2
5,100,000تومان 1 محصول
آشنایی و خرید عمده شیشه سندبلاست+ثبت سفارش و بارگیری

آشنایی و خرید عمده شیشه سندبلاست+ثبت سفارش و بارگیری

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت 

اگر به دنبال شیشه های مات هستید اما نمی خواهید با خرید شیشه های برقی و مات شونده، هزینه زیادی را به خود تحمیل نمایید می توانید از شیشه های سندبلاست استفاده کنید. البته سندبلاست نوعی طرح مات گونه است که باعث می شود شیشه شفاف به حالت مات درآید و در این زمینه تفاوتی میان شیشه به کار رفته در پایه سندبلاست با سایر شیشه ها نیست. در این مطلب به بررسی شیشه های مات و کاربرد هر یک از آن ها می پردازیم.                                            

شیشه سندبلاست طرح دار:

سندبلاست کردن همان فعلی است که باعث می شود یک شیشه شفاف و عادی در بازار به عنوان شیشه مات و سندبلاست عرضه شود. بهتر است بگوییم که فرایند مات شدن شیشه، سندبلاست نام دارد و با تبعیت از این فرایند و تغییراتی که در شیشه ایجاد می گردد، محصول جدید نیز شیشه سند بلاست نام می گیرد.
عمل سندبلاست به این صورت است که شن و ماسه (ساینده های معدنی یا خاک) با شدت و سرعت بسیار زیاد بر روی شیشه، پاشیده می شود و شیشه شفاف را به یک شیشه مات تبدیل می کند. در نتیجه مشاهده یک طرف از طرف دیگر امکان پذیر نیست. این شن و ماسه یک ساینده معدنی خاص است و نمی توان از شن ها و ماسه های معمولی استفاده نمود.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 6 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 8 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 10 میل سندبلاست قیمت: تماس

آموزش سندبلاست شیشه:

1. درجه ماتی یک شیشه به مدت زمان و فشار پرتاب شن و ماسه بستگی دارد. هرچقدر این فرایند ادامه پیدا کند میزان مات بودن شیشه نیز افزایش پیدا خواهد کرد. استنسیل هم برای طرح و طراحی روی شیشه بکار می رود. در واقع به غیر از سندبلاست که منجر به مات شدن شیشه می شود از استنسیل برای طراحی و زیباسازی روی شیشه استفاده می گردد.
2. نحوه سند بلاست کردن بر روی شیشه

شیشه-ساتینا

تولید شیشه سندبلاست:

1. ابتدا قطعه شیشه شفاف که می خواهیم حکاکی روی آن انجام دهیم و طرح خاصی را روی آن اجرا نماییم انتخاب می کنیم.
2. عمل چسباندن برچسب با طرح خاص را در مرحله دوم انجام می دهیم. این برچسب باید بعد از سندبلاست کردن از روی شیشه جدا گردد بنابراین در انتخاب آن دقت کنید. طرح دار در روی شیشه مورد نظر را انجام می دهیم.
3. در مرحله بعد برش قسمت های سفید رنگ تصویر را با استفاده از چاقوی تیز شروع می کنیم. این کار دقت بسیار زیادی می خواهد.
4. پس از مراحل فوق، فرایند سندبلاست آغاز می شود.
5. در نهایت شما یک شیشه مات و سندباست شده با طرح و لوگوی مخصوص خواهید داشت.

کاربرد شیشه سندبلاست:

شیشه های سندبلاست را می توان در تمام مکان هایی که میخواهید حریم خصوصی داشته باشید، بکار گرفت.
البته می توانید از آن ها برای ایجاد نما در بخش های خاصی از ساختمان همانند آشپزخانه نیز استفاده نمود.
نابراین می توان جداسازی را اولین کاربرد شیشه های سند بلاست دانست و در وهله دوم به زیباسازی یک بخش خاص از ساختمان اشاره نمود.
سرویس های بهداشتی یکی از مهم ترین مکان هایی هستند که مشمول استفاده از شیشه های سندبلاست می شوند.
آشپزخانه های مدرن نیز به نوبه خود مکان مناسبی برای کاربرد شیشه های سندبلاست می باشند. هتل ها و شرکت هایی که قصد دارند فضای خاصی را به کارمندان اختصاص دهند بیشترین میزان استفاده از سندبلاست را دارند.
البته نباید جنبه دکوری بودن این محصول را نیز فراموش کرد.

                                        فروش انواع شیشه مات در طرح های متنوع

• انواع سندبلاست شیشه:

سند بلاست شیشه در طرح های گوناگونی قابلیت اجرا دارد. معمولا نوع طرح توسط مشتری انتخاب می شود اما بد نیست در این زمینه یک مشاوره رایگان و اصولی هم دریافت کنید. متداول ترین انواع سندبلاست کردن شیشه به صورت ذیل است:

مات کامل:

در این روش شیشه سند بلاست شده کاملا مات میشود؛ بنابراین می توانید در مکان هایی که نمیخواهند دید داشته باشند از جمله حمام ، پارتیشنها و … از این نوع شیشه استفاده کنید.

شیشه-سندبلاست

نیمه مات:

نوعی طراحی روی شیشه است که بصورت خطوط منظم عمودی و افقی یا شطرنجی روی شیشه نقش پیدا میکنند و نمای فوق العاده ای را برای محیط های رسمی و اداری ایجاد خواهند کرد. این خطوط می توانند مات و یا شفاف باشد.

َیشه-مشجر-راه-مات

انواع شیشه مات:

طرح های سندبلاست می توانند کاملا متفاوت و متغیر باشند. این شما هستید که به عنوان مشتری باید طرح مورد نظر خودتان را پیشنهاد دهید تا روی شیشه سندبلاست شود. البته تولیدکنندگان شیشه نیز دارای طرح های از پیش تعیین شده ای هستند که می توانید از آن ها استفاده نمایید.

قیمت سندبلاست شیشه به چه صورت است؟

قیمت سندبلاست شیشه بستگی به نوع طرح شما دارد. یعنی هر مقدار که طراحی شما ساده تر باشد هزینه آن کمتر می شود و هر مقدار طراحی شما پیچیده باشد قیمت نیز بالاتر می رود.

•  قیمت شیشه مشجر:

در حالت کلی به شیشه هایی که از یک طرف قابلیت دید ندارند و بر روی خود طرح های خاصی را دارند که ظاهر آن ها را زیبا و منحصر به فرد می کند شیشه های مشجر می باشند. شیشه های مشجر در بازار شامل مشجر برفی سفید، مشجر بازوبندی سفید، مشجر کرزیت سفید، مشجر ابری سفید، مشجر بادی سفید، مشجر حصیری سفید، مشجر الماسی سفید، مشجر راه مات سفید، مشجر کاراتاچی سفید، مشجر سیمی، مشجر طرح فرانسه و.. می باشند.

شیشه-مشجر-بادی-برنز

شیشه-مشجر-برفی-سیمی-سفید

شیشه-مشجر-بادی-سفید

انواع مدل های شیشه سندبلاست چیست؟
شیشه تمام سندبلاست 2. شیشه سندبلاست جزئی 3. شیشه های لوگو دار 4. شیشه های راه مات

شیشه-مشجر-برفی-سفید

شیشه-مشجر-مات-مات-سفید

شیشه-مشجر-کرزیت-سفید

شیشه-مشجر-کاراتاچی-سفید

شیشه-مشجر-طرح-فرانسه-سفید

شیشه-مشجر-الماسی-سفید

شیشه-مشجر-ابری-سفید

شیشه-مشجر-بازوبندی-سفید

شیشه-مشجر-آبشاری-برنز

شیشه-مشجر-درختی-برنز

شیشه-مشجر-پرده ای-ریز-برنز

شیشه-مشجر-برفی-برنز

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-برنز

شیشه-مشجر-ابری-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-آبی

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-آبی

قیمت شیشه ساتینا:

شیشه های ساتینا نوعی دیگر از شیشه های مات می باشند که ماده ای به نام اسید فلوئوریک روی شیشه ریخته شده و این عمل سبب خودگی شیشه شده و در نتیجه مات می شود. شیشه های ساتینا در مقایسه با دیگر شیشه ها در مکان هایی که جنبه ی تزئینی داشته مورد استفاده قرار می گیرد. لام به ذکر است که این نوع شیشه ها بسیار محکم بوده و عمر بسیار بالایی دارند.

• قیمت شیشه هوشمند:

یکی از اختراعات اخیر که تاثیر زیادی در پیشرفت صنعت شیشه و ملزومات آن داشته شیشه های هوشمند مات شونده می باشد که قابلیت مات شدن در کسری از ثانیه از حالت شفاف به مات و همینطور برعکس را دارد. جالب است بدانید شیشه های مات شونده برفی که در اصطلاح به آن ها شیشه های هوشمئد نیز می گویند به کاربرانش اجازه می دهد تا میزان نور یا حرارتی که از آن عبور می کند را به سادگی کنترل کنند.                                       

قیمت شیشه مشجر برفی:

یکی دیگر از انواع شیشه مات شیشه برفی می باشد که در مقایسه با دیگر شیشه های مات قدیمی تر بوده و علت نامگذاری این اسم بر روی این نوع شیشه نیز به روش ساخت آن بر می گردد. شیشه برفی یکی از شیشه های مشجر موجود در بازار می باشد که شیشه ها ابتدا به صورت جام های بزرگ مات برفی توسط کارخانه تولید می شوند.

                                     بیشتربخوانید: خرید طرح های پر فروش شیشه مشجر

شیشه--مات

قیمت شیشه سندبلاست

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در زمینه فروش جام های آینه، سکوریت جام، شیشه شیت، شیشه دوجداره، انواع شیشه رنگی در میان دیگر رقیبان می باشد و فعالیت خود را در حوزه فروش ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی گسترش داده است که وانسته با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. هم چنین شما می توانید جهت سفارش انواع بلوک های رنگی، طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.