2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش انواع گردبر شیشه+ضمانت کالا+ارسال سریع

فروش انواع گردبر شیشه+ضمانت کالا+ارسال سریع

 لیست قیمت انواع شیشه ساختمانی

خرید دستگاه گردبر شیشه:

گردبر شیشه یکی از پر کاربردترین ابزارهایی است که برای فضاهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار گرفته و مدل های مختلفی از آن در اطرافتان می توانید مشاهده کنید. از گردبر شیشه برای برش برش شیشه درب مغازه، درب و پنجره منازل، بدنه خودرو و.. استفاده شده و همین امر بیانگر اهمیت کار با این نوع ابزار در شیشه بری و امور پیرامون آن است. از آن جایی که گردبر شیشه برای بخش های مختلف در حوزه های گوناگون کاربرد دارد، اندازه گیری و برش شیشه ای که بتواند نیازها را برطرف کند از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو دراینجا به معرفی گردبر شیشه بری، نکات مهمی که در این رابطه مطرح است می پردازیم. شما مشتریان هم می توانید برای سهولت در کار شیشه بری و یا کارهای فنی متن را مطالعه کرده و با جهت خرید با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید.

گردبر چیست؟

یکی از ابزارهای مهم در شیشه بری، گردبر است. وظیفه گردبر ها همانطور که از نام آن ها مشخص است برای ایجاد برش های دایره ای مورد استفاده قرار گرفته و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید اشکال دایره ای شکل را در قطرهای مختلف و با اندازه های دقیق برش داده و به بهترین شکل ممکن شیشه های دایره ای شکل را به وجود بیاورید. گردبر یکی از بهترین ابزارهای شیشه بری است که با استفاده از ان می توان دایره های گوناگونی از شیشه را به وجود آورد. همانطور که گفته شد شیشه برها باید بتوانند شیشه را در اشکال و الگوهای مختلفی برش دهند و گردبر این امکان را فراهم می کند تا اشکال دایره ای شکل به وجود بیاید. اگر در فرآیند بریدن شیشه، نیاز دارید تا اشکالی دایره ای شکل را به وجود بیاورید، لازم است تا اقدام به خرید گردبر کرده و از این نوع محصول برای برش شیشه در کارگاه شیشه بری خود و یا مغازه خود استفاده کنید.

انواع گردبر شیشه:

این محصول در انواع متفاوتی در بازار موجود می باشد که هر یک ویژگی های منحصر به فرد و کاربردی خود را دارد که در زیر به ذکر هر یک از آن ها می پردازیم:

1.گردبر نفت خور شیشه
2.گردبر معمولی شیشه
3.گردبر برنجی شیشه
4.گردبر نفت خور kr

گردبر معمولی شیشه:

گردبر معمولی شیشه از فولاد می باشد و همانطور که از نام آن مشخص است می توان گفت از لحاظ قیمت نسبت به دیگر گردبر ها بسیار مناسبتر می باشد. این محصول در اصطلاح نفت خور نبوده و شیشه بر باید به هنگام برش شیشه با استفاده از قلم، محل مورد نظر برای برش را به نفت آغشته کرده و سپس شیشه را برش دهد.

گردبر-معمولی-شیشه

گردبر نفت خور شیشه:

گردبر نفت خور از بهترین نوع گردبر ها می باشد. اگر به دنبال ایجاد برشی دقیق و سهولت در برش شیشه خود می باشید پیشنهاد می کنیم این نوع محصول را انتخاب کنید چرا که این نوع گردبر نفت خور می باشد و این ویژگی به عمل شما سرعت بخشیده و برشی دقیق و زیبا را به شما ارائه می دهد.

خرید-گردبر-شیشه-نفتی

گردبر برنجی شیشه:

از دیگر انواع گردبرهایی که نفت خور نمی باشد گردبر برنجی بوده که از آن برای ایجاد برش های منحنی شکل و دایره ای استفاده می شود. کیفیت این محصول با توجه به جنس آن بسیار خوب بوده چرا که عمر بالایی دارد.

آموزش برش شیشه در ابعاد کم

گردبر شیشه نفتی KR:

خرید-گردبر-شیشه-کی آر

قیمت مته شیشه:

گربرد از ابزارآلاتی است که برای داشتن برش دقیق باید از کیفیت ان اطمینان داشته باشیم. در این جا به توضیح مته گردبر که از ملزومات کار با گردبر می باشد می پردازیم. مته گردبر در واقع مته ای با دندانه های براده براده جهت ایجاد یک برش صاف و منظم برای نصب بر روی گردبر می باشد. دندانه های موجود بر روی این مته نقش مهمی در برش شیشه دارد. این مته به گونه ای طراحی شده است که سیستم فنری شکل آن کمک فراوانی به افزایش اثر بخشی عمل سوراخکاری می کند.

انواع-مته

قیمت گردبر شیشه

به طور کلی قیمت گردبر شیشه به عواملی چون، جنس محصول، موارد استفاده، چگونگی اعمال آن با توجه به نفت خور نبودن و... می باشد.

خرید بهترین الماس شیشه بری

جهت سفارش گردبر و دیگر ابزار شیشه بری با شماره های موجود روی سایت تماس حاصل نمائید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.