2
5,100,000تومان 1 محصول
مزایای خرید و نصب بلوک شیشه ای ارزان قمیت

مزایای خرید و نصب بلوک شیشه ای ارزان قمیت

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

فروش بلک شیشه ای:

بلوک شیشه ای به قطعه ای گفته می شود که از جنس شیشه بوده و جنبه تزئینی دارند. نکته مهم این است که این قطعات را نمی توان به عنوان بلوک های سازه ای در ساختمان ها مورد استفاده قرار داد.

تاریخچه بلوک شیشه ای:

بلوک های شیشه ای سابقه طولانی برای تزئین و دکور ندارند و در دهه 1990 شاهد استفاده از این متریال در بخش های مختلف ساختمان ها به جای دیوار بودیم تا نور کافی در ساختمان تامین شود. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به مزایای بلوک های شیشه ای انداخته و با مزایای استفاده و نصب آن آشنا شویم.

خریئ-بلوک-رنگی-کاوه

نصب بلوک شیشه ای:

استفاده از بلوک های شیشه ای مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه دارد که در این بخش یک به یک این مزایا را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهیم.

خرید-بلوک-ونیز-سفید

بلوک-شیشه ای-کج-راه-سفید

خرید-بلوک-شیشه ای-حبابی

قیمت-بلوک-بران-سفید

بلوک-شیشه ای-موج-حباب

خرید-بلوک-گل-یخ

قیمت-بلوک-کلودی-خاکستری

خرید-بلوک-بارانی-برنز

خرید-بلوک-برنز-بارانی

قیمت-بلوک-حبابی-آبی

1. امکان جدا کردن فضاهای داخلی محیط:

اولین مزیتی که بلوک های شیشه ای در اختیارشان قرار می دهند این است که می توانید محیط پیرامون خود را به راحتی و با استفاده از این قطعات تقسیم بندی کنید
به عنوان مثال در یک محیط اداری که در آن شاهد فضای بسیار بزرگی هستیم، می توان از بلوک های شیشه ای استفاده کرد و این فضای بزرگ را به بخش های کوچکتر تقسیم بندی کرد.

2. نور دهی عالی:

با توجه به ذات و ماهیت شیشه که نور را از خود عبور می دهد، استفاده از بلوک های شیشه ای باعث نور دهی فوق العاده در محیط می شود.
برخلاف دیوارها که امکان عبور نور از آن ها فراهم نیست، استفاده از بلوک های شیشه ای سبب می شود تا شاهد پخش شدن عالی نور در محیط باشیم.
عایق بودن در برابر صوت، حرارت و رطوبت
مزیت بسیار مهم دیگری که در رابطه با بلوک های شیشه باید بدانید این است که این دسته از بلوک ها در برابر صوت، حرارت و رطوبت عایق بوده و همین موضوع باعث می شود تا محیطی که در آن از بلوک شیشه استفاده می کنید، شرایط فوق العاده از نظر ایمنی و فراهم بودن فضای کاری داشته باشد.
به همین دلیل است که اکثر ادارات و یا کلینیک ها از بلوک های شیشه ای برای تقسیم کردن فضا برای کار استفاده می کنند و بلوک های شیشه ای محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند.

3. وزن بسیار کم:

مزیت دیگر استفاده از بلوک های شیشه ای وزن بسیار کم آن ها است. همین موضوع باعث می شود تا علاوه بر راحت بودن فرآیند نصب، هر زمان که علاقه مند بودید بتوانید به راحتی این بلوک ها را جا به جا کرده و مشکلی از نظر وزن نداشته باشند. بلوک های شیشه ای به نحوی هستند که در مقایسه با بلوک ها و آجرهای سنتی، وزن آن ها بسیار کمتر و در حد یک چهارم است.

مزایای خرید بلوک شیشه ای

4. تنوع فوق العاده در طرح و رنگ:

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم استفاده از بلوک های شیشه ای تنوع آن ها در طرح و رنگ است. شما می توانید با توجه به نیاز خود به سراغ بلوک های مختلفی رفته و آن ها را با طرح ها و رنگ های گوناگون سفارش دهید. همین موضوع باعث می شود تا بتوان با استفاده از بلوک های شیشه ای محیط پیرامون را به زیباترین شکل ممکن دکور کرد.

5. سرعت نصب بالا:

یکی از نکات مهمی که باید بدانید این است که بلوک های شیشه ای نسبت به بلوک های سنتی سرعت نصب بالاتری دارند و شما می توانید حجم گسترده ای از بلوک های شیشه ای را در مدت زمان کوتاهی نصب کرده و از آن ها استفاده کنید.

6. تمیز کردن آسان:

اگر برای شما تمیزی و نظافت محیط پیرامون اهمیت بسیار زیادی دارد، به شما پیشنهاد می دهیم تا به جای این که به سراغ بلوک های سیمانی بروید، اقدام به خرید بلوک های شیشه ای کنید. این دسته از بلوک ها به راحتی تمیز می شوند و در صورت کثیف شدن نیز می توان آن ها را به راحتی و با استفاده از یک پارچه پاک کرد. در مقابل اما بلوک های سیمانی و سنتی هر چهار سال یک بار باید رنگ آمیزی شده و آن ها را به حالت اول بازگردانید.

کاربرد بلوک شیشه ای:

بلوک های شیشه ای کاربردهای بسیار زیادی دارند و می توان از آن ها در بخش های مختلف استفاده کرد. از مهم ترین کاربردهای این دسته از بلوک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده در بخش از نمای ساختمان
• استفاده در طراحی اپن آشپزخانه
• پارتیشن بندی فضاهای داخلی
• جدا کردن سرویس بهداشتی و حمام
• جدا کردن حمام و رختکن
• استفاده در دیواره استخر
• استفاده در سقف و محوطه سازی

قیمت بلوک شیشه ای

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های آینه، ورق های پلی کربنات، بلوک شیشه ای و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.