2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده شیشه تکجداره و دوجداره از کارخانه+چگونگی نصب

فروش عمده شیشه تکجداره و دوجداره از کارخانه+چگونگی نصب

استعلام قیمت انواع شیشه ساختمانی

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است پرسیده شود این است که شیشه دوجداره چه نوع شیشه ای می باشد؟ در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید گفت که شیشه های دوجداره به نسل جدیدی از شیشه ها گفته می شود که به منظور تولید آن ها از دو شیشه فلوت در کنار هم استفاده شده و این شیشه ها با نسبت خاصی در کنار یکدیگر قرار می گیرند. به منظور به وجود آوردن این فاصله از اسپیسر استفاده می شود.
وجود این فاصله و دو لایه بودن پنجره باعث می شود تا مقاومت شیشه افزایش چشمگیری پیدا کرده و همچنین شاهد استفاده از آن در موارد مخحتلف و در مکان های فراوانی که نیاز به سطحی از استحکام وجود دارد می باشیم.
در بخش های بعدی به صورت کامل شما را با کاربرد ها و ویژگی های مهم این دسته از شیشه ها آشنا خواهیم کرد.

ساختار-شیشه-دوجداره

قیمت انواع شیشه دوجداره:

امروزه شیشه های دوجداره در انواع و مدل های مختلفی طراحی و تولید شده اند که می توان به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

قیمت شیشه دوجداره ساده:

بدون هیچ شک و تردیدی ساده ترین نوع از پنجره دوجداره، پنجره های دوجداره ساده است که در آن ها از دو شیشه فلوت در کنار هم استفاده شده است. این دسته از شیشه ها ویژگی های پنجره های دوجداره را دارند اما نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که این محصولات بسیار ساده هستند.
به همین دلیل است که اگر قصد دارید تا یک پنجره دو جداره ارزان قیمت و ساده را خریداری کنید، به شما پیشنهاد می دهیم تا این دسته از محصولات را سفارش داده و به بهترین شکل از آن ها استفاده کنید.

شیشه دوجداره کرکره دار محصول صنعت دوجداره

شیشه دوجداره طرح دار:

نسل دیگری از شیشه های دوجداره، شیشه های دوجداره رنگی هستند که برای تولید آن ها از یک لایه شیشه فلوت ساده و یک لایه شیشه رنگی استفاده می شود. این شیشه ها از نظر بصری زیبایی فوق العاده ای داشته و در بخش هایی که نیاز است تا از شیشه های زیبا و خاصی استفاده شده و ویژگی های شیشه دوجداره رنگی نیز استفاده شود، از این دسته از محصولات استفاده می کنیم.

شیشه دوجداره رفلکس:

شیشه دوجداره رفلکس نسل دیگری از پنجره های دوجداره به حساب می آید که به منظور تولید آن ها از یک لایه شیشه ساده و یک نوع شیشه رفلکس استفاده می شود.
نکته مهم این است که به منظور تولید این دسته از محصولات، در بخش بیرونی پنجره های دوجداره از شیشه رفلکس استفاده شده و این نوع شیشه در بخش بیرونی قرار می گیرد.
نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از شیشه رفلکس از عبور شدید نور جلوگیری می کند و باعث می شود تا شیشه حالت آینه ای به خود گرفته و شاهد به وجود آمدن حریم خصوصی برای افراد باشیم. البته باید به این مسئله توجه داشته باشید که در هنگام شب این ویژگی شیشه رفلکس برعکس شده و شما قادر خواهید بود تا از بیرون شیشه دو جداره فضای داخلی آن را مشاهده کنید.

شیشه-رفلکس-دوجداره

جدیدترین قیمت شیشه دوجداره 1401

شیشه دوجداره سکوریت:

شیشه های دوجداره سکوریت نسل دیگری از پنجره های دوجداره هستند که برای محل های پرخطر و پر تردد مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی از نکات مهم این است که ویژگی بسیار مهم شیشه دوجداره سکوریت این است که انی دسته از شیشه ها در هنگام شکسته شدن کاملاً خرد شده و باعث به وجود آمدن تکه های بزرگ برنده و خطرناک نخواهد شد. به همین دلیل است که معمولا از شیشه های دوجداره سکوریت برای محیط های ساختمانی و بخش هایی که نیاز است تا امنیت پنجره ها به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند، استفاده می شود.

آشنایی با مزایای پنجره دوجداره

سریعترین روش نصب شیشه دوجداره:

یکی از سوالات بسیار مهمی که مطرح می شود این است که نحوه نصب پنجره های دوجداره چگونه بوده و به چه نحوی می توان این دسته از محصولات را در محیط های ساختمانی نصب کرد.
به منظور پاسخ به این سوال بسیار مهم باید گفت که به منظور نصب پنجره دوجداره باید ابتدا محل نصب بر روی سطح پروفیل تمیز شده و قبل از قرار دادن شیشه دوجداره از قطعات پلاستیکی برای تنظیم سطح استفاده کرده و از این وسایل کمک بگیرید.
سپس می توانید شیشه را به راحتی بر روی سطح پروفیل قرار داده و پنجره دوجداره خود را نصب کنید. اگر تخصصی در این زمینه ندارید، پیشنهاد ما این است که از افراد متخصص کمک گرفته و این دسته از محصولات را به بهترین شکل ممکن در محیط های ساختمانی خود نصب کنید. عدم نصب صحیح پنجره دو جداره باعث می شود تا شما نتوانید به بهترین شکل ممکن از این محصولات استفاده کنید.

نصب-شیشه-دوجداره

خرید شیشه دوجداره ارزان قیمت:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در زمینه فروش انواع شیشه های رنگی، شیشه دوجداره، شیشه شیت، انواع رنگ های شیشه رفلکس، انواع شیشه مات، طرح های شیشه مشجر، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. هم چنین شما می توانید جهت سفارش انواع جام های آینه، بلوک های رنگی و طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.