2
5,100,000تومان 1 محصول
بهترین تولیدکنندگان شیشه در ایران+استعلام قیمت+بارگیری

بهترین تولیدکنندگان شیشه در ایران+استعلام قیمت+بارگیری

کارخانجات تولید شیشه در ایران را ببینید

لیست برخی شرکت های فعال تولید کننده شیشه در ایران در این متن موجود می باشد. تولید کنندگان شیشه فلوت در ایران در نهایت ظرفیت و بهترین خدمات همیشه اقدام به تولید بهترین شیشه فلوت در ایران می نمایند. همانطور که همه ما  با آن آشنا هستیم، شیشه جسمی شفاف است که نور را از خود عبور می‌‌دهد و اجسام در طرف دیگر آن به راحتی قابل تشخیص است. جالب توجه ترین نکته‌‌ای که شاید در مورد شیشه نمی‌‌دانستیم سختی آن است. شیشه به قدری  دارای سختی  است که همه اجسام غیر از الماس را خط می‌‌اندازد. در ادامه این مقاله قدمت شیشه بررسی میکنیم و با پیشروان این صنعت و تولیدکننده‌‌های شیشه جام و تولید‌‌کننده های شیشه های تخت، بیشتر آشنا خواهیم شد. در ادامه این مقاله، با ما همراه باشید.

خرید و فروش شیشه در کارخانجات تولیدی ایران:

اگر بخواهیم سن و سالی برای شیشه در نظر بگیریم، باید به اولین روزهای سرد شدن هوای زمین فکر کنیم، باور کردنی نیست که حتی در ماه، شیشه وجود دارد! زمانی که مایع در فرآیند سرد شدن خودش، نتواند فرآیند را در زمان مناسبی طی کند و ساختار کریستالی خود را بسازد، به صورت شیشه درمی‌‌آید. این فرآیند را  به اصطلاح شیشه‌‌ای ‌‌شدن می‌‌نامند اما فرآیند صنعتی ساخت شیشه به چه صورت است و این فرآیند از چه سالی در کشور عزیزمان شکل گرفت؟ با ما همراه باشید.

تولید شیشه در ایران:

بشر از حدود 2500 سال پیش تاکنون از شیشه و ظروف شیشه‌‌ای استفاده می کرده است. باستان‌‌‌شناسان، هر ساله مدرکی بر این ادعا در زمین های بین‌‌النهرین کشف می‌‌کنند و ما را با دنیای باستان آشناتر می‌‌کنند. اولین باری که دستگاهی اتوماتیک برای تولید بطری‌‌های شیشه‌‌ای اختراع شد، سال 1880 میلادی بود. از آن زمان،  صنعت شیشه و شیشه گری پیشرفت زیادی داشت و در سال 1914، فورکلت دستگاه اتوماتیک تولید شیشه تخت را به وجود آورد. حدود بیست سال بعد، دستگاه اتوماتیک تولید شیشه جام نیز توسعه داده شد و انقلابی در صنعت شیشه به وجود آورد.

خرید شیشه فلوت:

شیشه فلوت نوعی از پرکاربردترین انواع شیشه در ساختمان است. شیشه‌ ساختمان بخش بسیار مهمی از زیبایی و شکوه یک ساختمان محسوب می شود . شیشه ساختمان دارای انواع مختلفی است و هر یک در جای خاص خود به کار می روند.  امروزه به دلیل افزایش تنوع شیشه های مختلف ، تشخیص شیشه مناسب در هر زمینه کار نسبتا دشوار و سختی شده است.
از این رو شناخت انواع و قیمت شیشه‌ ساختمان ، قابلیت ها و کاربردهای آن ها می تواند نقش مهمی در استفاده بهینه از این ماده مهم چه در افزایش بهره وری و چه در افزایش زیبایی ساختمان داشته باشد. شیشه ساده یا فلوت یکی از این موارد است که اولیه ترین حالت شیشه تولید شده می باشد. شیشه فلوت در ضخامت های مختلف از 2 میلی متر تا بیش از 20 میلی متر تولید و عرضه می شود اما به صورت متداول ضخامت های 4-8 میلی متر در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. 
در خرید شیشه فلوت باید دقیت کنیم که شیشه فلوت هیچگونه  موج و خمیدگی ندارد و همین ویژگی عاملی شده تا در ساختمان ها، بخصوص پنجره ها کاربرد فراوانی دارد. شیشه فلوت در دو صورت اولیه و فراوری شده عرضه می شود
.

فرآیند تولید شیشه فلوت:

در کارخانه شیشه فلوت از بسترهای غیر فلزی که در برخورد با مواد بسیار داغ ذوب شده و قادر به پذیرش این حد از حرارت نیستند ، استفاده نمی شود. پس در ساخت شیشه فلوت تنها فلزات به عنوان زمینه هایی کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند. در میان فلزات و آلیاژهای عناصر مختلف ، قلع تنها ماده ایست که می تواند در دمای 600 درجه سلسیوس در حالت مایع باقی بماند .
 زمانی که شیشه خمیری وارد حمام قلع می شود ، این فلز به صورت مایعی شناور شیشه مذاب را بر روی سطح خود پذیرفته و ساختار صافی را به آن می دهد. اگر به جای قلع مایع دیگری بود حتما موج شدیدی داشت و چنانچه جامد بود به جسم می چسبید، بنابراین استفاده از فلز مذابی که بتوان شیشه سرد شده را به راحتی از آن جدا کرد در تولید این محصول اهمیت زیادی دارد . 
با سرد شدن این دو لایه بهم چسبیده (فلز مذاب و شیشه خمیری) فلز زودتر به حالتی جامدی رسیده و باز هم موجب چسبندگی شیشه به خود می شود . به همین دلیل از قلع به عنوان عنوان فلزی که در مرز 600 درجه‌ای نیز کماکان مذاب بوده و باعث شکل گیری شیشه های مذکور در ضخامت و عرض مطلوب کارفرما می گردد استفاده می شود . شیشه فلوت به علت روش تولید خاص آن، شفافیت ظاهری و کیفیت بسیار مناسب آن در بسیاری مکان ها کاربرد دارند اما به طور کلی از شیشه های فلوت بیشتر در مصارف خانگی، صنعتی و ساخت آینه ها بیشتر از همه استفاده می شود.

شیشه فلوت چگونه تولید می شود؟

انواع شیشه فلوت:

انواع شیشه های فلوت به دلیل کاربرد بسیار زیادی که دارند و قیمت مناسب آنها معمولا پرطرفدار هستند و بنا به درخواست بازار انواع آنها برای عرضه موجود است. یکدستی این نوع شیشه سبب شده برای ساخت آیینه کیفیت بالا از این محصول استفاده شود و همچنین این محصولات به عنوان شیشه های خام و سکوریت نشده ابتدایی و شکننده‌ترین ساختار شیشه های ساختمانی را داشته و به واسطه عملیات های حرارتی و افزودن لایه های محافظ در مراحل بعد به شیشه هایی در مدل های دیگر تبدیل می شوند .با وجود اینکه این محصول را می توان در ضخامت های 2 تا 25 میلیمتر تولید کرد ، اما عمدتاً در ضخامت های 4 تا 8 میلیمتر فرآوری و استفاده می شوند و به واسطه روش تولیدی که به فرآوری شیشه ای یکدست و نامحدود منجر می شود، ساخت این محصولات از تولید شیشه های ساده با روش های دیگر مقرون به صرفه می باشد.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 2 میل ساده شیت قیمت: تماس
شیشه 2 میل ساده فلوت قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 2.2 میل ساده فلوت قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 3 میل ساده شیت قیمت: تماس
شیشه 3 میل آنتی رفلکس قیمت: تماس
شیشه 3 میل ساده فلوت قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل ساده فلوت قیمت:تماس
شیشه 4 میل ساده شیت قیمت:تماس
شیشه 4 میل برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل دودی قیمت:تماس
شیشه 4 میل راه مات قیمت:تماس
شیشه 4 میل سندبلاست قیمت:تماس
شیشه 4 میل اکواستار قیمت:تماس
شیشه 4 میل اکواستار پلاس قیمت:تماس
شیشه 4 میل سکوریت شفاف قیمت:تماس
شیشه 4 میل دیجیتال قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس صورتی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آزور قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس مسی قیمت:تماس
شیشه 4 میل ابری سفید قیمت:تماس
شیشه 4 میل ابری برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل کرزیت قیمت:تماس
شیشه 4 میل اطلسی قیمت:تماس
شیشه 4 میل شاپرکی قیمت:تماس
شیشه 4 میل طرح ماهی قیمت:تماس
شیشه 4 میل الماسی سفید قیمت:تماس
شیشه 4 میل حصیری برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل حصیری سفید قیمت:تماس
شیشه 4 میل حصیری آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل برفی برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل برفی سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل برفی آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل برفی سفید قیمت:تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سفید قیمت:تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سفید قیمت:تماس
شیشه 4 میل بازوبندی آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل بازوبندی برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی سفید قیمت:تماس
شیشه 4 میل بادی آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل بادی طلایی قیمت:تماس
شیشه 4 میل بادی برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل بادی سفید قیمت:تماس
شیشه 4 میل بادی سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل ذره بینی قیمت:تماس
شیشه 4 میل ذره بینی سفید قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5 میل آبی قیمت: تماس
شیشه 5 میل دودی قیمت: تماس
شیشه 5 میل برنز قیمت: تماس
شیشه 5 میل ساده فلوت قیمت: تماس
شیشه 5 میل ساده شیت قیمت: تماس
شیشه 5 میل رفلکس آبی قیمت: تماس
شیشه 5 میل رفلکس دودی قیمت: تماس
شیشه 5 میل رفلکس سبز قیمت: تماس
شیشه 5 میل رفلکس برنز قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5.5 میل برنز قیمت: تماس

شیشه فلوت رنگی:

شیشه های فلوت رنگی متنوع ترین طیف رنگ ها را در بازار دارند. شیشه های رنگی حاوی اکسیدهای فلزی و یا پودرهای فلزی ای می باشند که به هنگام مذاب بودن به خورد آن ها رفته و بسته به فلز شیشه رنگ خاصی به خود می گیرد. به زبانی دیگر در اصلاح تولیدکنندگان شیشه ای تولید می کنند که رنگ فلز در جرم شیشه گسترش یافته و بر شفافیت شیشه غلبه می یابد در نتیجه شیشه رنگی می شود. یکی از خصوصیات شیشه های رنگی کاهش عبور نور می باشد. 
میزان عبور نور در این نوع شیشه ها نیز به نوع رنگ و ضخامت شیشه بستگی دارد. ممکن است شیشه آبی را دیده باشید، این رنگ از افزودن فلز کبالت به دست می آید. از فلزهای قابل استفاده در شیشه های رنگی می توان به کروم، کبالت، مس، گوگرد، کادمیوم، اکسید آهن، قلع و.. اشاره کرد. در تولیدات اولیه شیشه رنگی، کمیاب ترین رنگ قرمز بوده است؛ چرا که شیشه رنگی قرمز تنها با گرانترین اکسید فلزی چون طلا ساخته می شد. 
ولی در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی شیمیدانان توانسته اند مواد دیگری را برای ساخت شیشه های قرمز کشف کنند. کیفیت بسیار بالایی برخوردار است؛ از ویژگی های منحصر به فرد آن قابلیت استفاده در مناطق مرطوب می باشد چرا که مقاومت بالایی داشته و ظاهر آن از بین نمی رود. با توجه به ویژگی ها و مزایای این آینه قیمت آن نسبت به دیگر آینه ها بیشتر می باشد.

شیشه-فلوت-دودی

شیشه-فلوت-مسی

شیشه-فلوت-آبی

شیشه-فلوت-برنز

شیشه های رنگی:

•    شیشه آبی (اکسید کبالت)
•    شیشه سبز(اکسید مس شیشه را از آبی به سبز مایل به آبی تبدیل می کنند)
•    شیشه زرد (اکسید گوگرد و کادمیوم)
•    شیشه قهوه ای (اکسید آهن)
•    شیشه سفید (اکسید قلع)

شیشه فلوت ساده:

برای ساخت و تولید این شیشه از دولومیت، ماسه سنگ کوارتز، خاکستر سودا، ماسه های دریایی و…. استفاده می کنند که هر کدام از مواد بالا باید در دمای مشخصی ذوب داده شوند و سپس آن ها را داخل حمام فلوت قرار دهند. قطر شیشه های تولیدی فلوت بین 2.5 تا 20 می باشد و شما مطابق با نیاز و کاربرد آن ها می توانید قطر و ضخامت آن را انتخاب کنید. این نوع شیشه در ضخامت های بین 2 تا 20 میلی متر تولید می شود و ضخامت بین 4 تا 8 میلی متر آن در ساختمان ها استفاده می شود و شیشه فلوت 6 میل ساده یکی از آن ها است.

انواع شیشه فلوت 6 میل:

شیشه 6 فلوت رومیزی
شیشه 6 فلوت مات
شیشه 6 فلوت آینه ای

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل ساده فلوت قیمت:تماس
شیشه 6 میل ساده شیت قیمت:تماس
شیشه 6 میل برنز قیمت:تماس
شیشه 6 میل برفی سفید قیمت:تماس
شیشه 6 میل دودی قیمت:تماس
شیشه 6 میل آبی قیمت:تماس
شیشه 6 میل سندبلاست قیمت:تماس
شیشه 6 میل سکوریت سفید قیمت:تماس
شیشه 6 میل سکوریت برنز قیمت:تماس
شیشه 6 میل راه مات قیمت:تماس
شیشه 6 میل لعاب دار سفید قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس طلایی  قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس سبز قیمت:تماس

خرید ابزار شیشه بری با نازلترین قیمت

شیشه فلوت سفید:

یکی از انواع شیشه فلوت های موجود در بازار، شیشه فلوت سفید است. در واقع همان طوری که از نام این محصول پیدا است، رنگ این دسته از شیشه ها سفید بوده و شما می توانید متناسب با نیاز خود از آن در محیط های خاصی استفاده کنید.

شیشه-قفلوت-سفید

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 8 میل برنز قیمت:تماس
شیشه 8 میل دودی قیمت:تماس
شیشه 8 میل ساده فلوت قیمت:تماس
شیشه 8 میل سکوریت سفید قیمت:تماس
شیشه 8 میل سکوریت شفاف قیمت:تماس
شیشه 8 میل سوراخ کاری قیمت:تماس
شیشه 8 میل قواره سفید قیمت:تماس
شیشه 8 میل قواره برنز قیمت:تماس
شیشه 8 میل سندبلاست قیمت:تماس
شیشه 8 میل ساده شیت قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل ساده فلوت قیمت:تماس
شیشه 10 میل سندبلاست قیمت:تماس
شیشه 10 میل سکوریت شفاف قیمت:تماس
شیشه 10 میل سکوریت آبی قیمت:تماس
شیشه 10 میل سکوریت برفی قیمت:تماس
شیشه 10 میل سکوریت دودی قیمت:تماس
شیشه 10 میل سکوریت برنز قیمت:تماس
شیشه 10 میل برنز قیمت:تماس
شیشه 10 میل دودی قیمت:تماس
شیشه 10 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 10 میل برفی سفید قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 12 میل ساده فلوت قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 15 میل ساده فلوت قیمت: تماس

شیشه فلوت سکوریت:

شیشه های سکوریت به دسته ای از محصولات گفته می شود که امنیت بالایی داشته و به دلیل شرایط ساخت آن ها فرایند تولید این دسته از شیشه ها به نحوی است که پس از نصب به هیچ عنوان خطرات جانبی نخواهد داشت. در واقع در اوقاتی که لازم است تا شیشه ها امنیت بالایی داشته باشند و محیط را ایمن نگه دارند، عموما از شیشه های سکوریت استفاده می شود. امروزه شرکت های تولید کننده شیشه اقدام به تلفیق قابلیت فلوت بودن و سکوریت بودن شیشه ها با یکدیگر کرده و محصولات جدیدی به نام شیشه فلوت سکوریت را به بازار عرضه کردند.

شیشه فلوت دوجداره:

شیشه های دوجداره به دسته ای از محصولات گفته می شود که دو شیشه در کنار یکدیگر قرار گرفته و باعث می شود تا شاهد تبدیل شدن شیشه به عایق صوتی و حرارتی باشیم. در همین راستا شاهد تولید شیشه هایی هستیم که علاوه بر قابلیت فلوت بودن، به صورت دو جداره تولید شده اند و همین مسئله باعث می شود تا بتوانید از آن ها در محیط های مختلف استفاده کرده و به عنوان عایق از این شیشه ها کمک بگیرید.

شیشه فلوت مشجر:

شیشه های مشجر به نوعی از شیشه ها گفته می شوند که با طراحی خاصی به بازار عرضه می شوند. در واقع این شیشه ها زیبایی فوق العاده داشته و در مواقعی که لازم است تا شیشه ها با طراحی شگفت انگیزی نصب شوند، افراد از این دسته محصولات استفاده می کنند.

شیششه-مشجر-برفی-سیمی-سفید

شیشه-مشجر-بادی-سفید

شیشه-مشجر-برفی-سفید

شیشه-مشجر-مات-مات-سفید

شیشه-مشجر-کرزیت-سفید

شیشه-مشجر-کاراتاچی-سفید

شیشه-مشجر-طرح-فرانسه-سفید

شیشه-مشجر-الماسی-سفید

شیشه-مشجر-ابری-سفید

شیشه-مشجر-بازوبندی-سفید

شیشه-مشجر-آبشاری-برنز

شیشه-مشجر-درختی-برنز

شیشه-مشجر-پرده ای-ریز-برنز

شیه-مشجر-برفی-برنز

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-برنز

خرید-شیشه-برگ-بیدی

شیشه-مشجر-ابری-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-آبی

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-آبی

شیشه فلوت مات:

یکی دیگر از مدل های موجود در طبقه بندی شیشه های فلوت محصولاتی هستند که شرکت های تولید کننده شیشه آن ها را به صورت مات به بازار عرضه می کنند.
در واقع این شیشه ها به نحوی هستند که به حفظ حریم خصوصی به شما کمک کرده و امکان دیدن آن سوی شیشه برای افراد وجود نخواهد داشت. شیشه های فلوت مات به دسته از محصولات گفته می شود که در کنار داشتن قابلیت ویژگی فلوت بودن از قابلیت مات بودن نیز بهره مند هستند و شما می توانید به راحتی با استفاده از آن ها به حریم خصوصی خود کمک کنید.

شرکت های تولید کننده شیشه در ایران:

تولید شیشه صنعتی و شیشه‌‌های سخت در ایران از 50 سال پیش تا کنون متداول بوده است. اولین قهرمان صنعتی این حوزه، شرکت شیشه ایران بود که در سال 1318 مشغول به فعالیت شد. خط تولید این کارخانه در خلال جنگ جهانی دوم به طور کامل متوقف شد و چند سال بعد دوباره بازسازی شد. پس از آن کارخانجات شیشه فلوت کاوه، فلوت کاویان، آسافلوت، ساوه جام، شیشه قزوین، شیشه لیا، بلور تابان مشغول به فعالیت شدند.

جام شیشه چیست؟

کارخانه شیشه کاوه مشهد:

این کارخانه تولید کننده شیشه از اوایل سال 79 بدر شهر صنعتی کاوه شروع به کار کرد. با بهره‌‌گیری از فن‌‌آوری پوشش دهی شیشه در اندازه نانو توانست شیشه‌‌های خاص کنترل‌‌کننده نور و انرژی را توسعه و تولید کند. این شرکت علاوه بر تولید شیشه های کنترل کننده نور، توانایی تولید لمینت یا شیشه‌‌های طلق دار را نیز دارد.

نام شرکت زمینه فعالیت وب سایت
گروه صنعتی کاوه شیشه های فلوت-ظروف شیشه ای وبسایت

شیشه فلوت کاویان:

کارخانه تولید شیشه فلوت کاویان در حومه مشهد قرار گرفته است. خرید ماشین آلات این کارخانه، شش سال پیش همزمان با نمایشگاه شیشه گلس‌‌تک صورت گرفته است. طراحی این خط تولید به شکلی صورت گرفته است تا در تامین تولید صنعتی خودرو بتواند انعطاف‌‌پذیری زیادی داشته باشد.

نام شرکت زمینه فعالیت وب سایت
فلوت کاویان مشهد شیشه های فلوت-آینه-رفلکس وبسایت

شرکت-فلوت-کاویان-مشهد

کارخانه تولید شیشه فلوت کاویان

شرکت آسا فلوت:

این شرکت تولید کننده شیشه، زیرمجموعه‌ای از مجموعه شرکت‌‌های کاوه است. گروه صنعتی کاوه به عنوان بزرگ‌‌ترین کارخانجات تولید شیشه فلوت در ایران کار می‌‌کند و محصولات متنوعی مانند آینه و شیشه فلوت و شیشه رفلکس دارد.

نام شرکت زمینه فعالیت وب سایت
آسا فلوت مراغه شیشه های فلوت-آینه-رفلکس وبسایت

کارخانه-آشا-فلوت-مراغه

شرکت ساوه جام:

کارخانه شیشه گری ساوه جام در سال 1366 در شهر صنعتی کاوه تاسیس شد. هدف این شرکت، تولید شیشه‌‌های جام در اندازه‌‌ها و ضخامت‌‌های 1 الی 8 میلیمتر و از طریق فرآیند کشش افقی است. اولین خط تولید شیشه مشجر، در شهرک صنعتی کاوه را شرکت ساوه جام تولید کرد و رضایت تعداد زیادی از  مشتریان این واحد صنعتی را به خود جلب کرد. شرکت ساوه جام، شیشه مشجر خود را در انواع رنگ‌‌هایی چون، سبز، برنز، آبی و دودی به بازار عرضه می‌‌کند.

نام شرکت زمینه فعالیت وب سایت
ساوه جام شیشه های شیت-شیشه های مشجر وبسایت

کارخانه شیشه قزوین:

می‌‌توان گفت قدیمی ترین شرکت تولید شیشه پس از کارخانه شیشه ایران، کارخانه شیشه قزوین است، این کارخانه از سال 1344 در حال فعالیت است. شرکت شیشه قزوین، کار خود را در زمینی به مساحت 260 هزار متر مربع شروع کرد، با فعالیت‌‌های مختلف و افزایش نیاز بازار در طی سال های اخیر، شرکت شیشه قزوین به تولید و عرضه انواع شیشه تخت، شیشه مشجر، شیشه فلوت و صنایع جانبی( شیشه های فرآوری شده) پرداخت که این موضوع باعث افزایش مساحت کارخانه بالغ بر 3 میلیون متر مربع شده است.

نام شرکت زمینه فعالیت وب سایت
شیشه قزوین شیشه های مشجر-شیشه فلوت-صنایع جانبی وبسایت

کارخانه-شیشه-قزوین

خط تولید شیشه جام کارخانه شیشه قزوین

کارخانه شیشه لیا:

کارخانه تولید شیشه لیا بالغ بر چهل سال پیش و در حوزه تولید شیشه ایمنی اتومبیل و ساختمان شروع به کار کرد. در ادامه راه فعالیت خود، خط تولید شیشه فلوت با کیفیت بالا خود را نیز راه‌‌اندازی کرد.کارخانه این شرکت با سابقه، خارج از شهر قزوین قرار دارد و بر اساس بالاترین شاخص‌‌های کیفی محصول، همواره در تلاش برای توسعه مستمر و سرمایه گذاری بر فن‌‌آوری های نوین است.

نام شرکت زمینه فعالیت وب سایت
شیشه لیا شیشه تخت-شیشه رنگی سبز برنز-ضخامت 2 الی 12میل وبسایت

کارخانه-شیشه-لیا

بهترین کارخانه شیشه ایران:

در خرید شیشه فلوت ساده و رنگی باید دقت کافی داشته باشید. در هنگام خرید ابتدا از ضخامت و قطر شیشه انتخابی خود اطمینان حاصل کنید و سپس سطح کیفیت شیشه را مورد بررسی قرار دهید. برای این کارابتدا سطح روی شیشه را خوب وارسی کنید؛ چون شیشه فلوت باید سطحی صاف، یکنواخت و بدون موج داشته باشد و در غیر این صورت کیفیت آن پایین است و نشان می دهد که استاندارد های لازم در ساخت آن رعایت نشده است. قیمت شیشه فلوت 6 میل ساده و رنگی نیز مانند تمام محصولات و کالا های موجود در بازار ایران از تغییرات نرخ ارز و تورم در امان نمانده است. اما باید گفت که عواملی مانند نوع خرید، نوع برند، کیفیت و شرایط بازار هم روی قیمت بی تاثیر نخواهند بود. در طی سال‌‌هایی که از صنعتی شدن ساخت شیشه می‌‌گذرد این صنعت دچار تغییر و  تحولات بسیاری شده است. نیاز جامعه، صنعتگران را مجبور به تغییر و تحول ساخته و آنان خود را با نیاز جامعه وفق دادند. صنعتگران کشورمان نیز از این قافله عقب نمانده و خود را با نیازهای مخاطبان کشورمان و نیازهای جهانی تطبیق داده‌‌اند.

قیمت شیشه فلوت

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه از کارخانجات سراسر کشور و فعال در حوزه فروش جام آینه، شیشه سکوریت، شیشه لمینت، شیشه های رنگی، انواع شیشه شیت، شیشه دوجداره، شیشه مات، شیشه ساتینا، شیشه سندبلاست، شیشه فلوت، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های شیشه، بلوک های رنگی، طلق های پلی کربنات هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید. شرکت نوین الماس با مدت ها تجربه در عرصه فروش انواع شیشه های ساختمانی، آماده ارائه محصولات مطابق با سلیقه و نظر شما  در بالاترین کیفیت می باشد. برای کسب راهنمایی های بیشتر و خرید محصولات می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.