2
5,100,000تومان 1 محصول
نکات لازم الاجرا هنگام حمل و نقل شیشه های ساختمانی چیست؟

نکات لازم الاجرا هنگام حمل و نقل شیشه های ساختمانی چیست؟

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

یکی از مهم ترین انواع شیشه ها که از آن در بخش های خاصی استفاده می شود، شیشه های ساختمانی هستند. نکته بسیار مهمی که در رابطه با این دسته از شیشه ها وجود دارد و باید به آن توجه داشته باشید این است که فرایند نصب این شیشه ها مراحل خاصی داشته و همین مسئله باعث شده تا شاهد نکات اجرایی خاصی برای شیشه های ساختمانی باشیم.
در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به این دسته از شیشه ها انداخته و در رابطه با نکات مهمی که به منظور نصب آن باید به آن توجه داشته باشید، توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا این نکات مهم را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

نصب شیشه معمولی:

پیش از این که بخواهیم در مورد فرآیند نصب شیشه های ساختمان صحبت کنیم لازم است تا به این مسئله مهم توجه داشته باشید که شیشه های ساختمانی به مدل ها و انواع گوناگونی تقسیم می شوند. برخی از شیشه ها برای بستن پنجره ها مورد استفاده قرار گرفته و کاربردهای این چنینی دارند.
از سوی دیگر دسته دیگری از شیشه ها مواردی هستند برای نمای ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته و جنبه تزیینی دارند که هر یک از این موارد دارای شرایط و ویژگی های خاصی هستند.
در همین راستا اگر بخواهیم به صورت جامع و کامل توضیحاتی را در مورد نصب این شیشه ها به شما ارائه دهیم باید گفت که به منظور نصب شیشه باید بسته به نوع درب و پنجره از بطانه و نوار مناسبی استفاده کنید.
به منظور بستن شیشه بر روی درب و پنجره های آلومینیومی لازم است تا از مواد لاستیکی و پلاستیکی استفاده شده و هنگام برش شیشه فضای مناسبی برای قرار گرفتن این نوار لاستیکی و پلاستیکی را در نظر بگیرید. توجه به این موارد به شما اجازه می دهد تا در نهایت بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به نصب شیشه کنید.

شیشه-کنترل-کننده-انرژی

خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت:

شیشه های ساختمانی امروزه در مدل ها و انواع گوناگون به وجود آمده و این مسئله باعث شده تا بتوان از این شیشه ها در بخش های مختلفی استفاده کرد. اگر بخواهیم نگاهی به انواع شیشه های ساختمانی انداخته در رابطه با این مدل ها توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید شیشه فلوت:

یکی از انواع شیشه های ساختمانی شیشه فلوت یا شیشه تخت است که از آن به عنوان اولین و ابتدایی ترین حالت شیشه یاد می شود.
شیشه فلوت در ضخامت های مختلف طراحی و تولید می شوند که از 2 میلی متر تا 20 میلی متر بوده و از آن در بخش های گوناگون استفاده می کنید.
البته باید به این مسئله مهم توجه داشته باشید که به صورت معمول ضخامت شیشه فلوت مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی 4 تا 8 میلی متر است.
موضوع و مسئله دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که شیشه فلوت به دلیل روش تولید خاص خود بدون موج و خمیدگی بوده و همین مسئله باعث شده تا این شیشه ها برای پنجره ها مورد استفاده قرار بگیرند.

خرید شیشه فلوت درجه یک با نازلترین قیمت

انواع شیشه مشجر:

یکی از انواع شیشه های ساختمانی، شیشه های مشجر یا طرح دار است. این دسته از شیشه ها برای محیط های خاص مورد استفاده قرار گرفته و در بخش هایی که لازم است تا یک محیط خصوصی و خارج از دید در ساختمان به وجود آورد می توان از شیشه های مشجر استفاده کرد.
ویژگی این شیشه ها آن است که از یک سو امکان مشاهده آن سوی شیشه وجود ندارد و این مسئله باعث می شود تا بتوان با نصب این شیشه ها در بخش های مختلف ساختمان فضاهای خصوصی و خارج از دیدی را به وجود آورد. فرایند تولید شیشه مشجر به نسبت شیشه فلوت پیچیده تر بوده و لازم است تا به منظور به وجود آوردن این دسته از شیشه ها فرآیندهای خاصی بر روی شیشه خام صورت بگیرد. به این صورت که شیشه از دو غلطک طرح دار عبور کرده که این دو غلطک باعث می شوند بر روی آن طرح خاصی به وجود بیاید، انواع شیشه های مشجر به شرح زیر می باشد:

مشجر برفی سفید
مشجر بازوبندی سفید
مشجر کرزیت سفید
مشجر ابری سفید
مشجر بادی سفید
مشجر حصیری سفید
مشجر الماسی سفید
مشجر راه مات سفید
مشجر کاراتاچی سفید
مشجر سیمی
مشجر طرح فرانسه
مشجر اطلسی

شیشه-مات-کارخانه

                                            کارخانه تولید کننده شیشه مشجر

انواع شیشه رفکس:

دسته دیگری از شیشه های ساختمانی، شیشه آینه ای یا رفلکس است. به منظور تولید این دسته از شیشه ها لازم است تا در ابتدا شیشه فلوت را تولید کرده و سپس ماده پوششی بر روی این شیشه قرار بگیرد.
پس از قرار دادن این ماده پوششی است که شیشه فلوت خاصیت انعکاسی به خود گرفته و تبدیل به شیشه رفلکس می شود.
از شیشه های رفلکس معمولاً در نمای خارجی ساختمان استفاده می کنند. نکته بسیار مهم این است که استفاده از شیشه آینه یا رفلکس باعث می شود تا شاهد کاهش نفوذ نور خورشید به ساختمان باشیم.
در این حالت است که شیشه حالت آینه ای به خود گرفته و در حالی که از سمت داخل ساختمان می توان به راحتی بیرون را دید اما به دلیل بازتاب و خاصیت آینه ای امکان مشاهده داخل ساختمان وجود ندارد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در شب این ویژگی برعکس خواهد شد.

خرید-شیشه-رفلکس-کاوه

                                                  کارخانه تولید کننده شیشه رفلکس

شیشه هوشمند چیست؟

نسل جدید شیشه های ساختمانی، شیشه های مات شونده برقی یا شیشه های هوشمند است. ویژگی این شیشه ها آن است که این محصولات با هم متصل کردن جریان برق به راحتی مات شده و همین مسئله باعث به وجود آمدن حریم خصوصی در فضای داخلی ساختمان ها می شود. این شیشه ها امروزه در ساختمان های پیشرفته و مدرن مورد استفاده قرار می گیرند.

پنجره با شیشه های رنگی:

شیشه های رنگی دسته دیگری از شیشه ها هستند که با اضافه کردن بعضی مواد شیمیایی به وجود می آیند. با استفاده از این مواد شیشه از حالت شفاف خود خارج شده و حالت رنگی می گیرد. امروزه از این شیشه ها در ویترین مغازه ها، نمایشگاه ها، ساختمان صنعتی و مسکونی و... استفاده می شود.

خرید شیشه نشکن:

شیشه های نشکن به دسته از شیشه های گفته می شود که به دلیل دو یا چند لایه بودن در اثر حرارت و فشار به وجود آمده و این مسئله باعث می شود تا این شیشه ها شکننده نبوده و در صورت برخورد اشیا با آن خرد نشود. همین مسئله باعث شده تا امروزه از شیشه های نشکن در محیط های خاص مثل خودروها، ویترین مغازه هایی که اشیای گران دارند و... استفاده شده و از این محصولات استفاده کنند.

قیمت شیشه ساده

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش شیشه شیت، شیشه دوجداره و ملزومات شیشه دوجداره، شیشه مات، انواع شیشه های رنگی و ابزار شیشه بری، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. و هم چنین می توانید جهت سفارش انواع جام های آینه، طلق پلی کربنات، بلوک های رنگی و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.