2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده شیشه سکوریت در قزوین+حواله درب کارخانه+بارگیری از کارخانه

فروش عمده شیشه سکوریت در قزوین+حواله درب کارخانه+بارگیری از کارخانه

 استعلام قیمت شیشه سکوریت 1401

شیشه یکی از شکننده ترین و حساسترین مواد و متریال ساختمانی می باشد که  متخصصان  به هنگام کار با این ماده ساختمانی بسیار دقت می کنند چرا که هرگونه غفلت و ضربه سبب شکست و ایجاد خطر برای افراد می گردد. شیشه های ساختمانی در سه نوع شیشه ی کریستال، شفاف، فلوت تقسیم میشوند. شیشه های کریستال را شفاف ترین شیشه می نامند که قیمت آن نیز با توجه به مزایای آن محاسبه می شود. حال جالب است بدانید این محصول ساختمانی که شکنندگی آن برای همه آشکار است در بعضی موارد از مقاوم ترین و و به زبان ساده تر نشکن ترین محصولات ساختمانی شمرده می شود. این شیشه در میان تولید کنندگان شیشه سکوریت نام دارد و حتی اگر در حال حاضر به اطراف خود نگاه کنید می توانید کاربردهای زیادی از این شیشه را مشاهده کنید. پس از آن که خصوصیت اصلی شیشه سکوریت را متوجه شدیم شاید با خود بگویید قیمت شیشه سکوریت با توجه به ویژگی ها و مزایایی که دارد چگونه محاسبه می شود و آیا می توان برای آن قیمت نهایی در نظر گرفت؟

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل سکوریت شفاف قیمت: تماس
شیشه 6 میل سکوریت سفید قیمت: تماس
شیشه 6 میل سکوریت برنز قیمت: تماس
شیشه 8 میل سکوریت شفاف قیمت: تماس
شیشه 8 میل سکوریت سفید قیمت: تماس
شیشه 10 میل سکوریت شفاف قیمت: تماس
شیشه 10 میل سکوریت آبی قیمت: تماس
شیشه 10 میل سکوریت برنز قیمت: تماس
شیشه 10 میل سکوریت دودی قیمت: تماس
شیشه 10 میل سکوریت برفی قیمت: تماس

جدیدترین قیمت شیشه سکوریت 1401

قیمت شیشه سکوریت به نسبت مزایا و ویژگی هایی که دارد بسیار بیشتر از شیشه های ساختمانی می باشد. شیشه های سکوریت علی رغم خصوصیات و تمام مزایایی که دارند نیز معایبی به همراه دارند. از معایب اصلی شیشه های سکوریت به قیمت آن ها می توان اشاره کرد. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم قیمت بالای شیشه های سکوریت با مقاومت زیادی که دارند در نهایت بسیار بهینه می باشد. دوام و ماندگاری در انتخاب و خرید این شیشه ها می تواند عاملی بر نادیده گرفتن قیمت شیشه های سکوریت باشد. شیشه سکوریت نیز از شیشه های پر کاربردی می باشد که باید در برش آن دقت شود چرا که ضخامت و ابعاد این شیشه مانع از برش دوباره آن می شود. برای محاسبه قیمت شیشه سکوریت عوامل زیادی را در نظر بگیرید؛ به عنوان مثال ابعاد، متراژ، ضخامت، میزان مقاومت، رنگ، طرح، جنس و نوع شیشه سکوریت که از مهمترین دلایل می باشد باید دقت کنید. شیشه های سکوریت در انواع متفاوتی چون سکوریت دوجداره، سکوریت ساتینا، انواع سکوریت رنگی و بسیاری انواع محبوب آن در بازار موحود می باشد. اخیراً شیشه سکوریت که گاهی با نام شیشه نشکن از آن یاد می شود به محبوبترین شیشه ها در بازار تبدیل شده است. شرایط اقتصادی حال بازار ایران، ورود شیشه در بازار بورس، نوسانات قیمت مصالح ساختمانی از دلایل عمده در تعیین قیمت شیشه سکوریت می باشد. بهترین و جدیدترین قیمت شیشه سکوریت را می توانید با کلیک بر روی دکمه تماس استعلام بگیرید. شما عزیزان نیز می توانید قیمت شیشه های سکوریت را در ابعاد جام استاندارد و ابعاد مد نظر از ما بخواهید.

شیشه-سکوریت

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه های سکوریت در کارخانجات طی مراحل و عملیات حرارتی ویژه ای حدودا 3 تا 7 برابر شیشه های معمولی مقاوم می شوند. در قسمت های پایین تر درباره چگونگی ساخت شیشه سکوریت توضیحاتی می دهیم. شوک حرارتی یکی از مراحل ساخت این شیشه می باشد که در این قسمت شیشه به هنگام حرارت دهی سرد شده و مقاومتی دوچندان می یابد. نوع شکست شیشه های سکوریت نیز با دیگر شیشه ها متفاوت است. شیشه های سکوریت به هنگام شکست به قطعات ریزی تقسیم می شوند که با توجه به ساختار آن غیر برنده می باشند. شیشه های رنگی، شیشه های لعاب دار، شیشه های فلوت و.... از جمله شیشه هایی می باشند که قابلیت سکوریت شدن و مقاوم شدن را دارند.

قیمت شیشه سکوریت قزوین:

در ارتباط با قیمت شیشه سکوریت قزوین و اِلِمان های موثر در آن باید بگوییم به مانند دیگر انواع شیشه ها به اندازه و متراژ شیشه سکوریت بستگی دارد. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شیشه قزوین و فعالیت های این کارخانه می توانید به صفحه ای که در اینجا ذکر شده رجوع کرده و از طریق نمایندگان از قیمت شیشه های سکوریت این کارخانه مطلع شوید.

قزوین یکی از بهترین تولیدکنندگان شیشه سکوریت در سراسر کشور می باشد که شیشه سکوریت را به عنوان با کیفیترین شیشه ساختمانی وارد بازار می نماید.

جهت مشاهده لیست کارخانجات تولیدکننده شیشه سکوریت در ایران کلیک کنید.

زلزله، زمین لرزه، ضربات ناگهانی و بسیاری خطرات دیگر از جمله اتفاقات رایج در مکان های عمومی می باشد که این محصول در زمان زلزله سبب جلوگیری صدمات جدی می شود.

خریداران و صنعتگران عمده می توانند شیشه سکوریت قزوین را از برند شیشه قزوی ن در ابعاد و ضخامت های مورد نیاز خود به شرکت نوین الماس سفارش دهند.

مجموعه ما پس از ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور در اولین فرصت اقدام به تحویل سفارش شما می نماید.

شیشه سکوریت قزوین با توجه به کیفیت، مقاومت، تنوع رنگ و طرح به کشوهای دیگر نیز ارسال می شود و می توان موارد نام برده را از ویژگی های منحصر به فرد این محصول کارخانه شیشه قزوین در نظر گرفت.

قیمت شیشه سکوریت قزوین از کارخانه

انواع شیشه سکوریت:

شیشه های سکوریت مانند شیشه های ساختمانی دیگر تنوع بسیار زیادی در نوع و مدل ندارند ولی می توان آن ها را از پر کاربردترین شیشه ها در نظر گرفت.
در زیر به ذکر انواع پر فروش ترین شیشه های سکوریت موجود در بازار می پردازیم:

•    شیشه سکوریت مات
•    شیشه سکوریت رفلکس
•    شیشه سکوریت ساتینا
•    شیشه سکوریت سندبلاست
•    شیشه سکوریت رنگی
•    شیشه سکوریت سفید

شیشه های سکوریت ذکر شده هر یک در نوع خود دارای انواع و مدل های متنوعی می باشند که با توجه به وزن، رنگ، قیمت، کاربرد در مکان های خاصی نصب و مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت انواع شیشه سکوریت:

شیشه های سکوریت وزن زیادی دارند که عوامل زیادی در محاسبه قیمت این شیشه های سکوریت موثرند. از دیگر عوامل موثر در قیمت شیشه سکوریت ضخامت، شکل هندسی شیشه، مقاومت و متراژ آن می باشد. قیمت این نوع شیشه حتی با نظر به ابعاد، اندازه، ساده، طرح دار، و یا رنگی بودن ن افزایش و کاهش می یابد. برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و از قیمت روز آن مطلع شوید.در زیر خصوصیات و ویژگی های برخی شیشه های سکوریت را شرح می دهیم و به بررسی عوامل موثر در قیمت هر یک از قیمت آن ها می پردازیم:

قیمت شیشه سکوریت سفید:

شیشه سکوریت سفید از محبوبترین انواع شیشه سکوریت می باشد. شیشه فلوت سفید در کارخانه با توجه به مراحلی که برای سکوریت کردن احتیاج است تا 7 برابرمقاوم می شود. رنگ، میزان شفافیت شیشه های سفید سکوریت با دیگر شیشه ها متفاوت نمی باشد تنها میزان ضربه پذیری و شکست شیشه در طی مراحل سکوریت شدن کاهش یافته است.
هزینه نهایی شیشه های سکوریت سفید بر اساس ابعاد و اندازه سفارش شده محاسبه می گردد.
جالب است بدانید یراق آلات به کار رفته در شیشه های سکوریت سفید نیز در تعیین قیمت این شیشه بسیار موثر است.

برای روشنتر شدن مطلب به ذکر یک مثال می پردازیم:

افراد برای سفارش درب سکوریت سفید ساده باید به تنوع درب که پروانه ای می باشد یا ریلی و یا درب مورد نظر چه رنگی می باشد و شیشه ی آن ساده است یا طرحدار توجه کنند و سپس قیمت نهایی را اعلام می کنند.
شیشه سفید از پر کاربردترین شیشه ها می باشد و می توان از آن برای نورگیر، شیشه رومیزی، نرده، پارتیشن اداری، درب ساده ای، درب های اتوماتیک و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.
محاسبه شیشه سکوریت به صورت عمده و قواره ای انجام می شود و می توانید برای استعلام قیمت با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید.
قیمت شیشه سکوریت سفید و دیگر شیشه های سفید مات، سفید لمینت و.. با توجه به ابعاد و اندازه های درخواست شده محاسبه می گردد و متغیر است.

ارزانترین قیمت شیشه لمینت قزوین

قیمت شیشه سکوریت مغازه:

یکی از کاربردهای شیشه سکوریت نصب آن در مکان های عمومی و فضاهای شلوغ می باشد که امنیت شیشه و لوازم جانبی آن از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شیشه های مغازه سکوریت باشند در صورت شکست و ضربه خطری افراد را تهدید نمی کند ولی اگر شیشه های معمولی باشند به راحتی شکسته شده و قطعات تیز و برنده ای تقسیم می شوند.

به طور خلاصه دلایل مختلفی در تعیین قیمت شیشه تاثیر دارند که در زیر با آن ها آشنا می شویم:

•    ابزار و یراق شیشه سکوریت:

یراق شیشه سکوریت بسیار متنوع می باشند و برندهای بسیاری در جهان در حال ساخت این ابزار و یراق هستند. کیفیت یراق آلات این شیشه در کیفیت عملکرد شیشه سکوریت بسیار موثر است. در نهایت نتیجه می گیریم هر چه کیفیت ابزار مورد استفاده در نصب شیشه سکوریت بیشتر و بهتر باشد قیمت نهایی آن نیز بیشتر می شود.

•    ابعاد استاندارد شیشه سکوریت:

شیشه سکوریت نصب شده اگر قابل برش از جام های استاندارد شیشه باشد، به هنگام اتمام پروژه قیمت آن افزایش نمی یابد ولی اگر شیشه ای که میخواهیم نصب کنیم از ابعاد استاندارد جام شیشه خارج باشد، قیمت تمام شده شیشه سکوریت نسبت به ابعاد دیگر بیشتر می شود.

•    جنس شیشه سکوریت مورد استفاده:

شیشه های سکوریت با توجه به مراحل فرآوری که در کارخانجات بر روی آن ها اعمال می کنند بسیار مقاومند از این رو جنس شیشه ی به کار رفته در آن ها اهمیت فراوانی دارد. همانطور که در بالا گفتیم شیشه های فوق شفاف قیمت بیشتری در میان شیشه های دیگر دارند. به هنگام نصب شیشه سکوریت نیز اگر شیشه به کار رفته در آن درجه کیفی بالایی داشته باشد در شفافیت شیشه سکوریت تاثیرداشته و قیمت شیشه نهایی گران تمام می شود.

قیمت شیشه سکوریت 15 میل:

شیشه 15 میل از متنوع ترین شیشه ها در بازار می باشد. این شیشه در انواع شیشه هایی چون رفلکس، لمینت، طرح دار، دوجداره، خم و... تولید می شود و در این جا میخواهیم نگاهی به قیمت شیشه 15 میل سکوریت بیندازیم. شیشه سکوریت 15 میل برای مکان هایی نصب می شود که ابعاد شیشه سفارش شده بیش از ابعاد استاندارد باشد. این شیشه ها به صورت فریم لیس نصب شده و قمیت آن ها تقریباً بیشتر از ضخامت های دیگر شیشه های سکوریت می باشد. از موارد استفاده این شیشه، نمای خارجی و داخلی ساختمان های بزرگ می باشد.

کدام کارخانه شیشه سکوریت تولید می کند؟

قیمت شیشه سکوریت 5 میل:

شیشه های 5 میل سکوریت از شیشه های مناسب برای مکان هایی است که فشار بر روی شیشه مورد نظر بسیار زیاد است و با استفاده و نصب شیشه 5 میل سکوریت می توان امنیت و اطمینان را برای افراد و کاربران تامین کرد.

قیمت شیشه سکوریت راه پله:

امینت در تجهیزات ساختمان و مصالح آن از مسائل بسیار مهمی است که ذهن بیشتر صنعتگران و ساختمان سازان به آن درگیر می باشد.
شیشه های سکوریت را در اصطلاح شیشه های جان پناهی می گویند که در بیشتر فضاهای داخلی ساختمان از جمله راه پله ها نصب می شود.
این نوع شیشه ها به هنگام نصب در جای خود به صورت محکم مهروموم می شوند و سبب زیبایی و جذابیت ساختمان می شوند.

قیمت روز شیشه سکوریت:

شرکت نوین الماس مفتخر است که عضو کوچکی از نمایندگان فعال فروش انواع شیشه جام، شیشه فلوت، شیشه شیت و دیگر شیشه های ساختمانی می باشد. مجموعه نوین الماس دارای نمایندگی فروش شیشه کارخانجات کاوه فلوت، ایران فلوت، ساوه جام، مراغه، تابان، کاویان فلوت در سراسر کشور می باشد. هم چنین شرکت نوین الماس به جهت تامین صنایع جانبی و ابزار شیشه بری برای مشتریان خود اقدام به فروش چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی و ابزار شیشه بری در این صنعت کرده است. برای آگاهی از قیمت شیشه های سکوریت و دیگر شیشه های ساختمانی به صفحه هر یک از آن ها مراجعه کرده و با ما تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.