2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده انواع شیشه ساختمانی+از فلوت تا ساتینا+بارگیری

فروش عمده انواع شیشه ساختمانی+از فلوت تا ساتینا+بارگیری

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

امروز در معماری مدرن و صنایع مختلف، شیشه به عنوان یکی از متریال های اصلی به حساب می آید و از آن در بخش ها و حوزه های مختلفی استفاده می کنند.
در واقع می توان گفت به دلیل انعطاف پذیری و زیبایی بالایی که شیشه دارد، این متریال امروزه کاربردهای بسیار زیادی داشته و جایگاه آن غیر قابل چشم پوشی است.
استفاده از شیشه می تواند سطح بالایی را در ساختارهای مختلف به وجود بیاورد و به همین دلیل شاهد کاربردهای گوناگونی از این متریال هستیم.
شیشه یک ماده چند کاربری بوده که از زمان های قدیم تا به امروز در صنایع مختلف، به خصوص صنعت ساختمان سازی به وفور از آن استفاده شده است.
شیشه ها دارای انواع مختلفی هستند که یکی از جدیدترین انواع شیشه به عنوان شیشه مشجر شناخته می شود. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به شیشه مشجر انداخته و در رابطه با آن توضیحاتی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا نگاهی به خصوصیات و ویژگی های این شیشه بیاندازیم و در رابطه با آن بیشتر بدانیم.

خرید شیشه مشجر:

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل حصیری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل اطلسی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل راه مات قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کرزیت قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی طلایی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل شاپرکی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل طرح ماهی قیمت: تماس
شیشه 4 میل دیجیتال قیمت: تماس
شیشه 4 میل الماسی سفید قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 6 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 6 میل راه مات قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 8 میل سندبلاست قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 10 میل برفی سفید قیمت: تماس

شیشه مشجر یعنی چه؟

امروزه از شیشه در حوزه های مختلف گوناگونی استفاده می شود و به همین دلیل است که شاهد پیشرفت روز افزون این متریال هستیم.
یکی از انواع جدید شیشه که کاربردهای بسیار زیادی نیز دارد، شیشه مشجر است که در واقع جز طبقه بندی های شیشه های مات قرار می گیرد اما به دلیل آن که محبوبیت این شیشه بسیار زیاد و چشمگیر است، شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد این نوع شیشه را در یک دسته بندی جداگانه قرار می دهند.
در حقیقت شیشه های مشجر به دسته ای از مواد گفته می شوند که در یک یا دو طرف آن ها شاهد طرح ها و نگاره های مختلفی هستیم که باعث می شود تا هم شیشه از حالت شفاف خود خارج شده و هم شاهد زیبایی فوق العاده ای در این دسته از شیشه ها باشیم.
شیشه مشجر امروزه محبوبیت بسیار زیادی نیز دارد و عمده این محبوبیت به دلیل طرح های جذاب و فوق العاده ای است که بر روی این شیشه ها قرار می گیرد. همین موضوع باعث شده تا شاهد شهرت بالا و استفاده روز افزون این شیشه در صنعت ساختمان سازی در سراسر جهان باشیم.
شیشه های مشجر با عناوین دیگری همچون شیشه طرح دار و شیشه بافت دار نیز در بین مردم شهرت دارد برخی از افراد این نوع شیشه را با چنین نام هایی خریداری می کنند.
یکی از نکات مهمی که باید بدانید این است که نور در هنگام برخورد به این شیشه ها به دلیل وجود طرح ها و ناهمواری های مختلف بر روی آن پخش شده و به همین دلیل نمی توانید همانند شیشه شفاف آن سوی شیشه های مشجر را مشاهده کنید.
به همین دلیل این نوع شیشه گزینه فوق العاده برای حفظ حریم خصوصی در ساختمان ها به حساب می آید. امروزه از شیشه های مشجر برای دکوراسیون فضای داخلی نیز استفاده می شود و شاهد به وجود آمدن دکوراسیون های خاص و جذابی با استفاده از این نوع متریال هستیم.

 

                                            بیشتربخوانید: خرید انواع شیشه مات

نصب شیشه مشجر:

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است پرسیده شود این است که شیشه های مشجر به چه نحوی تولید می شوند؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که برای ساخت شیشه های مشجر در ابتدا ماسه سیلیس، کربنات سدیم و همین طور آهک را در یک مخزن با هم ترکیب و ذوب می کنند.
سپس به دستگاه شیشه گری ترکیب به وجود آمده را می دهند. در هنگام ساخت شیشه های مشجر غلطک های طرح داری از روی این شیشه ها عبور کرده و بدین ترتیب شاهد به وجود آمدن طرح های مختلفی بر روی این دسته از شیشه ها هستیم.
همان طور که اشاره کردیم این طرح ها می توانند در یک طرف و یا در هر دو طرف شیشه به وجود بیایند. سپس، پس از طرح دادن به شیشه، آن را خنک می کنند و بر اساس نیاز و خواسته مشتریان شیشه های مشجر را در اندازه های متفاوت برش می دهند و در ابعاد مختلف در بازار عرضه می کنند.
نکته مهمی که لازم به ذکر است، این است که شیشه های مشجر در طرح ها و الگوهای مختلفی به وجود می آیند که این الگوها اندازه، فرم ها، ضخامت و عمق متفاوتی دارند. این پارامترها بر روی درجه و زاویه انعکاس نور تاثیر گذاشته و باعث می شود تا شفافیت شیشه های مشجر افزایش و یا کاهش پیدا کند.

کاربرد شیشه مشجر:

شیشه های مشجر همان طور که به آن اشاره کردیم مات هستند و همین ویژگی باعث شده تا از این نوع شیشه برای ایجاد حریم خصوصی در ساختمان های مختلف استفاده شود اما نکته مهم این است که این متریال در بخش های دیگری نیز استفاده می شود و علاوه بر حفظ حریم خصوصی کاربردهای دیگری نیز دارد.
با توجه به طرح ها و زیبایی این دسته از شیشه ها شاهد استفاده از آن ها در ساختمان های تجاری، بیمارستان ها، هتل ها، رستوران ها و مراکز تفریحی هستیم.
از سوی دیگر شیشه های مشجر در فضای داخلی ساختمان ها نظیر درب ها و پنجره ها، پنل های کف، روکش دیوار، رومیزی ها، پیشخوان، قفسه، کابینت، پشت پرده، شیشه بالکن و... مورد استفاده قرار گرفته و از آن بهره می برند.

1.ساختمان های تجاری
2.بیمارستان ها
3.هتل ها
3.رستوران ها
4. درب و پنجره های مراکز تفریحی
5.پنل های کف ساختمان
6.روکش های دیواری
7.رومیزی ها و پیشخوان های
8.کابینت ها
9.و شیشه های بالکن
10.و...
از دیگر کاربردهای این شیشه می توان به استفاده از آن در پارتیشن های خانگی و دفاتر شرکتی اشاره کرد که باعث می شود تا شاهد حفظ حریم خصوصی در چنین بناهایی باشیم.
یکی دیگر از کاربردهای شیشه مشجر برای به وجود آوردن دیوار شیشه ای حمام است که باعث شود تا هم شاهد حفظ حریم خصوصی و هم زیبایی فوق العاده در حمام باشیم.
علاوه بر صنعت ساختمان سازی از این نوع شیشه برای به وجود آوردن ظروف شیشه دکوراتیو استفاده می شود.

                                                 قیمت شیشه مشجر ساختمانی

مزایای نصب شیشه مشجر:

استفاده از شیشه مشجر مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. از آن جایی که بر روی این دسته از شیشه ها شاهد طرح ها و الگوهای متنوعی هستیم، همین موضوع باعث می شود تا شما بتوانید ایده های جدید و خلاقانه را با استفاده از این نوع متریال به وجود بیاورید.
اگر بخواهیم مهم ترین مزایای استفاده از شیشه مشجر را بیان کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• حفظ حریم خصوصی:

استفاده از شیشه مشجر این امکان را به شما می دهد تا بدون به خطر انداختن عبور طبیعی نور به فضاهای داخلی، حریم خصوصی خود در بخش های مختلف را حفظ کنید. البته نباید از این نکته چشم پوشی کرد در مقایسه با شیشه های معمولی و شفاف شیشه های مشجر نور کمتری را از خود عبور می دهند. البته با استفاده از همین ویژگی شاهد آن هستیم که فضای داخلی ساختمان هایی که در اطراف آن از شیشه مشجر استفاده می شود، آرامش فوق العاده ای دارند.

• استفاده به عنوان عایق صوتی:

مانند اکثر انواع شیشه ها، شیشه مشجر این قابلیت را دارند تا به عنوان عایق صوتی نیز عمل کنند و سر و صدای محیط های داخلی را به طرز چشمگیری کاهش دهند.

• استفاده به عنوان عایق حرارتی:

یکی از مزیت های بسیار مهم استفاده از این نوع شیشه به عنوان عایق گرمایی و حرارتی است. وجود این ویژگی است که باعث شده تا شما بتوانید با استفاده از شیشه های مشجر در مصرف انرژی در ساختمان خود به طرز چشمگیری صرفه جویی کرده و کمتر از سیستم های گرمایشی و سرمایشی استفاده کنید.

• کاهش خطرات نور خورشید:

ساختار شیشه های مشجر به نحوی است که در صورت برخورد نور طبیعی به آن، نور شکسته شده و همین موضوع باعث می شود تا چشم در برابر نور خورشید به صورت مستقیم قرار نگیرد و با مشکل مواجه نشود.
از سوی دیگر، همان طور که می دانید، نور خورشید دارای اشعه ماورا بنفش است و همین موضوع باعث می شود تا در صورت برخورد این اشعه بر روی وسایل منزل در طولانی مدت شاهد آسیب رسیدن به آن ها باشیم.
به خصوص برخورد اشعه ماورا بنفش به وسایلی همچون چوب ها، پارچه ها و تزئینات می تواند در طولانی مدت به آن ها آسیب های جدی وارد کند. شما می توانید با استفاده از شیشه های مشجر کاری کنید تا این اشعه به طرز چشمگیری منحرف شده و به وسایل داخل منزل شما آسیب نزند.

• قابل بازیافت بودن:

یکی دیگر از مزایای استفاده از شیشه های مشجر قابل بازیافت بودن آن است که باعث می شود تا به محیط زیست آسیب نزنید و بتوانید دوباره این شیشه ها را به چرخه مصرف برگردانید.

• سازگاری و انعطاف پذیری:

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده تا شیشه های مشجر در بین فعالین حوزه دکوراسیون داخلی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند، این است که این دسته از محصولات با انواع سبک های طراحی دکوراسیون داخلی هماهنگ بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد و شما می توانید به راحتی از این شیشه ها در کنار انواع مختلفی از متریال همچون چوب، فلز و سنگ استفاده کنید..
برخلاف متریال های مختلفی که در صنایع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند، شیشه های مشجر خرد نمی شوند، زنگ نمی زنند، فرسوده نمی شوند و حتی درصد کثیف شدن به راحتی و به سرعت می توانید آن ها را تمیز کنید. فرآیند تعویض این دسته از شیشه ها نیز بسیار راحت است و در صورتی که بخواهید طرح آن را تغییر دهید، می توانید به راحتی شیشه مشجر خود را با شیشه جدید جایگزین کنید.

• امنیت و زیبایی:

امروزه شیشه های مشجر در معماری مدرن جایگاهی ویژه دارند و استفاده از این متریال می تواند محیط پیرامون شما را جذاب و منحصر به فرد نشان دهد.
همچنین شما این قابلیت را خواهید داشت تا در مکان هایی همچون تراس و یا بالکن با استفاده از شیشه های مشجر به امنیت افراد کمک کنید.

                                                   شیشه های سندبلاست را بشناسید

انواع شیشه مشجر:

شیشه های مشجر دارای طرح ها و انواع مختلفی هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود به سراغ هر یک از این مدل ها رفته و از آن ها استفاده کنید.
از مهم ترین انواع شیشه های مشجر که محبوبیت بسیار زیادی نیز دارند می توان به طرح های برفی، کریزیت، بازو بندی، برگ بیدی، ذره بینی، فرانسوی، سیمی و... اشاره کرد.

نکته دیگری که باید بدانید این است که ضخامت این دسته از شیشه ها متغیر بوده و شامل شیشه های مشجر 4، 5، 6، 8، 10 میلی متر می شود.
شما می توانید با توجه به محیطی که قصد نصب این دسته از شیشه ها را در آن دارید، به سراغ طرح خاص و ضخامت مشخصی بروید تا بتوانید به بهترین شکل از این نوع متریال در محیط پیرامون خود استفاده کنید.
و همینطور به طور خلاصه انواع شیشه های مشجر به شرح زیر است:

• مشجر برفی سفید
• مشجر بازوبندی سفید
• مشجر کرزیت سفید
• مشجر ابری سفید
• مشجر بادی سفید
• مشجر حصیری سفید
• مشجر الماسی سفید
• مشجر راه مات سفید
• مشجر کاراتاچی سفید
• مشجر سیمی
• مشجر طرح فرانسه

شیشه-مشجر-برفی-سیمی-سفید

شیشه-مشجر-بادی-سفید

شیشه-مشجر-مات-مات-سفید

شیشه-مشجر-کرزیت-سیفد

شیشه-مشجر-کاراتاچی-سفید

شیشه-مشجر-طرح-فرانسه-سفید

شیشه-مشجر-الماسی-سفید

شیشه-مشجر-ابری-سفید

شیشه-مشجر-بازوبندی-سفید

شیشه-مشجر-آبشاری-برنز

شیشه-مشجر-درختی-برنز

شیشه-مشجر-پرده ای-ریز-برنز

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-برنز

شیشه-مشجر-ابری-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-آبی

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-آبی

معایب نصب شیشه مشجر:

پس از آن که نگاهی به مزایا و ویژگی های استفاده از شیشه مشجر انداختیم، بهتر است تا معایب این دسته از شیشه ها را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.
یکی از نکات مهمی که باید بدانید این است که این دسته از شیشه ها خطر شکستگی و خراش دارند و در صورت برخورد ممکن است به راحتی آن ها بشکنند.
نکته دیگر که باید بدانید این است که اگرچه شیشه های مشجر، مقاومت بیشتری نسبت به شیشه های معمولی دارند اما در اثر اختلاف دما بسیار زیاد از بین می روند و می شکنند.
این دسته از شیشه ها نمی توانند نور را از خود عبور بدهند و به همین دلیل نمی توان از آن ها بازتاب و خاصیت آینه ای را انتظار داشته باشید.
توجه به مزایا و معایب شیشه های مشجر به شما این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانید برای محیط پیرامون خود اقدام به خرید یک شیشه مناسب کرده و جلوه جذابی به پیرامون خود بدهید.

شیشه مشجر برفی:

توجه داشته باشیم که شیشه های مشجری که در بالا ذکر شد هر یک به خودی خود در انواع رنگ ها در بازار موجود می باشند و می توان گفت بیشتر این مشجر ها حداکثر رنگ ها را دارند به این صورت که این طرح ها پایه ی اصلی این نوع شیشه ها بوده و سپس رنگ ها را بر روی آن ها اعمال می کنند و همین امر سبب محبوبیت این نوع شیشه ها شده است.

شیشه-مشجر-برفی-برنز

شیشه-مشجر-برفی-سفید

قیمت شیشه مشجر ساده

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش انواع شیشه های رنگی، جام های سکوریت، شیشه شیت، شیشه دوجداره، انواع شیشه دوجداره، جام های آینه، شیشه های مات، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. هم چنین شما می توانید جهت سفارش انواع بلوک های رنگی، طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.