2
5,100,000تومان 1 محصول
انواع شیشه رفلکس+فروش عمده شیشه رفلکس از کارخانه

انواع شیشه رفلکس+فروش عمده شیشه رفلکس از کارخانه

برای تهیه بهترین شیشه رفلکس رنگی با ارزانترین قیمت و در سریعترین زمان با 02833883 تماس بگیرید. قیمت تمام شده برای شما قیمت شیشه رفلکس از کارخانه می باشد.بارگیری مستقیم از کارخانه انجام شده و در بهترین قیمت می باشد.

شیشه رفلکس در بازار جزء شیشه های متنوع و بسیار پر فروش می باشد. انواع شیشه های رفلکس و رنگ های آن در بازار بسیارند ولی هر یک از آن ها ویژگی مشترکی دارند که سبب محبوبیت این شیشه ها شده است. شیشه های رفلکس همانند آیینه عمل می کنند و یک طرف آن شیشه و طرف دیگر آن آیینه می باشد. انواع شیشه رفلکس با توجه به ابعاد، رنگ، ضخامت و یا حتی کاربرد مکان استفاده قیمت گذاری می شوند. افزایش قیمت شیشه های رفلکس رنگی بر اساس همین پارامترهایی که ذکر کردیم مشخص می شوند. کارخانجات متعددی به تولید انواع شیشه رفلکس اقدام می کنند که بتواند رفع کننده نیاز و تقاضای بازار باشد. اگر به دنیال شیشه ای زیبا و در عین حال مملوء از ویژگی و مزایای بسیاری می باشید به شما توصیه می کنیم شیشه رفلکس را خریداری کرده و نصب کنید. در این متن به معرفی انواع شیشه رفلکس اعم از رفلکس دوجداره، رفلکس سکوریت و... می پردازیم.

خرید انواع شیشه رفلکس موجود در بازار:

شیشه رفلکس شیشه ای رنگی است که نور را بازتاب میکند و هم چنین این شیشه ها در پنجره ساختمان ها بسیار دیده می شود. شیشه های رفلکس در سمتی که نور بیشتری وجود داشته باشد همانند آینه عمل می‌‌کنند.

شیشه رفلکس چند درصد از نور را بازتاب می کند؟

در ادامه می توان گفت شیشه رفلکس نوعی شیشه رنگی است که قابلیت بازتاب نور تا 37 درصد و حدود 61 تا 63 درصد اجازه عبور نور خورشید را می دهد. این شیشه ها مانند آینه عمل می کنند و مانع دیده شدن فضا و اجسام پشت شیشه می شوند. لازم به ذکر است که این نوع شیشه ها را با نام شیشه ی انعکاسی یا شیشه ی آینه ای هم می شناسند.

شیشه-رفلکس-وین-گلد

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس صورتی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آزور قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس مسی قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس برنز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس سبز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس

بهترین رنگ شیشه رفلکس را بشناسید

انواع شیشه رفلکس:

شیشه رفلکس یکی از متنوع ترین انواع شیشه های ساختمانی می باشند که برای درب پنجره و بالکن استفاده می شود. شیشه های که برای بالکن نصب می شوند به عنوان شیشه رفلکس بالکن شناخته شده و در رنگ های متنوعی تولید می گردند.

تولید شیشه رفلکس در انواع رنگ های نقره ای، طلایی، صورتی، آبی، سبز، برنز و ..... سبب جلوگیری از نفوذ حرارت و اشعه های مضر خورشید به فضای داخلی هستید و می توانید این شیشه ها را برای نمای ساختمان های بلند انتخاب کنید چرا که دارای پوششی بر روی سطح خود هستند که این موارد نام برده را منعکس می کنند و اجازه نفوذ به آن ها را نمی دهند.

شیشه های رفلکس را با نظر به معیارهای متفاوتی به انواع مختلفی تقسیم می کنند و رنگ و مدل آن ها یکی از مهمترین پارامترها به شمار می رود.

عملکرد شیشه های رفلکس بر اساس نور است و هر سمتی از شیشه که در روشنایی بیشتری قرار داشته باشد به صورت آینه عمل می کند و سمت دیگر شبیه شیشه های معمولی است.

در این قسمت به ارائه و معرفی طیف رنگهای شیشه رفلکس و تولیدات هر کارخانه می پردازیم:

شیشه رفلکس سبز:

شیشه رفلکس سبز یکی از تولیدات پر طرفدار در میان صنعتگران می باشد و تا حدود زیادی جلوی نور خورشید را می گیرد. دیگر تفاوت این شیشه ها رنگ است. شاید با مقایسه ظاهر شیشه رفلکس با معمولی، متوجه تفاوت آن ها در رنگ بشوید. برای ساخت شیشه رفلکس از آلیاژهایی استفاده می شود که به رنگ شیشه و میزان بازتاب نور موثر است. به همین دلیل در رنگ شیشه های معمولی و شیشه رفلکس تفاوت هایی وجود دارد.

شیشه رفلکس سبز از پر کاربردترین شیشه ها برای مناطقی است که نور در آن ها زیاد می باشد.

شیشه-رفلکس-سبز

شیشه های رفلکس انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

•    شیشه رفلکس دوجداره
•    شیشه رفلکس سکوریت
•    شیشه رفلکس لمینت
•    شیشه رفلکس طرح دار
•    شیشه رفلکس 10 میل خم
•    شیشه رفلکس حکاکی شده
•    شیشه رفلکس هوشمند
•    شیشه رفلکس اسید کاری شده
•    شیشه رفلکس سوپر

1- شیشه دوجداره رفلکس:

در بسیاری از ساختمان‌های نوساز از شیشه رفلکس دوجداره استفاده می کنند به گونه ای که نمای خارجی شیشه رفلکس قرار می گیرد و در نمای داخلی، شیشه ساده، اما نکته مهم در نصب این است که طرف آینه ای شیشه باید رو به داخل و شیشه رنگی رو به بیرون باشد. شیشه های رفلکس دوجداره برعکس شیشه های رفلکس معمولی دارای ضخامت بیشتری است و معمولا در داخل پنجره های دو جداره قرار می گیرد. البته در بعضی از موارد می توانیم شیشه های دو جداره را در پنجره های تک جداره قرار دهیم.

رفلکس-دوجداره-چند

2- شیشه رفلکس لمینت:

استفاده از شیشه های رفلکس لمینت در قسمت هایی از ساختمان که امکان شکستن دارد الزامیست برای ساخت این نوع شیشه از دو شیشه رفلکس رنگی و لایه های مایع " سی جی پی " و " پی وی بی " استفاده می شود بدین شکل اگر شیشه ی رفلکس لمینت شکسته شود ذرات آن بهم چسبیده و خرد نمی شود.

3- شیشه رفلکس سکوریت:

برای اجرای پنجره های دو جداره با ابعاد بزرگ تر بهتر از شیشه های رفلکس سکوریت استفاده کنیم، چرا که احتمال شکستن شیشه به کمترین میزان خود میرسد، این نوع شیشه در ابعاد گوناگون تولید می شود، شیشه رفلکس سکوریت بیشتر به عنوان پنجره های دو جداره نمای ساختمانی کاربرد دارد و مقاوت شیشه های سکوریت بسیار بیشتر از شیشه های معمولی است.

شیشه-سکوریت-رفلکس

4- شیشه رفلکس 10 میل خم:

خاص ترین نوع شیشه که برای اجرای نمای ساختمان ها کاربرد دارد شیشه رفلکس 10 میل خم است. برای تولید این نوع شیشه ابتدا باید شیشه رفلکس را در ابعاد مورد نظر برش داده سپس قالب فلزی را با مقدار خم مورد نظر ساخته و در آخر شیشه را به همراه قالب در کوره قرار می دهیم.

5-شیشه رفلکس ساتینا:

با استفاده از دستگاه های هوشمند طرح مورد نظر روی شیشه های رفلکس حکاکی می‌‌شود یا به عبارتی طرح مورد نظر، روی شیشه تراشیده می شود.

6-شیشه رفلکس طرح دار:

نوعی شیشه ی دکوراتیو رنگی است که ابتدا شیشه رفلکس برش داده شده، سپس توسط دستگاه طرح های مختلفی روی شیشه ایجاد می شود.

7-شیشه رفلکس هوشمند:

طرح دیگری از شیشه های رفلکس که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به براق یا برعکس تبدیل می شود، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار می افتد.

8-شیشه رفلکس اسید کاری شده:

طرح جدیدی از شیشه های رفلکس دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می‌‌شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسید های مخصوص شیشه، دستگاه کاتر پلاتر و پمپ فشار قوی استفاده می شود.

9-شیشه رفلکس سوپر:

بعضی از شیشه های رفلکسی که درصد آینه ی آنها بالا است را شیشه ی رفلکس سوپر یا ویژه می گویند. این نوع از شیشه های رفلکس بیشتر برای پروژه های علمی و پژوهشی استفاده می شود و از نظر قیمت هم قیمت بالا تری نسبت به شیشه های رفلکس معمولی دارد بنابراین شیشه رفلکس سوپر یا ویژه بیشتر به صورت سفارشی ساخته می شود. شیشه ی رفلکس ویژه را می توان به عنوان شیشه ی صفحه نمایشگر های لمسی نیز استفاده کرد.

لازم به ذکر است که شیشه های رفلکس دو جداره همانند شیشه های رنگی درانواع ابعاد 4×4 و 4×6 دارند که کیفیت فضای بین آنها بسته به نوع پروفیل مورد استفاده 20،16 و... می باشد.

شیشه-رفلکس-سوپر-سیلور

بهترین رنگ شیشه رفلکس:

همچنین شیشه های رفلکس در رنگ های مختلفی اعم از سبز، آبی، برنز، نقره ای، طلایی، دودی و صورتی و... در بازار موجود می باشد و می توان تهیه کرد. که بالاترین میزان انتقال نور مربوط به شیشه رفلکس دوجداره سوپر سیلیور یا همان رنگ نقره ای است. ( شیشه رفلکس دوجداره سوپر سیلور بین شیشه رفلکس و شیشه معمولی قرار می گیرد )
لازم به ذکر است شیشه رفلکس قرمز نیز در سال 2019 در کشور بلژیک تولید شده اما فقط به بعضی از کشور ها صادر می شود.

کاربرد شیشه رفلکس:

• عموماً از شیشه های رفلکس برای نمای خارجی ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود چرا که حالت آینه ای این شیشه باعث می شود که تصویر آسمان بر روی ساختمان افتاده و از نظر بصری منظره ی بسیار زیبایی را به وجود می آورد .

• گاهی معماران برای نمای شیشه های بالکن از شیشه های رفلکس استفاده می کنند. (شیشه های رفلکس رنگی به نمای بالکن روح و رنگ زیبایی می بخشند و جذابیت منحصر به فردی برای آن ها دارد).

• یکی از نکات بسیار جالب که در مورد شیشه های رفلکس وجود دارد شیشه ی اتاق بازجویی متهمین می باشد که از شیشه های رفلکس ساخته می شوند، زیرا در این حالت پلیس با قرار گرفتن در قسمت تاریک از چشم متهمی که در نور نشسته پنهان است و متهم با نگاه در شیشه فقط تصویر خودش را مشاهده می کند اما پلیس از پشت شیشه می تواند کاملا بر روی رفتار و حرکات متهم نظارت کند.

• بعضی از معماران از این نوع شیشه برای نمای داخلی ساختمان ها مخصوصا راهرو ها استفاده می‌‌کنند.

• بعضی از ساختمان ها کاملا مقابل نور خورشید قرار گرفته‌‌اند که برای جلوگیری از نور نامطلوب خورشید می توان از شیشه های رفلکس استفاده کرد.

• همچنین که برای شیشه و درب های ورودی وکلیه مکان هایی که لازم است دید محدود تری داشته باشند از شیشه های رفلکس استفاده می کنند. در بعضی اوقات نیز در گلخانه ها از این مدل شیشه استفاده می‌‌شود که باز هم به دلیل همان ویژگی منحصر به فرد آینه ای بودن شیشه های رفلکس مورد توجه است.

• یکی دیگر از مراکزی که شیشه های رفلکس در آن استفاده می شود، مراکز پرورش قارچ است. چرا که این نوع شیشه مانع نور خورشید شده و فضای تاریک را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

• در مراکز بعضی پاساژ ها نیز برای نمای خارجی آن ها از این نوع شیشه استفاده می شود تا فضا به اندازه کافی تاریک و آرام به نظر برسد. استفاده از شیشه های رفلکس در آزماشگاه های شیمی و بیولوژی نیز رایج است. استفاده از شیشه های رفلکس در ساخت پارتیشن شیشه ای دوجداره اختصاصی هم یافت می‌‌شود.

 کدام کارخانه شیشه رفلکس تولید می کند؟

قیمت شیشه رفلکس 1401 مستقیم از کارخانه:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار برش شیشه، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی، ملزومات شیشه دوجداره در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع بلوک شیشه ای و انواع طلق پلی کربنات و هر آن چه در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل نمائید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.