2
5,100,000تومان 1 محصول
8 مشخصه اصلی انواع چسب سیلیکون و قیمت عمده در بازار

8 مشخصه اصلی انواع چسب سیلیکون و قیمت عمده در بازار

 شیشه یکی از پرمصرف ترین مواد در صنعت ساختمان و بسیاری از صنایع دیگر است. در هنگام نصب شیشه ها در نقاط مختلف، برای برخی اتصالات میان شیشه ها و قسمت های دیگر، می بایست از چسب استفاده کرد. انواع مختلفی از چسب ها برای این کار وجود دارد. در این مطلب به بررسی چسب های سیلیکونی شیشه و انواع آن در بازار می پردازیم.

بهترین چسب های شیشه:

همانطور که گفته شد چسب های متفاوتی برای شیشه وجود دارد اما یک چسب مناسب برای چسباندن شیشه، چسبی است که در برابر نور آفتاب و عواملی همچون گرد و غبار به خوبی مقاوم باشد. با توجه به این که شیشه ها به طور مستفیم در برابر عواملی همچون نور خورشید قرار می گیرند، این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

خرید چسب سیلیکون ارزان قیمت

 

چسب آکواریوم:

چسب های سیلیکونی در مقایسه با چسب های دیگر متنوع ترین و گسترده ترین نوع چسب های شیشه می باشد که معیارهای متفاوتی برای دسته بندی و جداسازی اتواع آن ها از یکدیگر وجود دارد که در این جا به ذکر هر یک از آن ها می پردازیم. البته درجهت تنوعی که از این جسب ها وجود دارد می توان به صراحت گفت چسب های معرفی شده ممکن است توسط چندین برند مختلف تولید شده باشند.

چسب سیلیکون آب بندی:

چسب سیلیکون که در ایران با نام چسب آکواریوم نیز شناخته می شود، چسبی با مقاومت بسیار بالاست که کاربرد های گسترده ای دارد. این محصول برای درز گیری شیشه ها استفاده می شود و یک عایق بسیار قوی در برابر آب، گرد و غبار می باشد. مقاومت دمایی این چسب نیز در دمای بالا تا حدود 40 درجه سانتی گراد و دمای پایین، حدود منفی 75 درجه می باشد. از دیگر مزایای این چسب می توان به مقاوت در برابر نم و رطوبت، نارسایی الکتریکی، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و انعطاف پذیری بسیار خوب اشاره کرد.
چسب سیلیکون به دو دسته مدول بالا و مدول پایین تقسیم می شود. چسب مدول بالا، انعطاف پذیری کمتر و سختی بیشتری دارد و در مقابل، چسب مدول پایین، از کشش سطحی بیشتر برخوردار است .

عملکرد چسب سیلیکونی:

استفاده صحیح و اصولی این چسب با ابزار مخصوص آن یعنی گان چسب امکان پذیر است. برای استفاده از این چسب، ابتدا می بایست سر کارتریج آن را برش داد و آن را در داخل گان چسب قرار داد. سپس باید میزان چسب خروجی را کنترل کرد که میزان مناسب چسب از آن خارج شود. پس از مطمئن شدن از این موضوع می توانید از چسب در ناحیه مورد نظر خود استفاده کنید.

گان-فلزی-پلاستیکی

گان-فلزی-ترک

گان-فلزی-ایرانی

انواع چسب سیلیکون:

• یکی از متنوع ترین چسب های شیشه موجود در بازار جسب های سیلیکونی می باشند که از سه منظر اعم از رنگ ها، ترکیبات شیمیایی و به صورت جزئی قابل نقد و بررسی می باشند.

رنگبندی چسب سیلیکون:

1.چسب سیلیکون قرمز
2.چسب سیلیکون سفید
3.چسب سیلیکون شفاف/ رنگی
4.چسب سیلیکون مشکی

مواد چسب سیلیکون:

1.استوکسی
2.خنثی
در مقایسه چسب های استکوسی از چسب های خنثی می توان به بویی که پس از باز شدن ان ها به مشام می رسد اشاره کرد که چسب های استکوسی در این حین از خود اسید تراوش می کنند که بویی چون سرکه دارند در حالی که چسب های خنثی عاری از هرگونه بو می باشند.
از چسب های خنثی نیز در آینه هایی که در پشت آن ها جیوه به کار رفته است استفاده می شود و ماندگاری آن ها نسبت به چسب های استکوسی بیشتر بوده، مقاومت بالایی دارند و از همه مهمتر نیز عدم واکنش آن با جیوه می باشد که سبب کاربرد فراوان و شهرت این چسب های در بازار شده است.

انواع چسب سیلیکون و مزایای چسب های صنعتی

انواع چسب سیلیکون موجود در بازار:

1.سیلیکون مزدا
2.سیلیکون فیدر شفاف
3.سیلیکون سومافیکس
4.سیلیکون جوبوفیکس
5.سیلیکون باندومکس
6.سیلیکون سولجر
7.سیلیکون گریزلی سفید/ شفاف
8.سیلیکون فنزی
9.سیلیکون پمادی ثناسیل
10.سیلیکون جی مکس
11.سیلیکون لازیو
12.سیلیکون اشنایدر
13.سیلیکون سیلومکس
14.سیلیکون سیلکس
15.سیلیکون زتکس
16.سیلیکون آک فیکس
17.سیلیکون ثناسیل
18.سیلیکون پلی اورتان
19.سیلیکون فیکس آل
20.سیلیکون Seven
21.سیلیکون L800 شفاف/ مشکی
22. سیلیکون F2400 شفاف
23.سیلیکون S5000 شفاف
24.سیلیکون G2700
25.سیلیکون ABZ
26.سیلیکون TI KI K
27.سیلیکون HZZ

چسب-سیلیکون-سولجر

چسب-سیلیکون-سیلکس

چسب-سیلیکون-سون

چسب-سیلیکون-اشنایدر

 

چسب-سیلیکون-مزیدا

چسب-سیلیکون-ال-هشتصد

چسب-سیلیکون-هاچ-زد-زد

 

چسب-سیلیکون-فیکسال

چسب-سیلیکون-فیدر

 

سیلیکون-آینه-ولگا

قیمت چسب سیلیکون:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش بلوک های رنگی، طلق های پلی کربنات، جام آینه، شیشه شیت، جام شیشه رنگی، انواع شیشه مات، شیشه دوجداره،ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های شیشه، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.