2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید عمده شیشه شیت از کارخانه+قیمت روز+حواله

خرید عمده شیشه شیت از کارخانه+قیمت روز+حواله

شیشه های شیت که به آن ها شیشه های معمولی نیز گفته می شود به دسته ای از محصولات گفته می شود که از ترکیب پودر، ماسه سنگ کوارتز، ماسه سیلیس، شن، فسیل پتاسیم، خاکستر سودا و... به وجود می آیند.
به منظور تولید شیشه های شیت این دسته از مواد را در کوره هایی با درجه حرارت بسیار بالا ذوب کرده و در نهایت بعد از خارج کردن ماده بدست آمده از کوره در طول و عرض متفاوت، این دسته از محصولات را بر روی ریل های متحرک قرار داده و سپس آن ها را به شیشه های شیت تبدیل می کنند. به این دسته از محصولات، شیشه های معمولی یا ساده نیز می گویند و در بخش های مختلفی از این نوع شیشه استفاده می شود.

                                        بیشتربخوانید: نکات مهم حمل و نصب شیشه های شیت

تفاوت شیشه فلوت و شیت:

یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره مطرح می شود این است که شیشه های شیت با شیشه های فلوت چه تفاوتی با یکدیگر داشته و وجود چه ویژگی هایی است که باعث شده تا شاهد مدل های مختلف از شیشه در بازار باشیم.
در پاسخ به این سوال مهم باید گفت که شیشه های شیت و شیشه های فلوت دارای تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر هستند که اگر بخواهیم به بررسی آن ها بپردازیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت شیشه شیت:

یکی از مهم ترین مواردی که باید بدانید این است که شیشه های شیت کیفیت آن چنانی نداشته و در آن شاهد حباب های ریزی هستیم که باعث شده تا کیفیت این شیشه به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. موضوع دیگر این است که سطح شیشه شیت موج دار بوده و همین مسئله باعث می شود تا در زمانی که جلوی شیشه های شیت قرار می گیرید، تصویری بی کیفیت از خود را ببینید.
از سوی دیگر اما شیشه های فلوت در برابر شیشه شیت کمترین میزان حباب و اعوجاج را داشته و همین موضوع باعث شده تا شیشه های فلوت کیفیت بیشتری به نسبت شیشه های شیت داشته باشد.

ضخامت شیشه شیت:

یکی دیگر از ویژگی های بارز شیشه شیت که باعث می شود این شیشه از لحاظ قیمت و کیفیت با دیگر شیشه مورد مقایسه قرار گیرد ضخامت این نوع شیشه ها می باشد که بسیار کمتر از دیگر شیشه ها بوده و این ویژگی عامل موثری در قیمت بسیار پایین آن ها می باشد.

قیمت شیشه شیت:

به طور کلی می توان گفت عواملی چون کیفیت شیشه، ضخامت آن ها، گوناگونی ابعاد و رنگ های موجود در بازار، ظاهر بسیار تمیز و شفاف و... تاثیر فراوانی در تعیین قیمت شیشه ها دارد. شیشه شیت نیز پس از تولید و عرضه به بازار با توجه به معیارهایی که در بالا ذکر شد مورد سنجش و بررسی قرار می گیرد. از آن جایی که شیشه های شیت کیفیت آنچنانی نداشته و همانند شیشه فلوت و دیگر شیشه ها شفافیت چشمگیری نیز ندارد و علاوه بر این موارد بسیار نازک بوده و خطر شکنندگی در آن بسیار است، با نازلترین قیمت در بازار عرضه می گردد.

نکته: قیمت این نوع شیشه ها در بازار بسیار مناسب بوده و همین امر سبب پر فروش بودن آن در بسیاری مناطق می شود که تنها موارد استفاده آن ها در این مناطق با یکدیگر متفاوت است. به منظور بررسی و شناخت بیشتر شیشه های شیت می توان گفت این نوع شیشه ها در مناطق جنوب ایران و در مکان هایی که به سطح پایینی از کیفیت در شیشه ها نیاز است اعم از شیشه های انبار، شیشه های سوله، شیشه های دروازه ها و.. به کار برده می شوند. در این مناطق شیشه های دوجداره توسط شیشه های شیت ساخته و به فروش می رسد.

در مقابل در مناطق شرق ایران، یزد، و دیگر مناطق که از وسع مالی بهتری برخوردارند تنها برای ساخت شیشه های تک جداره خود از شیشه های شیت استفاده می کنند. یکی از عوامل برتری شیشه های فلوت نسبت به شیشه های شیت شفافیت و کیفیت ظاهری آن ها می باشد که ریشه در روش ساخت این نوع شیشه ها دارد. شیشه های دوجداره در این مناطق تنها با استفاده از شیشه های فلوت ساخته می شوند.

ابعاد شیشه شیت:

یکی از ویزگی های منحصر به فرد شیشه های شیت نسبت به دیگر شیشه ها ابعاد آن ها می باشد که باعث شده پرتی در این نوع شیشه ها کاهش یابد.
شیشه های شیت در ابعاد بسیار متفاوتی از 120×2/20 و 130×2/20 و 140×2/20 و 150×2/20 و 160×2/20 و 170×2/20 و 180×2/20 و 190×2/20 و2  متر و ... در بازار عرضه می گردد. کاهش پرتی در شیشه های شیت سبب افزایش ابعاد انتخابی مشتری به هنگام خرید و پر فروش بودن آن می شود.

پرتی شیشه چیست؟

شیشه های شیت توسط کارخانه ها تولید می شوند به واسطه نمایندگان آن کارخانجات و یا به صورت مستقیم فروش و به بازار عرضه می گردد. این شیشه ها در بازار به صورت جام توسط شیشه برها خریداری می شود، در نتیجه ابعاد این نوع شیشه ها توسط خریداران و مصرف کندگان مشخص می شود. پرتی شیشه درا صطلاح ضایعات شیشه برای شیشه بر را می گویند.

مثال: به عنوان مثال شیشه بر شیشه ای در ابعاد 70×2/20 خریداری کرده است و او این شیشه را در ابعاد خواسته شده توسط مشتری 60×2/20 برش می دهد. اگر دقت کنیم در این جا 10 متر از شیشه پرتی آن محسوب می شود که در لغت به ان ضایعات شیشه می گویند.

                                  بیشتر بخوانید: خرید ابزار برش شیشه با قمیت مناسب

نکات مهم برای خرید شیشه شیت:

اگر قصد خرید انواع شیشه ساختمانی و شیشه شیت را دارید لازم است تا به چند نکته بسیار مهم پیش از خرید این دسته از محصولات توجه کنید. در وهله اول باید بدانید که این شیشه ها به واسطه فرآیند ورق تولید شده و فرایند تولید آن ها به سال 1961 بازمی گردد که یک شرکت بلژیکی به نام گراوربرگ اقدام به تولید این دسته از محصولات کرد.
به نسبت شیشه های فلوت، شیشه های شیت و معمولی ضخامت متفاوتی داشته و همین موضوع باعث شده تا شیشه های فلوت با ضخامت های گوناگونی از شیشه های شیت تولید و به بازار عرضه بشوند. معمولاً شیشه های شیت ضخامت 2 تا 120×2/20 متر دارند.
نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که پیش از خرید شیشه شیت حتما ابعاد و اندازه محلی که قصد نصب شیشه بر روی آن را دارید را اندازه گیری کرده و سپس اقدام به سفارش شیشه در ابعاد و اندازه مورد نظر خود کنید.
نکته لازم به ذکر این است که شیشه های شیت به دو صورت قابل استفاده و خریداری هستند. در وهله اول شما می توانید این شیشه ها را به صورت خام و برش نخورده خریداری کنید.
واحد اندازه گیری شیشه های برش نخورده و خام، جام است و این دسته از محصولات در ابعاد مختلفی تولید می شوند. موضوع مهم این است که اگر شما شیشه خام را خریداری کنید، لازم است تا برای استفاده از آن به سراغ شیشه بر رفته و اقدام به برش این محصول در ابعاد و اندازه مورد نظر خود کنید.
روش دیگری که می توانید از طریق آن شیشه شیت را خریداری کرده و سفارش دهید این است که این دسته از محصولات را بر اساس ابعاد مورد نظر خود سفارش دهید. در این روش شما ابعاد مورد نظرتان از شیشه شیت را سفارش داده و سپس اقدام به خرید این دسته از محصولات می کنید.

خرید شیشه شیت:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، و فعال در حوزه فروش ملزومات شیشه دوجداره، ابزار برش شیشه، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی  در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. و هم چنین می توانید جهت سفارش طلق های پلی کربنات و انواع بلوک شیشه ای، شیشه مات، شیشه سکوریت، شیشه دوجداره، شیشه لمینت، انواع شیشه های مشجر و هر آن چه در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل نمائید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.