2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده چسب واشرساز خودرو+قیمت عمده و کارتنی 1402

فروش عمده چسب واشرساز خودرو+قیمت عمده و کارتنی 1402

 چگونگی استفاده از چسب واشرساز ویکتور

نوع دیگری از چسب های موجود در بازار، چسب های واشرساز خودرو می باشند، از این چسب ها به عنوان درز گیر های سیلیکونی در صنعت خودرو سازی استفاده می شود. همواره مدل های متنوعی از این محصول در بازار به فروش می رسد که هر کدام از آن ها ویژگی های مناسب و مخصوص به خود را دارند.

خرید چسب واشرساز:

در صنعت خودرو سازی همواره از چسب های واشر ساز برای درز گیری ، چسباندن قطعات و تعمیرات قطعات تولیدی استفاده می شود چرا که عملکرد ایده آلی دارد. محصولات این دسته از چسب ها به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همانند میزان استحکام و چسبندگی مورد استقبال قرار گرفته اند. از نمونه های منحصر به فرد و جذاب این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

خرید انواع چسب های صنعتی و ساختمانی

1. چسب واشرساز قرمز غفاری 85 گرمی
2. چسب واشرساز غفاری 30 گرمی
3. چسب واشرساز تسلا حرارتی 85 گرمی
4. چسب واشر ساز یاماهیا 30 گرمی
5. چسب واشر ساز کاسپین 85 گرمی
6. چسب واشر ساز مزیدا 85 گرمی
7. چسب واشر ساز مزیدا 30 گرمی
8. چسب واشرساز اتوسل (شیشه اتوموبیل)

چسب-واشر-ساز-ویکتور

چسب-واشرساز-مزیدا

چسب ghaffari:

استفاده از چسب واشرساز غفاری 30 گرمی با توجه به نوع مواد به کار رفته و همچنین فرمولاسیون بسیار قوی می تواند در برابر انواع روغن، بنزین و ضد یخ مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهند و با چسبندگی ای بسیار بالا این قطعات را در بهترین حالت ممکن به یکدیگر متصل کند.
به دلیل قدرت و قابلیت منحصر به فردی که این محصول، در آب بندی و درز گیری چسب واشرساز غفاری 30 گرمی می توان از آن برای درز گیری و همچنین آب بندی انواع قطعات (سوپاپ، واتر پمپ ترموستات، دیفرانسیل، جعبه دنده و غیره…) استفاده نمود.

تفاوت چسب 30 گرمی و 85 گرمی در چیست؟

به هیچ عنوان با توجه به کیفیت و همچنین شکل ظاهری، میزان چسبندگی و.... چسب واشر غفاری 30 گرمی با 85 گرمی تفاوتی وجود ندارد. بلکه تنها تفاوتی که میان این دو حاکم است، تنها به میزان حجم آن ها بر می گردد. البته در این میان چسب واشرساز غفاری 85 گرمی نسبت به 30 گرمی پرفروش تر است.

معرفی بهترین چسب های لوله:

چسب-لوله-تانژانت-قونطی

چسب-فشار-قوی-اولترا

چسب-پی-وی-سی-فشار-قوی-تانژانت

چسب واشرساز یاماهیا 30 گرمی:

برند غفاری در تهیه و تولید انواع چسب های واشر ساز خودرو، پیشتاز است از این رو می توان به چسب واشرساز یاماهیا 30 گرمی به عنوان یکی دیگر از تولیدات این برند محبوب اشاره نمود. این محصول با استفاده از فرمولاسیونی بسیار قوی و منحصر به فرد برای چسباندن انواع قطعات خودرویی مانند دیفرانسیل، سرسیلندر، واتر پمپ و... مورد استفاده قرار می گیرد.
این نوع از چسب های برندی غفاری در صورت برخورد با گرما به هیچ عنوان مقاومت خود را از دست نداده و می توان با خیال راحت از آن ها استفاده نمود. البته استفاده از این محصول صرفاً برای محیط های داخلی خودرو و موتور نیست بلکه استفاده از آن کمی گسترده تر شده و می توان از آن به عنوان آب بندی لوله کشی منازل استفاده نمود.

قیمت چسب واشرساز

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های شیشه، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.