2
5,100,000تومان 1 محصول
نحوه کار با الماس شیشه بری+خرید انواع الماس شیشه حرفه ای

نحوه کار با الماس شیشه بری+خرید انواع الماس شیشه حرفه ای

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

استفاده از الماس شیشه بری برای برش شیشه درخانه برای  انواع شیشه‌ها که کاری بسیار ظریف و حساس است. 02833883برش شیشه پنجره بدون ابزار کار بسیار حساس و سختی می باشد که باید در خرید ابزار شیشه بری آن دقت کنیم. برش شیشه پنجره با چاقو کار بسیار خطرناکی می باشد که بهترین ابزار شیشه بری برای آن باید خریداری شود.

بخش 1:آماده سازی

1.محدوده کاری خود را تمیز کرده و برای انجام این کار شما به یک سطح صاف و بزرگ احتیاج دارید، ترجیحاً سطحی که کمی نرم باشد و شیشه شما را خراش ندهد.بهتر است در محلی کارکنید که تمیز کردن آن آسان باشد.
1.از کار روی فرش خودداری کنید زیرا در صورت شکستن شیشه خطر ایجاد خرده شیشه روی زمین وجود دارد.
2.برای ایمنی خود حیوانات خانگی و کودکان را از فضای کار و ابزار خود دور نگه دارید.


2.سطح شیشه را در آن محلی که قصد دارید شیشه را برش دهید تمیز کنید. اگر هرگونه جرم یا سیلیس بر روی شیشه باقی بماند برش شا را خراب می کند. این کار را هم با کشیدن پارچه درامتداد سطح شیشه و هم انگشت خود در امتداد آن می توانید انجام دهید.


3.الماس شیشه بر(کاتر شیشه ای) و مقداری روغن را تهیه کنید(اصطلاحاً گِل زدن). کاترهای شیشه ای تقریباً به اندازه یک مداد هستند و از یک الماس یا یک چرخ سفت شده برای اندازه گیری تشکیل شده اند تا بتوان آن ها را به طور تمیز در امتداد یک خط کشید.


4.جایی که می خواهید برش دهید را اندازه بگیرید و علامت گذاری کنید.اندازه شما باید از یک لبه شیشه تا لبه ی طرف دیگر شیشه کشیده شود. برای انجام این کار هم می توانید به وسیله یک مارکر بر روی شیشه علامت گذاری کنید و هم می توانید روی یک کاغذ علامت گذاری کرده و شیشه را روی آن قرار دهید.
1.برش را خیلی طولانی و بلند نکشید، برش های طولانی تر از دو فوت درهنگام شکستن میزان شکست و خورشدن بالاتری دارند.
2.مطمئن شوید که علامت های شما در هر دو طرف شیشه حدود شش اینچ تا لبه ی شما فاصله داشته باشد(اصطلاحاً بتوانید قسمت باقی مانده شیشه را بگیرید و بشکید). در صورت عدم انجام این کار اگر به قطعات کوچکتری برش دهید ممکن است لازم باشد از وسایل خاصی مانند انبر یا چکش سبک استفاده کنید تا شیشه ای که نمی توانید در دست بگیرید را ببرید.

بیشتربخوانید: خرید انواع ابزار شیشه بری

بخش 2:روغن زدن(گِل زنی به شیشه)

1.دستگاه برش را به روغن آغشته کرده و مانند مداد آن را در دست بگیرید. این عمل باعث ایجاد یک برش روغنی و در نتیجه شکست نرمتری می شود. از قرارگرفتن نوک الماس بر روی خطی که می خواهید برش دهید مطمعن شوید.
 

2.از یک لبه مسطح و جسمی صاف استفاده کنید. از یک معیار یا خط کش معمولی میز استفاده کنید. شما به یک جسمی نیاز دارید که دارای مشخصاتی کافی و دقیق باشد و خللی به برش شما در حین انجام کار وارد نکند.


3.نوک الماس را بر روی شیشه در امتداد سطحی که می خواهید برش دهید فشار داده و یا بر روی آن صفحه بچرخانید.انجام این امر با صدای بسیار آرامی همراه است و در صورت شنیده شدن صدای تند و تیز به این معنی می باشد که شما بیش از حد فشار آورده اید و یا اینکه برش خود را روغنی نکرده اید در نتیجه برای برشی بهتر تمامی ملزومات باید رعایت شود.
1.در صورتی که بر روی سطح شیشه خیلی فشار بیاورید برش شما به صورت محکم ظاهرشده و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.
2.اگر در یک نقطه خیلی سخت فشار دهید و در نقطه دیگر کاملاً فشار ندهید و سطحی باشد شیشه به همان صورتی که دوس دارید نمی شکند. نقص های فنی در برش شما باعث می شود که ان برش دچار انحراف شود.


4.از لبه ای به لبه ی دیگر به آرامی برش داده، و اگر یک نقطه را از دست دادید به عقب برنگردید.
 

5.برش خود را بررسی کرده، اگر اندازه ای به سختی قابل مشاهده است، می توان سطح برش را پاک کرده و سپس دوباره برش دهید.

بیشتربخوانید: خرید شبشه فلوت از کارخانه

بخش 3:شکستن و صاف کردن

1.هر طرف برش را با دقت در دستان خود بگیرید.
 

2.فشار کمی را از مچ دستانتان برای شکستن شیشه در امتداد خود اعمال کنید. آرنجتان را حرکت نداده و مچ دست خود را بچرخانید.(مچ دست راست خود را در جهت عققربه های ساعت چرخانده و بلعکس مچ دست چپتان را در خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.) تصور کنید اندازه ای که دارید نیمی از عمق یک شیشه است در نتیجه انجام این عمل سخت تر خواهد بود.


3.برای از بین بردن لبه ی تیز شیشه از کاغذ سنباده خوب و یا سنگ تراش استفاده کنید. انجلم این عمل اهمیّت فراوانی دارد به این خاطر که این لبه ها جایی خواهند بود که لبه ی عمودی با سطح افقی روبه رو می شود. تنها سنباده زدن احتمال برش دست شما را کاهش می دهد. شیشه هایی که توسط سنباده تراش می خورند نیز از استحکام بیشتری برخوردار هستند.

 

بخش 4:برش به صورت منحنی

1.الگویی را که به لبه متصل می شود بکشید. اگر در برش دادن شکل آزاد هستید، مطمعن شوید که در امتداد خطوطی که از لبه ای به لبه ی دیگر می روند شکسته اید. از برش دادن شیشه از لبه ای به لبه ی دیگر مطمعن شوید. خطوط را با یک نشانگر مشخص کنید یا شیشه خود را بر روی الگوی خود قرار دهید.
 

2. برای برش منحنی از چندین خط صاف استفاده کنید. برای منحنی های سخت تر و پیچیده تر، یک سری علامت هایی را در امتداد بخش هایی از منحنی قرار دهید.
 

3.شیشه را برگردانید و از پشت به مرکز شیشه ی خود به آرامی فشار وارد کنید. در این جا فشار سبکی وارد رده و شما می توانید شیشه را از قسمتی که روغن زنی کرده اید جدا کنید. اگر برش شما خیلی نزدیک به لبه تکه شیشه باشد ممکن است به جای امتداد در خط برش زده به لبه ی شیشه رسیده ه و امکان شکست آن هم زیاد است.


4.برخی از برش های ریزی را انجام دهید تا قطعات کوچک نیز بریده شود. هرچه برش های کمربند کوچک ترباشند برش شما دقیق تر خواهند بود.


5.با استفاده از روتر شیشه ای لبه های منحنی خود را صاف کنید. این دستگاه از چرخ های چرخشی با تراشه های ریز الماس به عنوان چرخ استفاده می کند. روتر را روشن کنید و منحنی شیشه خود را محکم بر روی چرخ فشار دهید تا منحنی شما صاف شود و سپس به حالت عادی سنباده بزنید.

بهترین مارک الماس شیشه بری:

الماس برش نفتی:

انواع-الماس-شیشه-بری

الماس-نفتی-آهنی-نقزه ای

الماس-نقتی-آهنی-مشکی

الماس-نفتی-دسته-زرد

الماس-نفتی-دسته-طلایی

الماس-نفتی-دسته-زرد

الماس-شیشه-بری-دسته-آهنی-راون

الماس برش چوبی:

الماس-شیشه-یک-میل-بر

الماس برش هاردمتال:

الماس-هارد-متال-چوبی

الماس-هارد-متال-پلیمری

خرید ابزار شیشه بری

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های خودروئی، ساختمانی و صنعتی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع بلوک های شیشه، انواع طلق پلی کربنات، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

  1. مرتضی نوروزی
    مرتضی نوروزی

    بازید از سایت توسط نوروری

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.