2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید عمده شیشه طرح دار (سندبلاست تا ساتینا)

خرید عمده شیشه طرح دار (سندبلاست تا ساتینا)

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

برای خرید انواع شیشه مات سفید و با کیفیت ترین شیشه های ساختمانی با 02833883 تماس بگیرید.خرید شیشه مشجر یک تیر دو نشان می باشد و می توان هم از مزایای شیشه استفاده کرده و هم شیشه ی مات در اختیار داشته باشیم.

امروزه در صنعت تولید شیشه، شاهد انواع مختلفی از شیشه ها هستیم و همین مسئله باعث شده تا افراد بتوانند متناسب با نیاز خود از این شیشه ها استفاده کرده و نیاز خود را به راحتی برطرف کنند.
در همین راستا یکی از طبقه بندی های رایج که می توانید شیشه های مورد نظر خود را در این طبقه بندی خریداری کرده و به راحتی از آن ها استفاده کنید، شیشه های مات هستند.
شیشه ها مات ویژگی های خاص و منحصر به فردی داشته و همین مسئله باعث افزایش محبوبیت آن شده است. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به شیشه های مات انداخته و در رابطه با انواع این شیشه ها توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا به بررسی این دسته از شیشه ها پرداخته و شما را با مدل های مختلف آن آشنا کنیم.

شیشه مات پنجره:

پیش از آن که بخواهیم شما را با انواع شیشه های مات آشنا کنیم، لازم است تا در رابطه با مفهوم شیشه مات توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. در همین راستا باید گفت که شیشه های مات به دسته ای از محصولات گفته می شود که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. 
البته نکته مهمی که باید بدانید این است که تفاوت این شیشه ها با محصولات معمولی در آن است که دید شیشه های مات کم بوده و یا در برخی از موارد به صورت کامل این دید برداشته می شود و همین مسئله باعث می شود تا شاهد کاهش چشمگیر دید در راستای استفاده از شیشه های مات باشیم. 
البته امروزه شیشه های مات در مدل های مختلفی تولید می شوند و همچنین میزان مات بودن آن ها نیز متناسب با نیاز مشتریان تغییر خواهد کرد. در بخش های بعدی هر یک از این مدل ها را به شما معرفی خواهیم کرد و اطلاعات کاملی در رابطه با انواع شیشه مات را به شما ارائه می کنیم.

طرح شیشه مات:

تنوع در طرح و اقسام شیشه های ساختمانی از معیارهای مهم و اساسی در انتخاب و خرید شیشه می باشد. از دلایل و علل نصب شیشه ها می توان به ایجاد زیبایی، ایجاد امنیت، پوشش ساختمان و... اشاره کرد. تنوع در طرح های شیشه مات از علل اصلی محبوبیت این شیشه ها می باشد.
شیشه راه مات، نیمه مات، مات از طرح های شیشه های مات بوده که در ابعاد متداول و یا ابعاد دلخواه مشتری تولید و روانه بازار می گردد.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل حصیری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل اطلسی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل راه مات قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کرزیت قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی طلایی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل شاپرکی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل طرح ماهی قیمت: تماس
شیشه 4 میل دیجیتال قیمت: تماس
شیشه 4 میل الماسی سفید قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 6 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 6 میل راه مات قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 8 میل سندبلاست قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 10 میل برفی سفید قیمت: تماس

نحوه سندبلاست شیشه:

یکی از انواع شیشه های مات که امروزه توانسته محبوبیت بسیار زیادی در بین مصرف کنندگان به دست بیاورد، شیشه های مات سندبلاست است.
این دسته از شیشه ها در دو مدل تمام مات یا نیمه مات به بازار عرضه می شوند. نکته مهمی که باید بدانید این است که در روش تولید این دسته از شیشه ها از ماسه پاشی بر روی شیشه با استفاده از فشار استفاده می شود و همین مسئله باعث شده تا لایه نازک از شیشه برداشته شود و در نهایت شاهد تولید شیشه های مات باشیم. ماسه های استفاده شده در این روش از جنس سیلیس و اکسید فلزات بوده و با فشار بسیار زیاد بر روی شیشه پرتاب می شوند که همین مسئله باعث به وجود آمدن شیشه های مات سندبلاست خواهد شد.

به چه شیشه ای سندبلاست می گویند؟

شیشه سندبلاست راه مات:

راه مات در اصطلاح به طرح روی برخی شیشه های مات می گویند که بیشتر برای مراکز اداری و یا پارتیشن های اداری استفاده می شود. شیشه های راه مات در ظاهر دارای خطوط افقی یکی در میان مات و شفاف بوده که علاوه بر ایجاد حریم خصوصی زیبایی دوچندانی را برای محیط به ارمغان می آورد. شیشه راه مات از پرفروش ترین طرح های شیشه سندبلاست می باشد.

شیشه-سندبلاست

شیشه-راه-مات

معایب شیشه سندبلاست:

شیشه های سندبلاست علاوه بر مزایای بسیار متنوعی که دارند معایبی نیز دارند. فرآیند سندبلاست کردن شیشه ها در کارخانجات انجام می شود و از همان ابتدا شیشه به صورت مات وارد بازار می گردد. فرآیند سندبلاست به گونه ای می باشد که پس از تولید امکان برش زدن این نوع شیشه وجود ندارد و ابعاد آن به هنگام تولید مشخص می شود. از دیگر عیوب قابل توجه در شیشه های مات می توان به تمیز کردن و یا پاک کردن هرگونه آلودگی و یا چربی از روی آن ها اشاره کرد. شیشه های سندبلاست به علت وجود طرح های متفاوت بر روی خود بسیار سخت تمیز می شوند و باید در شستشوی آن ها دقت کنیم.

خرید شیشه مشجر:

نوع دیگری از شیشه های مات، شیشه های مشجر هستند که یک سطح غیر منظم و غیر صاف داشته و در گذشته به منظور نصب در محیط حمام و سرویس بهداشتی از آن ها استفاده می شد. البته باید به این نکته توجه شود که امروزه از شیشه های مشجر در بخش های مختلفی استفاده می شود و همین مسئله باعث شده تا استفاده از این شیشه ها گستردگی بسیار زیادی پیدا کند.

قیمت شیشه مشجر برفی:

یکی از انواع شیشه های مات که در گذشته محبوبیت بسیار زیادی داشت و جز متداول ترین و قدیمی ترین روش های تولید شیشه های مات نیز به حساب می آید، شیشه های مات برفی هستند. در این روش ها ابتدا به صورت جام های بزرگ، شاهد تولید شیشه مات برفی هستیم و سپس شیشه ها در محیط های مختلف با توجه به شرایط آن تغییر کرده و مورد استفاده قرار می گیرند.
مسئله مهم این است که طرح این دسته از شیشه ها بسیار محدود بوده و شاهد تنوع بسیار زیادی در آن نیستیم. همچنین شیشه های مات برفی ترد و شکننده هستند و از سوی دیگر به هیچ عنوان قابلیت سکوریت شدن را نیز ندارند.
تمامی این موارد باعث شده تا امروزه بسیاری از افراد ترجیح دهند که به جای خرید شیشه مات برفی به سراغ مدل های دیگری از شیشه های مات بروند. با این حال اگر به دنبال شیشه های مات فوق العاده ارزان قیمت هستید می توانید به سراغ شیشه های مات برفی آمده و آن ها را خریداری کنید، چرا که قیمت این دسته از شیشه ها بسیار ارزان بوده و همین مسئله باعث افزایش محبوبیت این دسته از شیشه های مات شده است.

انواع شیشه مشجر:

همانطور که در بالا ذکر کردیم شیشه های مشجر از متنوع ترین شیشه های طرح دار ساختمانی می باشند. انواع شیشه مشجر در دسته های مختلفی قرار می گیرند که هر یک از آن ها بر اساس رنگ، مدل و یا حتی نحوه تولیدشان با یکدیگر تفاوت دارند. شیشه های مشجر در انواع زیر تقسیم بندی می شوند:
•    شیشه مشجر رنگی
•    شیشه مشجر دوجداره
•    شیشه مشجر دودی
•    شیشه مشجر طرح دار
•    شیشه مشجر رفلکس

خرید شیشه مشجر رنگی:

شیشه های مشجر با توجه به فرآیند تولید و طرح هایی که بر روی آن ها وجود دارد بسیار مورد توجه در بازار قرار گرفته است. انواع طرح های شیشه های مشجر در در دو نوع سفید و رنگی تولید می گردد. شیشه مشجر سفید به صورت ساده و مات بوده و برای مکان های اداری بسیار مناسب و کاربردی می باشد. شیشه های مشجر رنگی به علت رنگ های متنوع از محبوبیت زیادی در میان سازندگان و مصرف کنندگان برخوردار است. طرح هایی چون کهربایی، سیمی، ذره بینی، کرزیت و انواع دیگر از طرح های پر فروش شیشه های مشجر می باشد. شیشه های مشجر رنگی برای مکان هایی اعم از نمای ظاهری ساختمان ها بسیار زیبا و چشمگیر می باشد. از ویژگی های بارز این نوع شیشه ها می توان به شکست نور در آن ها اشاره کرد. شیشه های مشجر رنگی به علت نقش هایی که بر روی خود دارند نور را به طور شکسته عبور می دهند و تصویر واضحی از اشیاء در پشت شیشه مشاهده نمی شود.

شیشه-=مشجر-درختی-سفید

bronze-tree-patterned-glass

شیشه-مشجر-بادی-سفید

شیشه-مشجر-بادی-برنز

شیشه-مشجر-مات-مات-سفید

شیشه-مشجر-کرزیت-سفید

شیشه-مشجر-کاراتاچی-سفید

شیشه-مشجر-کاراتاچی-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-آبی

شیشه-مشجر-طرح-فرانسه-سفید

شیشه-مشجر-الماسی-سفید

شیشه-مشجر-ابری-سفید

شیشه-مشجر-ابری-برنز

شیشه-مشجر-بازوبندی-سفید

شیشه-مشجر-آبشاری-برنز

شیشه-مشجر-پرده ای-ریز-برنز

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-برنز

 شیشه-مشجر-برگ-بیدی-آبی

شیشه مشجر دوجداره:

شیشه دوجداره مشجر از دیگر انواع شیشه های مشجر موجود در بازار می باشد. شیشه های مشجر دوجداره نیز همانند دیگر شیشه های مشجر سطح آن ها کاملاً پوشیده و مات می باشد. شیشه های مشجر دوجداره از ترکیب یک یا چند قاب شیشه ای مشجر به یکدیگر ساخته می شوند به گونه ای که این شیشه ها به یکدیگر چسبیده شده و در چارچوب قاب های دوجداره قرار می گیرند. فرآیند تولید شیشه های دوجداره مشجر سبب می گردد که هیچگونه صدا و حرارت و یا برودتی از این نوع شیشه های عبور نکند و در اصطلاح همانند شیشه های دوجداره ساده عایق صدا و حرارت می باشند. شیشه های دوجداره مشجر مانند یک لایه غیر قابل نفوذ برای ساختمان عمل می کنند.

بیشتربخوانید: چرا شیشه دوجداره بخریم؟

شیشه مشجر رفلکس:

شیشه های تزئینی در مکان های داخل ساختمان و نمای خارجی ساختمان کاربرد بسیاری دارد. شیشه های رفلکس مشجر از پر فروش ترین انواع شیشه های تزئینی می باشد که بافت طرح دار آن سبب می گردد نور تابیده شده به آن به صورت شکسته منعکس گردد و زیبایی محیط را برای کاربران افزایش دهد. شیشه مشجر رفلکس را در کارخانجات از میان دو غلطک که هریک بر روی خود طرح به خصوصی را دارند عبور می دهند و یک یا دو طرف شیشه آن طرح و نقش را به خود می گیرد. در این مرحله از تولید شیشه مشجر رفلکس، شیشه خنک شده و در نهایت برش داده می شود. شیشه مشجر رفلکس در انواع رنگ ها و طرح ها روانه بازار می گردد.

شیشه مات ساتینا:

یکی از روش های جدیدی که به منظور تولید شیشه های مات از آن ها استفاده می شود، روش ساتینا است. به منظور بررسی این روش باید گفت که در این تکنیک از اسید فلوریدریک بر روی شیشه استفاده می شود که استفاده از این اسید باعث خرده شدن شیشه خواهد شد و همین مسئله باعث می شود تا شیشه مات شده و بتوان از آن در محیط های مختلف استفاده کرد.

بیشتربخوانید: فرآیند تولید شیشه ساتینا

شیشه هوشمند مات شونده:

یکی از پیشرفته ترین و جدید ترین انواع شیشه های مات، شیشه های هوشمند هستند. در راستای بررسی و معرفی این دسته از شیشه ها باید گفت که شیشه های هوشمند مات شونده به نحوی هستند که با استفاده از جریان برق می توان آن ها را در کسری از ثانیه شفاف یا مات کرد. این مسئله باعث می شود تا شما هر زمان که علاقه مند بودید بتوانید به راحتی شیشه خود را شفاف و یا مات کنید و همین مسئله باعث می شود تا شما با دست بازتری بتوانید از شیشه های خریداری شده استفاده کرده و نیاز خود را برطرف کنید.

شیشه مات سکوریت:

به صورت کلی شیشه های سکوریت به نحوی هستند که ایمنی بسیار زیادی داشته و در برابر خرد شدن از خود به بهترین شکل ممکن مقاومت نشان می دهند. همچنین ضخامت بالای ها باعث محکم شدن این دسته از شیشه ها و افزایش مقاومت آن ها در برابر فشار شده است که این مسئله باعث شده تا امروزه فعالین حوزه تولید شیشه اقدام به ساخت شیشه های سکوریت مات کنند. این دسته از شیشه ها در کنار قابلیت سکوریت بودن و امنیت بالایی که دارند، مات باشند و همین مسئله باعث می شود تا از نظر حریم خصوصی نیز بتوانید به راحتی از این شیشه ها استفاده کرده و نیاز خود را برطرف کنید. 
اگر برایتان هم امنیت و هم حریم خصوصی اهمیت بسیار زیادی دارد، پیشنهاد ما این است که به سراغ شیشه های سکوریت مات رفته و از این دسته از محصولات به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

آشنایی با انواع ابزار شیشه بری و انواع آن

شیشه مات ساده:

شیشه مات کن های ساده نوعی از مقرون به صرفه ترین و ارزانترین شیشه های مات برای مکان های تجاری، مسکونی، مراکز اداری، بیمارستان ها و مکان هایی از این قبیل می باشد. شیشه مات کن های ساده بسیار سبک بوده و شستشو و یا حتی تمیز کردن آن ها بسیار آسان می باشد. شیشه مات کن های ساده در عین حال که قابلیت بالایی در مات کردن شیشه دارند و مانع از دیده شدن شیشه از طرف دیگر شیشه می شود همانطور نور را به طور بالایی از خود عبور داده و ذره ای از آن از بین نمی رود.

شیشه مات کن رنگی:

اگربخوایم تعریف درست و کاربردی در ارتباط با شیشه مات کن های رنگی در اختیار شما قرار دهیم، باید بگوییم متداول ترین و آسانترین روش مات کردن شیشه استفاده و نصب شیشه مات کن های رنگی می باشد. در واقع شیشه مات کن های رنگی برچسب هایی می باشند که در ابعاد و اندازه های مختلف به منظور ایجاد حریم خصوصی و مات کردن شیشه تولید می شوند. نصب این نوع شیشه مات کن های رنگی بسیار آسان بوده و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن آن ها را بر روی شیشه نصب کنید. شیشه مات کن های رنگی در انواع رنگ ها و طرح های مختلف در بازار موجود می باشند.

قیمت شیشه مات:

اگر قصد خرید شیشه مات را دارید لازم است تا به چند مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید. در راستای بررسی این مسئله باید گفت که امروزه شاهد تولید شیشه های مات در مدل ها و انواع گوناگونی هستیم که این مسئله بسیار مهم باعث شده تا افرادی که قصد خرید شیشه های مات را دارند با این چالش بسیار مهم مواجه شوند که باید به سراغ کدام یک از شیشه های مات بروند.
به منظور بررسی این مسئله باید گفت که همان طور که در بخش های مربوط به انواع شیشه های مات اشاره کردیم، هر یک از این محصولات ویژگی ها و مزایا و معایب منحصر به فرد دارند و در واقع شما باید متناسب با نیاز خود به سراغ هر یک از این شیشه ها رفته و آن ها را خریداری کنید.
مسئله دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که قیمت هر یک از انواع شیشه های مات نیز متفاوت بوده و همین مسئله باعث می شود تا افراد متناسب با بودجه خود بتوانند اقدام به خرید شیشه مورد نظر خود کنند. توجه به این مسئله بسیار مهم به شما کمک می کند تا در نهایت بتوانید شیشه مورد نظر خود را خریداری کرده و به بهترین شکل ممکن از این دسته از شیشه ها استفاده کنید.

خرید شیشه مات

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، شیشه مات، شیشه رفلکس، شیشه دوجداره، جام آینه، شیشه فلوت، شیشه شیت، ابزار برش شیشه، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی، ملزومات شیشه دوجداره در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع بلوک شیشه ای، انواع طلق پلی کربنات، دستگاه و ماشین آلات شیشه و هر آن چه در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل نمائید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.