2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید عمده شیشه از گروه صنعتی کاوه+حواله مستقیم+حواله بورس

خرید عمده شیشه از گروه صنعتی کاوه+حواله مستقیم+حواله بورس

یکی از بزرگترین تولید کنندگان ظروف بلور و شیشه با سهامی خاص در سراسر ایران و خاورمیانه کارخانه بلور و شیشه کاوه می باشد.
کارخانه بلور و شیشه کاوه یکی از چند کارخانه گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد که در این مطلب سعی بر آن داریم تا به توضیح فعالیت های کارخانجات آن و تولیدات آن بپردازیم.

خرید شیشه کاوه| محصولات تولیدی گروه صنعتی شیشه کاوه

گروه صنعتی شیشه کاوه در سال 1359 شمسی فعالیت خود را در زمینه تولید بلور و شیشه در ایران آغاز کرده است. این گروه از همان ابتدا سعی بر آن داشته است تا محصولات خود را با اعمال بهترین ماشین آلات و دستگاه ها و همکاری بهترین نیروهای مجرب و کارآموزده تولید کرده و گذر زمان و پیشرفت هایی که در این صنعت صورت گرفته است نیز سبب بهبود کیفیت تولیدات این کارخانه شده است. با توجه به مواردی که ذکر شد با اطمینان می توان گروه صنعتی شیشه کاوه را یکی از با نفوذترین و موثرترین کارخانجات تولید شیشه و بلور به شمار آورد.
کارخانه بلور شیشه کاوه همواره با تلاش فراوان و جلب رضایت مشتری و طراحی طبق مدل های روز دنیا و مطابق با نیاز مشتریان و با قیمت گذاری مناسب در بازار توانسته است حجم عظیمی از تولیدات بلور را در ایران و عنوان برترین طراح و تولید کننده ظروف شیشه ای را به خود اختصاص دهد.

گروه صنعتی کاوه:

گروه صنعتی شیشه کاوه با داشتن 35 سال سابقه در تولید شیشه و بلور ایران توانسته است به بهترین و بزرگترین تولید کننده منطقه در زمینه صنعت شیشه تبدیل شود.

فعالیت های این گروه به 5 دسته تقسیم می شوند که اعم است از:

1.قالب سازی و ماشین افزار
2.شیشه های تخت
3.مواد اولیه صنعت پتروشیمی
4.مواد صنعت شیمیایی
5.بلور و شیشه

بلور و شیشه تابان
شیشه مظروف یزد
بلور کاوه
توسعه بلور کاوه

شیشه-کریستال-کاوه

بلور-تابان

پخش بلور کاوه:

اولین خط تولید گروه صنعتی شیشه کاوه که در سال 1362 احداث و راه اندازی شده است شرکت بلور شیشه کاوه می باشد که این کارخانه خطوط تولید خود را از ایتالیا، فرانسه، انگلیس تهیه کرده است و همین امر سبب افزایش توانایی تولید انواع ظروف بلور در حجم انبوه در بهترین کیفیت خود شده است.

ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد کارخانه بلور شیشه کاوه:

1.توانایی تولید 58 هزار تن ظروف بلور در سال
2. 10خط تولید بلور سینگل گاب و دبل گاب
3. 3 ماشین چاپ بر روی ظروف

این کارخانه با راه اندازی و وارد کردن ماشین چاپ در خط تولید خود توانسته است در واردات اینگونه محصولات بی نیاز شود.

محصولات گروه صنعتی شیشه کاوه:

استکان
نیم لیوان
لیوان
کاسه
اردو خوری
دیس
سالاد خوری
میوه خوری
شکلات خوری
شیرینی خوری
قندان
پیش دستی و بشقاب

استکان-فلوت-کاوه

بشقاب-کاوه-فلوت

کارخانه بلور و شیشه تابان:

یکی دیگر از خطوط تولیدی گروه صعتی شیشه کاوه، کارخانه بلور و شیشه تابان می باشد که از سال 1370 تا اواخر دهه 80 همزمان با تاسیس این خط تولید فعالیت خود را در زمینه تولید بطری و جار آغاز کرده است و پیشرفت های بسزایی در این حوزه برای کشور مان به ارمغان اورده است.
لازم به ذکر است که با نهایت تاسف از توقف تولید این کارخانه در اواخر سال 1380 صحبت کنیم که باعث شد تولیدات آن به وقفه افتاده و بسیاری از نیروهای خدماتی و مشتریان خود را از دست بدهد که خوشبختانه از در سال 1395 فعالیت خود را با ایجاد تغییراتی در شهرک صنعتی کاوه واقع در استان مرکزی در شهر ساوه از سر گرفت.
یکی از مزیت ها و ویژگی های منحصر به فردی که ابن کارخانه نسبت هب دیگر کارخانه ها دارد استفاده از کوره هایی به روز با ظرفیت 150 تن تولید می باشد که با این ظرفیت توانسته است در زمینه صادرات به کشورهای آسیایی نیز موفق عمل کند و موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی و جهانی شده است.

واحد تولید شیشه مشجر کاوه فلوت

بلور کاوه رنگی:

بطری
بانکه
ماگ
پیشرفت تولیدات این کارخانه و افزایش تقاضای نیاز بازار به این محصولات و برخورداری از ظرفیت اسمی بالای تولید، سبب شد که مدیران گروه صنعتی شیشه کاوه کارخانه بلور شیشه مظروف یزد را به لیست کارخانجات خود اضافه کرده و به تولید انواع سرویس های غذا خوری از جنس بلور به روش پرس اقدام کرد.
کارخانه شیشه مظروف یزد در سال 1363 برای تولید انواع سرویس های پذیرایی بلوری احداث و راه اندازی شد و هم چنین در حال حاضر خطوط تولیدی خود را به 25 عدد نیز رسانده است.
این کارخانه با داشتن 500 نیروی جوان و مجرب فعال در بخش تولید آن و داشتن یک دستگاه تولید ظروف بلور با چاپ رنگی توانسته است تنوعی بی نظیر و چشمگیر را در بازار ایجاد کرده و شهرت فراوانی یابد.

کارخانه بلور کاوه یزد:

زیرسیگاری
کشکول
جاکاردی و جا شمعی
گیلاس
دیس
کاسه
قندان
فنجان
استکان
لیوان
زیر لیوانی
نعلبکی
زیر لیوانی
نیم یک
نیم لیوان
اردوخوری
کمپوت خوری
کره خوری
تولیدات کارخانه بلور شیشه یزد:

لیوان شهد چایی
لیوان فلورانس چایی
سرویس کودک
کاسه گالکسی درب دار

کارخانه بلور کاوه:

با افزایش تقاضا و نیاز بازار به محصولات بلور سنگین وزن تری از ظروف بلور یا ظروفی که به صورت سرویس یا دو تکه و چند تکه مانند (پارچ) سومین کارخانه از کاخانجات گروه صنعتی شیشه کاوه با نام بلور کاوه با هدف ایجاد تنوع در خطوط تولید بلور و شیشه گروه کاوه راه اندازی و تاسیس گردید.

تولیدات کارخانه بلور کاوه:

یخدان
سوپ خوری
گیلاس
سس خوری
بستنی خوری
نیم لیوان
شکلات خوری
تابه
گلدان
سرویس پارچ و لیوان
لیوان دسته دار و بدون دسته
ماگ
کاسه
بشقاب و پیش دستی
ماگ

بلور کاوه صورتی:

کارخانه توسعه بلور کاوه:

مدیران گروه صنعتی کاوه با برخورداری از اهداف بلند و بسیار منحصر به فرد در ایجاد تولیدات داخلی و رفع نیاز بازار به واردات محصولات خارجی سعی بر ان دارد تا با تلاش بی وقفه چهارمین کارخانه تولید بلور و شیشه را بر اساس جدیدترین روش های روز دینا و دستگاه هایی بخصوص ساخته و با هدف افزایش ظرفیت تولیدی خود راه اندازی کند. شایان توجه است که این کارخانه در سال 1396 این هدف را به واقعیت تبدیل کرده و به احداث و راه اندازی این خط تولید با نام کارخانه توسعه بلور کاوه پرداخته است. رضایت خریداران و مصرف کنندگان محصولات این کارخانه سبب رضایت و آرامش خاطر مدیران این مجموعه از تولیدات خود و افزایش خطوط تولیدی و گسترش حوزه فعالیت خود در زمینه شیشه و بلور می باشد.

بیشتر بخوانید: کارخانه توسعه بلور کاوه

صادرات کارخانه بلور و شیشه کاوه:

نگرش و تلاش های کارخانه بلور شیشه کاوه از همان ابتدا بر آن بود که بتواند جایگاه خاص و ویژه ای را در بازارهای خارجی از آن خود کند و هم چنین با تلاش سی ساله ی خود به این امر مهم دست پیدا کرد و هم اکنون توانایی صادرات به کشورهای زیر را دارد:

1.قاره اروپا: آلمانف انگلیس، فرانسه، هلند، صربستان، کانادا، اوکراین، مجارستان، آلبانی و رومانی
2.قاره آسیا: عراق، قطر، عربستان، سوریه، ترکیه، بحرین، هند، امارات، پاکستان، گرجستان، افغانستان
3.قاره آفریقا: آفریقای جنوبی، الجزیره، لیبی، مصر

خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش جام آینه، شیشه شیت، انواع شیشه دوجداره، انواع شیشه رفلکس، شیشه مات، طلق پلی کربنات، بلوک های شیشه ای، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های شیشه، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.