2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید شیشه از فلوت کاویان

خرید شیشه از فلوت کاویان

خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

تولید کننده:

انواع شیشه های فلوت، آینه، رفلکس

فاصله مشهد تا شهرک صنعتی کاویان:

شهرک صنعتی کاویان 45 کیلومتری جاده مشهد

سال تاسیس:

1389

واحد صنعتی شرکت فلوت کاویان مشهد:

همانطور که در مطالب دیگر ذکر کردیم اگر به خاطر داشته باشید شرکت بلور شیشه کاوه چهارمین خط تولید شیشه بود که توسط شرکت کاوه بنا و تاسیس شده بود، حال شرکت فلوت کاویان مشهد را پنجمین خط تولید این کارخانه می نامند. از لحاظ جغرافیایی این کارخانه در شمال شرق ایران و در اطراف مشهد واقع شده است.

لازم به ذکر است که شرکت پترو کاوه عهده دار انجام تمامی پروژه های طراحی و مهندسی این شرکت می باشد. همچنین طراحی تمامی فازهای این کارخانه و علاوه بر ان طراحی مهندسی این پروژه نیز به پایان رسیده است.
این کارخانه که در حال حاضر کلیه مراحل و فازهای اجرایی خود را پشت سر گذاشته است قابلیت تولید شیشه شمال شرق کشور و کشورهای همسایه را دارد.

خط تولید شیشه فلوت در قزوین

طبق پیش بینی تولید کنندگان و عوامل اجرایی این کارخانه فازهای اجرایی آن نیز تا پایان سال 2016 نیز به پایان می رسد.
به طور کلی می توان گفت توانای و قابلیت هایی که این کارخانه در زمینه تولید شیشه این کارخانه مشاهده می شود نتیجه انتخاب و خرید بسیار مناسب ماشین آلات این کارخانه می باشد که در سال 2014 از شهر دوسلدورف آلمان که همزمان با نمایشگاه
(GLASSTEC)
برگزار شده است خریداری شده و با نهایت مراقبت و احتیاط های لازم به کشور ما انتقال یافت.

ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد خط تولید این کارخانه به نحوی می باشد که انعطاف فراوانی در تولید صنعتی خودرو دارد. و در آخر دیگر مشخصه و عاملی که سبب برتری این کارخانه نسبت به دیگر کارخانه ها می شود توانایی آن در تولید حداقل و حداکثر ابعاد به عنوان مثال از متراژ 300- 600 و یا ابعادی همچون این ابعاد می باشد.

قیمت شیشه ساده پنجره:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش جام آینه، جام سکوریت، شیشه شیت، انواع شیشه رفلکس، طرح های شیشه مشجر، شیشه سندبلاست، شیشه ساتینا، شیشه اسیدشور، انواع شیشه دوجداره، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش بلوک های شیشه ای، طلق های پلی کربنات، ابزار شیشه برeی و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.