2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده پلی سولفاید دوجداره+ارزانترین قیمت+بارگیری

فروش عمده پلی سولفاید دوجداره+ارزانترین قیمت+بارگیری

 چگونه پلی سولفاید دوجداره تولید می شود؟

برای به وجود آوردن پنجره ها و شیشه های دو جداره و چند جداره لازم است تا بین این شیشه ها اتصال به وجود بیاید و شاهد وصل کردن آن ها به یکدیگر باشیم.

چسب شیشه دوجداره:

در پاسخ به این سوال باید گفت که چسب پلی سولفاید دوجداره نوع خاصی از چسب است که می توان از آن برای متصل کردن شیشه ها به یکدیگر استفاده کرد.
در نتیجه اگر قصد دارید تا چند شیشه را به یکدیگر متصل کرده و اقدام به وجود آوردن پنجره های دو یا چند جداره کنید، لازم است تا به سراغ این دسته از چسب ها رفته و از آن ها استفاده کنید.
پلی سولفاید دوجداره به نحوی تولید شده است که مقاومت بسیار زیادی داشته و می تواند به بهترین شکل ممکن شیشه ها را به یکدیگر بچسبانید. در نتیجه در کارگاه های شیشه بری شاهد استفاده از این نوع چسب به وفور هستیم.

انواع چسب دوجداره:

1.مزیدا

2.مایرچسب-پلی-سولفاید-مزیدا

چسب-پلی-سولفاید-مایر

بیشتربخوانید: آشنایی با انواع چسب های سیلیکون موجود در بازار

 

و شیشه بر ها و افرادی که در این حیطه فعالیت می کنند با توجه به نیاز خود می توانند انواع این چسب ها را از بازار تهیه کرده و اعمال کنند.

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های آینه و جام های شیشه و فعالیت در حوزه فروش ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع بلوک شیشه ای، ورق پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.