2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده انواع قواره بر شیشه+ملزومات+ارسال سریع

فروش عمده انواع قواره بر شیشه+ملزومات+ارسال سریع

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

امروزه در حوزه شغل شیشه بری شاهد استفاده از ابزارها و وسایل گوناگون و مختلفی هستیم. هر یک از این ابزارها کارکرد و عملکرد منحصر به فردی داشته و با استفاده از آن فرآیندهای مختلف انجام می پذیرد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با این ابزارها آشنا کرده و در رابطه با هر یک از آن ها توضیحات کاملی را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا شما را با ابزار کار شیشه بری آشنا کرده و در مورد این ابزارها صحبت کنیم.

قواره بر:

یکی از ابزارهای ابتدایی که در هر کارگاه شیشه بری نیاز است تا از آن استفاده کنید، قواره بر است. اگر اقدام به تجهیز یک کارگاه شیشه بری می کنید، لازم است تا به عنوان اولین ابزار اقدام به خرید قواره بر کرده و از این وسیله استفاده کنید.
اگر بخواهیم در رابطه با نحوه کارکرد قواره بر صحبت کنیم باید گفت که با استفاده از این وسیله شیشه بری می توانید با سرعت و سهولت فوق العاده ای طرحی را بر روی شیشه اجرا کنید. امروزه قواره برها در انواع و مدل های مختلفی به بازار عرضه شده اند و شما می توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید محصول مورد نظرتان کنید.

انواع-قواره-بر-کیذی-قیمت

مخزن-نفت-قواره-بر-.کیدی

قواره-بر-گلکسی

مخزن-نفت-قواره-بر-گلکسی

نیش-قواره-بر-شیشه

قواره-بر-راون

قرقره قواره بر:

یکی دیگر از انواع قواره برها که از آن ها در شرایط خاصی استفاده می شود، قرقره قواره بر است. این دسته از محصولات و ابزارها با توجه به ویژگی و طراحی خاص خود برای بخش های مشخصی مورد استفاده قرار می گیرند و در زمان هایی که لازم است تا شیشه به شکل خاصی طرح داده شده و شاهد به وجود آوردن اشکال مختلف بر روی آن باشیم، از ابزار قرقره قواره بر استفاده می شود.

نیش قواره بر:

به منظور انجام طرح های مختلف بر روی شیشه با استفاده از قواره بر لازم است تا بر روی آن ها نیش هایی نصب شود. این نیش ها به شما کمک می کند تا شیشه را متناسب با نیاز خود برش داده و بر روی آن طرح های مختلفی را به وجود بیاورید.

بیشتربخوانید: جام شیشه چیست؟

نیش-قواره-بر-شیشه-کی-استار

نیش-قواره-بر-کیدی

نیش-قواره-بر-سوپر

نیش-قواره-بر-اسمال-سان

خرید ابزار شیشه بری

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش جام آینه، شیشه رنگی، شیشه رفلکس، شیشه مات، شیشه سندبلاست، شیشه مشجر، شیشه ساتینا، شیشه دوجداره، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. هم چنین جهت سفارش انواع طلق های پلی کربنات، بلوک های شیشه ای و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.