2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده انواع ورق پلی کربنات+بهترین قیمت عمده 1403

فروش عمده انواع ورق پلی کربنات+بهترین قیمت عمده 1403

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

انواع پلی کربنات:

پلی کربنات ها دسته ای از پلیمر ها هستند که مقاومت بالایی دارند و به عنوان یکی از جایگزین های شیشه مورد استفاده قرار می گیرند. اگر چه این طلق ها، قابلیت تولید در هر رنگی را دارند اما پلی کربنات در هر رنگی، به شکلی عمل می کند که نور آفتاب را به خوبی و به همان اندازه شیشه، از خود عبور می دهد.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
طلق پلی کربنات 2.5 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 3.8 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 4.5 میل آبی فیروزه ای قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 4.5 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شفاف یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل آبی یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شیری ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل قرمز ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل مشکی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل شیری کارا پلیمر قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 5 میل آبی کاربنی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل قهوه ای تیره قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شیری ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل برنز تیره یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل قرمز یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل سبز یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی یخی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل سبز ساده Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل زرد ساده Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی Sky قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی Sofeh قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل نارنجی ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی یخی قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف کریستال قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل برنز روشن ساده قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شفاف یخی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل مشکی کارا قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل شیری کارا پلیمر قیمت: تماس
طلق پلی کربنات 6 میل آبی کاربنی کارا قیمت: تماس

ساختار طلق پلی کربنات:

پلی کربنات با ترکیب یک سری مواد شیمیایی خاص ساخته شده که مقاومت بالایی دارند. انواع ورق های پلی کربنات از 35 تا 80 درصد نور آفتاب را از خود عبور می دهند. برخی از ورق ها مجهز به یک لایه ضد UV می باشند که از عبور امواج مضر نور آفتاب جلوگیری می کنند.
پلی کربنات ها موادی هستند که در برابر بسیاری از مواد شیمیایی نظیر اسید های آلی و معدنی، روغن ها و محلول، نمک های خنثی، هیدروکربن های آلیفاتیک و الکل ها مقاوم می‌باشند.
ورق های پلی کربنات دارای خاصیت آنتی استاتیک می باشند که سبب می شوند در برابر گرد و غبار موجود در هوا به خوبی مقاوم شوند. نظافت این ورق ها به آسانی و با استفاده از یک دستمال و یا مقداری آب، امکان پذیر است.
این ورق ها با توجه به ساختار خاصی که دارند از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند. مقاومت این طلق ها از مقاومت بسیاری از انواع شیشه ها نیز بالاتر است.

ورق-پلی کربنات

انواع پلی کربنات:

طلق های پلی کربنات، انواع مختلفی دارند که توسط برندهای متعدد داخلی و خارجی تولید می شوند. در ایران، برندهای مختلفی در زمینه تولید طلق های پلی کربنات فعالیت دارند که در این جا دو شرکت از تولید کندگان آن را به همراه محصولاتشان در ابعاد و اندازه های مختلف نام می بریم.

1.شرکت فلوت کاوه در کنار تولید محصولات شیشه ای خود در راستای گسترش فعالیت و رفع نیازهای بیشتری از مشتریان اقدام به تولید طلق های پلی کربنات با نام کارا پلیمر در ابعادی چون 5 میل و 6 میل نموده است.

طلق های پلی کربنات کارا پلیمر
5 میل کارا پلیمر
6 میل کارا پلیمر

2.جی لیان جی یکی دیگر از شرکت های تولید کننده طلق های پلی کربنات می باشد که در سال 1382 اقدام به ساخت برند اختصاصی خود در زمینه تولید طلق پلی کربنات کرده است که توانسته آن ها در ابعاد و متراژ های متفاوتی تولید و به بازار عرض کند.

چرا شیشه های خود را مقاوم کنیم؟

طلق های پلی کربنات جی لیان جی
6 میل sofeh
5 میل golden
6 میل sky

ابعاد ذکر شده از انواع طلق های پلی کربنات جی لیان جی از محبوبیت بالایی در میان فعالین صنعت ساختمان برخوردارند و در بسیاری از پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

ابعاد طلق پلی کربنات:

طلق های پلی کربنات در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. برخی دیگر از رایج ترین ابعاد تولید شده به صورت زیر می باشد.

ضخامت :
• 2 تا 12 میلی‌متر
• 6-4 میلی‌متر دوجداره
• 10-8 میلی‌متر دو جداره
• 16 میلی‌متر سه جداره

حداکثر عرض :
• 2100 میلی متر
• 2500 میلی متر

طول :
میزان طول طلق ها به درخواست مشتری می باشد.

طلق-پلی-کربنات
ورق-پلی-کربنات-لیان

 

قیمت پلی کربنات:

عوامل متعددی در قیمت نهایی طلق های پلی کربنات تاثیر گذارند. به طور مثال یکی از عوامل مهم در قیمت این طلق ها، ساختار آن ها می باشد. طلق های دوجداره و سه جداره قیمت بالاتری نسبت به طلق های معمولی دارند.
میزان ابعاد و ضخامت انتخابی مشتریان در کنار برند تولید کننده محصولات، از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت طلق پلی کربنات می باشد.

ورق پلی کربنات:

در این مقاله سعی بر این بود که طلق های پلی کربنات را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم و کلیه جزئیات مربوط به آن را نیز ذکر کنیم.
در پایان توصیه می کنیم اگر قصد دارید از این طلق ها در پروژه های ساختمانی خود و یا موارد دیگر استفاده کنید، حتما به دنبال کارشناسان و نصاب های متخصص و با سابقه این حوزه بروید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی و با ایمنی کامل، از مزایای بی نظیر آن ها بهره مند شوید.
همچنین با توجه به اهمیت بالای این طلق ها در پروژهای مختلف، پیشنهاد می کنیم به دنبال خرید با کیفیت ترین نوع آن ها باشید. شرکت نوین الماس با سال ها تخصص و تجربه در حوزه فروش انواع شیشه ها و طلق های ساختمانی، با کیفیت ترین انواع طلق های پلی کربنات را به مشتریان خود عرضه می کند. هم چنین شما می توانید برای راهنمایی جهت خرید با قیمتی مقرون به مصرفه و کیفیتی بالا با ما تماس بگیرید.

خرید طلق پلی کربنات

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، و فعال در حوزه فروش بلوک های شیشه ای، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های آینه، ابزار شیشه بری، ورق پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.