2
5,100,000تومان 1 محصول
پرفروش ترین شیشه رفلکس

پرفروش ترین شیشه رفلکس

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

امروز در صنعت طراحی و تولید شیشه شاهد به وجود آمدن محصولات مختلف با ویژگی های گوناگونی هستیم. یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین انواع شیشه، شیشه رفلکس می باشد.

شیشه رفلکس چیست؟

شیشه های رفلکس دسته ای از شیشه ها به حساب می آیند که خاصیت بازتاب دهندگی نور را تا 37 درصد داشته و اجازه عبور نور خورشید از 61 تا 63 درصد را می دهند.
در واقع خاصیت شیشه رفلکس حالت آیینه ای بودن آن است که سبب می شود تا افراد از منطقه پرنور به منطقه ای کم نور از طریق این شیشه رفلکس دید پیدا نکرده و شاهد کاهش دید آن ها باشیم.
در واقع در چنین شرایطی شاهد یک بازتاب نور هستیم. امروزه از شیشه های رفلکس در بخش های مختلفی استفاده می شود و داشتن ویژگی ها و مزایای مختلف این نوع شیشه سبب گشته تا این دسته از محصولات طرفداران بسیار زیادی پیدا کنند.

شیشه-رفلکس

ساخت شیشه رفلکس:

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است مطرح شود این است که شیشه های رفلکس چگونه ساخته می شوند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در طول سالیان سال، افراد فعال در صنعت شیشه با آزمایشات مختلف به این نکته دست پیدا کردند که اضافه کردن و یا کم کردن مواد خاصی مثل سیلیس مذاب باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن رنگ های خاصی در شیشه ها و یا حالت های مختلفی نظیر شفافیت و آیینه ای بودن در این دسته از محصولات شویم.
وجود موادی نظیر کربنات کلسیم، کربنات سدیم، خاکستر سودا و... سبب می شود تا شیشه های شفاف به وجود بیاید.
از طرف دیگر باید به این نکته توجه داشت که وجود موادی همچون اکسید کربن، اکسید آهن، اکسید مس، اکسید کبالت و... باعث رنگی شدن شیشه ها می شوند.
همان طور که مشاهده کردید، افزودن و یا حذف مواد مختلف باعث ایجاد تغییرات گوناگونی در شیشه ها می شود. شیشه های رفلکس معمولی که در کارخانه ها به وجود می آیند از روش پلاسما القایی و وکیوم های قوی با یک لایه نازک در حد چند میکرون از آلیاژ و فلزات مختلف تشکیل شده و خاصیت رفلکس و بازتاب پیدا می کنند و می توانید در ساختمان های مختلف این شیشه ها را نصب کرده و از آن ها استفاده کنید.

                                               خرید بهترین رنگ شیشه رفلکس

تولید-شیشه-ساختمانی

انواع شیشه رفلکس:

شیشه رفلکس در حال حاضر در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه شده اند و شما می توانید این دسته از محصولات را در رنگ هایی همچون سبز، طلایی، نقره ای، آبی، برنزی، دودی، شرابی و شامپاینی و... خریداری کنید.
همچنین نسل جدید شیشه های رفلکس به نحوی هستند که شاهد ترکیبات رنگی مختلف و گوناگونی در آن ها هستیم و در واقع ویژگی بسیار مهم این دسته از شیشه ها چند رنگ بودن آن ها است.
موضوع حائز اهمیت آن است که شیشه های رفلکس مانند شیشه های ساده حالت های دیگری نظیر سکوریت، چند جداره بودن و ضخامت های گوناگون دارند و افراد می توانند متناسب با نیاز خود به سراغ هر یک از این نوع شیشه ها رفته و از آن ها در محیط های مورد نظر استفاده کنند. در این بخش شما را با چند مورد از مهم ترین شیشه های رفلکس آشنا کرده و در رابطه با آن ها توضیحاتی را ارائه می دهیم.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس صورتی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آزور قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس مسی قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس برنز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس سبز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس

شیشه-رفلکس-وین-گلد

                                                        بیشتربخوانید: انواع شیشه رفلکس

رنگبندی شیشه رفلکس:

شیشه-رفلکس-رنگی

شیشه رفلکس نقره ای:

یکی از انواع شیشه های رفلکس، شیشه های رفلکس نقره ای هستند که دارای خاصیت بازتاب بیشتری نسبت به سایر شیشه ها بوده و به همین دلیل در بین افرادی که به دنبال خرید شیشه هایی با قدرت رفلکس بسیار زیاد هستند، محبوبیت دو چندانی به نسبت سایر شیشه های رفلکس دارد.
این دسته از محصولات در طرح های مختلفی به بازار عرضه می شود که از مهم ترین آن ها می توان به شیشه های دوجداره نقره ای اشاره کرد که در اصطلاح به آن ها سوپر سیلور نیز می گویند. این دسته از شیشه ها در واقع تلفیقی از شیشه ساده و شیشه رفلکس هستند و بالاترین میزان انتقال نور را دارند.
در واقع این ویژگی بسیار مهم شیشه های دوجداره نقره ای سبب می شود تا در فضاهایی با نور کم باز هم بتوان شاهد عملکرد فوق العاده مناسبی از سوی این دسته از شیشه ها به منظور انتقال نور باشیم.
شیشه های دوجداره نقره ای معمولاً برای سنگ نمای سفید، کرمی روشن، طوسی و مشکی به عنوان یک ترکیب رنگ فوق العاده زیبا و خاص شناخته می شود و محبوبیت بسیار زیادی نیز دارد. توجه به رنگ و کارایی هر یک از شیشه های رفلکس به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این محصولات استفاده کنید.

قیمت شیشه رفلکس دودی:

شیشه های رفلکس دودی دسته دیگری از شیشه های بازتابی و رفلکس هستند که محبوبیت بسیار زیادی در بین خریداران دارند. این دسته از شیشه های رفلکس با انتقال نور کمتر از نقره ای معمولاً در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و... مورد استفاده قرار می گیرند.
در واقع در مکان هایی که افراد قصد دارند تا اقدام به کنترل نور کنند، استفاده از شیشه رفلکس دودی مزیت بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت و به همین دلیل به شما پیشنهاد دهیم تا اقدام به خرید این دسته از شیشه ها کنید.

شیشه-رفلکس

شیشه رفلکس طلایی:

شیشه های رفلکس طلایی برای ساختمان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای نما طلایی و یا طرح های چوبی هستند. استفاده از این شیشه ها باعث زیباتر شدن ساختمان شده و همچنین می تواند میزان نور ورودی را تا حد بسیار خوبی کنترل کند.
البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که این دسته از شیشه های رفلکس حجم کمتری از نور را رفلکس می کنند و همین موضوع باعث می شود تا استفاده از این شیشه ها باعث تیره شدن فضای داخلی ساختمان نشوند.
از دیگر شیشه های رفلکس موجود در بازار می توان به شیشه هایی چون برنز، صورتی، سبز، آبی و... اشاره کرد.
هم چنین شما مشتریان می توانید جهت خرید شیشه های رفلکس در رنگ های تولید شده و ابعاد دلخواه با شماره های موجود بر روی سایت نوین الماس تماس بگیرید.

شیشه-رفلکس-دوجداره

                                                    بیشتربخوانید: چرا شیشه رفلکس بخریم؟

قیمت شیشه رفلکس:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش جام های آینه، شیشه سکوریت، شیشه دوجداره، انواع شیشه رنگی، انواع طرح های شیشه مشجر، شیشه مات، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. و هم چنین شما عزیزان می توانید جهت سفارش انواع بلوک شیشه ای، انواع طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.