2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید ابزار و یراق آلات شیشه+مشخصات ابزارها

خرید ابزار و یراق آلات شیشه+مشخصات ابزارها

 امروزه در حوزه شغل شیشه بری شاهد استفاده از ابزارها و وسایل گوناگون و مختلفی هستیم. هر یک از این ابزارها کارکرد و عملکرد منحصر به فردی داشته و با استفاده از آن فرآیندهای مختلف انجام می پذیرد.

قواره-بر-گلکسی

مخزن-نفت-قواره-بر-گلکسی

قواره بر-کیدی

مخزن-نفت-قواره-بر-کیدی

قواره-بر-راون

قرقره قواره بر:

خرید-قرقره-قواره بر

قیمت نیش قواره بر:

به منظور انجام طرح های مختلف بر روی شیشه با استفاده از قواره بر لازم است تا بر روی آن ها نیش هایی نصب شود. این نیش ها به شما کمک می کند تا شیشه را متناسب با نیاز خود برش داده و بر روی آن طرح های مختلفی را به وجود بیاورید.

نیش-قواره-بر-کی-استار

نیش-قواره-بر-کیدی

نیش-قواره-بر-سوپر

چنگک شیشه بری:

چنگک نیز دسته دیگری از وسایل حمل و نقل شیشه بوده و عملکرد مشابه با قاپک دارد. در حقیقت شما می توانید با استفاده از چنگ نیز به راحتی اقدام به جا به جایی و حمل و نقل شیشه کرده و فرآیند را به نحو احسن انجام دهید. استفاده از چنگک نیز به شما کمک می کند تا بدون هیچ خطر و سختی بتوانید شیشه را جا به جا کنید.

چنگک-حمل-شیشه

دستکش ایمنی:

یکی از موضوعات مهم این است که در کارگاه های شیشه بری اگر از لوازم حفاظتی استفاده نکنید، ممکن است تیزی و برنده بودن شیشه به شما آسیب جدی وارد کند. در همین راستا نیاز است تا از دستکش های مخصوصی در هنگام فرآیندهای شیشه بری استفاده کنید. این دستکش ها مانع از آسیب لبه های تیز شیشه به دستان شما می شود.

دستکش-استاد-کار

دستکش-اس-ای

دستکش-کالکان

دستکش-ضد-برش-کالکان

ضرب-گیر-شیشه

انبر-جداکن-شیشه

کاردک

سیلیکاژل

متر-شیشه

انواع-اسپیسر-شیشه
نوار-شیشه-دوجداره

چسب-کش

الگوبر-شیشه

قیمت ابزار شیشه بری

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، فعال در حوزه فروش چسب های صنعتی، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های آینه، بلوک شیشه ای رنگی، طلق پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.