2
5,100,000تومان 1 محصول
8 مشخصه اصلی تفاوت چسب های سیلیکون و ماستیک

8 مشخصه اصلی تفاوت چسب های سیلیکون و ماستیک

 یکی از چسب هایی که برای شیشه مورد استفاده قرار می گیرد، چسب سیلیکون است. اگر بخواهیم در رابطه با مزایا و ویژگی های این چسب صحبت کنیم باید گفت که این محصول انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته و شاهد مقاومت بالای آن در برابر فشار و دمای بالا هستیم.
نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که این چسب در برابر اشعه یو وی نیز مقاومت بسیار زیادی دارد و همین موضوع باعث افزایش محبوبیت آن شده است.
ویژگی دیگر چسب سیلیکون تولید آن در رنگ های مختلف و همچنین قابلیت آن برای آب بندی و جلوگیری از رشد قارچ و کپک است. همین موضوع سبب گشته تا چسب سیلیکون رشد بسیار زیادی پیدا کرده و شاهد استفاده از آن در صنایع مختلف باشیم.
همان طور که اشاره نمودیم به دلیل کاربرد بسیار بالای این دسته از محصولات در بازار شاهد انواع چسب های آکواریوم یا سیلیکون در برند های متفاوت و متنوع هستیم که در ادامه بیشتر با این محصولات آشنا خواهیم شد اما قصد نداریم به معرفی تمامی محصولات چسب آکواریوم بپردازیم، بلکه تنها به معرفی و بررسی انواع چسب هایی خواهیم پرداخت که برای چسباندن شیشه ها بسیار مناسب هستند.

کارتریج چسب سیلیکون را چگونه پر  می کنند؟

چسب ماستیک درزگیر:

دسته دیگری از چسب های شیشه که از آن ها برای درزگیری و جلوگیری از عبور مایعات و حتی هوا استفاده می شود، چسب های ماستیک است که در حقیقت از آن به عنوان مهر و موم، درز بندی و... در صنایع مربوط به ساختمان سازی نیز استفاده می کنند.
این چسب ها نیز مثل چسب سیلیکون مزایا و معایب مختلفی دارد که اگر بخواهیم به آن ها بپردازیم می توان به موارد مختلفی اشاره کرد.
به منظور بررسی مزایا استفاده از چسب ماستیک باید گفت که یکی از مهم ترین ویژگی های این دسته از محصولات این است که در عین حفظ فرم سفت خود، در لایه های زیرین فرم بسیار صافی دارند.
نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که در هنگام استفاده از ماستیک نیازی به پوشش نیست و فارغ از میزان استفاده از چسب ماستیک، این محصول به راحتی به هر سطحی چسبیده و می تواند کار خود را به نحو احسن انجام دهد.
چسب های ماستیک به دلیل ضد آب بودن خود در خارج از منازل نیز استفاده می شود، به عنوان مثال برای جلوگیری از نشت آب از این چسب ها استفاده می کنند.
این دسته از محصولات نیز در برابر دماهای بسیار بالا و بسیار پایین مقاوم بوده و همچنین در برابر اشعه UV نور خورشید نیز مقاومت بالایی دارند. انعطاف پذیری چسب های ماستیک نیز در مناطقی که شاهد لرزش و گرمای خفیف مثل لوله های گرمایش هستیم، به عنوان مزیت آن به حساب می آید.
اگر بخواهیم معایب چسب ماستیک را نیز به شما معرفی کنیم باید گفت که در بخش هایی که شاهد اتصال بسیار طولانی و زیادی هستیم، استفاده از این چسب ها توصیه نمی شود، چرا که این دسته از محصولات با وجود این که تحت فشار مداوم می تواند به خوبی کار کند، اما تحت حرکت مداوم به هیچ عنوان عملکرد مطلوبی ندارند.
در واقع این دسته از محصولات به اندازه کافی انعطاف پذیر نیستند که بتوانند حرکات بزرگ را تحمل کنند، اما در برابر لرزه های خفیف مقاومت بسیار خوبی دارند.
از دیگر چسب های موجود در بازار که فروش بسیار مناسبی نیز دارد و در اکثر فعالیت های ساختمانی از آن استفاده می شود، چسب ماستيك درزگير است. این چسب انعطاف پذیری و قابلیت متصل کردن دو سطح به یکدیگر را دارد و به بهترین نحو ممکن آن ها را در کنار یکدیگر قرار می دهد.
از این محصول می توان برای به هم متصل کردن تکه های انواع شیشه ها و به عنوان یک درز گیر برای انواع پنجره ها، سرویس های بهداشتی و .... استفاده نمود. از محبوب ترین چسب های ماستیک درزگیر موجود در بازار می توان گفت:

انواع چسب ماستیک درزگیر:

• چسب ماستیک مایر
• چسب ماستیک ثنا استیک
• چسب ماستیک جی مکس
• چسب ماستیک اینتکس 
• چسب ماستیک پروفیکس

چسب-ماستیک-پروفیکس

چسب-ماستبک-اینتکس

چسب-ماستیک-مایر

چسب-ماستیک-ثنااستیک

خرید چسب سیلیکون و آشنایی با مشخصات فنی سیلیکون

انواع چسب سیلیکون:

• چسب سیلیکون شفاف یا بی رنگ
• چسب سیلیکون مشکی
• سيليكون مزدا
• سيليكون فيدر
• سيليكون مولر
• سيليكون سومافيكس
• سليكون باندومكس
• سيليكون سولجر
• سيليكون گريزلي
• سيليكون فنزي
• سيليكونHZZ
• سيليكون S5000
• سيليكون G2500
• سیلیکون پمادی ثناسيل
• سیلیکون سیلکس

چسب-سیلیکون-تیوپی-وال-فیش

چسبحسیلیکون-سومافیکس

چسب-سیلیکون-سولجر

چسب-سیلیکون-پمادی-سولجر

چسب-سیلیکون-سیلومکس

چسب-سیلیکون-سیلکس

چسب-سیلیکون-سون

چسب-سیلیکون-اشنایدر

چسب-سیلیکون-ثناسیل

چسب-سیلیکون-اس-پنجهزار

چسب-سیلیکون-پمادی-ثناسیل

چسب-سیلیکون-مولتی-سیل

چسب-سیلیکون-مولر

چسب-سیلیکون-مزیدا

چسب-سیلیکون-ال-هشتصد

چسب-سیلیکون-جوبوفیکس

چسب-سیلیکون-جی-تی

چسب-سیلیکون-اینتسک

چسب-سیلیکون-هاچ-زد-زد

چسب-سیلیکون-گریزلی

چسب-سیلیکون-جی-مکس

چسب-سیلیکون-فیکسال

چسب-سیلیکون-فیدر

چسب-سیلیکون-فنزی

چسب-سیلیکون-باندومکس

چسب-سیلیکون-آرازیم

محصولات-چسب-لازیو

چسب-آینه

و....

و در آخر به ذکر محصولاتی چون سیلیکون های شیشه می پردازیم که در اصطلاح به شبه سیلیکون معروف می باشد:

چسب-سیلیکون-ویستافیکس

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، و فعال در حوزه فروش انواع جام آینه، طلق پلی کربنات، بلوک های رنگی، انواع شیشه دوجداره، انواع شیشه رفلکس، انواع شیشه مات، طرح های شیشه مشجر، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های شیشه، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.