2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده انواع طلق پلی کربنات تخت و شفاف+بهترین قیمت

فروش عمده انواع طلق پلی کربنات تخت و شفاف+بهترین قیمت

  خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

پلی کربنات یکی از قوی ‌ترین انواع پلاستیک شفاف است که در صنعت ساختمان سازی از آن در بخش های مختلفی استفاده شده و کاربردهای گوناگونی دارد.
این ماده در صنایع دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. طلق های پلی کربنات امروزه اهمیت بسیاری داشته و انواع گوناگونی از آن در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
طلق پلی کربنات 2.5 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 3.8 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 4.5 میل آبی فیروزه ای قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 4.5 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شفاف یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل آبی یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شیری ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل قرمز ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل مشکی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شیری کارا پلیمر قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل آبی کاربنی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل قهوه ای تیره قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شیری ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل قرمز یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل سبز یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل سبز ساده Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل زرد ساده Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی Sofeh قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل نارنجی ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل برنز روشن ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف یخی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شیری کارا پلیمر قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی کاربنی کارا قیمت: تماس

فروش انواع طلق پلی کربنات:

برای آشنایی با این طلق ها و ورق های پلی کربنات در وهله اول لازم است تا نگاهی به مشخصات این ترکیب انداخته و آن ها را به شما معرفی کنیم.
از مهم ترین ویژگی های این طلق ها می توان به ضخامت آن ها اشاره کرد که بین 0.25 تا 30 میلی ‌متر بوده و در ابعاد و رنگ های متنوع طراحی و تولید می شوند.
این طلق ها در برابر ضربه مقاوم بوده و نشکن هستند و در برابر حجم بسیار زیادی از حرارت نیز می توانند به خوبی مقاومت کرده و دچار مشکل نشوند. برای جلوگیری از نفوذ آفتاب نیز می توان از این طلق های پلی ‌کربنات استفاده کرد.
از سوی دیگر پلی کربنات ها را اگر بخواهیم با توجه به نوع آن دسته بندی کنیم، می توان به دو گروه طلق پلی کربنات تخت و طلق پلی کربنات دو جداره طبقه بندی کرد.
هر یک از این نوع طلق ها با توجه به شرایط و ویژگی های خود و با توجه به نیاز و تشخیص تکنسین ها و افراد متخصص مورد استفاده قرار می گیرند.
طلق های تخت و دو جداره پلی کربنات دارای ویژگی های مختلفی هستند. البته باید به این موضوع توجه داشت که این دو دسته بندی طلق پلی ‌کربنات به صورت کلی است و اگر بخواهیم نگاهی به انواع محصولات بیاندازیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• 6 ميل sofeh
• 5 ميل golden
• 6 ميل sky

طلق-پلی-کربنات

قیمت طلق پلی کربنات تخت:

اگر بخواهیم نگاهی به تفاوت های ورق های پلی کربنات دو جداره و ورق های پلی کربنات تخت بیاندازیم، باید گفت که عموماً ضخامت ورق پلی کربنات دو جداره بیشتر بوده و ابعاد آن بسیار بزرگ تر از ورق های پلی کربنات تخت است.
از نظر تنوع رنگ نیز با طلق های دو جداره دارای رنگ های متنوع و جذابی هستند. البته هر دو این ورق های پلی کربنات، مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربه، آفتاب و حرارت دارند.
ویژگی بسیار مهم ورق های پلی کربنات این است که با توجه به زاویه تابش نور خورشید، می توانند عبور نور خورشید را در فصول مختلف سال به خصوص در تابستان، کاهش دهند و در فصول سرد سال مثل پاییز و زمستان نیز باعث نفوذ حداکثری انرژی و حرارت نور خورشید خواهند شد.
تمامی این ویژگی ها باعث می شود تا افراد با استفاده از ورق های پلی کربنات در بخش های مختلف بتوانند به کاهش هزینه ها، تهویه مطبوع ساختمان و کاهش مصرف سوخت در زمستان کمک کرده و تاثیر بسزایی داشته باشند.

طلق-پلی-کربنات

فروش-طلق-پلی-کربنات-لیان

کاربرد طلق پلی کربنات:

طلق پلی کربنات در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. همان‌ طور که اشاره شد، مهم ترین دلیل استفاده از این طلق ها برای کاهش هزینه ها، تهویه بهتر و کاهش میزان حرارت عبور نور خورشید در تابستان و افزایش نفوذ حداکثری نور خورشید در زمستان است.
از مهم ترین کاربردهای طلق پلی کربنات در صنعت ساختمان سازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• سایبان خانه ها
• سقف پاساژها
• پنجره سقفی و نورگیرها
• سقف پل های هوایی
• راهروهای خیابانی
• عابر بانک ها
• کابین های آسانسور
• ورودی ایستگاه های مترو
• نمای ساختمان
• استخرها
• پارتیشن بندی
• سقف کاذب
• گلخانه ها
• سقف استادیوم ها

علاوه بر کاربردهایی که این ترکیب در صنایع ساختمان سازی دارد از مهم ترین مصارف طلق پلی کربنات می توان به ساخت لنزهای عینک، دی وی دی، صنایع هوافضا و شیشه های ضد گلوله اشاره کرد.

نصب-طلق-پلی-کربنات

نصب طلق پلی کربنات:

یکی از مسائل بسیار مهم که باید به آن توجه داشته باشید، این است که چگونه طلق های پلی کربنات را به بهترین شکل ممکن نصب کنید. برای نصب پلی کربنات حتماً لازم است تا سازه فلزی یا چوبی مورد استفاده قرار گرفته و ورق ها بر روی آن پیچ شوند.
در صورتی که محل نصب در معرض وزش باد باشد، باید با کم کردن فاصله شبکه سازه و زیاد کردن تعداد پیچ ها تاثیر بسیار زیادی در کنده نشدن ورق پلی کربنات ایفا کنید.
بهترین ابزار برای اینکه بتوانید طلق های پلی کربنات را برش دهید، کاتر معمولی است. البته با ابزارهای دیگری نظیر اره عمود بر، قیچی آهن و... نیز می توانید به راحتی طلق پلی کربنات را برش دهید.
البته باید به این موضوع توجه داشت که هیچ یک از این ابزارها به تمیزی تیغ نمی توانند طلق را به شکل های مختلف برش دهند. پیچ مناسب برای نصب طلق پلی کربنات، پیچ سرمته آچار خور است.
البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که اگر طلق های پلی کربنات بر روی سازهای غیر فلزی نصب شوند، باید از پیچ های خودکار مثل پیچ ام دی اف استفاده کرد. هر پیچ باید همراه با واشر آهنی و یا پلاستیکی بر روی طلق بسته شود.
چرا باید از طلق های پلی ‌کربنات استفاده کرد
اگر به دنبال آن هستید تا جلوی نفوذ نور خورشید را بگیرید، باید به سراغ طلق پلی کربنات بروید. همان طور که گفته شد، این طلق ها مناسب برای انواع محیط های ساختمانی هستند.
طلق های پلی کربنات جایگزین بسیار زیباتری به نسبت فایبرگلاس ها هستند و مقاومت آن ها نسبت به پلکسی گلاس ها بسیار بیشتر است.
پلی کربنات به نسبت شیشه ها نیز کم خطر تر بوده و می توان از آن ها به راحتی استفاده کرد. طلق شفاف پلی کربنات نور گیری بسیار مناسبی داشته و از آن ها در گلخانه ها و نورگیرهای آپارتمانی استفاده می شود.

خرید ورق پلی کربنات:

قیمت پلی کربنات با توجه به ویژگی های ذکر شده، ابعاد و یا جنس هر یک از آن ها قابل تغییر است. در نتیجه هر یک از طلق های پلی کربنات قیمت مخضوض به خود را داشته و می توانید از طریق شماره های موجود بر روی سایت از قیمت های انواع طلق های پلی کربنات آگاه شوید.

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، خودروئی و ساختمانی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های آینه، ورق های پلی کربنات، بلوک های شیشه ای و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.