2
5,100,000تومان 1 محصول
قیمت روز فروش عمده ورق پلی کربنات+خرید از کارخانه

قیمت روز فروش عمده ورق پلی کربنات+خرید از کارخانه

خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

طلق پلی کربنات به عنوان یک جایگزین عالی و با کیفیت برای شیشه در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی و تولید می شود و به دلیل مقاومت فوق العاده و استحکام بسیار بالا شهرت بسیاری دارد. این دسته از طلق ها با کمک فسژن و بیس فنول A طراحی و ساخته می‌شوند و مراحل ساخت بسیار مشابهی مانند شیشه دارد. در حالی که شکل دادن به طلق بسیار ساده و راحت است و تنها با افزایش دما می توان متریال آن را به شکل های مختلف طراحی و تولید نمود.

ورق پلی کربنات چیست؟

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم طلق های پلی کربنات شفافیت بسیار بالا و وزن سبک آن است که باعث شده است طرفداران بسیاری را به خود منعطف کند و در زمینه های مختلف کاربرد داشته باشد.

ورق پلی کربنات از چه موادی تشکیل شده است؟

طلق پلی کربنات همان مواد پلیمری با کیفیت و نسبتاً ایده‌آل است که قیمت بسیار مناسب دارد و در زمینه های ساختمان سازی بسیار پرکاربرد است؛ طوری که طول عمر آن بر همگان ثابت شده و استحکام بالایی در برابر تغییرات دمایی و شرایط محیطی از خود نشان می دهد. جالب است بدانید استفاده از طلق از نوع بسیار مرغوب آن می تواند در برابر دمای بیش از 130 درجه سلسیوس سالم بماند و هیچ آسیبی نمی بیند.
برای ساخت این طرح از مواد پایه مختلفی استفاده می‌شود که اصلی‌ترین آن شامل فسژن و بیس فنول است. البته گاهی اوقات به دلیل مضر بودن بیس فنول، آن را با دیگر ترکیباتی مانند تترا بیس فنول جایگزین می‌کنند.  هم چنین روش مناسب برای ساخت طلق، روش اکستروژن است که طی مراحل آن رزین مذاب با کمک دستگاه های مخصوص درون یک قالب پمپ قرار می گیرد. سپس بعد از سرد شدن، مایع اولیه به یک ماده سخت و جامد تبدیل می شود، طوری که در این مرحله قالب را از آن جدا می کنند.

انواع طلق پلی کربنات:

رنگ ها و طرح های متنوع

طلق های پلی کربنات در طرح ها و رنگ های متفاوت طراحی و ساخته می شوند و در دسته بندی های مختلف گفته شده در زیر قرار می گیرند:

•    طلق پلی کربنات مات
•    طلق پلی کربنات رنگی 
•    طلق پلی کربنات شفاف

انواع-طلق-پلی-کربنات

انواع طلق پلی کربنات و مشخصات فنی هر یک

طلق پلی کربنات مات:

پرطرفدارترین و پرکاربردترین

یکی از پرطرفدارترین مدل طلق های موجود، مدل مات است که به منظور حفظ حریم خصوصی و کاهش دید داخل فضا استفاده می شود. با کمک این ایده می‌توانید میزان ورود نور به داخل فضا را کاهش دهید و در عین حال از جذابیت و جدید بودن طرح آن لذت ببرید. 
این مدل طلق پلی کربنات در زمینه های مختلفی مانند ساختمان سازی، پنجره و حیاط خلوت استفاده می شود و به دلیل مقاومت بسیار بالا، پوشش مناسبی برای محیط های مختلف می باشد. امروزه طلق پلی کربنات مات به دلیل عدم شفافیت در طراحی، زیبایی خاصی در محیط هایی با دکوراسیون های خاص ایجاد می کند و همچنین برای پارتیشن بندی و استفاده مفیدتری از فضا بسیار پیشنهاد می شود.

طلق پلی کربنات رنگی:

زیباسازی فضا

پلی کربنات رنگی یکی دیگر از گزینه های مناسب برای زیباسازی و ایجاد فضای منحصر به فرد است که شما می توانید این ایده را در رنگ های متنوع با توجه به هر سلیقه ای سفارش دهید. همچنین طرح های رنگی برای تزیین ساختمان و ایجاد تنوع در بنای مورد نظر بسیار کاربرد دارد و باعث می شود با به کار بردن رنگ های متنوع و پرکاربرد فضای خاص و اثربخشی ایجاد کنید.

طلق پلی کربنات شفاف:

ایجاد نور بسیار زیاد

طلق پلی کربنات شفاف میزان بسیار قابل توجهی نور مورد نیاز محیط را فراهم می کند و می تواند با توجه به این ویژگی منحصر به فرد در زمینه های بسیاری استفاده شود. با استفاده از این طلق بیش از 89 درصد از نور بیرون به داخل منتقل می شود و برای ساخت انواع پنجره ها یک گزینه مناسب است. همچنین نسبت به دیگر طلق ها قیمت مناسبی دارد و در ساخت انواع گلخانه ها جایگاه ویژه ای کسب نموده است.

ضخامت انواع طلق پلی کربنات:

خوشبختانه امکان خرید طلق پلی کربنات در سایزها و ضخامت های مختلف وجود دارد.در ادامه با انواع ضخامت این نوع مطلق و ویژگی های آن آشنا می شوید:

طلق پلی کربنات 2.5 میلیمتر:

این مدل طلق پلی کربنات جزء نازک ترین طلق های موجود در بازار است که نسبت به دیگر طلق ها با قیمت مناسب تری خریداری می شود و برای استفاده محیط های کوچکی که در برابر شرایط آب و هوایی و تابش بیش از حد نور خورشید قرار ندارند، بسیار مناسب است.

طلق پلی کربنات 3.8 میلیمتر:

این مدل جزء معمول ترین طرح‌های پلی‌کربنات است که توسط برندهای متنوع طراحی و ساخته می‌شود و قیمت مناسبی نیز دارد.

طلق پلی کربنات 4.5 میلیمتر:

طلق های دارای ضخامت 4.5 همانند طلق های 3 میلی متری پرطرفدارند و در زمینه های مختلفی استفاده می شود و کیفیت، استحکام بالا و مناسبی برای اجرا در محیط های مختلف ارائه می دهند. 

طلق پلی کربنات 6 میلیمتر:

ضخامت 6 میلیمتری جز مستحکم ترین و مقاوم ترین طرح های موجود در بازار است که نسبت به دیگر طرح‌ها با قیمت بیشتری به فروش می رسد. اما اجرای آن نتیجه اثر بخش و فوق العاده ای به همراه دارد و طول عمر آن بسیار بالاست.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
طلق پلی کربنات 2.5 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 3.8 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 4.5 میل آبی فیروزه ای قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 4.5 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شفاف یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل آبی یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شیری ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل قرمز ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل مشکی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شیری کارا پلیمر قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل آبی کاربنی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل قهوه ای تیره قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شیری ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل قرمز یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل سبز یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل سبز ساده Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل زرد ساده Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی Sofeh قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل نارنجی ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل برنز روشن ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف یخی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شیری کارا پلیمر قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی کاربنی کارا قیمت: تماس

خرید انواع طلق پلی کربنات:

این روزها برخی مدل طلق های تولید شده محبوبیت بسیاری پیدا کرده‌اند و به همین دلیل با نام خاصی شناخته می شود. در موارد زیر نام خاص ترین طلق های پلی کربنات با کیفیت عالی و در اندازه و ضخامت متفاوت ذکر شده است:

•    پلی کربنات صفه
•    طلق پلی کربنات گلدن
•    طلق پلی کربنات اسکای
ورق-پلی کربنات-لیان

انواع طلق های پلی کربنات یکی از بهترین انتخاب های جایگزین و بسیار کاربردی برای شیشه هایی با وزن سنگین می باشد که با نصب و استفاده از آن ها می توان فضایی زیبا برای گلخانه، منازل و یا حتی مراکز اداری خود به وجود آورید.

کاربرد طلق پلی کربنات:

از گلخانه تا سایبان

طلق های پلی کربنات در زمینه ساختمانی بسیاری پرکاربردند و جایگزین مناسبی برای پنجره و سقف های کاذب شناخته می شوند. علاوه بر زمینه در زمینه ساختمان سازی و صنایع مختلف دیگر نیز به کار می روند و از این ایده برای ذخیره سازی داده های مختلف استفاده می شود. به عنوان مثال، در صنعت نظامی طلق پلی کربنات یک فضای ایمنی ایجاد می کند که می تواند خاصیت ضد گلوله بودن نیز داشته باشد. یکی دیگ ر از موارد پرکاربرد این محصول استفاده از آن برای شیشه جلوی اتومبیل و هواپیماست که به عنوان یک عایق قدرتمند و مستحکم بهترین نتیجه را به نمایش گذاشته است.

البته اجرای طلق پلی کربنات تنها در این موارد محدود نمی شود. در موارد زیر بیشتر با کاربرد پلی کربنات آشنا می شوید:

•    ساخت انواع گلخانه ها 
•    پوشش مناسب برای پارکینگ 
•    روکش استخر 
•    سایه بان اتومبیل
•     ایجاد سقف در پاساژها
•     اجرا در فضاهای عمومی 
•    خلق راهرو های خیابانی و عابر بانک
•     اجرای آبنما با ورق پلی کربنات 
•    استفاده از این ایده به عنوان نورگیر 
•    مناسب برای قفسه بندی شلف ها 
•    ورودی ایستگاه های اتوبوس و مترو

یک پلی کربنات با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

این ورق ها نه تنها از شفایت بسیار خوبی برخوردار هستند بلکه در مقابل ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و در عین حال وزن خیلی سبکی دارند که در نوع خود ویژگی منحصر بفردی محسوب می گردد.

انواع طرح های ورق پلی کربنات:

جالب است بدانید طلق های پلی کربنات بر اساس مدل اجرایی و طرح های استفاده شده در ساخت آن ها در انواع مختلفی تقسیم بندی شدند که در موارد زیر با آنها آشنا می شوید:

طلق پلی کربنات موجدار:

پرفروش ترین

ورق پلی کربنات موجدار جزء پرفروش ترین مدل ورق های پلی کربنات است که به صورت خم و موج دار طراحی شده و استحکام بسیار بالایی دارد. این نوع طراحی پلی کربنات در حفظ انرژی داخل ساختمان بسیار موثر بوده است و مزیت های فراوانی نیز به همراه دارد. همچنین علاوه بر استحکام بسیار خوب، وزن بسیار سبکی دارد و نسبت به دیگر ورق های موجدار حدود 50 درصد سبک تر است. یکی دیگر از مزایای بسیار مهم ورق های پلی کربنات موجدار مقاوم در برابر ضربه است. در واقع نصب این دسته از ورق ها در برابر عوامل محیطی و بیرونی پایداری بسیار خوبی از خود نشان داده است و هنگام تغییرات آب و هوایی مانند بارش برف و باران هیچ آسیبی نمی بیند.
برخی از ورق های موجدار دارای ویژگی ضد UV هستند که در برابر تابش مستقیم نور خورشید پایدار باقی می مانند.

طلق پلی کربنات چند جداره:

عایق حرارتی مناسب و ایمنی بسیار بالا

مدل های چند جداره همانطور که از نامش پیداست، انتخابی ایده آل برای کاهش مصرف انرژی است و در فضاهای مختلف داخلی و خارجی نصب شده است. علاوه بر این در برابر اشعه ماورا بنفش مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهند و با ضخامت های مختلف قابل خریداری است. این دسته از ورق های پلی کربنات با یک لایه محافظ بسیار مناسب پوشانده شده و در رنگ های متنوع مانند بی رنگ، سفید، آبی، سبز، قرمز و نقره‌ای قابل تولید است. دیگر مزایای این دسته از ورق های پلی کربنات مقاوم در برابر دماهای متنوع در محدوده های مختلف می باشد که شکل دهی بسیار خوبی دارد.

طلق پلی کربنات طرح سفال:

جدیدترین مدل و بسیار امروزی

این مدل طرح ورق پلی کربنات، بسیار جدید و شیک است که با ساختاری بسیار محکم و طراحی متفاوت برای پوشش سقف استفاده می شود. نحوه ساخت آن به گونه ای است که از دو پلیمر محکم پلی کربنات و اکریلیک تشکیل شده است و در درجه بسیار بالای پایداری قرار دارد و در برابر مواد شیمیایی، گرما و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم است. جالب است بدانید مقاومت ورق های سفالی از جنس پلی کربنات حدود 250 برابر بیشتر از شیشه است؛ طوری که امنیت بسیار بالایی برای سازه موردنظر به ارمغان می آورد و در برابر کشش و خمیدگی هیچ تغییری پیدا نمی کند.
 همچنین اشتغال ناپذیری این محصول باعث شده است که طرفداران بسیاری را به خود جذب کند و در صورت افزایش دما هنگام وقوع حریق و آتش سوزی ساختار و استحکام خود را از دست نمی‌دهد و دارای ویژگی خود خاموشی است. علاوه براین این پوشش، دارایی ویژگی ضد اشعه فرابنفش است و در برابر نور خورشید رنگ و زیبایی خود را از دست نمی دهد.

طلق پلی کربنات دوجداره:

لانه زنبوری عایق

طلق های دوجداره پلی کربنات در دماهای مختلف بالا و پایین عملکرد بسیار خوبی نشان می دهند و طراحی آنها به گونه ای است که به نام مدل لانه زنبوری نیز شهرت دارد. این دسته از طلق ها دو لایه مختلف بین دو طرفشان قرار گرفته است و در مدل های مختلف مانند شفاف، مات و رنگی قابل خریداری است. همچنین دو جداره مانند مدل های چند جداره برای حفظ انرژی بیشتر استفاده می شوند و یک عایق حرارتی مناسبی برای محیط های داخلی هستند.

شیشه های لمینت علی رغم هزینه ی بسیار زیادی که دارد یکی از پر فروش ترین شیشه های ساختمانی می باشد؛ این شیشه ها در طیف رنگهای متنوع در عین حال یکی از پر کاربردترین شیشه ها برای گلخانه ها و مکان هایی با فضای آزاد می باشد. این شیشه همانطور که مزایای بسیار زیادی دارد از معایبی نیز برخوردار است که یکی از عیوب آن هزینه ی بسیار زیاد سفارش و نصب آن در مکان هایی با متراژهای بالا می باشد. جالب است بدانید طلق های پلی کربنات از منعطف ترین محصولات ساختمانی می باشد که می توان آن ها را به راحتی جایگزینی عالی برای شیشه های سنگین در نظر گرفت. به عنوان مثال در گلخانه هایی با وسعت و متراژ زیاد یکی از راه حل های جلوگیری از صرف هزینه های سنگین نصب طلق های پلی کربنات به جای شیشه هایی سنگین چون شیشه لمینت می باشد.

طلق پلی کربنات تخت:

جایگزین عالی برای شیشه

مدل تخت پلی کربنات یک انتخاب منحصر به فرد و جایگزین عالی برای شیشه است که جز سخت ترین و شفاف ترین ورق های پلی کربنات شناخته می شود و در زمینه ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد. همچنین همانند دیگر مدل ها در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم است. البته این دسته از ورق ها را می توانید در رنگ های متفاوت تهیه کنید و از آن به عنوان جایگزین شیشه در محیط های مختلف مانند فروشگاه های بزرگ و ساختمان های مرتفع استفاده نمایید. از دیگر مزایای مهم ورق پلی کربنات تخت قابلیت سوراخکاری، جوشکاری، شکل دهی، نصب آسان، مقاومت در برابر گرما و سرما و شفافیت بالاست که در زمینه های متنوع مانند نورگیر سقف، اجرای دکوراسیون های معماری، ساختمان و جایگزین کابین آسانسور و غیره قابل حضور پر رنگی دارد.

طلق پلی کربنات شفاف:

بسیار شبیه شیشه 

طلق های پلی کربنات از جنس شفاف دارای بالاترین درجه شفافیت است که از نظر ظاهری شکلی بسیار شبیه شیشه دارد.  این مدل را می توانید در انواع مختلف مانند تک لایه و چند جداره تهیه کنید و از استحکام مناسب آن بهترین استفاده را داشته باشید. البته این مدل نسبت به دیگر مدل های مات و رنگی در برابر اشعه uv مقاومت چندانی ندارد و بیشتر با هدف نورگیر بودن استفاده می شود. در واقع این دسته از طلق ها برای اجرا در سقف های کاذب و سایبان بهترین انتخاب اند.

مزایای ورق پلی کربنات:

از ارزان قیمت بودن تا سازگاری بالا

در موارد زیر با مزایای ورق پلی کربنات آشنا می شوید: 

•    گزینه مقرون به صرفه 
•    مقاومت و سازگاری بسیار بالا 
•    مناسب برای لنزهای عینک 
•    قابل استفاده در صنایع مختلف مانند خودروسازی و هوافضا 
•    بهترین راهکار برای افزایش قدرت مواد و افزایش ویژگی های حرارتی 
•    جایگزین مناسب شیشه 
•    قابل اجرا در طرح ها و رنگ های متنوع

کاربرد-طلق-پلی-کربنات

پلی کربنات ایرانی یا پلی کربنات خارجی؟؟

امروزه شرکت های مختلف داخلی بسیاری حضور دارند که در زمینه تولید انواع ورق های پلی کربنات فعالیت می کنند و بهترین محصولات را ارائه می‌دهند. با انتخاب این شرکت های پیشرفته و حرفه ای به راحتی می توان محصول مناسب و ایده آل را با قیمت ارزان تر نسبت به نمونه های خارجی تهیه نمود و از استحکام و کیفیت آن بهترین استفاده را داشته باشید. جالب است بدانید برخی از این شکل شرکت ها با تکیه بر جدیدترین تکنولوژی دنیا فعالیت خود را اجرا نموده اند و توانستند سهم بسیار خوبی از بازار جهانی کسب کنند. همان طور که از مزایای این ایده باخبر هستید، با خرید و اجرای آن می توانید در صرفه جویی مصرف انرژی قدم بزرگ بردارید و از فضاهای مورد نظر خود بهترین استفاده را مشاهده کنید. در حالی که نسبت به دیگر متریال ها، لازم نیست بابت نصب و راه اندازی آن دغدغه ای داشته باشید.

ورق پلی کربنات دقیقا چیست؟

یک پلیمر ترموپلاستیک است که به دلیل شفافیت زیاد و همچنین مقاومت بالا در برابر ضربه و عوامل طبیعی در صنایع مختلف از جمله ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

نکاتی قبل از خرید ورق پلی کربنات:

•    مهمترین نکته ای که باید هنگام خرید ورق پلی کربنات در نظر بگیرید، کیفیت محصول است. این نکته اصلی ترین فاکتوری است که طول عمر محصول را مشخص می کند. 
•    در صورت تصمیم برای خرید ورق پلی کربنات رنگی حتما از ثابت بودن رنگ آن اطمینان کافی به دست آورید. 
•    شفاف بودن ورق پلی کربنات و زیبایی ظاهری آن بسیار اهمیت دارد و باعث می‌شود فضای مورد نظر شما بسیار منحصر به فرد جلوه دهد.
•    خاصیت عبور نور یکی دیگر از نکات مهم برای خرید این محصول است. همانطور که متوجه شدید هر کدام از مدل های ورق پلی کربنات به میزان مشخصی توانایی جلوگیری از انتقال نور را دارند. بنابراین اگر این موضوع برایتان اهمیت دارد، حتما به میزان شدت عبور نور توجه ویژه داشته باشید.
•    ورق های پلی کربنات با ویژگی ها و مدل های مختلف ارائه می شود. بنابراین انتخاب مدلی که بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد بسیار اهمیت دارد. 
•    یکی دیگر از نکات مهم هنگام خرید این محصول، ویژگی ضد خش بودن آن است. این ویژگی باعث می‌شود ورق پلی کربنات، زیبایی و شفافیتی همانند شیشه داشته باشد.

قیمت هر متر مربع ورق پلی کربنات:

قیمت ورق پلی کربنات به نوع ویژگی‌هایی که برای ساخت آن در نظر گرفته شده بستگی دارد. معمولاً ورق های پلی کربنات با ویژگی‌های خاص مانند چند جداره بودن، مات بودن، ظاهر و استحکام بالا نسبت به نمونه‌های معمولی گران تر است. همچنین ضخامت، طول، عرض و کیفیت آن روی قیمت هر ورق پلی کربنات بسیار تاثیر است. 
امروزه قیمت محصولات مختلف پلی کربنات در بازار با نوسانات بسیاری همراه است. بنابراین نمی‌توان قیمت مشخصی برای آن در نظر نمود. اما به راحتی می توانید با مراجعه به یک مجموعه معتبر و استفاده از بهره مندی از مشاورین تخصصی، محصول مناسب خود را انتخاب کنید و از قیمت‌های موجود در بازار مطلع شوید.

خرید ورق پلی کربنات

طلق پلی کربنات یک ایده فوق العاده و پرمخاطب برای ایجاد انواع سقف، دیوار و پنجره بدون مانع نور است که در زمینه های مختلف بسیار استفاده می شود. استحکام و دوام این محصول باعث شده است برای سالیان بسیاری بدون آسیب دیدگی قابل استفاده باشد. ظاهر همانند شیشه نیز از زیبایی های این طلق است که در رنگ بندی های مختلف قابل خریداری است.
شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد در راستای افزایش نرخ تعاملی فروش انواع جام های شیشه، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان اقدام به فعالیت در حوزه فروش انواع طلق های پلی کربنات کرده است و مفتخر است توانسته عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. شما می توانید جهت سفارش انواع ضخامت های طلق های پلی کربنات، جام های شیشه، ابزار، بلوک های شیشه ای و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.