2
5,100,000تومان 1 محصول
بهترین قیمت انواع قواره بر شیشه(قرقره تا مخزن نفت)

بهترین قیمت انواع قواره بر شیشه(قرقره تا مخزن نفت)

خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

برای خرید قواره بر شیشه در انواع قواره بر galaxy و kd و قیمت صفر تا صر لوازم قواره بر و شیشه بری باشماره 02833883 تماس بگیرید. قیمت قواره بر kd و قیمت قواره برgalaxy در کیفیت برش شیشه تاثیردارد.نیش قواره بر درجه یک بیضی بر شیشه دقیق می باشد.

یکی از مهم ترین و ابتدایی ترین ابزارها در کار و فرایند شیشه بری قواره بر است. در واقع این ابزار به شما کمک می کند تا با سرعت بسیار زیاد و با سهولت فراوان بتوانید شیشه را با توجه به نیاز خود برش داده و آن را به اشکال گوناگون در بیاورید.
قواره برها حالات و انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز، هر شیشه بر می تواند از هریک از این مدل ها استفاده کند.
خرید قواره بر برای هر شیشه بری امری لازم و ضروری است. یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشت این است که حتماً از قواره برهای استاندارد و با کیفیت استفاده کنید.

خرید قواره بر شیشه:

انواع-قواره-بر-کیدی-قیمت

مخزن-قواره-بر-کیدی

قواره-بر-گلکسی

مخزن-نفت-قواره-بر-گلکسی

نیش-قواره-بر-شیشه-سوپر

قواره-بر-راون

نیش قواره بر:

همان طور که در معرفی نیش الماس اشاره کردیم، در این جا نیز برای این که بتوانید از قواره بر یا گرد بر استفاده کنید، لازم است تا بر روی آن نیش قواره بر سوار کرده و سپس آن را بر روی شیشه بکشید. جالب است بدانید که قواره بر ها نیز همانند الماس های تولیدی، از ابتدا دارای نیش قواره بر می باشند. ممکن است از خود سوال کنید که هد ف از تولید نیش های قواره بر به صورت جداگانه چه می باشد؟ در پاسخ این سوال می توان گفت قواره بر ها نیز از ابتدا با نیش هایی بر روی خود تولید می شوند و زمانی که آن نیش ها دقیق برش ندهند و کند عمل کنند لازم است تا برای دستگاه های خود نیش قواره بر خریده و سپس با نصب آن بر روی قواره بر عمل برش را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. با نصب نیش قواره بر امکان برش شیشه در ابعاد و اشکال مختلف فراهم می شود.

بیشتربخوانید: آشنایی با انواع ابزار شیشه بری

انواع نیش قواره بر:

  • نیش قواره بر KD
    نیش قواره بر KSTAR
    نیش قواره بر super3000

نیش-قواره-بر-کیدی

نیش-قواره-بر- شیشه-کی-استار

نیش-قواره-بر-سوپر

نیش-قواره-بر-اسمال-سان

قرقره قواره بر:

فرآیند شیشه بری یکی از فرآیندهای بسیار حساس و ظریف است و برای این که بتوان شیشه ها را به بهترین شکل ممکن برش داد، لازم است تا از ابزارهای گوناگونی استفاده کرد.
یکی از ابزارهایی که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ظرافت کار خود را افزایش دهید، قرقره قواره بر است. با خرید قرقره قواره بر و استفاده از آن در هنگام برش شیشه های ظریف و حساس، می توانید برش های دقیقی را بر روی شیشه اعمال کنید.

خرید ابزار شیشه بری

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش ابزار شیشه بری، جام های شیشه، انواع آینه رنگی، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع بلوک های شیشه ای، ورق پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.