2
5,100,000تومان 1 محصول
بلوک شیشه ای چیست؟انواع+طرح های پرفروش

بلوک شیشه ای چیست؟انواع+طرح های پرفروش

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

بلوک شیشه ای به قطعه ای گفته می شود که از جنس شیشه بوده و جنبه تزئینی دارند. نکته مهم این است که این قطعات را نمی توان به عنوان بلوک های سازه ای در ساختمان ها مورد استفاده قرار داد.
بلوک های شیشه ای سابقه طولانی برای تزئین و دکور ندارند و در دهه 1990 شاهد استفاده از این متریال در بخش های مختلف ساختمان ها به جای دیوار بودیم تا نور کافی در ساختمان تامین شود. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به بلوک های شیشه ای انداخته و این دسته از بلوک ها را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

انواع-بلوک-شیشه ای

بیشتریخوانید: جام شیشه چیست؟

بلوک شیشه ای ارزان قیمت:

مزایای بلوک شیشه ای با توجه به انواع متنوع و زیبایی که دارند بسیار زیاده بوده و مهمترین مزیت نصب آن را می توان جایگیزینی برای شیشه های سنگین وزن دانست که همین ویژگی سبب محبوبیت این نوع محصولات شده است.

ضخامت بلوک شیشه ای:

ابعاد بلوک شیشه ای استاندارد 19×19 سانتی متر می باشد و با بهترین کیفیت در کارخانجات تولید می شود. البته لازم به ذکر است که با توجه به اسپیسر و ملاتی که برای نصب این نوع محصولات استفاده می شود ابعاد واقعی و استاندارد آن 20×20 می باشد.

با گذر زمان و و افزایش محبوبیت این نوع محصولات علاوه بر افزایش نرخ تقاضای بازار تولید کنندگان اقدام به تولید نیم بلوک هایی کردند که بر اساس ابعاد و ضخامت آن ها کاربردشان روز به روز بیشتر شد. این محصولات در ابعاد 19×9 سانتی متر در بازار عرضه می گردد که همانند دسته دیگر با احتساب ملات و اسپیسر 10× 20 سانتی متر می باشد.

فروش بلوک شیشه ای:

بلوک های شیشه ای با توجه به نیاز مشتریان به دسته بندی و انواع مختلفی تقسیم می شوند و شما می توانید با توجه به مکانی که قصد دارید تا با استفاده از بلوک شیشه ای آن را دکور کنید، به سراغ بلوک های شیشه ای مختلف رفته و انواع گوناگونی از این محصولات را خریداری کنید. در ادامه شما را با مهم ترین انواع بلوک ها به صورت کلی آشنا خواهیم کرد.

1. بلوک های شیشه ای مات:

به دسته ای از بلوک های شیشه که نمی توان از یک سمت پشت آن را مشاهده کرد، بلوک شیشه ای مات می گویند. در واقع از این دسته بلوک های شیشه ای برای دکور مکان های مختلف مثل دندانپزشکی ها و یا مطب استفاده می شود. همچنین برای محیط های اداری که قصد دارند تا حریم خصوصی برای کارمندان به وجود بیاورند، شاهد استفاده از این دسته بلوک های شیشه ای هستیم.
اگر به دنبال خرید بلوک شیشه ای هستید که در عین انتقال دادن نور، بتواند به حریم خصوصی شما نیز در آن توجه شده باشد، پیشنهاد ما این است که به سراغ بلوک های شیشه ای مات بروید.

2. بلوک های شیشه ای طرح دار:

دسته دیگری از بلوک های شیشه ای، بلوک های هستند که بر روی بخش شیشه ای آن شاهد طرح های مختلفی هستیم. این دسته از بلوک ها برای تزیین کردن مورد استفاده قرار گرفته و محبوبیت بسیار زیادی نیز دارند.
نکته مهم این است که بلوک های شیشه ای طرحدار نیز در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند و شاهد بلوک های طرح دار مات و بلوک های طرح دار شفاف نیز هستیم.

افرادی که قصد دارند تا اقدام به بخش بندی فضاهای بزرگ کنند و در عین حال قصد دارند تا زیبایی محیط را نیز افزایش دهند، می توانند به سراغ بلوک های شیشه ای طرح دار رفته و این دسته از محصولات را خریداری کنند.

3. بلوک های شیشه ای شفاف:

نوع دیگری از بلوک های شیشه ای، بلوک های شفاف هستند. این دسته از شیشه ها به نحوی هستند که می توان پشت آن ها را مشاهده کرد. نکته مهم این است که قدرت پخش شدن نور از پشت این بلوک ها به نسبت انواع دیگر بلوک های شیشه ای بسیار بیشتر است.
همین موضوع باعث می شود تا در محیط هایی که نور کافی وجود ندارند، بتوان با استفاده از بلوک های شیشه شفاف نور را به خوبی در محیط منتشر کرد و باعث شفافیت فوق العاده در محیط شد.

4. بلوک های شیشه ای رنگی:

بلوک های شیشه ای رنگی، به دسته ای از بلوک ها می گویند که شیشه آن در حین فرآیند ساخت رنگ شده و در رنگ بندی های متنوع و مختلف قابل خریداری هستند.
این دسته از بلوک ها نیز به انواع مختلفی تقسیم می شوند. به عنوان مثال در بازار شاهد بلوک های شیشه ای طرح دار رنگی و یا بلوک های شیشه ای مات نیز هستیم. شما می توانید با توجه به نیاز خود به سراغ انواع مختلفی از بلوک های شیشه ای رنگی بروید.
اگر دکوراسیون محیط پیرامون شما برای تان اهمیت بسیار زیادی دارد، این دسته از بلوک ها گزینه مناسبی برای شما هستند، چرا که می توانید آن ها را با توجه به دکوراسیون محیط پیرامون خود و در رنگ های مختلف خریداری کنید.

خرید بلوک شیشه ای ارزان قیمت

5. بلوک های شیشه ای تو پر:

دسته دیگری از بلوک های شیشه ای، بلوک های تو پر هستند که در بین حد فاصل شیشه عقب و جلو این دسته از بلوک ها، شاهد استفاده از مواد مختلفی هستیم که باعث پر شدن آن ها می شود. بلوک های شیشه ای تو پر نیز طرفداران مخصوص به خود را دارند.

6. بلوک های شیشه ای ایمن:

اگر به صورت همزمان هم به دنبال زیبا کردن محیط پیرامون خود و هم به دنبال تفکیک کردن بخش های مختلف محیطی هستید، علاوه بر موارد گفته شده امنیت و ایمنی نیز برای شما مهم است به شما پیشنهاد می دهیم تا به سراغ بلوک های شیشه ایمن بروید.
این دسته از بلوک ها مزایای بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال اگر محیط پیرامون شما با مشکلات آتش سوزی مواجه شود، این بلوک ها ضد حریق بوده و باعث جلوگیری از انتشار آتش تا حد قابل قبولی می شوند.

نکته ای که در اینجا می توان گفت؛ بلوک های شیشه ای که در بالا نام بردیم و به معرفی هریک از آن ها پرداختیم بلوک های شیشه ای در طرح ها و انواع کلی می باشند، حال در اینجا به ذکر هر یک از اسامی آن ها به صورت جزئی می پردازیم چرا که در بازار با این نام ها شناخته شده و موجود می باشند. این اسامی به قرار زیر است:

بلوک شیشه ای کاوه:

1.بلوک های ابری سفید
2.بلوک های ابری صورتی
3.بلوک های ابری خاکستری/دودی
4.بلوک های چکشی سفید
5.بلوک های چکشی برنز
6.بلوک های چکشی صورتی
7.بلوک های استلا
8.بلوک های کوبیسم
9.بلوک های پارالل
10.بلوک های دو ستاره برفی صورتی
11.بلوک های باران برنز
12.بلوک های حبابی آبی
13.بلوک های حبابی سفید
14.بلوک های ونیز
15.بلوک های گل یخ
16.بلوک های موج و دریا
17....

خرید-بلوک-ونیز-کاوه

قیمت-بلوک-کج-کاوه

قیمت-بلوک-حبابی-سفید

قیمت-بلوک-بارانی

خرید-بلوک-موج-حباب-کاوه

خرید-بلوک-گل-یخ

قیمت-بلوک-خاکستری-کلودی

قیمت-بلوک-برنز-بارانی

خرید-بلوک-حبابی-آبی

 

قیمت بلوک شیشه ای 20×20

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، خودروئی و ساختمانی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های آینه، ورق پلی کربنات، بلوک های شیشه ای و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.