2
5,100,000تومان 1 محصول
ارزانترین قیمت بلوک شیشه ای 20*20+فروش عمده و جزئی

ارزانترین قیمت بلوک شیشه ای 20*20+فروش عمده و جزئی

برای خرید انواع بلوک شیشه ای کاوه در ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت با شماره 02833883 تماس بگیرید.بلوک شیشه ای کاوه از بهترین جایگرین های شیشه در بازار می باشد.قیمت بلوک شیشه ای ارزان قیمت در نوین الماس اعلام می گردد.

بلوک شیشه ای به قطعاتی از جنس شیشه می گویند که از آن ها بیشتر به منظور زیباسازی فضا و محیط استفاده می شود. یکی از شرکت های زیر مجموعه کاوه، شرکت چینی الات کاوه می باشد که در جهت رفع نیاز هر چه بیشتر و تعامل بیشتر با مشتریان اقدام به تولید محصولاتی شیشه ای در رنگ ها و طرح های متنوع و مختلف با نام بلوک شیشه ای کرده است. بلوک شیشه ای کاوه پر فروش ترین و متنوع ترین محصولات شیشه ای در بازار می باشد. بلوک های شیشه ای در نوع خود بسیار مقاوم بوده و قابلیت بالایی در حفظ صدا و حرارت دارد. قیمت بلوک شیشه ای کاوه در مقایسه با بلوک های شیشه ای دیگر مقرون به صرفه می باشد و هزینه ی نصب آن از قبل محاسبه می گردد. بلوک های شیشه ای قابلیت نصب بسیار آسانی دارد و باید نصب آن ها توسط متخصصان و افرادی که به این حرفه آشنایی دارند انجام شود.

بلوک شیشه ای ارزان قیمت:

محصولات معرفی شده در بخش قبلی جز طبقه بندی های اصلی و کلی برای تفکیک بلوک های شیشه ای به شمار می روند.

آیا می دانید ارزانترین بلوک شیشه ای در بازار کدام است؟

بلوک شیشه ای ایرانی تنوع، کیفیت و شفافیت قابل توجهی دارد.

بلوک شیشه ای در بازار ایران در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می گردد.

بلوک شیشه ای ارزان صرفاً قیمت پایینتری نسبت به دیگر بلوک شیشه ای ها دارد و از کیفیت وشفافیت بالایی برخوردار است.

این مجموعه افتخار دارد که بلوک شیشه ای را با ارزان ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم در سراسر کشور عرضه می نماید.

بلوک شیشه ای ایرانی ارزان ترین بلوک شیشه ای بوده و کیفیت آن نیز به نسبت قیمت آن می ارزد ، هر جند که بلوک شیشه ای های خارجی از نظر کیفیت و شفافیت از بلوک شیشه ای ایران، شفاف تر می باشند ولی بلوک شیشه ای ایرانی نیز از کیفیت خوبی برخوردار است.

با این حال شاهد طبقه بندی های جزئی و خاصی نیز برای این دسته از محصولات هستیم و شما می توانید بلوک های شیشه ای را در مدل های دیگری نیز مشاهده کنید. به منظور بررسی دسته بندی جزئی بلوک های شیشه ای می توان به نکات زیر اشاره کرد:

مزایای بلوک شیشه ای

قیمت متر مربع بلوک شیشه ای:

بلوک شیشه ای که نوعی آجر شیشه ای محبوب و پر طرفدار در میان صنعتگران می باشد بر اساس توخالی، پر بودن و نحوه تولید هر یک، ابعاد و اندازه قیمت گذاری می شوند.

بلوک شیشه ای خارجی نیز نوع دیگری از این محصولات شیشه ای ست که قیمت آن ها در مقایسه با قیمت هر متر مربع بلوک شیشه ای ایرانی بیشتر محاسبه می شود.

قیمت هر متر مربع بلوک شیشه ای کامل نیز در مقایسه با قیمت هر متر مربع نیم بلوک در ابعاد مختلف بیشتر تمام می شود.

در نظر داشته باشید بلوک شیشه ای کامل در سایزهای 20×20 و 19×20 عرضه می شوند.

محبوبیت این محصول سبب شده است طرح های بلوک شیشه ای در رنگ های متنوعی چون سفید، برنز، آبی و ... ساخته و به بازار تزریق می شوند.

توجه داشته باشید قیمت هر متر مربع بلوک شیشه ای 20×20 را بصورت دقیق نمی توان گفت با این حال هر بلوک شیشه ای بین 35 تا 60 هزار تومان و در نهایت هر متر مربع 1 تا 000/005/1 میلیون تومان تمام می شود. نصب هر متر مربع بلوک شیشه ای با استفاده از چسب نصب بلوک شیشه ای، اسپیسر بلوک شیشه ای و در آخر توسط یک نصاب حرفه ای انجام می شود. هر متر مربع بلوک شیشه ای به تعدادی اسپیسر بلوک شیشه ای نیاز دارند که به عنوان رابط برای استحکام و ثبات میان بلوک ها استفاده می شود.

قیمت هر متر مربع بلوک شیشه ای در طرح ها و رنگ های گوناگون به عوامل متعددی چون طرح، رنگ، ابعاد و متراژ پرژه شما بستگی دارد؛ به عنوان مثال هر چه متراژ نمای داخلی ساختمانی شما بیشتر باشد بلوک شیشه ای به کار رفته در آن افزایش یافته در نتیجه قیمت نهایی پروژه شما نیز بیشتر تمام می شود.

بهترین بلوک شیشه ای کاوه فلوت:

امروزه شرکت هایی که در حوزه تولید شیشه فعالیت دارند، تلاش می کنند تا محصولات خود را در مدل های مختلف و دسته بندی های گوناگونی به بازار عرضه کنند. یکی از این دسته بندی ها شامل بلوک های شیشه ای می شود که در این مطلب قصد داریم تا شما را با بلوک شیشه ای آشنا کرده و در رابطه با ویژگی های این دسته از محصولات اطلاعات جامع و کاملی را ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا در رابطه با این دسته از بلوک ها صحبت کنیم.

انواع بلوک شیشه ای:

در زمینه تولید شیشه امروزه شاهد گستردگی و تنوع فوق العاده ای هستیم و همین موضوع باعث شده تا شاهد تولید انواع مختلفی از محصولات باشیم و در طبقه بندی های گوناگون، تنوع گسترده ای از شیشه را بتوان مشاهده کرد.
در طبقه بندی بلوک های شیشه ای نیز شاهد تولید مدل های مختلفی هستیم. به منظور بررسی و معرفی انواع بلوک ها در ادامه قصد داریم تا یک به یک شما را با مدل های مختلف آشنا کرده و در رابطه با ویژگی های هر یک صحبت کنیم.

بلوک-شیشه ای-کاوه

بلوک شیشه ای نشکن:

یکی از انواع بلوک های شیشه ای که امروز شاهد تولید آن ها هستیم، بلوک های شیشه ای نشکن هستند. از نظر طراحی و ساخت، این دسته از بلوک ها به نحوی هستند که در اثر ضربه و برخورد نمی شکنند و می توانند به خوبی شکل و ظاهر خود را حفظ کنند.
از آن جایی که ماهیت شیشه ها به نحوی است که در اثر برخورد و ضربه با مشکل شکستن مواجه می شوند، بلوک های شیشه نشکن به شیوه هستند که در اثر ضربه و برخورد با مشکل خاصی مواجه نشده و می توانید در بخش های مختلف به راحتی از آن ها استفاده کنید. اگر امنیت برای شما یک پارامتر بسیار مهم و حائز اهمیت است، به منظور خرید بلوک شیشه ای پیشنهاد ما این است که به سراغ بلوک های شیشه ای نشکن آمده به این دسته از محصولات را سفارش دهید.

آشنایی با انواع شیشه سکوریت ساختمانی

بلوک شیشه ای تزئینی:

یکی دیگر از انواع بلوک های شیشه ای که امروزه تولید و مورد استفاده قرار می گیرند، بلوک های شیشه ای تزئینی هستند. به صورت کلی ماهیت و کاربرد اصلی بلوک های شیشه ای برای مصارف تزئینی است و همین موضوع باعث شده تا افراد بتوانند متناسب با سلیقه خود و برای افزایش زیبایی ظاهری محیط پیرامونشان اقدام به خرید این دسته از بلوک ها کنند. 
با این حال شرکت های تولید کننده بلوک شیشه ای برای افزایش زیبایی و خاص بودن محصولات خود، بلوک های شیشه ای را در مدل های مختلفی به بازار عرضه می کنند. یکی از این دسته بندی ها شامل بلوک های تزیینی می شود و شما می توانید با استفاده از این بلوک ها زیبایی فوق العاده ای به پیرامون خود بدهید.
بلوک های شیشه ای رنگی و یا بلوک هایی که دارای طرح های خاص و فانتزی هستند، همگی در زیر شاخه بلوک های شیشه ای تزئینی قرار می گیرند و می توانید اقدام به خرید آن ها کنید.

بلوک شیشه ای برای سقف:

یکی از مواردی که باید همواره با آن توجه داشته باشید این است که بلوک های شیشه ای به شیوه ای هستند که از آن ها به جای دیوار و برای جدا کردن بخش های مختلف استفاده می شود.
با این حال در شرایط مختلف می توان از بلوک های شیشه ای در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود. یکی از این قسمت ها سقف سازه ها است و شما می توانید در بخش های مختلف برای افزایش زیبایی سازه از بلوک های شیشه مخصوص سقف استفاده کنید. 
البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که این بلوک ها مقاومت زیادی ندارند که بتوان از آن ها به عنوان یک وسیله جدا کننده کاربردی در سقف سازه ها استفاده کرد با این حال می توان در قسمت های مختلف برای بالا بردن زیبایی ظاهری سازه از این بلوک ها استفاده نمود و جلوه فوق العاده ای به سقف سازه داد.

قیمت بلوک شیشه ای 20×20:

بلوک شیشه ای از محصولات متنوعی است که در ابعاد 20×20 و 19×19 تولید می گردد و با توجه به اینکه یک سانتیمتر بند بین بلوک شیشه ای ها برای پر کردن ملات استفاده می شود، ابعاد بلوک شیشه ای کامل به 20×20 و ابعاد بلوک شیشه ای نیمه به 10× 20 تغییر می نماید.
قیمت بلوک شیشه ای 20×20 نسبت به دیگر انوع این محصولات بیشتر می باشد و رنگ، طرح و ابعاد آن در این قیمت گذاری بسیار موثر می باشد. صنعتگران و سازندگان در حالت کلی از هر 50 عدد بلوک شیشه ای نیمه به عنوان یک متر مربع بلوک شیشه ای استفاده می کنند.
دقت داشته باشید قیمت بلوک شیشه ای 20×20 با توجه به اینکه بلوک ایرانی یا خارجی انتخاب می کنید متفاوت است و بلوک شیشه ای ارزان قیمت را با بهترین کیفیت از ما بخرید.
تنوع در محصولات شیشه ای چون بلوک شیشه ای سبب ایجاد محیط های زیبایی می گردد که زیبایی چشم نوازی را به مکان مورد نظر شما می بخشد.
لازم به ذکر است بگوییم برای قیمت بلوک شیشه ای 20×20 قیمت هر متر مربع بلوک شیشه  ای لازم است که این قیمت با توجه به عوامل مختلفی از جمله رنگ، طرح و جنس آن متفاوت است.
اگر قصد خرید بلوک شیشه ای ارزان قیمت و با کیفیت را دارید باید به شما عزیزان ارزانترین بلوک شیشه ای های ایرانی را معرفی کنیم که با حفظ کیفیت مناسب تولید می گردند.
شایان توجه است که بلوک شیشه ای کاوه از جمله بلوک شیشه ای های مرغوب و قیمت مناسب در بازار می باشد. قیمت بلوک شیشه ای 1402 با نظر به پارامترهای متعددی مشخص می شود.

قیمت بلوک شیشه ای 20×20 کاوه فلوت به توخالی و توپر بودن آن، نوع بلوک های شیشه ای و روش تولیدشان بستگی دارد.
همانطور که میدانید معمولاً  پارامترهای زیادی در قیمت یک محصول تاثیر دارند که برای فهمیدن قیمت بلوک شیشه ای به کار رفته در یک مکان ابتدا باید قیمت هر متر مربع بلوک شیشه ای را به دست آورد.
از  مهمترین فاکتورهایی که در تعیین قیمت بلوک شیشه ای 20×20 موثر می باشند کشور تولیدکننده آن است چرا که قیمت بلوک شیشه ای ایرانی تفاوت قابل توجهی با بلوک شیشه ای خارجی دارد.
قیمت بلوک شیشه ای خارجی مدلهایی با رنگ های متنوع گرانتر از مدل هایی با رنگ های شفاف، سفید  یا بی رنگ می باشند.
انواع بلوک شیشه ای در مدل های رنگی و سفید که تولید می شوند هر یک در مکان های مختلفی چون سقف، نمای ساختمان و..... مورد استفاده قرار می گیرند. نوین الماس آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین بلوک شیشه ای کاوه فلوت با ارزانترین قیمت بلوک شیشه ای 20×20 و ارسال سریع به شما عزیزان می باشد. 

بلوک شیشه ای ونیز سفید:

یکی از مدل های بلوک شیشه ای که امروز شاهد تولید و استفاده از آن ها هستیم، بلوک های شیشه ای ونیز سفید هستند. در راستای بررسی و معرفی این دسته از بلوک ها باید گفت که این بلوک های شیشه ای به صورت بدون رنگ و به شکل سفید تولید شده اند، به همین دلیل نمی توان آن ها را جز طبقه بندی بلوک های شیشه ای رنگی قرار داد.
با این حال طراحی و ساخت آن ها به نحوی است که شما می توانید با نصب این بلوک ها به حریم خصوصی خود کمک کنید. در واقع این بلوک ها به شکل مات تولید می شوند و همین موضوع باعث می شود تا امکان مشاهده سمت دیگر شیشه وجود نداشته باشد و شما بتوانید به منظور حفظ حریم خصوصی اقدام به خرید و استفاده از بلوک ها شیشه کنید. این دسته از محصولات در ابعاد 19 * 19 سانتی متر تولید می شوند با قرار گیری بر روی یکدیگر یک ساختار کامل را به وجود می آورند.

قیمت-بلوک-ونیز-سفید

بلوک شیشه ای کج راه سفید:

یکی دیگر از مدل های بلوک شیشه ای که شاهد استفاده از آن در بخش های مختلف هستیم شامل بلوک کج راه سفید است. این دسته از بلوک ها نیز رنگ خاصی نداشته و به صورت تک رنگ سفید تولید می شوند اما طراحی آن به نحوی است که شاهد پترن و الگوی کجی در آن هستیم. 
این الگوی کج که باعث افزایش زیبایی ظاهری و خاص شدن بلوک شیشه ای شده به عنوان کج راه شناخته می شود و همین موضوع باعث شده تا در افراد بسیار زیادی اقدام به خرید این دسته از بلوک ها کرده و از آن ها استفاده کنند.

خرید-بلوک-کج-راه-کاوه

 

بلوک‌های شیشه‌ای در چه اشکالی طراحی و تولید می‌شوند؟

بلوک شیشه‌ای به شکل مربع در ابعاد مختلف 24*24، 19*19 سانتی‌متر یا مستطیل شکل در ابعاد 10*20 یا 15* 20 سانتی‌متر طراحی و تولید می‌شود.

بلوک شیشه ای حبابی سفید:

از دیگر انواع بلوک های شیشه ای که شاهد تولید و نصب آن در بخش های مختلف هستیم، می توان به بلوک های حبابی سفید اشاره داشت. در این دسته از محصولات، طرح کلی بلوک های شیشه ای به نحوی است که بر روی شیشه داخلی آن شاهد حباب های زیبایی هستیم.
این حباب ها چندین عملکرد مختلف دارند. در وهله اول وجود حباب ها به زیبایی بلوک کمک کرده و باعث افزایش جذابیت ظاهری آن می شود. همچنین به دلیل قرارگیری این حباب ها بر روی بلوک شیشه ای امکان مشاهده پشت شیشه وجود ندارد و این مسئله باعث می شود تا بتوان از این دسته بلوک ها برای حفظ حریم خصوصی استفاده کرد. فرآیند نصب و قرارگیری بلوک های حبابی سفید هیچ تفاوتی با سایر محصولات نداشته و با قرارگیری بلوک ها بر روی یکدیگر می توان به راحتی سازه مورد نیاز را ایجاد کرد.

خرید-بلوک-سفید-حبابی سفید

بلوک شیشه ای باران سفید:

امروزه شرکت های تولید کننده بلوک شیشه ای برای آن که زیبایی فوق العاده ای به محصولات خود داده و نظر مشتریان را جلب کنند، همواره تلاش می کنند تا طبقه بندی های مختلفی برای محصولات خود به وجود بیاورند.
یکی از این طبقه بندی ها شامل بلوک شیشه باران سفید می شود. این دسته از بلوک های شیشه ای به نحوی هستند که در فضای داخلی شیشه شاهد الگوهای زیبا و خاصی هستیم. این الگوها به نحوی ایجاد شده اند که گویا شاهد بارش باران بر روی سطح شیشه هستیم و قطرات بر روی سطح بلوک شیشه پخش شده اند.
این دسته از بلوک ها شیشه ای نیز زیبایی خاصی داشته و می توانید در بخش های گوناگون اقدام به نصب و استفاده از آن ها کنید.

بلوک-شیشه ای-باران

بلوک شیشه ای موج و حباب:

از دیگر انواع بلوک شیشه ای که در طبقه بندی بلوک های فانتزی قرار می گیرند، می توان به بلوک با طرح موج و حباب اشاره کرد. این دسته از محصولات دارای دو بخش جداگانه هستند. قسمت وسطی آن ها به نحوی تولید شده که شاهد قرارگیری طرح موج مانند بر روی آن هستیم. 
در سایر بخش های این بلوک های شیشه ای نیز حباب های گوناگونی وجود دارد که باعث زیباتر شدن محصول شده و باعث می شود تا شما بتوانید با در کنار هم گذاشتن این بلوک های شیشه ای سازه های زیبا و ساختاری جذاب را به وجود بیاورید.

قیمت-بلوک-موج-حباب

بلوک شیشه ای گل یخ سفید:

برخلاف سایر بلوک های شیشه ای که طرح های موجود بر روی آن ها ساختار های منظم و خاصی دارند، دسته ای از بلوک های شیشه ای که به آن ها گل یخ سفید می گویند، دارای ساختار عجیب و در عین حال چشم نوازی هستند. 
این طراحی و الگو که در بلوک های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد در اوج بی نظمی دارای طراحی زیبا بوده و ساختار چند ضلعی موجود در این بلوک ها باعث شده تا بلوک شیشه ای گل یخ سفید جایگاه ویژه ای در بین مشتریان بدست بیاورد.

خرید-بلوک-رنگی-گل-یخ

خرید ابزار شیشه بری ارزان قیمت

بلوک شیشه ای کلودی خاکستری:

اگر به دنبال ایجاد تنوع در محیط پیرامون خود هستید، پیشنهاد ما این است که به جای این که اقدام به خرید بلوک شیشه ای سفید کنید، به سراغ بلوک های شیشه ای رنگی آمده و محصولاتی مثل بلوک کلودی خاکستری را سفارش دهید.
این دسته از محصولات علاوه بر آن که دارای طرح زیبا و ابر گونه ای هستند، به رنگ خاکستری تولید شده اند و شما می توانید از آن ها در بخش های مختلف استفاده کنید. همچنین به منظور افزایش زیبایی محیط پیشنهاد ما این است که از تلفیق چند مدل بلوک در کنار یکدیگر استفاده کرده تا بتوانید زیبایی پیرامون خود را چندین و چند برابر کنید.

قیمت-بلوک-خاکستری-کاوه

بلوک شیشه ای باران برنز:

در بخش های قبلی شما را با بلوک های شیشه باران سفید آشنا کردیم و در رابطه با این بلوک ها اطلاعات مختلفی را بیان کردیم. نکته لازم به ذکر آن است که شرکت های تولید کننده بلوک شیشه ای اقدام به ساخت دسته جدیدی از محصولات به نام بلوک ها باران برنز کرده اند.
این دسته از بلوک های شیشه ای دارای طرح بارانی هستند اما رنگ آن ها برنزی بوده و بسیار خاص است. نکته لازم به ذکر آن است که در بخش های گوناگون شاهد قرارگیری بلوک های بارانی سفید و برنزی در کنار هم هستیم و ساختارهای زیبا و شگفت انگیزی از این طریق ایجاد شده اند.

بلوک-شیشه ای-کاوه-برنز

بلوک شیشه ای حبابی آبی:

بلوک های شیشه ای حبابی نیز دسته ای از محصولات هستند که در بخش های قبلی آن ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادیم. همان طوری که در بخش های قبلی صحبت کردیم، این دسته از محصولات به نحوی هستند که بر روی آن ها شاهد طرح های حباب گونه هستیم. این طرح ها بر روی بخش شیشه ای محصول واقع شده اند.
با این حال امروزه دسته دیگری از این محصولات به نام بلوک های حبابی آبی نیز ایجاد شده اند. رنگ این دسته از بلوک ها آبی بوده و در کنارش طرح حبابی زیبایی که دارند، می توانید از آن ها به عنوان یک محصول خاص و جذاب استفاده کنید.

قیمت-بلوک-حبابی-آبی

ضخامت بلوک شیشه ای:

بلوک شیشه ای با توجه به ساختار و ماهیت عایقی که دارد  ضخامت بیشتری نسبت به دیگر محصولات شیشه ای داشته و می توان از آن ها برای جلوگیری از نفوذ حرارت و برودت استفاده کرد. بلوک شیشه ای تولید شده توسط کارخانجات از دو جداره خلاء تشکیل می شود. ضخامت بلوک شیشه ای 8 سانتی متر بوده که این ضخامت در بلوک شیشه ای کامل و نیمه یکسان می باشد.

کاربرد بلوک شیشه ای:

بلوک های شیشه ای همانطور که در بالا گفتیم به علت نوع ساختار خاصی که دارند بسیار ظریف می باشند و نمی توان آن ها را به عنوان ستون و یا تکیه گاه های مهم و حیاتی در فضاهای اداری و مسکونی به شمار آورد. بلوک های شیشه ای در موارد بسیاری به عنوان شیشه های تزئینی و جدا کننده در منازل عمل می کند. رنگ و نوع خاص این محصولات نیز در رنگ بخشی به محیط تاثیر فراوانی دارد و می توانیم دکوراسیون داخلی منازل را با نصب بلوک های شیشه ای رنگی چشمگیرتر و جذاب تر کنیم. در زیر به ذکر انواع کاربردهای بلوک های شیشه ای می پردازیم:
1.جداسازی فضاهای اداری و مسکونی
2.آشپزخانه و دیوارهای کاذب
3.سرویس بهداشتی
4.گلخانه های مسکونی
5.انواع نماهای داخلی ساختمان
بلوک های شیشه ای از متنوع ترین محصولاتی می باشد که صنعتگران می توانند در مکان هایی که نور از معیارهای مهم و اساسی مصرف کنندگان می باشد، بلوک های شیشه ای را نصب و استفاده کنند چرا که این محصولات علاوه بر حفظ حریم خصوصی و قابلیت عبور نور با بالاترین کیفیت را دارند.

واحد اندازه گیری شیشه ساختمانی چه می باشد؟

نصب بلوک شیشه ای:

یکی از موارد بسبار مهم و اساسی برای نصب بلوک های شیشه ای ضخامت آن ها می باشد. ضخامت بلوک های شیشه ای همانطور که در بالا گفتیم هشت سانتی متر می باشد پس دیوار و یا پنجره ای که قصد داریم بلوک شیشه ای بر روی آن نصب شود باید بیشتر از هشت سانتی متر ضخامت داشته باشد تا بتوان بلوک های شیشه ای را به درستی جای داد و خطری برای افراد ایجاد نکند. بلوک های شیشه ای را در مکان های بسیاری اعم از پنجره ها، دیوارهای آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، ساختمان های مسکونی، نمای ساختمان ها می توان نصب کرد.

معایب بلوک شیشه ای:

بلوک های شیشه ای از عمده محصولات شیشه ای می باشد که علاوه بر مزایای متعددی که در نصب آن ها وجود دارد معایبی نیز به همراه  دارد که از میزان محبوبیت این محصولات در بازار می کاهد. بلوک های شیشه ای از گذشته تا کنون علی رغم تنوع در طرح و مدل های موجود، ظاهری یکسان داشته و می توان این ویژگی را از معایب اصلی آن به شمار آورد. برای روشن تر شدن مفهوم در ارتباط با معایب بلوک های شیشه ای به ذکر یک مثال می پردازیم:
آیا تا به حال دقت کرده اید دیگر طاق های ارسی شکل و یا منازلی که آشپزخانه درب دار در آن ها وجود دارد؛ کمتردیده می شوند؟؟
برای پاسخ به این سوال باید گفت در حال حاضر بلوک های شیشه ای با این چنین ظاهرو شمایلی که دارند مانند طاق های اورسی شکل می باشند و دیگر افراد و صنعتگران کمتر به سراغ این محصولات شیشه ای می روند. از ریشه های اصلی معایب بلوک های شیشه ای ظاهر الماسی شکل آن ها می باشد که در دهه هفتاد برای حفاظت از پنجره های زیرزمینی استفاده می گردید. بسیار ناخوشایند است که تقاضا برای این بلوک های شیشه ای متنوع در گذشته 65% بوده ولی در حال حاضر تقاضا برای نصب این بلوک های شیشه ای کاهش یافته است.

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در زمینه فروش جام آینه، شیشه رفلکس، شیشه رنگی، شیشه دوجداره،شیشه فلوت، شیشه شیت، شیشه سندبلاست، شیشه ساتینا و ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. هم چنین می توانید جهت سفارش انواع بلوک های رنگی، طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.