2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید عمده و تکی انواع الماس برش نفتی+بهترین قیمت در ایران

خرید عمده و تکی انواع الماس برش نفتی+بهترین قیمت در ایران

 خرید ابزار شیشه بری و دستگاه و ماشین آلات

امروزه در حوزه شغل شیشه بری شاهد استفاده از ابزارها و وسایل گوناگون و مختلفی هستیم. هر یک از این ابزارها کارکرد و عملکرد منحصر به فردی داشته و با استفاده از آن فرآیندهای مختلف انجام می پذیرد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با این ابزارها آشنا کرده و در رابطه با هر یک از آن ها توضیحات کاملی را ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا شما را با ابزار کار شیشه بری آشنا کرده و در مورد این ابزارها صحبت کنیم.

الماس شیشه بری حرفه ای:

به منظور برش شیشه نیاز است تا از یک وسیله بسیار برنده استفاده شود تا بتوان با استفاده از آن شیشه را به بهترین شکل ممکن برش داد و آن را به اشکال مختلف درآورد. وسیله ای که از آن برای برش دادن شیشه استفاده می شود، الماس نام دارد. این وسیله امروزه در انواع و مدل های مختلفی به بازار عرضه شده است و شما می توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید هر یک از این الماس ها کنید. اگر بخواهیم الماس های شیشه بری را به شما معرفی کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

الماس شیشه بری نفتی چیست؟

الماس دسته نفتی زرد از جمله الماس هایی هستند که برای تولید دسته آن ها از مواد نفتی استفاده شده است و همین مسئله باعث شده تا استفاده از این الماس ها برای شیشه برها بسیار ساده و راحت باشد.
در واقع در موقع نگه داشتن الماس دسته نفتی هیچ فشاری بر شیشه بر وارد نشده و این مسئله باعث شده تا الماس دسته نفتی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند.

بیشتربخوانید: جام شیشه چیست؟

الماس نفتی دسته آهنی:

نوع دیگری از الماس های شیشه بری، الماس های دسته آهنی هستند. همان طور که از نام این محصولات پیدا است، برای تولید آن ها از دسته های آهنی استفاده شده است و این دسته از محصولات الماس های شیشه بری طرفداران مخصوص به خود را دارند. بسیاری از شیشه برها ترجیح می دهند تا به سراغ الماس های با دسته آهنی رفته و از آن ها استفاده کنند.

خرید-الماس-آهنی-نفتی

الماس نفتی دسته طوسی:

نوع دیگری از الماس های شیشه بری، الماس های دسته طوسی هستند که از آن ها برای انجام فرآیند های مربوط به برش شیشه استفاده می شود. شما می توانید در کارگاه ها انواع مختلفی از الماس ها را مشاهده کنید که الماس شیشه بری دسته طوسی از جمله این محصولات است.

قیمت-الماس-طوسی-نفتی

الماس نفتی دسته زرد:

قیمت-الماس-نفتی-زرد

قیمت الماس شیشه بری

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعالیت در حوزه فروش انواع ابزار شیشه بری، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی و ملزومات شیشه های دوجداره در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های آینه، بلوک و طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.