2
5,100,000تومان 1 محصول
دستگاه بوتیل زن و اسپیسر بوتیل دار

دستگاه بوتیل زن و اسپیسر بوتیل دار

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

دنیای یرق آلات باتوجه به پیشرفت هایی که در صنعت ساختمان سازی صورت می گیرد توسعه می یابد. امروزه با اصطلاحات بسیار زیادی در صنعت ساختمان سازی مواجه هستیم که بسیاری از آنها تخصصی بوده و می توانند دنیای ما را در عرصه ساخت و ساز متحول کنند.
درب و پنجره های یک ساختمان به عنوان مهم ترین بخش که ارتباط افراد با دنیای اطراف را حفظ می کنند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. همچنین تنظیم دمای داخل ساختمان، جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل و استحکام آن ها در مواجهه با مشکلاتی همانند زلزله یا طوفان شدید به خرید درب و پنجره هایی با کیفیت بسیار بالا بستگی دارد.
دستگاه بوتیل زن و اسپیسر بوتیل دار برای افزایش استحکام پنجره های دوجداره تولید شده اند. این موارد نیز در زمره یرق آلات مدرن قرار داشته و امروزه پای ثابت تولید درب و پنجره های ساختمانی با کیفیت بسیار بالا هستند. در ادامه به بررسی تفاوت دستگاه بوتیل زن و اسپیسر بوتیل دار می پردازیم.

قیمت-اسپیسر-بوتیل

تفاوت دستگاه بوتیل زن و اسپیسر بوتیل دار:

خرید دستگاه بوتیل زن:

دستگاه چسب بوتیل یا همان دستگاه بوتیل زن جهت چسب زنی به کنار اسپیسرهای استاندارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسپسرها را در مباحث بعدی تشریح می کنیم، اما در این بخش از مقاله همین کفایت می کند که بدانید اسپیسر ها جهت ایجاد فاصله در شیشه های دوجداره بکار می روند.
بوتیل زن با استفاده از نوعی چسب حرارتی در هنگام ساخت پنجره دوجداره، استحکام شیشه ها را به کناره های اسپیسر تا مرحله چسب زنی نهایی فراهم می کند. در واقع دستگاه بوتیل یا دستگاه بوتیل زن توسط المنت هایی چسب بوتیل را ذوب کرده و به کمک جک هیدرولیک چسب مایع شده را پمپ می کند.

عملکرد دستگاه بوتیل زن:

1. در ابتدا تایمر شروع کار با دستگاه تنظیم می شود.
2. سیستم دستگاه بوتیل زن بصورت الکتروپنوماتیک و هیدرولیک است.
3. باتوجه به اینکه سرعت نوار نقاله دستگاه قابل تنظیم است بنابراین می توانید آنرا تنظیم کنید.

بیشتربخوانید: اعطای نمایندگی پخش پروفیل KSS به نوین الماس

دستگاه بوتیل زن چگونه کار می کند؟

1. عملکرد دستگاه بوتیل زن به این صورت است که اپراتور باید در ابتدا اسپیسر خم کاری شده را بر روی نوار نقاله (کانوایر) کوچکی که روی دستگاه حرکت می کند قرار دهد.
2. در مرحله دوم اسپیسر با سرعت مشخص به سمت نازل های تزریق بوتل حرکت می کند. در دهانه نازل، سنسور هایی وجود دارند که حضور اسپیسر را درک کرده و فرمان تزریق چسب بوتیل از طریق PLC دستگاه را صادر می کنند.
3. عمل تزریق چسب بوتیل تا زمانی ادامه دارد که سنسور دهانه نازل، اسپیسر را در جلوی خود حس کند و با اتمام عبور اسپیسر از جلوی آن، کار تزریق چسب نیز پایان می یابد.
4. اپراتور باید این عمل را برای سایر اضلاع اسپیسر خم کاری شده انجام دهد تا تمام اضلاع اسپیسر به وسیله دستگاه بوتیل زن و چسب بوتیل از دو طرف چسب کاری شود.

خرید انواع دستگاه شیشه:

قیمت-دستگاه-شیشه-بری

خرید-میز-برش-شیشه

اسپیسر بوتیل دار چیست؟

در ابتدا بهتر است اسپیسر شیشه را تعریف کنیم. در واقع اسپیسر شیشه به قطعاتی کوچک گفته می شود که ممکن است پلاستیکی یا فلزی باشند و برای جدا کردن و پشتیبانی از دو (یا سه) شیشه در یک پنجره چند جداره کار می کنند.
اسپیسر بوتیل دار وسیله ای مدرن تر در مقایسه با دستگاه بوتیل یا دستگاه چسب بوتیل زن است. این دستگاه به دلیل داشتن چسب بوتیل سرد بر روی اسپیسر، معروف به اسپیسر بویتل دار است. این اسپیسر آماده استفاده بوده و دیگر نیازی به چسب بوتیل نمی باشد بنابراین می توان به خوبی دریافت که استفاده از آن می تواند بسیار راحت تر از گزینه اخیر باشد.
اسپیسر بوتیل دار در سایزهای مختلفی عرضه می شود و شما می توانید یک نمونه مناسب با کار خود را خریداری کنید. این دستگاه به صورت محدود در ایران عرضه شده و به نظر می رسد زمان بیشتری نیاز دارد تا همانند دستگاه بوتیل زن به یکی از معمولی ترین یرق آلات موجود مبدل شود.
شما می توانید برای خرید این چسب های کاربردی و اسپیسر بوتیل دار و هم چنین جهت دریافت اطلاعات دستگاه های بوتیل زن از طریق تماس با شماره های نوین الماس اقدام نمایید. فروش اسپیسر بوتیل دار در این مجموعه با ضمانت کیفیت صورت می گیرد.

خرید-چسب-بوتیل-دوجداره

قیمت-دستگاه-چسب-زن

خرید ابزار شیشه بری

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، خودروئی و ساختمانی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع آینه، ورق پلی کربنات، بلوک های شیشه ای رنگی و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.