2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده شیشه رنگی در قزوین+حواله از کارخانه+بارگیری

فروش عمده شیشه رنگی در قزوین+حواله از کارخانه+بارگیری

 خرید شیشه ارزان قیمت

شیشه رنگی ارزان و خرید از کارخانه را با ارزانترین قیمت شیشه رنگی و بهترین کیفیت را با 02833883 تماس بگیرید. قیمت شیشه رنگی ارزان در قزوین در درجات A و B  از کارخانجات شیشه رنگی کاوه و ساوه استعلام می گردد .قیمت شیشه رنگی با توجه به ساخت شیشه رنگی و نصب شیشه رنگی افزایش می یابد. شیشه رنگی قدیمی نوعی شیشه پر فروش می باشد که در ضخامت های  متنوع و با رنگ های متنوع در بازار موجود است. خرید شیشه رنگی با بهترین قیمت در سایت نوین الماس انجام می شود.

توجه به دکوراسیون داخلی و خارجی همواره از مهم ترین بخش های ساختمان است، از این رو معماران با استفاده از عنصر های کوچک و بزرگ به خلق محیطی زیبا و تاثیرگذار می پردازند. یکی از عنصر های تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی و خارجی یک ساختمان، بدون شک استفاده از آینه و شیشه است.

همان طور که در طرح های قدیمی نیز مشاهده می شود، ترکیب شیشه ها در کنار یکدیگر زیبایی خاص و منحصر به فردی را به نمای خارجی و داخلی ساختمان می دهد، با این حال در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی شیشه ها و آینه های رنگی بپردازیم و انواع آن ها را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

شیشه های رنگی موجود در بازار:

اگر به طرح ها و ساختمان های قدیمی به خصوص در مناطق کویری کشور نگاه کنید، شاهد شیشه های رنگی جذاب و بسیار زیبایی خواهید بود که باعث حفظ معماری و سنت آن بنا شده است. در گذشته بسیاری از معماران از تکه شیشه های مختلف برای ساخت درب و پنجره های مشبک و ارسی استفاده می کردند.

البته امروز نیز می توان شاهد استفاده های بسیار زیادی از انواع شیشه های رنگی در صنعت ساختمان سازی بود. به عنوان مثال یک معمار خوش ذوق و خوش سلیقه می تواند با استفاده از شیشه های رنگی و کنار هم قرار دادن آن ها، طرح های بسیار زیبایی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان در نظر بگیرد.

همچنین می توان از شیشه های رنگی به عنوان یک پارتیشن جهت جدا سازی دو فضای مختلف استفاده نمود. عموماً انجام این روش که در ایران روش بسیار مرسومی است، به جهت ایجاد محیطی شاد و مفرح انجام می شود.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل دودی قیمت: تماس
شیشه 4 میل آبی قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5 میل آبی قیمت: تماس
شیشه 5 میلر برنز قیمت: تماس
شیشه 5 میل دودی قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5.5 میل برنز قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل  دودی قیمت: تماس
شیشه 6 میل  آبی قیمت: تماس
شیشه 6 میل  برنز قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 8 میل برنز قیمت: تماس
شیشه 8 میل دودی قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل برنز قیمت: تماس
شیشه 10 میل دودی قیمت: تماس

شیشه-فلوت-دودی-قیمت

شیشه-فلوت-مسی

شیشه-فلوت-برنز

شیشه-فلوت-آبی

شیشه-فلوت-سفید

شیشه رنگی قدیمی:

بدون شک معماری های گذشته را چه در فیلم های تاریخی و چه در تصاویر مختلف دیده اید. در طراحی پنجره ها و همچنین نمای درب ورودی ساختمان از شیشه های رنگی با  تنوع بسیار بالایی استفاده می شود. عموماً این موضوع نشان دهنده ذوق و سلیقه طراح می باشد.

با این حال استفاده از شیشه های رنگی مشبک در طراحی نمای داخلی و خارجی بناهای قدیمی به وفور قابل مشاهده است. استفاده از این روش علاوه بر این که می توانست از تابش مستقیم نور آفتاب به داخل اتاق جلوگیری کند، سبب ایجاد نور در رنگ های مختلف و متعددی می شد. وجود این رنگ های متنوع در نمای این ساختمان ها باعث تمایز این نوع مکان ها از مکان های معمولی می شود چراکه این رنگ ها در قدمت و بقای اصالت این مکان ها بی تاثیر نیست.

استفاده از شیشه های رنگی در طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان (درب و پنجره) در قرن اول و توسط رومی ها مورد استفاده قرار گرفت، سپس در قرن 9 توانستیم شاهد استفاده برخی کلیسا ها از شیشه های رنگی باشیم.

در قرن 21 استفاده از شیشه های رنگی بسیار محبوب شد و اکثر طراحان در نماهای خود از شیشه های رنگی در انواع متفاوت و مختلفی استفاده می نمودند تا این که برخی از طرح های بسیار زیبا و خیره کننده در این عرصه باعث ایجاد تحولاتی بسیار شگرف در این زمینه شد.

البته علاوه بر جنبه زیبایی استفاده از شیشه های رنگی در نمای داخلی و خارجی ساختمان، می توان به موضوعات روان شناختی و حس آرامش پذیری آن اشاره نمود.

 خرید شیشه فلوت 

انواع شیشه رنگی:

شیشه های رنگی در صنعت درب و پنجره انواع متنوعی دارند که هر کدام از آن ها عموماً دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود هستند و بنا بر ذوق و سلیقه طراح می توان از آن ها در شرایط مختلف استفاده نمود. هم چنین در ادامه به معرفی انواع شیشه های رنگی خواهیم پرداخت.

  • شیشه رنگی لاکوبل
  • شیشه لمینیت رنگی
  • شیشه رنگی دکوراتیو
  • شیشه رنگی سندبلاست
  • شیشه سکوریت رنگی

شیشه رنگی لاکوبل:

شیشه های رنگی لاکوبل از دیگر شیشه های مورد استفاده در طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان ها هستند که عموما از آن ها در صنایع مبل و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده می شود. در این نوع از شیشه های ساختمانی عملا رنگ بندی بسیار وسیع و منحصر به فردی وجود دارد.

تنوع رنگی شیشه های لاکوبل باعث شده است تا از آن ها در شیشه‌ های حمام شیشه‌ای، در میز هایی با رویه شیشه‌ای و همچنین به عنوان پارتیشن در اداره‌ ها استفاده شود. یکی از مزایای اصلی این نوع از شیشه ها این است که در عین زیبایی و جذابیت مقاومت بالایی در برابر حرارت و رطوبت دارند، به همین خاطر می توان از آن ها به عنوان سدی برای نفوذ رطوبت به دیوار و مواردی از این قبیل اشاره کرد. 

شیشه لمینیت رنگی:

در این نوع از شیشه ها شاهد ضریب ایمنی بالاتری نسبت به سایر محصولات مشابه از این نوع هستیم. در طراحی و ساخت انواع شیشه های لمینت رنگی از دو یا چند شیشه ی رنگی که ضخامت های متفاوتی دارند استفاده می کنند، به این صورت که شیشه ی رنگی میان دو لایه شیشه قرار گرفته و سپس به لمینه کردن آن ها می پردازند. لازم به ذکر است که لمینه کردن در اصطلاح به معنای مقاوم کردن آن ها در برابر ضربات می باشد و نتیجه  این امر نیزسبب گستردگی موارد کاربردی این شیشه ها می شود. علاوه بر این موارد، در لایه های میانی این محصول شاهد طرح لمینه این شیشه ها نیز هستیم و هم چنین برای امور ساختمانی نیز از این شیشه ها استفاده می شود. شیشه های لمینت رنگی علاوه بر ضخامت کافی و لازمی که دارند از جذابیت در ظاهر نیز برخوردار هستند.

شیشه-لمینت-زرد

شیشه-لمینت-سغید

شیشه-لمینت-قرمز

شیشه-لمینت-صورتی

شیشه-لمینت-نارنجی

شیشه-لمینت-مشکی

شیشه-لمینت-آبی

شیشه-لمینت-شیری

شیشه رنگی دکوراتیو:

محصولاتی که در خانواده شیشه رنگی دکوراتیو قرار می گیرند عموماً دارای انواع متفاوتی از میزان رنگ و همچنین طرح خواهند بود. از این مدل شیشه رنگی در طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده های بی نظیری می شود، به عنوان مثال می توان طرح های زیبا و منحصر به فردی را بر روی پنجره‌ها، قفسه‌بندی، چیدمان اتاق خواب، میزهای شیشه‌ای، دیوار پوش‌ها، کابینت آشپزخانه با استفاده از شیشه رنگی دکوراتیو ایجاد نمود.

شیشه رنگی سندبلاست:

شیشه های رنگی سندبلاست عموماً در دسته شیشه های کدر و مات قرار می گیرند که شما می توانید هر نوع طرحی را بر روی آن ها چاپ کنید. از این رو به این محصولات شیشه رنگی سندبلاست گفته می شود که برای کدر و مات نمودن آن ها از ماسه های مخصوصی استفاده می شود.

خرید شیشه سندبلاست رتگی  

شیشه مشجر رنگی:

شیشه-مشجر-برفی-سیمی-سفید

شیشه-مشجر-بادی-سفید

شیشه-مشجر-درختی-سفید

شیشه-مات-مات-سفید

شیشه-مشجر-کرزیت-سفید

شیشه-مشجر-کاراتاچی-سفید

شیشه-طرح-فرانسه-سفید

شیشه-مشجر-الماسی-سفید

شیشه-مشجر-ابری-سفید

شیشه-مشجر-بازوبندی-سفید

شیشه-مشجر-آبشاری-برنز

شیشه-مشجر-درختی-برنز

شیشه-مشجر-برفی-برنز

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-برنز

شیشه-مشجر-ابری-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-برنز

شیشه-مشجر-کاراتاچی-آبی

شیشه-مشجر-برگ-بیدی-آبی

شیشه سکوریت رنگی:

در صورت پوشانده شدن شیشه سندبلاست توسط لمینیت می توانید شیشه سکوریت های رنگی را خلق کنید! این موضوع باعث ایجاد مقاومت بسیار بالایی بر شیشه های سکوریت خواهد شد. عموماً استفاده از این نوع از شیشه ها به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه و شوک های حرارتی در پنجره های جانبی خودرو، درهای شیشه‌ای و ویترین فروشگاه‌ها استفاده می شود.

ساخت شیشه رنگی:

شاید برای شما نیز جای سوال باشد که چرا از شیشه های رنگی باید در طرح ها و نماهای داخلی و خارجی ساختمان استفاده نمود؟ آیا استفاده از آن ها علاوه بر زیبایی و جذابیت نماها، فوائد دیگری دارد؟ در ادامه به صورت مفصل به معرفی و بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

بیشتربخوانید: فرآیند تولید شیشه های رنگی

مزایای شیشه رنگی:

ایجاد رنگ های متفاوت در بازه های زمانی:

یکی از فوائد اصلی و پرمصرف استفاده از شیشه های رنگی، عموما ایجاد رنگ های متفاوت  در بازه های زمانی است. از سوی دیگر این موضوع باعث خواهد شد که در تمامی طول روز نور های وارد شده به شیشه های رنگی به صورت کامل دچار تغییر شوند و در این صورت طیف رنگی بسیار زیبایی را شاهد خواهید بود.

استفاده از آن ها در بناهای بزرگ و مشهور:

عموما از شیشه های رنگی در بناهای بزرگ و مشهوری استفاده شده است، با این حال متاسفانه به دلیل پیشرفت طرح و نقش و نگار های به وجود آمده در طراحی دکوراسیون داخلی، کمتر شاهد استفاده از شیشه های رنگی در طراحی انواع نماهای ساختمانی خواهیم بود.

استفاده از شیشه های رنگی و اثرات روانشناختی:

همان طور که قبلا نیز به آن اشاره نمودیم، استفاده از شیشه ها تنها بُعد زیبایی و ظاهری برای ساختمان ندارد، بلکه اثرات روانشناختی آن می تواند در برخی از موارد بسیار گره گشا و ایده آل باشد. به عنوان مثال می توان از ایجاد احساس آرامش و رفع تنش های محیطی، اضطراب و... را به عنوان اثرات روانشناختی استفاده از شیشه های رنگی دانست.

استفاده از رنگ و نور می تواند به عنوان یک محرک مناسب برای رفع بیماری افسردگی باشد، از این رو ترکیب شیشه های رنگی در کنار یکدیگر و ایجاد طیف های رنگی بسیار جذاب و منحصر به فرد می تواند بر روی سلامت فرد تاثیر بگذارد.

در سوی دیگر مشاهده تمامی رنگ ها خود از نظر روانشناسی می تواند در فرد اثرات قابل توجه ای بگذارد. به عنوان مثال استفاده از شیشه های رنگی سبز می تواند حس آرام و متعادلی را در محیط ایجاد کند. رنگ زرد می تواند اعتماد به نفس و صمیمیت را در افراد به وجود آورد.

دفع و دور شدن  حشرات مزاحم از فضا:

برخی از افراد معتقد هستند استفاده از شیشه های رنگی می تواند باعث دفع و خارج شدن حشرات مزاحم از فضا شود. این موضوع تماما اثبات نشده است تا به گفته برخی از کویرنشینان، ایجاد رنگ های متنوع و متعدد می تواند باعث دفع حشرات و جانوران مختلف شود.

قیمت شیشه رنگی:

در حالت کلی نمی توان قیمتی مناسب و ایده آل برای این محصول در نظر گرفت چراکه آن ها در تنوع رنگی، طرحی و همچنین ضخامت قرار گرفته اند و عموما نمی توان رقم مناسبی برای آن ها تخمین زد. با این حال برای قیمت گذاری انواع شیشه های رنگی مواردی که در نظر گرفته می شود عبارت است از: کشور سازنده، برند و طرح، نوع و مقدار سفارش.

نصب آینه رنگی:

یکی دیگر از روش های افزایش میزان زیبایی در دکوراسیون داخلی و خارجی می توان به استفاده از آینه ها اشاره نمود. آینه ها عموماً در دسته های متنوع و مختلفی دسته بندی می شوند که از محبوب ترین و پر استفاده ترین های آن می توان به آینه طلایی، آینه برنز، آینه شامپاینی (مسی)، آینه دودی، آینه مشکی، آینه آبی، آینه سفید، آینه سبز، آینه بنفش، آینه صورتی و آینه خاکستری اشاره نمود.

امروزه استفاده از آینه و هنر آینه کاری به عنوان یک روش دکوراسیون داخلی مناسب و منحصر به فرد یاد می شود. یکی از مزایای استفاده از اینه ها در طراحی نمای داخلی، ویژگی بازتاب نور است که این موضوع باعث خواهد شد چیدمان و فضای داخلی ساختمان بزرگتر و دلباز تر از قبل نشان داده شود.

با استفاده از هنر آینه کاری به خوبی می توانید فضای مدرن، کلاسیک و منحصر به فردی را برای ساختمان خود در نظر بگیرید، همچنین می توان آن ها را بر روی انواع دیوارها، سقف‌ها، مبلمان، درب‌ها و … نصب نمود تا زیبایی خیره کننده ای به محیط القا شود.

جالب است بدانید که عموماً هنر آینه کاری با استفاده از آینه‌ های شیشه ‌ای و آینه‌ های فلزی انجام می شود که در نوع فلزی به دلیل خش پذیر بودن، مشکلاتی همواره به وجود می آید که این مدل از محبوبیت کمتری در مقایسه با آینه های شیشه ای برخوردار است. با این حال در ادامه به معرفی برخی از مهم ترین آینه های رنگی در صنعت دکوراسیون داخلی خواهیم پرداخت و شما را با انواع متعدد و مناسب آن آشنا می کنیم.

انواع آینه رنگی:

آینه ها همان طور که اشاره نمودیم در صنعت دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان استفاده های بی شماری از آن ها می شود، با این حال این محصولات در تنوع رنگی و طرحی بسیار متنوعی در بازار به فروش می رسند که معماران با استفاده از طرح ها و پلن هایی که همواره در نظر دارند، بهترین آن ها را انتخاب می کنند.

از جمله مهم ترین آینه های رنگی می توان به: آینه طلایی، آینه برنز، آینه شامپاینی (مسی)، آینه دودی، آینه مشکی، آینه آبی، آینه سفید، آینه سبز و آینه بنفش، آینه صورتی و آینه خاکستری اشاره نمود. این نوع آینه ها در طرح ها و رنگ های متنوعی که دارند، متناسب با شرایط و انواع مختلفشان، در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو به عنوان مثال استفاده از آینه رنگی برنز باعث ایجاد ظاهر لوکس و جذابی به نمای داخلی منزل شما خواهد داد، از سوی دیگر به دلیل متالیک بودن رنگ آینه های برنزی می توان شاهد خیره پذیری بسیار زیاد چشم به آن بود. همچنین شما می توانید آینه های برنزی موجود در بازار را با انواع طرح ها و دکوراسیون نهایی فضای داخلی خود هماهنگ کنید.

نصب آینه رنگی:

عموماً از آینه ها به دلیل برخورداری از طرح و ویژگی های بسیار مناسب و ایده الی که دارند، در اکثر نماهای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود. در صورتی که کمی خلاقیت به خرج دهید می توانید با چینش صحیح و تخصصی آن ها بدون کمترین هزینه، صاحب فضایی بزرگتر و زیبا تر شوید.

آینه ها می توانند همچنین بر روی خلق و خوی افراد تاثیر بسیار زیادی بگذارند، همچنین از سوی دیگر می توان از آینه ها به عنوان یک عنصر کاربردی برای خودآرایی استفاده نمود تا در این صورت بتوان حس اعتماد به نفس را در خود افزایش داد.

البته امروزه می توان شاهد استفاده های بی نظیری از آینه ها در محیط های مختلفی همانند شومینه کاری، دکوراسیون نشیمن، دیوار پذیرایی، راهرو و ورودی، اتاق خواب، ترکیبی با کاغذ دیواری، پارتیشن بندی و... بود. با این حال در تمامی موارد فوق می تواند هنر آینه کاری و زیبایی هایی که به همراه دارد را مشاهده کرد.

آینه ها دارای انواع مختلفی از ابعاد و درجه در بازار هستند، از این رو به دلیل طراحی در رنگ، طرح و ویژگی های آن ها نمی توان رقم مناسب و ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاع از قیمت ها و خرید از ما تماس بگیرید.

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ملزومات شیشه دوجداره، ابزار برش شیشه، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی، در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع شیشه شیت، انواع بلوک شیشه ای و انواع طلق پلی کربنات، انواع شیشه رنگی، انواع آینه با قیمت مناسب و هر آن چه در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل نمائید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

  1. cxv
    cxv

    123456

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.