2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده ارزانترین شیشه رفلکس در قزوین+حواله مستقیم

فروش عمده ارزانترین شیشه رفلکس در قزوین+حواله مستقیم

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

انواع شیشه رفلکس:

شیشه رفلکس شیشه ای رنگی است که نور را بازتاب می کند و هم چنین آن ها بیشتر در پنجره ساختمان ها قابل مشاهده هستند. عملکرد شیشه های رفلکس به این صورت است که این نوع شیشه ها در سمتی که نور بیشتری وجود داشته باشد همانند آینه عمل می کند.
در ادامه توضیح شیشه های رفلکس و چگونگی ماهیت و عملکرد آن ها می توان گفت شیشه رفلکس نوعی شیشه رنگی است که تا حدود 37% از نور خورشید را بازتاب می کند و باقی نور را که چیزی حدود 61 تا 63% می باشد را از خود عبور می دهد. هم چنان از ویژگی های بارز این شیشه ها آینه ای عمل کردن ان ها می باشد که این ویزگی مانع دیده شدن اجسام پشت شیشه می شود. با توجه به قابلیت های بالایی که این شیشه ها در جلوگیری از ورود نور، ایجاد حریم خصوصی و... دارد نام های متعددی را نیز از آن خود کرده است اعم از شیشه های آینه ای، شیشه های انعکاسی.

شیشه-رفلکس-وین-گلد

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس صورتی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آزور قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس مسی قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس برنز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس سبز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس

شیشه-رفلکس-دوجداره

 

                                                خرید انواع شیشه رفلکس رنگی

مزایا شیشه رفلکس:

• اولین و مهم ترین ویژگی شیشه‌‌های رفلکس حفظ حریم خصوصی یا همان حالت آینه‌‌ای بودن آن است که در روز افراد بیرون از ساختمان قادر به دیدن فضای داخل ساختمان نیستند اما افراد داخل می توانند منظره بیرون را تماشا کنند. اما، در شب ماجرا کاملا برعکس شده و شیشه از داخل حالت آینه می‌‌گیرد.

• این شیشه‌‌ها با توجه به ساختارشان مانع ورود مستقیم نور آفتاب و گرما در تابستان به داخل ساختمان می‌‌شوند .

• همچنین این نوع شیشه با ویژگی تنظیم و کنترل دمایی که دارد باعث می شود که در زمستان ها در مصرف گاز و در تاسبتان ها در مصرف برق (کاهش مصرف بیش از حد کولر) و همچنین در هزینه ساخت ،راه اندازی و نگه داری دستگاه های تبدیل و تهویه صرفه جویی کرد.

• تنوع رنگبندی در این شیشه ها باعث می‌‌شود که بازتاب نور خورشید با رنگ های متفاوتی منعکس شود و نمای منحصر به فردی را ایجاد کند به همین دلیل در بعضی لابی و رستوران هتل ها برای فضایی جذاب و گرم تر از این نوع شیشه ها استفاده می کنند.

• این شیشه ها با توجه به رنگبندی متفاوت و آینه ای بودنشان بسیار برای نمای ساختمان زیبا و مورد استقبال هستند.

• این شیشه ها میزان ورود حرارت و اشعه رادیو اکتیو را کاهش داده و همچنین باعث کنترل دما و صرفه جویی می شوند.

• شیشه های رفلکس مانند انواع دیگر شیشه ها به صورت دو جداره و تک جداره نیز ساخته می‌‌شوند.

• تنوع بالای شیشه های رفلکس از نظر رنگبندی به شما کمک می کند که با توجه به کاربرد و سبک طراحی مورد نظرتان از شیشه رنگی استفاده کنید و این ویژگی باعث می‌‌شود شیشه‌‌‌های رفلکس به یک انتخاب ثابت و همیشگی تبدیل شوند.

• با انتخاب رنگ شیشه می‌‌توان میزان عبور نور شیشه ها را بسته به نیازتان کنترل کنید.

                                                بهترین رنگ شیشه رفلکس


معایب شیشه رفلکس:

• هرچند که شیشه های رفلکس باعث صرفه جویی هستند اما به اندازه ی شیشه های معمولی نور را از خود عبور نمی‌‌دهند و روشنایی و نور کمتری را در فضا فراهم می‌‌کنند و به همین دلیل است که گاها مورد انتقاد قرار می گیرد. (توجه داشته باشید که میزان انتقال نور در شیشه های معمولی 95 درصد است و بازتاب بیرونی آن 3 درصد است.)

• این شیشه ها به دلیل بازتاب نور در روز حالت آینه ای پیدا کرده و مانع دیده شدن فضای داخل می‌‌شود. اما همین اتفاق در شب کاملا برعکس شده و برای اشخاص داخل ساختمان آینه ای شده و از بیرون قابل دیدن است به همین دلیل لازم است که حتما تمامی پرده ها را در شب کشیده و نمی‌‌‌‌توان از دیدن فضای بیرون لذت برد. از طرفی در شیشه های معمولی در طول روز و شب دید از دو طرف امکان پذیر است.

شیشه-رفلکس-رنگی
• این نوع شیشه ها برای مکان‌‌هایی مانند پل هوایی که نیاز به دید زیاد دارند مناسب نیست و توصیه نمی‌‌‌شود و بهتر است که برای چنین مکان‌‌هایی از شیشه های معمولی که دو طرف دید دارند استفاده کرد.

• به طور کلی می توان برخی از معایب شیشه رفلکس را به عنوان مزایای شیشه ی معمولی دانست و بالعکس معایب شیشه معمولی را از مزایای شیشه رفلکس به حساب آورد. با این وجود همین ویژگی ها به شما قدرت انتخاب می‌‌‌دهد تا بر اساس نیاز و کاربرد مورد نظرتان یکی از این شیشه ها را انتخاب کنید.

                                                      تولید کننده شیشه رفلکس

قیمت شیشه رفلکس:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش انواع شیشه های رنگی، شیشه دوجداره، شیشه مات، انواع شیشه سکوریت، شیشه شیت، شیشه مشجر، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. و هم چنین جهت سفارش انواع بلوک های شیشه ای، طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.