2
5,100,000تومان 1 محصول
پخش عمده و کارتنی چسب های شیشه+اعلام موجودی کارخانجات

پخش عمده و کارتنی چسب های شیشه+اعلام موجودی کارخانجات

 برای خرید انواع چسب شیشه به شیشه سیلیکون و چسب 123 و چسب پلی سولفاید و ماستیک و چگونگی استفاده و ابزار کار با آن گان و اسپری فوم چسب با کلیک کنید. خرید چسب شیشه به شیشه ضمانت مرجوعی کالا با شماره02833883 تماس بگیرید.

چسب برای متصل کردن بخش های مختلف به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه شاهد تولید انواع مختلفی از چسب ها هستیم که هر یک از آن ها با داشتن ویژگی های منحصر به فرد، دارای کاربردهای گوناگونی هستند. برخی از این چسب ها برای اتصال قطعات چوبی مورد استفاده قرار می گیرند و برخی دیگر برای شیشه ها قابل استفاده هستند.

چسب شیشه پنجره:

همان طور که گفته شد، هر نوع چسب، مخصوص به یک ماده بوده و کاربردهای مشخصی دارد. به عنوان مثال، چسب های حرارتی برای کارهای مبل سازی، گل سازی، روبان دوزی و کاردستی مورد استفاده قرار می گیرد و یا چسب چوب برای اتصال قطعات چوب کاربرد دارد.

چسب های شیشه نیز با توجه به ویژگی های و ترکیبات مورد استفاده در آن برای اتصال بین قطعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در کارگاه های شیشه گری و شیشه سازی از این چسب ها در بخش های مختلف استفاده می شود.
از چسب های شیشه، برای نصب و آب بندی شیشه های مختلف مثل شیشه اتومبیل و یا آکواریم استفاده می شود. ویژگی مهمی که این نوع چسب ها باید داشته باشند، این است که در برخورد با مواد مختلف نظیر آب با مشکل مواجه نشده و چسبندگی که خود را از دست ندهند.
از سوی دیگر نباید حرارت بسیار زیاد و دمای بسیار پایین بر روی چسب های مورد استفاده برای شیشه تاثیر بگذارد.

نحوه استفاده چسب شیشه:

امروزه چسب ها به دسته بندی و انواع مختلفی تقسیم می شوند و در هر یک از این دسته بندی ها نیز شاهد زیر شاخه های گوناگونی هستیم.
به عنوان مثال چسب های مربوط به شیشه خود دارای مدل های اصلی و فرعی بسیار زیادی هستند و نحوه استفاده از هر یک از آن ها با یک دیگر متفاوت است.
به صورت کلی یکی از موضوعات مهمی که باید به آن توجه کنید، این است که قبل از استفاده از هر نوع چسب در رابطه با نحوه استفاده از آن تحقیق کرده و با رعایت نکات مربوط به هر چسب به بهتر چسبیدن قطعات مختلف شیشه با استفاده از چسب شیشه کمک کنید.
چند نکته بسیار عمومی برای استفاده از چسب های مربوط به شیشه وجود دارد که در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.
پیش از آن که بخواهید از چسب های مربوط به شیشه استفاده کنید، باید سطح را به خوبی تمیز کنید. شما باید از وسایل مختلفی مثل تیغ و یا ابزار های مشابه برای تمیز کردن سطح شیشه استفاده کنید.
برای از بین بردن اثر چربی، خاک و... از روی شیشه می توانید به سراغ حلال های مختلفی مثل الکل و ستون بروید. باید سطحی که قصد دارید تا چسب را بر روی آن بزنید، کاملاً پاک و تمیز باشد.
موضوع دیگر که باید به آن توجه کنید، این است که در هنگام استفاده از چسب های مربوط به شیشه، شیشه را بر روی یک مکان محکم قرار دهید و جلوی حرکت های اتفاقی آن را بگیرید تا بتوانید چسب را به درستی و با ظرافت کامل بر روی شیشه نصب کنید.
در نهایت پس از آن که بخش های مختلف را به همدیگر چسباندید، باید اجازه دهید که چسب به خوبی خشک شده و قطعات گوناگون را به هم متصل کند.

انواع چسب های صنعتی:

اگر بخواهیم چسب های مربوط به شیشه را نام برده و در رابطه با هر یک توضیحاتی را به شما ارائه دهیم، باید گفت به صورت کلی این چسب ها به چند نوع اصلی تقسیم می شوند. در ادامه شما را با چسب های مربوط به شیشه آشنا کرده و توضیحات مربوط به هر یک را ارائه خواهیم داد.

چسب سیلیکون قیمت:

اولین نوع اصلی چسب های مربوط به شیشه، چسب سیلیکونی است که به چسب آب بندی و درز بندی نیز مشهور است. این محصول دارای فرم ژل مانندی از چسب است.
ویژگی بسیار مهم چسب سیلیکون این است که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توان از آن هم در دمای بالا و هم در دماهای پایین استفاده کرد.
از چسب های سیلیکونی برای آب بندی و درز بندی استفاده می شود. موضوع بسیار مهمی که در هنگام کار با چسب سیلیکات لازم است تا به آن توجه داشته باشید، این است که برای خشک شدن آن حتما باید مدت زمانی را صبر کنید.
این زمان با توجه به شرایط آب و هوایی و دمای محیط می تواند متغیر باشد و گاهی تا 48 ساعت نیز طول بکشد. موضوع بسیار مهم این است که پس از استفاده از چسب سیلیکون حتماً اجازه دهید تا چسب به بهترین شکل ممکن خشک شود.

خرید انواع چسب سیلیکون ارزان

انواع چسب سیلیکون:

چسب سیلیکون از دو منظر مورد بررسی و تقسیم بندی قرار می گیرد. در وهله اول این چسب ها را بر اساس رنگ های آن دسته بندی می شوند که از این منظر عبارتند از:
• چسب سیلیکون قرمز
• چسب سیلیکون سفید
• چسب سیلیکون شفاف و بی رنگ
• چسب سیلیکون مشکی

چسب-سیلیکون-سیلکس

چسب-سیلیکون-سون

چسب-سیلیکون-اشتایدر

چسب-سیلیکون-سولجر

چسب-سیلیکون-فیکسال

سیلیکون-آینه-ولگا

چسب-سیلیکون-پمادی-ثناسیل

چسب-سیلیکون-مزیدا

چسب-سیلیکون-ال-هشتصد

چسب-سیلیکون-هاچ-زد=زد

چسب-سیلیکون-فیدر

از سوی دیگر می توان چسب سیلیکون را از نظر ترکیبات شیمیایی به دو دسته چسب استوکسی و چسب خنثی تقسیم بندی کرد.

چسب های استوکسی در هنگام خشک شدن از خود اسید استیک آزاد می کنند که بویی شبیه به سرکه دارد. چسب خنثی نیز مخصوص آینه است که پشت آن جیوه دارد.
ویژگی این چسب ها آن است که با جیوه واکنش نشان نمی دهد، مقاومت بالایی داشته و ماندگاری آن به نسبت چسب های استوکسی بیشتر است.

چسب123 ارزان:

چسب 123 یکی دیگر از انواع چسب های شیشه است که دارای کاربردهای مختلفی است، تنها مختص به شیشه نبوده و می توان از آن برای اتصال مواد مختلف استفاده کرد.
چسب123 به همراه یک اسپری پاشنده و یک چسب تیوپی تولید و عرضه می شود. نحوه کار با این چسب به این صورت است که در ابتدا از تیوپ مقداری چسب را بر روی سطح مورد نظر ریخته و سپس دو قطعه را به یکدیگر وصل می کنیم.
سپس محلی که بر روی آن چسب قرار داده ایم را اسپری کرده و حدود 20 ثانیه فشار می دهیم تا به صورت کامل دو قطعه به یکدیگر متصل شوند. از چسب 123 برای چسباندن انواع متریال مختلف استفاده می شود که یکی از این متریال ها شیشه است.
برندهای بسیار زیادی در تولید چسب123 فعال هستند و محصولات مختلفی را تولید کرده اند، اما یکی از بهترین برندها در زمینه تولید چسب 123 برای شیشه، برند میتراپل است. این برند یک شرکت ترکیه ای بوده و چسب123 میتراپل یکی از مشهورترین چسب های مربوط به شیشه در دنیا به حساب می آید.

انواع-چسب-123

 چسب-123-ثناباند

چسب-123-ولگا

چسب-123-استارباند-سبز

چسب-123-شارک

چسب-123-فیدر-سبز

چسب-123-فیدر-400-میل

چسب-123-سیافیکس-قرمز

چسب-123-سیافیکس-سبز

123-سیافیکس-آبی

چسب-123-آرازیم

چسب پلی سولفاید kss:

نوع دیگری از چسب های مربوط به شیشه، چسب پلی سولفاید است که از آن در پنجره های دو جداره و سه جداره استفاده می شود. این محصول بسیار با کیفیت بوده و درصد پلیمر آن بالا است. از چسب های پلی سولفاید در کارگاه ها استفاده می شود.
اگر به دنبال آن هستید تا از چسبی برای شیشه استفاده کنید که در شرایط مختلف دمایی بدون مشکل کار خود را انجام دهد، می توانید به سراغ این چسب آمده و از آن استفاده کنید. برندهای مختلفی در تولید چسب پلی سولفاید فعالیت دارند و شاهد تولید محصولات گوناگونی در این حوزه هستیم.

چسب-پلی-سولفاید-درجه-یک

چسب-پلی-سولفاید-درجه-دو

چسب-پلی-اورتان-کا-اس-اس

چسب-پلی-سولفاید-فیشر

چسب-پلی-سولفاید-ندکس

چسب-پلی-سولفاید-مایر

چسب-پلی-سولفاید-مزیدا

چسب-بوتیل

نمایندگی خرید چسب پلی سولفاید دوجداره

انواع ماستیک درزگیر:

چسب ماستیک یکی دیگر از چسب های درز گیر است که از آن برای کارهای گوناگون استفاده می شود و افرادی که قصد دارند تا درز بین شیشه و سطوح مختلف را پر کنند، از این چسب استفاده می کنند.
استفاده از این چسب باعث بسته شدن درز های سطوح مختلف می شود. ویژگی بسیار مهم این چسب ها ضد آب بودن آن است که این موضوع باعث می شود تا افراد بتوانند از آن در محیط بیرون نیز استفاده کنند.
البته باید به این نکته توجه داشت که چسب های ماستیک تنها برای شیشه نبوده و می توان از آن برای کاشی ها، پنل های تخته سه لایه، اطراف وان، بتن و... نیز استفاده کرد. این چسب ها ضد آب بوده و استحکام بالایی در برابر در برابر اشعه ماورا بنفش و... دارد.
چسب های ماستيك خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. از انواع این چسب ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• چسب ماستیک مایر
• چسب ماستیک ثنا استیک
• چسب ماستیک مزدا
• چسب ماستیک اوستا
• چسب ماستیک سون

چسب-ماستیک-مایر

چسب-ماستیک-ثنااستیک

چسب-ماستیک-مزدا

چسب-ماستیک-اوستا

چسب-ماستیک-سون

چسب واشر ساز حرارتی:

نوع دیگری از چسب های مربوط به شیشه، چسب واشر ساز است که از آن به عنوان واشر ساز و درز بند در صنایع مختلفی مثل صنایع مربوط به شیشه، خودرو سازی، پمپ و شیر آلات استفاده می شود.
ویژگی و مزیت چسب واشر ساز مقاومت حرارتی بالا، مقاومت شیمیایی در برابر اکثر حلال ها و روغن ها، چسبندگی مطلوب و استحکام مکانیکی فوق‌ العاده است.
این محصولات تک جزئی، رطوبت خشک و پایه سیلیکون حرارتی هستند. این ویژگی ها سبب شده تا بتوان از این محصول به راحتی جهت آب بندی استفاده کرد. برندهای مختلفی در زمینه تولید چسب واشر ساز فعالیت دارند که از مهم‌ ترین آن ها می توان به برند یاماها اشاره کرد.

چسب-خودرو-ماشین-مزیدا

چسب-واشر-ساز-مزیدا

چسب سیلیکونی آینه:

چسب-آینه-سیلیکون-ولگا

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش جام آینه، شیشه شیت، شیشه لمینت، شیشه سکوریت، شیشه مات، شیشه دوجداره، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. هم چنین شما می توانید جهت سفارش انواع بلوک های رنگی، دستگاه و ماشین آلات، طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.