2
5,100,000تومان 1 محصول
قیمت عمده شیشه مشجر برفی+خرید از کارخانه+حواله مستقیم

قیمت عمده شیشه مشجر برفی+خرید از کارخانه+حواله مستقیم

قیمت شیشه مشجر برفی:

شیشه مشجر برفی، از پرفروش ترین و قدیمی ترین شیشه های ساختمانی می باشند به شیشه هایی گفته می شود که سطح آن کاملاً مات و پوشیده است. شیشه های مشجر دید ندارند ولی نور از آن ها عبور داده می شود. قیمت شیشه مشجر برفی از عام ترین مسائل صنعت شیشه است چرا که صنعتگران به دنبال شیشه های درجه یک با قیمت مقطوع می گردند.
قیمت شیشه مشجر برفی به عوامل مختلف و استانداردهای به کاررفته در محصول بستگی دارد و هر چه کیفیت، درجه و ابعاد شیشه بالاتر باشد قیمت شیشه مشجر برفی نیز افزایش می یابد.

قیمت شیشه مشجر برفی را با توجه به نوسانات موجود در بازار و لحظه ای بودن قیمت ها نمی توان به طور دقیق اعلام کرد و عوامل متعددی در محاسبه آن دخیل هستند. پارامترهایی که در این تعیین قیمت تاثیر دارند به دسته های بسیاری تقسیم می شوند و این محصولات بر اساس نیاز و نوع کاربری با یکدیگر بسیار متفاوت می باشند.
برای محاسبه قیمت نوع و میزان سختی و همچنین پروژه ای که این نوع شیشه مورد استفاده قرار می گیرد را در نظر می گیرند.
متراژ شیشه و همچنین تعداد سفارشات مشتری، برای محاسبه قیمت شیشه مشجر در نظر گرفته می شود.

در اینجا به بررسی برخی عوامل کلی و گسترده در تعیین قیمت شیشه های ساختمانی می پردازیم:

•    ابعاد
•    ضخامت شیشه
•    طرح روی شیشه
•    نوع شیشه

نوع شیشه:

نوع شیشه  بیشترین تاثیر را بر قیمت شیشه مشجر دارد و هر چه شیشه با کیفیت تر باشد در نتیجه هزینه و قیمت شیشه بیشتر می شود.

ابعاد شیشه:

هر چه متراژ شیشه نهایی بیشتر باشد و ابعاد سفارشی مشتری بیشتر شود، قیمت شیشه نیز بیشتر خواهد شد ولی در برخی شیشه ها صرفاً ابعاد مهم نیست بلکه جنس شیشه در قیمت  شیشه تاثیر دارد.
طرح روی شیشه: طرح و نقش شیشه های چاپی، سندبلاست و شیشه های حکاکی شده در قیمت شیشه موثر است و شما می توانید این شیشه ها را با ارزانترین قیمت از کارخانه با حواله مستقیم خریداری کنید.

ضخامت شیشه:

ضخامت رابطه مستقیمی با کیفیت شیشه دارد و بسیار واضح است که هرچه ضخامت شیشه افزایش یابد قیمت شیشه نیز بیشتر می شود.
توجه داشته باشید موارد نام برده در بالا در قیمت گذاری شیشه مشجر نیز  بسیار مهم می باشند.

شیشه مشجر برفی:

شیشه مشجر برفی نمونه ای پر فروش از شیشه های مشجر است که سطح ناهموار آن ها سبب شکست نور در شیشه می شود و تصویر واضحی به کسی که آن سمت شیشه است نشان داده نمی شود. 
استانداردهای شیشه مشجر یکی از مهمترین فاکتورهای مورد توجه برای صنعتگران در نظر گرفته می شود. شیشه مشجر باید به گونه ای طراحی و تولید شده باشد که به هیچ عنوان طرف دیگر شیشه قابل مشاهده نباشد چرا که از این نوع شیشه برای فواصل جداکننده سرویس های بهداشتی، درب حمام، اسنخرهای عمومی، پارتیشن های شیشه ای و مکان های اداری استفاده می شود.
ایجاد حریم خصوصی یا حفظ حریم خصوصی یکی از عوامل محبوبیت این شیشه ها در میان صنعتگران است.
خریداران و مصرف کنندگان این محصولات را برای استفاده در مکان های عمومی با هدف ایجاد فضای خصوصی تهیه می کنند.

قیمت شیشه مشجر برفی:

قیمت شیشه مشجر برفی و قیمت شیشه های ساختمانی توسط کارخانجات تولید کننده شیشه تعیین می گردند در نتیجه بهتر است شیشه مشجر برفی را از کارخانه و یا با حواله مستقیم خریداری کنید.
قیمت شیشه مشجر برفی از کارخانه و با قیمت تولیدکننده شیشه مشجر برفی قطعاً ارزانتر و بهتر از خرید از واسطه می باشد. خرید عمده شیشه مشجر برفی از کارحانه سبب می شود شیشه را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری کنید و این عمل به دو روش صورت می پذیرد. این شیشه در ضخامت ها 4 و 5 و 6 و 8 و 10 میلیمتر تولید می شود

خرید عمده شیشه مشجر از کارخانه:

در روش اول  پس از جستجو در گوگل و یافتن آسان ترین راه ارتباطی با کارخانجات تولیدکننده شیشه چون اردکان، کاوه فلوت، آسا فلوت، کاویان فلوت و..... اقدام به برقراری تماس با مدیران فروش آن ها و خرید شیشه ساختمانی خود نمایید.
دقت داشته باشید خرید با این روش مستلزم سفارش شیشه بالای 500 متر می باشد و مشتریانی که قصد خرید شیشه کمتر از 500 متر را دارند می توانند به شیشه بری محل سکونت خود اقدام کنند.
جهت خرید عمده شیشه مشجر باید از کارخانجات تولیدکننده شیشه مشجر اگاهی داشته باشید.
لازم به ذکر است بگوییم با افزایش قیمت شیشه های مشجر و افزایش تولیدکنندگان این محصول در سراسر کشور، کارخانجات در تلاشند شیشه های مشجر را با بهترین قیمت و کیفیتی بی نظیر تولید کنند.

خرید حواله مستقیم شیشه مشجر:

حواله یکی دیگر از روش های مرسوم و بسیار مقرون به صرفه برای خریداران و مصرف کنندگانی است که شیشه مشجر را بصورت عمده از کارخانه تهیه می کنند.
صنعتگران و ساختمان سازان می توانند شیشه های مشجر برفی را بصورت عمده از نمایندگان پخش شیشه مشجر برفی در سراسر کشور خریداری کنند.
کارخانجات تولیدکننده جهت رفع نیاز هرچه بیشتر مشتریان، تسریع در ارسال سفارشات، افزایش تعامل با مشتریان و در آخر توسعه کسب و کار خود نمایندگانی را در سراسر کشور اتخاذ می کنند که محصولات و تولیدات آن ها را به فروش برسانند.
شرکت نوین الماس از نمایندگان فعال کارخانجات تولید کننده شیشه مشجر کارخانه ساوه جام، کارخانه توسعه بلور کاوه، کارخانه تابان و .... می باشد و شما عزیزان می توانید سفارشات خود را از طریق شماره های موجود روی سایت ثبت کنید و در نهایت شیشه خود را از کارخانه بارگیری کنید.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل حصیری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل اطلسی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل راه مات قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کرزیت قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی طلایی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل شاپرکی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل طرح ماهی قیمت: تماس
شیشه 4 میل دیجیتال قیمت: تماس
شیشه 4 میل الماسی سفید قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 6 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 6 میل راه مات قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 8 میل سندبلاست قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 10 میل برفی سفید قیمت: تماس

از مزایای بارز خرید عمده شیشه مشجر برفی بصورت حواله مستقیم می توان به قیمت آن اشاره کرد که همان قیمت کارخانه است و شما می توانید سفارشات خود را از کارخانه و یا انبارهای نمایندگی شرکت نوین الماس بارگیری کنید.
به هنگام خرید شیشه مشجر برفی باید به استانداردهای تولیدی این شیشه ها توجه داشته باشید.
به عنوان مثال برخی مشتریان پس از خرید برخی طرح های شیشه مشجر، متحمل هزینه های گزاف و خرید دوباره این محصول شده اند چرا که میزان مخدوش بودن شیشه برای مکان مورد نظر آن ها کافی نبوده است.
توصیه می شود برای خرید این محصولات نیاز است قبل از خرید از جزئیات کاربرد این محصولات مطلع شوید تا انتخابی درست و متناسب با نیازتان داشته باشید.

قیمت شیشه مشجر رنگی:

شیشه مشجر رنگی از دیگر انواع شیشه های پرفروش می باشد که صنعتگران طیف گسترده ای از رنگ های آن را در بازار مشاهده می کنند. رنگ و طرح شیشه های مشجر زبانزد شیشه های ساختمانی می باشد و آن ها می توانند رنگ شیشه مشجر را با توجه به کاردبر خود انتخاب کنند.
شیشه های ساختمانی در حال حاضر در بیشتر صنایع استفاده می شوند و تقریباً هیچ ساختمانی را بدون شیشه مشاهده نمی کنید.
شیشه های ساختمانی در انواع متداولی چون شیشه فلوت سفید، فلوت رنگی، مشجر ساده و رنگی، شیشه های چند لایه، شیشه های روکش دار و .... می باشند که در ساختمان های اداری یا ساختمان های بزرگ نصب می شوند.
شیشه مشجر رنگی را بیشتر در ساختمان های ارسی شکل قدیم مشاهده کرده اید  و این شیشه ها محبوبیت بسیاری نزد ساختمان سازان داشت.
از این شیشه ها بیشتر بر روی درب های داخلی ساختمان ها استفاده می کردند.
شیشه مشجر رنگی در رنگ های سبز، آبی، برنز، سفید و.... تولید می گردند و در ابعاد خاصی به بازار روانه می شوند. شیشه های مشجر در طرح های کاراتاچی، ابری، بادی، برگ بیدی، الماسی، شاپرکی و ...... موجود می باشند.
هر یک از طرح های شیشه های مشجر در رنگ های نام برده تولید می شوند و قیمت شیشه مشجر بستگی به طرح، ابعاد شیشه و مقدار درخواست دارد. شیشه مشجر موجب انحراف نور می شود و زیبایی خاصی ایجاد می کند.

شیشه مشجر رنگی:

شیشه رنگی به دو دسته ی شفاف و مات تقسیم می شوند و شما می توانید هر یک از این محصولات را در ضخامت و ابعاد موجود در بازار خریداری کنید.
شیشه رنگی مات بطور مثال در درب های چوبی قدیمی منازل و اشکال هندسی متنوع استفاده می شده است که شکست نور در آن ها زیبایی دو چندانی به ساختمان شما می بخشد.
شیشه مشجر رنگی که طرفداران بسیاری در میان خریداران و مصرف کنندگان دارد رنگ های متنوع و زیبایی دارد و این مدل شیشه به عنوان شیشه ی جداکننده رنگی در محیط های مختلف استفاده می شود.
شیشه های مشجر رنگی دارای رنگ های جذاب و کلاسیکی می باشد و این رنگ ها برای پنجره های ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.
قیمت شیشه مشجر رنگی پس از برش و نصب در مکان مورد نظر با نظر به مدل، طرح، رنگ و حتی ابزارهای شیشه برای نصب آن محاسبه می  شود.
ضخامت شیشه رنگی مشجر نیز بسیار حائز اهمیت می باشد و هر چه شیشه رنگی مشجر ضخیم تر و شفاف تر باشد قیمت بیشتری دارد و با مقایسه کیفیت شیشه و قیمت انواع مختلف آن، به سهولت می توان شیشه مناسب را شناسایی و انتخاب کرد.

قیمت شیشه مشجر 6 میل:

ضخامت شیشه های مشجر همانند دیگر شیشه های ساختمانی از 4 تا 10 میل دارد و خریداران شیشه مشجر را  با توجه به کاربرد و محل نصب بهترین ضخامت آن را خریداری می کنند
شیشه مشجر 4 میل، 5 میل، شیشه مشجر 6 میل و شیشه مشجر 10 میل از ضخامت های متنوع این محصولات می باشد.
شیشه های مشجر 6 میل در مقایسه با دیگر ضخامت های این محصول طرفداران بیشتری دارد ولی شیشه مشجر 4 میل کاربردهای بیشتری در میان صنعتگران دارد و می توان عنوان پرفروش ترین شیشه ساختمانی را به این محصول داد.
شیشه مشجر 6 میل همانند شیشه های ساختمانی دارای طرح هایی در دو طرف آن می باشند و با توجه به این طرح ها و ناهمواری ها این شیشه ها در زمره پر کاربردترین شیشه های مشجر قرار می گیرند.

خرید عمده شیشه مشجر 6 میل:

ما در شرکت نوین الماس که یکی از مجموعه های نسبتاً بزرگ و معتبر در زمینه فروش شیشه از سال 1397 تا به امرزو در زمینه فروش عمده شیشه ساده ساختمانی بصورت عمده و مستقیم از کارخانه فعالیت داریم.
ما توانسته ایم در سراسر ایران اعتبار و تجربیات بسیاری را کسب کنیم و با گذشت زمان به یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان شیشه در ایران تبدیل شود و این محصولات را در انواع مدل، طرح، ضخامت و اندازه های تولیدشده توسط کارخانه به بازار عرضه می کنند.
شایان توجه است که شیشه مشجر از کارخانه را با بهترین قیمت از ما بگیرید و با افزایش محصولات خود و گسترش فعالیت در زمینه چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی، ابزار و لوازم کار با شیشه در جهت رفع نیاز هر چه بیشتر مشتریان گام برداشته است. لیست قیمت شیشه مشجر 1402 در کارخانجات تولیدکننده شیشه محصول را با نرخ کمتری در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد از این رو بیشتر مصرف کنندگان تمایل دارند حواله مستقیم از کارخانه تهیه کنند.

مزایای خرید عمده شیشه از شرکت نوین الماس:

•    نرخ پایین تر و فروش اعتباری
•    مشاوره قبل از خرید
•    تضمین کیفیت محصولات
•    کاملترین سبد محصولات
•    صدور حواله
•    بارگیری از کارخانجات تولیدکننده شیشه

شیشه مشجر طرح دار:

شیشه های مشجر در حالت کلی محصول دکوراتیو می باشد که بر دو طرف آن طرح و نقش های متفاوتی وجود دارد. این محصولات نقش های برجسته ای بر خود دارند و از آن ها در ادارات، منازل مسکونی، پارتیشن اداری و .... بسیار مناسب و کاربردی هستند.
نحوه تولید این محصولات به گونه ای است که ماسه سیلیس، کربنات سدیم و آهک را در مخزن ریخته و ذوب می کنند سپس غلتک های طرح دار مخصوص از روی ترکیب مذاب عبور می کنند. در نتیجه طرح های روی غلتک بر روی فرآورده حک می شوند. تولیدی های بسیاری در ایران وجود دارند که انواع شیشه مشجر را با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می کنند. این محصولات در انواع الگو، فرم، ضخامت، سایز و ... تولید می شوند که هر یک از این پارامترها در انعکاس و زاویه نور نیز تاثیرگذار هستند. در نتیجه می توان بر حسب نیاز شفافیت این محصولات را کم و زیاد کرد.
طرح های شیشه مشجر از متنوع ترین تولیدات کارخانجات تولیدکننده شیشه مشجر هستند و این طرح ها در ضخامت هایی که در بالا ذکر شد به بازار تزریق می شوند.
این شیشه ها که سطحی نامنظم دارند اغلب به صورت اشکال هندسی یا اشکال گل و گیاه پر شده است.
شیشه مشجر برفی که در اکثر پروژه های ساختمانی، سرویس های بهداشتی و درب و پنجره های ساختمانی استفاده می شوند نیز طرح بخصوص و منحصر به فردی بر روی خود دارند که در داخل قاب پنجره قرار گرفته و مانع دید داخل توسط افراد خارجی می گردند.

ساختار شیشه مشجر برفی:

شیشه های برفی به دلیل طرح و ناهمواری در یک طرف باعث شکست نور عبوری می شود و تصویر واضحی از اشیائ آن سوی شیشه ارائه نمی دهد.
شیشه های مشجر برفی به روش نورد مذاب شیشه بین دو غلطک طرح دار ساخته می شوند.
کاربردهای این شیشه محبوب از کاربردهای این شیشه محبوب می توان به تزئینات داخلی محیط، پارتیشن بندی فضا، شیشه های مورد استفاده گلخانه، سرویس های بهداشتی و .... اشاره کرد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.