2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده شیشه قزوین+بارگیری و صدور حواله از کارخانه

فروش عمده شیشه قزوین+بارگیری و صدور حواله از کارخانه

برای خرید و سغارش شیشه قزوین کلیک کنید.

شیشه قزوین آدرس:

واحد تولید شیشه های مشجر، واحد تولید شیشه های فلوت، واحد صنایع جانبی

محل کارخانه:

کیلومتر 3 جاده قزوین - رشت

شیشه قزوین نمایندگی:

در سال 1344 همزمان با رشد نیازهای خریداران و گسترش استفاده از شیشه تخت و پیشرفت تکنولوژی در ایران بانک صنعت و معدن اقدام به انجام تحقیقات کافی در زمینه احداث کارخانجات شیشه و درنتیجه کارخانه شیشه قزون را با سرمایه اولیه بالغبر یک میلیارد ریال در زمینی به مساخت 260000 هزار متر مربع با 10000 مترمربع زیربنا راه اندازی شد.
این کارخانه با وسعت فراوانی که دارد شامل قمتهایی چون سالنهای تولید، انبار، واحدهای اداری، خدماتی و تعمیراتی می باشد که از لحاظ جغرافیایی در کیلومتر 3 جاده قزوین- رشت واقع شده است.

ورود کارخانه شیشه قزوین به عرصه تولید کننندگان شیشه تخت و استفاده از فناوری های روز دنیا باعث شد که این کارخانه به عنوان بزرگترین کارخانه شیشه تخت کشور شناخته شود. در زمان احداث این کارخانه شیشه های تولیدی آن از با کیفیت ترین و مرغوب ترین شیشه های تخت خاورمیانه به حساب می آمد. شایان توجه است که گذر زمان، رشد روز افزون نیاز بازارهای داخلی از عوامل اصلی پشتکار و تلاش فراوان این کارخانه می باشد که باعث شد علاوه بر احداث خط تولید کارخانه شیشه مشجر نیز اقداماتی نسبت به تاسیس کارخانجات شیشه فلوت و صنایع جانبی (شیشه فراوری شده) انجام شود. هدف از احداث خط های تولید این کارخانه افزایش توان رقابت در بازارهای خارجی علاوه بر تولیدات مرغوب و با کیفیت خود می باشد.
واحدهای صنعتی کارخانه شیشه قزوین در زمینی به مساحت 3000000 مترمربع بنا شده است.

شیشه سکوریت قزوین:

قزوین یکی از بهترین تولیدکنندگان شیشه سکوریت در سراسر کشور می باشد که شیشه سکوریت را به عنوان با کیفیترین شیشه ساختمانی وارد بازار می نماید.

زلزله، زمین لرزه، ضربات ناگهانی و بسیاری خطرات دیگر از جمله اتفاقات رایج در مکان های عمومی می باشد که این محصول در زمان زلزله سبب جلوگیری صدمات جدی می شود.

خریداران و صنعتگران عمده می توانند شیشه سکوریت قزوین را از برند شیشه قزوی ن در ابعاد و ضخامت های مورد نیاز خود به شرکت نوین الماس سفارش دهند.

مجموعه ما پس از ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور در اولین فرصت اقدام به تحویل سفارش شما می نماید.

شیشه سکوریت قزوین با توجه به کیفیت، مقاومت، تنوع رنگ و طرح به کشوهای دیگر نیز ارسال می شود و می توان موارد نام برده را از ویژگی های منحصر به فرد این محصول کارخانه شیشه قزوین در نظر گرفت.

شیشه قزوین بورس:

شیشه های ساختمانی یکی از محصولات وارد شده در بازار معاملات بورس می باشند که عمده فروشان و تمامی افرادی که نیاز به خرید و استفاده از این محصول در صنعت ساخت و ساز دارند می توانند، از طریق سایت زیر گواهی سپرده شیشه را با قیمت مشخص خریداری نمایند و پس از تایید کد بورسی، شیشه مورد نظر خود را تهیه کنند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر شیشه قزوین همانند شرکت های تولید شیشه کاوه، آسا، آذر، سهند، لیا، ایران، تابان و .. اقدام به عرضه شیشه های فلوت سفید خود به بازار بورس کرده است و این شیشه ها در ضخامت های 4 تا 10 میل و همچنین درجات کیفی A و B می باشند البته تنوع شیشه های عرضه شده در بورس مدام در حال افزایش است.

همکاران و مصرف کنندگان در روزهای دوشنبه هر هفته پس از انتشار لیست عرضه های شیشه در هفته جاری می توانند شیشه مورد نظر خود را از طریق همین صفحه دریافت کنند.

نماد شیشه فلوت 6 بیرنگ A قزوین در بورس 155 و در ابعاد 2.25×3.21 عرضه و به فروش می رسد.

تاریخچه شیشه قزوین:

شیشه قزوین همانطور که می دانید برندی معتبر در تولید شیشه های ساختمانی متنوعی می باشد که در بالا نام بردیم از این رو شیشه های تولیدی این کارخانه سابقه ای 50 ساله دارند. این کارخانه توانسته است حجم قابل توجهی از نیاز مصرف کنندگان داخلی را فراهم کند و اعتبار یک میلیارد این کارخانه خود نشان از درخشندگی محصولات و رضایت مشتریان دارد

خط تولید شیشه فلوت

برای آشنایی بیشتر با این کارخانه و تولیدات آن به شرح هر یک از واحدهای تولیدی آن می پردازیم:

شیشه-قزوین-کارخانه

انواع محصولات کارخانه شیشه قزوین:

واحد تولید شیشه فلوت: شیشه فلوت اتوموبیلی/ شیشه فلوت ساختمانی/ شیشه فلوت لعابی رنگی/ شیشه فلوت لعابی رنگی طرح دار
واحد تولید شیشه های مشجر: در طرح های برفی/ کاراتاچی/ بازوبندی/ ذره بینی/ برگ بیدی و....
در رنگ های: آبی، سبز، کهربایی، برنز و بی رنگ

بزرگترین کارخانه شیشه در ایران

واحد صنایع جانبی:

بخش سکوریت: شیشه دیرشکن/ شیشه نیمه دیر شکن
بخش شیشه عایق: شیشه دوجداره/ شیشه سه جداره
بخش شیشه طلقی: شیشه طلقی ساختمانی/ شیشه ضد گلوله/ شیه ضد حریق/ شیشه طلقی تزئینی
بخش شیشه دکوراتیو: شیشه طلقی تزئینی/ شیشه طلقی لعابی رنگی/ شیشه طلقی لعابی رنگی طرح دار/ شیشه پرینت شده
بخش فرآیند: شامل خدمات سوراخکاری، جاسازی و یراق آلات، تراش شیشه دیاموند لبه شیشه/ برش و حکاکی روی شیشه با CNC این کارخانه (کقزوی) را به عنوان نام اختصاری خود در میان کارخانجات دیگر برگزیده است.

کارخانه شیشه اتوموبیل قزوین:

اگر بخواهیم درباره کیفیت و میزان رضایت مشتریان از شیشه های تولیدی این کارخانه صحبت کنیم باید بگوییم، شیشه فلوت این کارخانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که همین امر سبب اعمال آن در خط تولید شیشه اتوموبیل می شود. از خصوصیات بارز شیشه های فلوت این کارخانه عدم وجود موج و خمیدگی در شیشه نهایی تولید شده، رنگ و شفافیت شیشه و هم چنین به تولید در ضخامت های یکسان می توان اشاره کرد. خط تولید شیشه فلوت قزوین توانست برای اولین بار در ایران اقدام به تولید نوعی شیشه سبز مناسب برای ساخت شیشه اتوموبیل نماید. جالب است بدانید این شیشه از نظر کیفیت برابر با شیشه های وارداتی می باشد.

شرکت شیشه قزوین مفتخر است در طی سالهای اخیر با کسب تجربه و رقابت در عرصه های تولیدی مختلف توانایی خود را در تولید شیشه هایی با کیفیت و بسیار متنوع به رقیبان و تولید کنندگان دیگر نشان دهد. امید است این کارخانه در آینده ای نزدیک عنوان برترین تولید کننده شیشه سبز اتوموبیلی در کشور را کسب کند.

سیستم پرسنلی شیشه قزوین:

شرکت شیشه قزوین با داشتن نیروهایی مجرب و خطوط تولید فعال در زمینه تولید شیشه و صنایع جانبی آن نیم قرن است که محصولات با کیفیت خود را به همراه کسب گواهینامه درجه کیفیت از واحد کنترل کیفیت تولید و برای بارگیری و انبار شدن روانه بازار می کنند. واحد کنترل کیفی در واقع واحد سنجش کیفیت و میزان مقاومت شیشه، خط و خش موجود بر روی شیشه، حباب های ایجاد شده بر روی آن می باشد.

قیمت شیشه مشجر برفی

شیشه قزوین قیمت:

قیمت شیشه قزوین با نظر به کیفیت و دستگاه های تولیدی که دارند همانند دیگر شیشه های ساختمانی با نظر به ابعاد، ضخامت و درجه کیفی مورد نظر شما مشخص می شود.
عوامل متفاوتی در قیمت شیشه های ساختمانی موثر می باشد که برای آگاهی دقیق از قیمت هر یک از آن ها به کارخانجات و صفحات مربوطه آن ها مراجعه کنید.

نوین الماس نماینده فروش انواع جام شیشه/ ورق پلی کربنات/ ملزومات شیشه دوجداره/ انواع چسب های ساختمانی، خودروئی و صنعتی در میان دیگر رقیبان خود می باشد.

شما مشتریان نیز می توانید جهت سفارش انواع جام شیشه، آینه، طلق پلی کربنات و ابزار شیشه بری و هر آن چه مورد نیاز شما در این صنعت می باشد؛ با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل نمائید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

 1. نصرالله پالوچ
  نصرالله پالوچ

  سلام من اهل چالوس هستم قیمت ۵۰۰متر شیشه ده میل ساده بهمراه هزینه حمل تا چالوس چقد میشه باتشکر

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام آقای پالوچ بابت تاخیر عذرخواهی میکنیم. بعله قربان میتونیم براتون تهیه کنیم شمارتونو اینجا یادداشت کنین همکارانم خدممتون تماس می گیرند.

 2. اکبر دهدشت
  اکبر دهدشت

  سلام خدمت شما ، شیشه سکوریت رو میشه قیمت بدین ، سوپرکلییر و فلوت، به صورت اقساطی واگذار میکنید؟

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام وقت بخیر آقای دهدشت خیر قربان در حال حاضر امکان سفارش شیشه سکوریت وجود نداره و کارخونه ثبت سفارش نمیکنه.   

 3. هادی عباس زاده
  هادی عباس زاده

  سلام و عرض ادب و احترام بنده شیشه خوراکی تقریبا میشه گفت مشابه شیشه شربت تیره رنگ نیاز دارم تیراژ بالا با ابعاد مختلف ممنون از اینکه منو راهنمایی کنید

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام وقت بخیر شرکت ما پخش کننده انواع شیشه های جام ساختمانی هستش و تو شیشه های خوراکی فعالیت نمیکنیم کارخانجاتی مثل شیشه سلیمی میتونن کمکتون کنن. پیشاپیش از همکاری شما متشکریم. 

 4. مهرداد امامی فرد
  مهرداد امامی فرد

  سلام روز بخیر ، ببخشید من شیشه رومیزی از نوع کریستال می خواستم ، قزوین کجا می تونم تهیه کنم جنس مرغوب و با قیمت مناسب ؟ اگه بهم مشاوره هم بدید ممنون میشم

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام وقت بخیر شرکت ما نمایندگی مستقیم پخش عمده شیشه جام از کارخانه میباشد و در زمینه درخواست شما فعالیت نمی کند. پیشاپیش از همکاری شما متشکریم.

 5. رحیم حیدری
  رحیم حیدری

  سلام ایا امکانش هست من برای دوتا مغازه ام از شرکت شیشه سه جداره ضد گلوله سفارش بدم؟ یا در خوزستان نمایندگی دارید؟

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام آقای حیدری متاسفانه ما شیشه سه جداره کار نمیکینیم در واقع شیشه سه جداره رو باید از کارگاه ها تهیه کنید. ما نماینده پخش مستقیم شیشه جام از کارخونه هستیم و شیشه های جام رو یا به صورت مستقیم از کارخانه و یا از انبارهای خودمون برای مشتری ارسال میکنیم.

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.