2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده آینه جام از کارخانه+حواله مستقیم و ثبت سفارش

فروش عمده آینه جام از کارخانه+حواله مستقیم و ثبت سفارش

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

برای تهیه انواع آینه کاوه با ارزانترین قیمت در بازار با 02833883 تماس بگیرید. خرید بهترین آینه بسته به مواد به کاررفته و ابعادمحاسبه می گردد. قیمت جیوه آینه به علت قیمت بالای آن گران می باشد. 

از گذشته های دور زمانی که افراد به آب های اطراف خود نگاه می کردند متوجه انعکاس تصاویر خود در آن می شدند و این انعکاس در آب بسیار جالب و تعجب برانگیز بوده است و همین امر سبب کشف وسیله ای بسیار کاربردی چون آینه شده است.
در طی زمان آینه ها به روش های متفاوتی تولید می شدند به گونه ای که حتی در دور دست ها دیده شده افراد از سنگهای آبسدین و شیشه های آتشفشانی به عنوان آینه استفاده می کردند. این سنگ ها متشکل از سیلیکات است و بافت شیشه ای سیاه رنگی دارد و زمانی که بسیار جلا داده می شدند با وضوح بسیار بالایی بازتاب کرده و به مانند آینه عمل می کردند.
فرآیند ساخت آینه در گذر زمان دستخوش تغییر و تحولات بسیار زیادی شده است. در ابتدا همانطور که گفتیم از مواد خاص و کمیابی برای ساخت آینه استفاده می کردند ولی بعد ها دریافتند که موادی چون طلا، نقره(جیوه) و آلومینیوم سبب انعکاس تصاویر در آینه ها می شود. اگر بخواهیم در رابطه با اولین آینه ای که از آلومینوم و یا نقره(جیوه) در آن به کار برده شده صحبت کنیم می توان به صراحت گفت 1600 سال قبل از میلاد مسیح با استفاده از نیترات نقره به نقره(جیوه) اندود کردن شیشه ها می پرداختند که این روش با مرور زمان به متداول ترین و مرسوم ترین روش ساخت آینه تبدیل شد.
جالب است بدانید در دوران باستان آینه ها قیمت بسیار بالایی داشتند و افراد برای خرید و استفاده از آن ها باید از قشر مرفه جامعه می بودند چرا که از فلزهای جامدی به مانند برنز و یا نقره برای ساخت آینه استفاده می کردند.
ونیزی ها و شیشه سازان آن کشور از نخستین افرادی بودند که با استفاده از جیوه به ساخت آینه پرداختند. آینه هایی که پشت آن ها توسط جیوه پوشانده شده بودند با کیفیتی بی نقص و انعکاسی بدون انحراف ساخته و روانه بازار شدند.

مواد ساخت آینه:

فرآیند ساخت و تولید آینه ها با استفاده از شیشه که یکی از اجزاء بسیار مهم در این فرآیند می باشد آغاز می شود. شیشه ماده ای بسیار ظریف و شکننده بوده و همجنین عواملی چون شفافیت، قابلیت تغییر شکل، دوام و ماندگاری بالا، سهولت تولید و فراوانی آن در طبیعت سبب اعمال این ماده برای ساخت آینه شده است. البته لازم به ذکر است که علاوه بر ویژگی ها و مزایایی که این ماده دارد معایبی به همراه داشته که همین امر سبب استفاده از نقره(جیوه)، آلومینیوم و.. به عنوان یک پوشش بازتابنده در پشت شیشه ها برای رفع این مشکل می باشد.
برای شناخت هرچه بیشتر آینه ها بهتر است در ابتدا بدانیم که علت انعکاس در آینه ها چیست و عملکرد آینه ها به چه صورت است که تصاویر در آن بازتاب می شود؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت اساس و پایه ی همه ی آینه های ساخته شده پوششی است که در پشت آینه ها به کار رفته است و این انعکاس به علت وجود آن پوشش می باشد.
ساخت آینه ها روش ها و فرآیندهای گونانگونی دارد. روند ساخت به صورتی است که کارخانجات فلزات را به نقطه ذوب رسانده و می جوشانند سپس در کوره ها یک لایه بسیار نازک اما کامل و مطابق با اندازه دقیق سطح شیشه با استفاده از این مواد پوشانده می شود. در این مرحله سطح پشتی آینه را برای جلوگیری از خراشیدگی و آسیب دیدن روکش طرف دیگر آن رنگ آمیزی می کنند.

چگونگی ساخت آینه:

یکی از موارد بسیار مهم و اساسی در ساخت آینه ها جنس شیشه به کار رفته شده در آن ها می باشد چرا که هر چه شیشه بی نقص بوده و هیچگونه جوشی در آن موجود نباشد و یا حتی از با کیفیت ترین شیشه ها باشد به عنوان مثال شیشه درجه 1 و یا درجه 2 باشد تاثیر مستقیمی در کیفیت آینه تولید شده دارد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در کیفیت آینه های ساخته شده جنس پوشش بازتابنده به کار رفته در آن ها می باشد به این صورت که هرچه جنس آن مواد بهتر بوده آینه نیز عمر بالایی دارد و تصویر بهتری را منعکس می کند.
به طور خلاصه می توان نتیجه گرفت کیفیت نهایی آینه تولید شده علاوه بر کیفیت پوشش بازتابنده پشت آن به کیفیت شیشه به کار رفته در آن نیز بستگی دارد. تکنولوژی و پیشرفت دستگاه های تولیدی باعث ترغیب هر چه بیشتر کارخانجات به تولید آینه هایی با کیفیت و بدون نقص و رقابت برای افزایش فروش و افزایش نرخ تعاملی در میان تولید کنندگان دیگر کرده است و همین امر سبب تولید آینه های بسیار متنوع در ضخامت ها و انواع گوناگون گردید.

آینه جیوه:

شیشه های فلوت از اصلی ترین شیشه ها برای ساخت آینه ها می باشد.
در ابتدا شیشه های فلوت پس از آزمایشات و تست های فنی و تایید در کاخانجات وارد خط تولید آینه ها می شود. فرآیند نقره اندود کردن به علت نهایی بودن و برگشت ناپذیری آن باید با دقت فراوان انجام شود به همین خاطر شیشه توسط ماشین شستشو داده می شود. سپس توسط دستگاه لایه نازکی از نقره (جیوه) و یا آلومینوم بر روی آن ها ریخته شده و به گرمخانه رفته و سه مرحله گرم شدن، خشک شدن و رنگ شدن بر روی آن اعمال می شود. آینه در حال حاضر پخته شده و همانطور که در بالا ذکر شد برای جلوگیری از خوردگی طرف دیگر سطح شیشه را خنک کرده و لایه ی رنگ دوم بر روی آن کشیده می شود. در آخرین مرحله شیشه توسط جریان هوا خشک شده و واحد کنترل کیفیت تایید نهایی را انجام داده و محصول مورد نظر روانه بازار می گردد.
در سال های اخیر کنترل کیفیت آینه ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته و میکروسکوپ و حتی چشم غیر مسلح انجام می شود تا از وجود خط و خش و هر گونه ناهمواری در آن ها جلوگیری شود.
آینه ها از پیچیده ترین تولیداتی می باشند که صنعت ساخت و ساز به خود دیده است و به همین دلیل ویژگی های بسیار گسترده ای دارند. انواع آینه ها را از جنبه های متفاوتی چون مواد به کار رفته و یا مدل های متفاوتی که در بازار می باشند می توان مورد بررسی قرار داد.

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه جیوه 1 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه جیوه 1.2 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه آلومینیوم 2.2 میل قیمت: تماس
آینه جیوه 2.2 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه جیوه 3 میل قیمت: تماس
آینه آلومینیوم 3 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه بنفش 4 میل قیمت: تماس
آینه مسی 4 میل قیمت: تماس
آینه دودی 4 میل قیمت: تماس
آینه آبی 4 میل قیمت: تماس
آینه جیوه 4 میل قیمت: تماس
آینه آلومینیوم 4 میل قیمت: تماس
آینه خاکستری 4 میل قیمت: تماس
آینه لوکس 4 میل قیمت: تماس
آینه طلایی 4 میل قیمت: تماس
آینه برنز 4 میل قیمت: تماس
آینه صورتی 4 میل قیمت: تماس
آینه سوپراکسپرت 4 میل قیمت: تماس
آینه ایران آینه دودی 4 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه آبی 5 میل قیمت: تماس
آینه برنز 5 میل قیمت: تماس
آینه دودی 5 میل قیمت: تماس
آینه جیوه 5 میل قیمت: تماس
آینه آلومینیوم 5 میل قیمت: تماس
آینه مسی 5 میل قیمت: تماس
آینه سوپراکسپرت 5 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه دودی 6 میل قیمت: تماس
آینه مسی 6 میل قیمت: تماس
آینه جیوه 6 میل قیمت: تماس
آینه برنز 6 میل قیمت: تماس

بزرگترین تولید کننده آینه جیوه کارخانجات شیشه اردکان

انواع آینه دکوراتیو:

آینه ها از گذشته تاکنون به روش های متفاوتی تولید شده اند و در طرح ها و رنگ های زیبا و منحصر به فردی در بازارموجود است در این جا به ذکر انواع آینه ها و مدل های مختلف آن می پردازیم:

قیمت-خرید-آینه-درجه-یک

آینه حجمی:

بعضی از انواع آینه ها به علت ظاهر سه بعدی که دارند به هنگام قرار گرفتن در معرض نور، نور را به صورت شکسته منعکس می کنند و نور در میان این آینه ها بسیار زیبا و منحصر به فرد دیده می شود. امروزه برای تغییر دکوراسیون و تبدیل نمای داخلی خانه به فضایی شیک و مدرن می توان از این آینه ها استفاده کرده.

آینه دکوراتیو:

آیا تا کنون به روشنایی فضا در محیط و استفاده از اشیاء در جهت افزایش نور و کاهش هزینه های ناشی از مصرف برق فکر کرده اید؟
آینه ها یکی از محصولاتی است که با اعمال و نصب آن ها می توان علاوه بر زیبایی محیط، روشنایی محیط را افزایش دهیم. یکی از انواع این آینه ها، آینه های دکوراتیو می باشند که قابلیت نصب در جای جای منزل و مکان مورد نظر را دارد. آینه های دکوراتیو از انواع آینه های تزئینی ای می باشد که در هر مکان با توجه به فاصله سقف تا کف باید آن را نصب کرد چرا که در فضاهای کوچک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و فضا را بزرگتر نشان می دهد. لازم به ذکر است که آینه های دکوراتیو در محیط های بزرگ نیز کاربرد داشته ولی با این تفاوت که آینه باید پایین تر نصب شود.

آینه آنتیک:

یکی از مدرن ترین و زیباترین آینه ها در بازار آینه آنتیک و یا آینه کهنه کاری شده می باشد که با استفاده از روش خاص و منحصر به فردی تولید می شوند. در این مدل آینه ها با استفاده از نوعی ماده رنگ بر رنگ محافظ پشت آینه را به منظور دسترسی به پوشش جیوه موجود در پشت آینه پاک می کنند و این کار تا مخدوش شدن آن ادامه می یابد. در این مرحله که جیوه مقداری مخدوش شد با استفاده از اسپری های رنگی که رنگ ان با توجه به سلیقه مشتری قابل تغییر است سطح آن را رنگ آمیزی کرده و و در نهایت شیشه ظاهری بسیار قدیمی و کلاسیک می یابد. این عمل در انواع آینه ها متفاوت است به عنوان مثال در آینه های یک لا جیوه این عمل تنها با اسید شوی صورت می گیرد چرا که شیشه ضعیف بوده و احتمال شکنندگی در آن ها زیاد می باشد.
متداول ترین کاربرد آینه های آنتیک، سالن ها و پذیرایی های موجود در مراکز عمومی و یا منازل بسیار خوش سلیقه می باشد.

بهترین راه برای تمیز کردن‌ آینه ها چیست؟

هر چند تعداد زیادی از دستمال استفاده می کنند اما روزنامه بهترین انتخاب است. با شیشه پاک‌کن و روزنامه دیگر هیچ لکه ای روی آینه شما باقی نمی ماند. اگر تمایلی به خرید شیشه پاک‌کن های شیمیایی ندارید، می توانید محلول خانگی خود را درست کنید: 1 فنجان الکل، ا فنجان آب، و دو قاشق سرکه. آن را خوب تکان دهید تا مخلوط شود و بعد درون آب پاش بریزید روی روزنامه اسپری کرده و شیشه و آینه را با آن تمیز کنید.

آینه هندسی:

آینه یکی از منعطف ترین اشیاء در میان تولیدات دیگر می باشد که نه تنها به طور مستقل قابل استفاده هستند بلکه در کنار آینه های دیگر به صورت پازل و یا جوچین قابلیت نصب دارند و می توان آن ها را در جهت زیبایی بیشتر و چشمگیر محیط در مجاورت آینه های دیگر در اشکال متفاوت نصب کرد. این آینه ها را می توان به طور ایستا و یا حتی دیواری طراحی و نصب کرد.

خرید-آینه-هندسی-بهترین-قیمت

آینه ونیزی:

قیمت آینه ها با توجه به مواد ساخته شده و یا مدل های متفاوتی که دارند متغیر می باشند. حال به معرفی یکی از آینه های قدیمی و بسیار گران می پردازیم که ابتدا در قرن 15 میلادی در ایتالیا ساخته شد. ظاهر این نوع آینه ها از پیچیدگی خاصی برخوردار بود که سبب افزایش قیمت ان ها می شد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این آینه ها استفاده از طلا در ساختار آن ها می باشد که علاوه بر جلوه خاصی که در آینه ها ایجاد می کرد سبب کاهش آسیب به آن ها می باشد. یکی از انواع آینه های ونیزی که بسیار زیبا و اصیل می باشد تکنیک لاتیموی موجود در آینه های شیری رنگ می باشد که دارای حاشیه های تزئین با طرح های گل بی نظیر اطراف آن می باشد.

آینه تراش خورده:

اینه تراش از پر فروش ترین آینه های موجود در بازار می باشد که با تراش طرح هایی بر روی آن ساخته می شود. این آینه ها دارای طرح های متفاوتی چون لوزی، مربع، منظم و نامنظم و.. می باشند. این آینه ها معمولاً بر روی دیوارها نصب و تراش میخورند و همچنین در اتاق های خواب و راهرو ها قابل نصب می باشند. آینه های لوزی جورچین از زیباترین و پر کاربردترین آینه ها می باشد.

روی چه سطوحی میتوان آیینه‌کاری کرد؟

آینه کاری روی چوب ام دی اف ،کاغذ دیواری، دیوار رنگ شده و گچی و هر سطح صاف،هموار و محکم میتوان انجام داد(بهتر است اگر قسمتی از دیوار با پوشش کاغذ دیواری را برای آینه کاری انتخاب کرده ایم ،دقیقا همان قسمت را قبل از آینه کاری بتراشیم تا از نصب محکم آینه ها اطمینان حاصل نماییم)

آینه سقفی:

آینه های سقفی همانط.ر که از نامشان پیداست برای نصب در سقف ها و ارتفاع می باشد. یکی از نکات بسیار مهمی که باید در نصب این آینه ها رعایت شود، امکان سقوط در آن ها را کاهش دهند. انجام این عمل به گونه ای است که صفحه ای از تخته سه لا و یا دیگر مصالح بسیار قوی که با استفاده از قابی که باید به آن پیچ شده باشد؛ روی سقف نصب شده و سپس آینه را روی آن نصب می کنند. آینه های سقفی معمولاً از آینه های برش داده شده ساخته می شود و توصیه می شود آینه های سنگین وزن و بزرگ را بر روی دیوار نصب نکنند.
در منازل در محل نصب لوستر از این نوع آینه جهت زیباتر شدن و محیط و ایجاد فضایی خارق العاده استفاده می شود.
همانطور که در بالا گفته شد آینه ها مدل های متفاوتی دارند که به ذکر هر یک به صورت جداگانه پرداختیم حال به بررسی ان ها از منظر مواد به کار رفته و مقایسه هر یک از آن ها با یکدیگر می پردازیم:

آموزش ساخت آینه با جیوه:

به طور کلی می توان گفت برای ساخت آینه ها و تولید آن ها در بهترین کیفیت مواد متفاوتی اعم از نقره، آلومینیوم، کروم و بسیاری مواد دیگر که هر یک به دلایلی مناسب برای ساخت آینه نمی باشد و از آن ها در پروژه های معدودی استفاده می شود.

آینه نقره:

نقره یکی از متداول ترین موادی است که برای ساخت آینه مورد استفاده قرار می گیرد. نقره در اصطلاح علمی به جیوه و یا همان موجود زنده معروف می باشد که در صنعت ساخت و ساز آینه ای را که توسط این ماده تولید و ساخته شده باشد؛ آینه جیوه می نامند. کیفیت آینه جیوه تولید شده به میزان پوشش جیوه آن بستگی دارد. آینه جیوه تولید شده توسط کارخانجات یا توسط دو لایه جیوه پوشش داده می شوند و این به این معنی است که مرحله ای به مراحل تولید آن اضافه می شود و در آن جیوه پوشش داده شده رنگ آمیزی می شود. یکی از ویژگی های بارز آینه های دو لایه جیوه قابلیت استفاده آن در رطوبت می باشد چرا که به سختی سیاه شده و رنگ عوض می کنند. با توجه به ویژگی های ذکر شده می توان گفت عمر این محصول بسیار بالا بوده و کیفیت زیادی دارد.

کاربرد آینه جیوه:

حمام/ سرویس های بهداشتی/ تزئینات و دکوراسیون منازل و...

مزایای آینه نقره:

1.استفاده از نقره در فرآیند تولید
2. فنزو به میزان بسیار زیادی در آن به کار رفته است
3.رنگ مناسب شیشه پس از پوشش به منظور حفاظت از آن

آینه کروم کاوه:

فرآیند تولید آینه کروم به گونه ای است که این آینه را در خط آفلاین در روش Magnetron sputtering در دستگاه های پیشرفته و مجهز به سیستم های خودکار تولید می کنند.
از ویژگی های بارز و بسیار محبوب این نوع آینه ها استحکام و و قدرت بالای آن ها برای مقاومت در برابر ساییدگی و رطوبت می باشد. این محصول کاوه علاوه بر مقاومت بسیار بالایی که دارد ظاهر بسیار زیبا و چشمگیری داشته و از آن در مکان هایی چون لابی هتل، باشگاه ورزشی، درب شیشه ای، کابین دوش، درب حمام و... استفاده می شود. همانطور که گفتیم آینه کروم ها به علت مقاومت زیادی که دارند در ادارات پلیس، انبار ها، بانک ها و صرافی ها که در آن ها کیفیت ملاک استفاده از آینه نیست و باید از آینه های مستحکم و در عین حال منحصر به فرد استفاده می کنند.
آینه ها از جنبه های متفاوتی چون جنس، کیفیت، مواد به کار رفته، کیفیت انعکاس و.. مورد بررسی و مقایسه قرار می گیرند.
یکی از این معیارهایی که برای سنجش درجه کیفیت آینه ها وجود دارد، مناطق و مکان های کاربردی برای آینه های مورد نظر می باشد. به عنوان مثال آینه آلومینیوم معمولاً در مناطق گرم و خشک کاربرد دارد به این خاطر که این آینه هنگام برخورد با رطوبت سیاه شده و جیوه پشت آن به مرور زمان از بین می رود.
همچنین آینه های نقره بیشتر برای مناطقی که در معرض رطوبت می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. فرآیند تولید این آینه به گونه ای است که دو لایه نقره در پشت آن به کار رفته است و همین امر سبب می شود که خیلی دیر سیاه شده و عمر طولانی تری نسبت به آینه های دیگر داشته باشد.

بیشتربخوانید: آیا آینه ها قابلیت سکوریت شدن دارند؟

نحوه ساخت آینه کروم:

آینه هایی که بر روی خود پوششی چون کروم را دارند از مقاومت بسیار بالایی برخورداند و در برابر خوردگی و رطوبت بسیار ماندگار و با دوام می باشند به همین خاطر ازن ها بیشتر به عنوان آینه استخرها و فضای حمام و و اماکن عمومی قابلیت فراوانی دارند.

آینه الومینیوم:

آینه الومینیوم نیز از دیگر آینه های تولیدی کارخانجات می باشد. آینه آلومینیوم با استفاده از شیشه فلوت ساده و فلوت رنگی ساخته شده و انعکاس در این نوع آینه ها بسیار زیاد است. همانطور که در بالا گفتیم آینه آلومینیوم ها کیفیت نسبتاً پایینتری نسبت به دیگر آینه ها دارند. در این فرآیند شیشه های فلوت ساده را توسط نیترات آلومینیوم که در پشت خود یک لعاب مس به همراه دارند می پوشانند. در این مرحله به منظور جلوگیری از خوردگی و ساییدگی مقداری فنزو به آن می افزایند.
لازم به ذکر است که برای انتخاب و خرید آینه آلومینیوم بهتر است به میزان فنزو موجود در آن دقت داشته باشید چرا که باعث شده عمر محصول مورد نظر افزایش یابد.
و در آخر می توان گفت کارخانه کاوه فلوت تهران از پیشگامان و فعالان در ساخت آینه ها می باشد. این کارخانه با اعمال بهترین و به روزترین دستگاه ها، فن آوری ها و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه اقدام به تولید آینه های بسیار متنوع و مقاوم به منظور رفع نیاز صنعتگران و خریداران و خودکفایی در تولیدات خود کرده است.
آینه های تولیدی این کارخانه شامل آینه های کروم و آینه های آلومینیوم و نقره می باشد.

خرید آینه ساختمانی

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، خودروئی و ساختمانی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع بلوک شیشه ای، طلق پلی کربنات و آینه های رنگی، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.