قیمت-شیشه-رفلکس-صورتی

قیمت-شیشه-رفلکس-سبز

قیمت انواع شیشه ساختمانی:

قیمت شیشه های ساختمانی با توجه به اینکه چه نوع شیشه ای و با چه متراژ و ابعادی سفارش داده می شود محاسبه می کنند. شیشه های ساده از قیمت پایینتری نسبت به شیشه های رفلکس و دیگر شیشه های فرآوری شده دارد. شیشه های فرآوری شده در اصطلاح به شیشه هایی می گویند که طی مراحل مختلفی چون سکوریت، دوجداره، بازتابندگی، لمینت، ماسه پاشی و...  به شیشه های دیگری تبدیل می شوند و در خصوصیات ذاتی آن شیشه تغییر ایجاد می کنند.

ابزار شیشه ارزان از کجا بخریم؟

قیمت شیشه رفلکس:

شیشه های رفلکس نیز از شیشه های فرآورده شده کارخانجات می باشد. انواع شیشه رفلکس و ضخامت های متنوع آن در بازار از عوامل بسیار موثر در قیمت شیشه های رفلکس می باشد. کاربرد نیز معیار موثری در شیشه های رفلکس می باشد چرا که این نوع شیشه ها به منظور ساخت نماهای مسکونی تولید می شوند. شیشه های رفلکس در نوع خود از پر فروش ترین شیشه های ساختمان می باشد و همین امر در قیمت آن ها بسیار تاثیرگذار است. ساختار شیشه های رفلکس به گونه ای است که نمای بیرونی آن در روز حالت آینه ای دارد و در شب نمای درونی ساختمان حالت آینه ای دارد. ویژگی های منحصر به فرد شیشه های رفلکس از علل گرانتر بودن این شیشه می باشد. انعکاس متفاوت شیشه رفلکس در شب و روز قیمت آن را نسبت به شیشه های ساده و شیشه های دیگر دوچندان می کند.

از دیگر شیشه های جام ساختمانی می توان به رفلکس اشاره کرد که این محصول در رنگ های مختلف طراحی و تولید می شود. شیشه های رفلکس با خاصیت بازتابنده در روشنایی روز همانند آینه عمل می کنند، در حالی که هنگام مشاهده آن از داخل ساختمان کاملا شفاف است. نحوه بازتاب این شیشه در ساعات شب برعکس است و این ویژگی خود را از داخل ساختمان به نمایش می گذارد و خارج از محیط بسیار شفاف بنظر می رسد. 

یکی از ویژگی های خاص شیشه های رفلکس کاهش حرارت و نور ساختمان است و مانع انتقال گرمای بیرون به داخل می شود. شیشه جام رفلکس را می توانید در رنگ ها، ضخامت و اندازه های مختلف سفارش دهید و از آن بدون محدودیت در پروژه های ساختمانی مختلف استفاده کنید. قیمت شیشه جام رفلکس نیز با توجه به مشخصات آن کالا قابل حدس است که مشاهده مدل های مختلف آن می توانید به حدود قیمت دست یابید.

قیمت شیشه دوجداره رفلکس:

شیشه دوجداره رفلکس نقره ای علاوه بر اینکه محبوبترین نوع شیشه رفلکس می باشد از قیمت بیشتری نیز برخوردار است. شیشه های رفلکس دوجداره از یک شیشه ساده و لایه ی شیشه رفلکس به همراه گاز آرگون میان آن ها تشکیل می شود. البته لازم به ذکر است که شیشه های دوجداره رفلکس موجود در بازار برخی فاقد گاز آرگون می باشد که از قیمت نازلتری در برابر شیشه دوجداره رفلکس های دیگر دارد. ابعاد و متراژ سفارش شده در شیشه های رفلکس دوجداره از پارامترهای تعیین کننده قیمت شیشه دوجداره رفلکس می باشد. از شیشه دوجداره رفلکس نقره ای بیشتر برای ساختمان هایی با سنگ نمای سفید استفاده می کنند.

شیشه رفلکس تیتانیومی چیست؟

شیشه رفلکس تیتانیومی نوعی خاص از شیشه های رفلکس می باشد که با اضافه کردن آلیاژ و فلزاتی خاصیت رنگ و بازتاب نور شیشه را تغییر می دهند. ساختار شیشه های رفلکس تیتانیومی در قالب استاندارد از یک شیشه رفلکس و دوجدار شیشه شفاف تشکیل شده است. عملکرد شیشه رفلکس تیتانیومی به وجود جداره رفلکس آن باز می گردد و از دیده شدن فضای درونی شیشه جلوگیری می کند. رنگ و نوع شیشه رفلکس تیتانیومی سبب می گردد از آن بیشتر در مراکز روانکاوی و نظامی استفاده کنند.

خرید شیشه رفلکس

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش انواع شیشه رفلکس، انواع شیشه دوجداره، شیشه شیت، شیشه فلوت، شیشه رنگی، شیشه مات، شیشه سندبلاست، شیشه های مشجر طرح دار، شیشه ساتینا، ابزار شیشه بری، انواع طلق های پلی کربنات، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. هم چنین شما می توانید جهت سفارش انواع بلوک های شیشه ای رنگی و ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.