2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید شیشه مات و سندبلاست و هوشمند+قیمت روز کارخانه

خرید شیشه مات و سندبلاست و هوشمند+قیمت روز کارخانه

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

برای خرید سبد کاملی از انواع شیشه های مات را در درجه های کیفی A و B در ابعاد مختلف از کارخانجات کاوه،ساوه جام،تابان و توسعه بلور کاوه می توانید با شماره02833883سایت تماس بگیرید و قیمت روز مشجر برفی و قیمت ضخامت های سندبلاست را داشته باشید.گل های مشجر کاوه فلوت از کارخانه با بهترین قیمت سریع بارگیری می شود. قیمت شیشه مات با توجه به انواع شیشه مات و ابعاد شیشه مات انتخاب می شود.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل حصیری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل اطلسی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل راه مات قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کرزیت قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی طلایی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل شاپرکی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل طرح ماهی قیمت: تماس
شیشه 4 میل دیجیتال قیمت: تماس
شیشه 4 میل الماسی سفید قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 6 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 6 میل راه مات قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 8 میل سندبلاست قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 10 میل برفی سفید قیمت: تماس

خرید شیشه مات:

در صنعت ساختمان سازی استفاده از شیشه های مات با ویژگی های منحصر به فرد و جذابی که به همراه دارند، مورد استقبال قرار گرفته است. این نوع از محصولات در انواع مختلفی در بازار به فروش می رسند که در این بخش قصد داریم به معرفی و بررسی شیشه هاي مات و انواع آن پرداخته و اطلاعات جامع تری را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

همان طور که می دانید، شیشه ها به دلیل مزایا و ویژگی هایی که دارن معمولاً از پرمصرف ترین و ایده آل ترین محصولات ساختمانی محسوب می شوند. اگر در بازار به دنبال تهیه و خرید شیشه های ساختمانی هستید انواع متفاوتی از آن ها را می توانید پیدا کنید که متناسب با نوع فعالیت شما مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به کاربردهای متفاوت شیشه، شاهد انواع آن نظیر شفاف، مات، شیشه رنگی، دوجداره، سکوریت و... خواهیم بود. در این قسمت قصد داریم تا به صورت تخصصی به معرفی و بررسی شیشه مات و مزایای استفاده از آن می پردازیم و اطلاعات کاملی را در این خصوص در اختیار شما علاقه مندان و مصرف کنندگان این شیشه قرار می دهیم.
پس اگر می خواهید بدانید که شیشه مات چیست و چطور می توانید در صنعت ساختمان سازی از آن استفاده کنید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

شیشه مات سفید:

امروزه یکی از شیشه های ساختمانی بسیار پرمصرف که می توان شاهد استفاده بیشماری از آن در محیط های کاری، ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و... بود، شیشه مات نام دارد. این شیشه توسط فرایند های مختلفی همانند ماسه پاشی به وجود می آید که از اصلی ترین تفاوت های آن در مقایسه با شیشه های معمولی می توان به عدم وجود شفافیت از دو سمت آن اشاره نمود.
سوالی که در این مورد وجود دارد این است که آیا هر دو سوی شیشه های مات، عملا غیر قابل دید است؟ آیا نور از این گونه شیشه ها عبور می کند؟ توجه داشته باشید که استفاده از فرایند هایی چون ماسه پاشی باعث خواهد شد که شفافیت شیشه موردنظر به صورت کامل از بین برود اما نور می تواند به همان میزان حالت معمولی از این نوع شیشه عبور کند.

                                            خرید طرح های پر فروش شیشه مشجر

شیشه-مشجر-برفی-سیمی-سفید

شیشه-مشجر-بادی-سفید

شیشه-مشجر-درختی-سفید

شیشه-مشجر-مات-مات-سفید

شیشه-مشجر-کرزیت-سفید

شیشه-مشجر-کاراتاچی-سفید

شیشه-طرح-فرانسه-سفید

شیشه-مشجر-الماسی-سفید

شیشه-مشجر-ابری-سفید

شیشه-مشجر-بازوبندی-سفید

شیشه-مشجر-آبشاری-برنز

شیشه-مشجر-درختی-برنز

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-برنز

شیشه-مشجر-ابری-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-آبی

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-آبی

انواع شیشه مات:

اگر به دنبال تهیه و خرید شیشه مات هستید، باید بدانید که این محصولات در بازار فروش انواع متفاوت و منحصر به فردی دارند. از سوی دیگر بهتر است قبل از تهیه این محصولات با انواع آن آشنا شوید؛ و بدانید که در حالت کلی 5 روش اصلی برای مات کردن شیشه های شفاف وجود دارد که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.
• مات کردن شیشه ها با استفاده از روش سندبلاست
• مات کردن شیشه ها با استفاده از روش برفی
• مات کردن شیشه ها با استفاده از روش ساتینا
• مات کردن شیشه ها با استفاده از روش هوشمند
• مات کردن شیشه ها با استفاده از روش دستی
همان طور که اشاره شد با استفاده از این 5 روش می توان تمامی شیشه های موجود در بازار را به شیشه هایی کاملاً مات تبدیل نمود اما فرایند مات کردن شیشه های شفاف در این 5 روش با یکدیگر کاملاً متفاوت است که در متن ذیل به ان اشاره خواهیم نمود.

مات کردن با روش سندبلاست:

سندبلاست؛ که اصطلاحاٌ از آن به فرآیند ماسه پاشی به وسیله دستگاه های مخصوص یاد می شود، یکی از برترین و پرمصرف ترین روش هایی است که در کارخانه ها برای مات کردن شیشه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این فرآیند توسط دستگاه های مخصوصی، شن و ماسه را با فشار بسیار زیاد به سمت شیشه پرتاب می کند که این عمل سبب می شود لایه ای از شیشه برداشته شده و در نهایت محصول ما به صورت مات در بازار عرضه می گردد.

شیشه-سندبلاست

شیشه-راه-مات

شیشه مات برفی:

یکی از روش های قدیمی و مرسومی که با استفاده از آن می توان شیشه های شفاف را مات نمود، استفاده از روش برفی است. در این روش برخلاف روش سندبلاست، دیگر خبری از فرایند های ماسه پاشی و .... نیست. بلکه در همان حالت اولیه و در ابتدا شیشه را به صورت جام بزرگ مات برفی تولید می کنند.

شیشه-مشجر-برفی-برنز

شیشه-مشجر-برفی-سفید

مات کردن با روش ساتینا:

از روش های جدید و نوینی که در خصوص مات کردن شیشه های شفاف متداول شده است، روش ساتینا نام دارد. در این روش ترکیبی از اسید فلوئوریک بر روی شیشه نهایی ریخته شده و در طی آن می توان شاهد خوردگی شیشه ها و همچنین مات شدن آن ها بود. در حال حاضر به دلیل پیشرفت تکنولوژِی در انجام این فرآیند، کم کم می توان شاهد اعمال این روش در مقیاس بزرگ بود و لازم به ذکر است که این روش را می توان جایگزینی برای روش های قدیمی مانند روش های برفی و... دانست.

مات کردن با روش هوشمند:

با بهره گیری از روش هوشمند در کمترین زمان ممکن و در کسری از ثانیه می توانید شاهد مات شدن شیشه های شفاف باشید. در این روش که با استفاده از جریان برق صورت می گیرد، می توان شیشه های مات را به شفاف و شفاف را به مات تبدیل ساخت، جالب است بدانید که به دلیل تکنولوژی پیشرفته و سرعت بسیار زیاد این نوع شیشه ها در مات شدن، در بسیاری از ساختمان های اداری و پارتیشن های جدا کننده فضاهای داخلی ساختمان و هم چنین مراکز تجاری استفاده می گردد.

شیشه-هوشمند-مات

مات کردن با روش دستی:

و اما آخرین تکنولوژی ای که برای مات نمودن شیشه های شفاف مورد استفاده قرار می گیرد روش دستی است. این روش عموما که برای محیط های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد، با استفاده ازاسپری های مات کننده و یا برچسب های مخصوص صورت می گیرد که با استفاده از این برچسب ها و همچنین اسپری های مخصوص می توانید در زمانی بسیار کم اقدام به مات کردن این شیشه ها کنید .

پخش عمده شیشه مات کن:

دسته دیگری از محصولات منحصر به فرد ساختمانی به نام شیشه مات کن ها در بازار موجود هستند که بدون شک استفاده از آن ها می تواند موجب مات شدن شیشه های ساختمانی شما شود. البته قبل از تهیه و خرید این گونه از شیشه مات کن ها بهتر است از مطابقت جنس مات کن با جنس پنجره و قاب پنجره مطمئن شوید تا در آینده دچار هزینه های گزاف و متعدد ناشی از تعویض و تعمیر این نوع پنجره ها نشوید.
جالب است بدانید که این محصولات در انواع متفاوت و مختلفی در بازار به فروش می رسند که در ادامه به معرفی و بررسی انواع آن ها می پردازیم و شما را با نحوه نصب و استفاده از انواع آن آشنا خواهیم نمود.
در حالت کلی شیشه مات کن های موجود در بازار به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:


• برچسب مات کننده ساده شیشه
• برچسب مات کننده طرح دار شیشه
• شیشه مات کن رنگی
• برش شیشه مات کن

                                        بیشتربخوانید: استین گلس یا تیفانی چیست؟

شیشه مات کن رنگی:

شیشه-مات

قیمت شیشه مات کن رنگی:

عموما بنا به دلایل مختلفی نظیر عدم زمان مناسب برای تعویض و تعمیر شیشه ها نمی توان از شیشه های مات موجود در بازار استفاده نمود، به همین خاطر می توانید از شیشه مات کن هایی که در تنوع طرح و رنگهای بسیار بی نظیری در بازار موجود هستند، استفاده کنید. همچنین مصرف آن ها می تواند مزیت های قابل توجهی را برای شما به ارمغان بیاورد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

1- معرفی برچسب های مات کننده ساده

یکی از پر مصرف ترین شیشه مات کن های موجود در بازار، برچسب های مات کننده ساده هستند که بدون هیچگونه طرحی در اختیار مشتری قرار میگیرند. از این محصول می توان بر روی انواع شیشه های ساختمانی به منظور ایجاد حریم خصوصی استفاده کرد. استفاده از برچسب های مات کننده به جای شیشه های مات در کنار اینکه می تواند مشابه شیشه های مات جلوی دید را بگیرد، نور را نیز به خوبی از خود عبور می دهد.

2- قیمت شیشه مات کن طرح دار

نوع دیگر شیشه مات کن های دستی موجود در بازار، برچسب های مات کننده طرح دار است که در طرح های متفاوت و منحصر به فردی در بازار به فروش می رسد. شما می توانید از این نوع از برچسب ها عملا برای پوشاندن انواع شیشه های ساختمانی خود استفاده کنید.
به دلیل طرح دار بودن این نوع از برچسب های مات کننده می توان شاهد جنبه زینتی آن ها نیز بود. از سوی دیگر استفاده از آن ها در مقایسه با برچسب مات کننده ساده شیشه کمی جذاب تر بوده و در مقایسه با برچسب های ساده توانایی بالاتری در حفظ حریم خصوصی دارد.

3- خرید شیشه مات کن رنگی

از زیبا ترین شیشه مات کن های موجود در بازار برچسب های مات کننده رنگی شیشه هستند که طراحی آن ها می تواند یک محیط کلاسیک و سنتی را برای شما به ارمغان بیاورد. استفاده از این مات کن های رنگی به دلیل رنگی بودن، بیشتر از دو نوع فوق مورد استفاده قرار می گیرند.
اما در صورت استفاده از این مدل باید توجه داشته باشید که رنگ آمیزی محیط و همچنین نوع طراحی، می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی محیط داشته باشد. از این رو حتما در هنگام خرید این محصول توجه به میزان رنگ آمیزی و همچنین نوع دکوراسیون داخلی محیط، از واجبات است.

4- برش شیشه مات کن

از دیگر روش های دستی برای مات کردن شیشه ها، استفاده از برش کاتر پلاتری مات کننده ها است. در این روش می توان شاهد طراحی انواع شیشه مات کن ها در مدل های متنوع و مختلفی باشید. عموما استفاده از این روش در ادارات، ساختمان های تجاری و... بسیار مرسوم است.


نحوه نصب شیشه مات کن ها:

یکی از مهم ترین مواردی که پس از تهیه و خرید انواع شیشه مات کن های موجود در بازار باید به آن توجه شود، این است که چطور می توانیم آن ها را نصب کنیم تا در آینده با مشکلاتی همانند پوسیدگی، تکه تکه شدن، کنده شدن این نوع برچسب ها رو به رو نشویم.
برای آن که بتوانید انواع شیشه مات کن های موجود در بازار را به راحتی پس از تهیه نصب کنید، ابتدا لازم است حتما شیشه پنجره خود را با استفاده از مواد شوینده و همچنین پاک کننده ها به شکل کامل مورد شستشو قرار دهید چراکه پس از نصب شیشه مات کن ها امکان تمیز نمودن شیشه وجود ندارد.
حال پس از تمیزی شیشه ، سعی کنید در بهترین حالت ممکن آن ها را اندازی گیری کنید، سپس به اندازه مناسب شیشه ها حتماً با دقت بسیار بالا، شیشه مات کن ها را برش بزنید و از فرد دیگری برای نصب آن ها کمک بگیرید. همزمان که این مراحل را انجام می دهید حتما از اسپری های مخصوصی که برای تثبیت نمودن شیشه مات کن ها مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده کنید.
البته در برخی از موارد ممکن است به دلیل وجود هوا در زیر برچسب، حباب هایی بر روی آن ایجاد شود که می توانید به راحتی با استفاده از تیغ کاتر آن ها را برش بزنید و هوایی که در زیر آن قرار گرفته است را تخلیه کنید. البته توجه کنید که به هیچ عنوان برش های شما نباید به شیشه آسیبی وارد کند و تنها باید درون آن حباب تخلیه گردد.
در صنایع مختلف از شیشه مات کن ها استفاده های متعددی می شود و به همین دلیل شما می توانید از آن در محیط ها و فضاهای کوچک و همچنین در برخی از فضاها که امکان نصب پرده وجود ندارد، استفاده کنید. بدون شک وجود شیشه های مات می تواند زیبایی منحصر به فرد و جذابی را به طراحی داخلی شما ببخشد.

                                  بیشتربخوانید: جام شیشه و حواله چیست؟

کاربرد شیشه مات:

حتما تا به امروز در محیط های اطراف خود شاهد استفاده از شیشه های مات در صنایع مختلف بوده اید. به دلیل کاربردی بودن این گونه از شیشه ها، می توان شاهد عملکرد مناسب و منحصر به فرد آن ها در مکان های مختلف بود که به عنوان مثال می توان از آن ها در موارد زیر استفاده نمود:
1. استفاده از شیشه های مات برای انجام فرایند های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی
2. مناسب برای جداسازی فضاهای حمام و سرویس های بهداشتی
3. می توان از آن ها به عنوان پارتیشن در محیط کار و همچنین منزل استفاده نمود.
4. برای حفظ حریم خصوصی افراد در برخی از موارد می توان از شیشه های مات استفاده کرد که از پرکاربردترین های آن می توان به اورژانس، مدارس و... اشاره نمود.

شیشه-مات

شیشه مات قیمت

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش انواع شیشه های رنگی، شیشه سکوریت، شیشه شیت، جام های آینه، شیشه دوجداره، شیشه لمینت می باشد و هم چنین فعالیت خود را در زمینه فروش ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان گسترش داد و توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. شما می توانید جهت سفارش انواع بلوک های رنگی، طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.