2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده و تکی انواع بلوک شیشه ای 20×20 کاوه فلوت

فروش عمده و تکی انواع بلوک شیشه ای 20×20 کاوه فلوت

 بلوک شیشه ای ارزان قیمت:

بلوک شیشه ای به قطعه ای گفته می شود که از جنس شیشه بوده و جنبه تزئینی دارند. نکته مهم این است که این قطعات را نمی توان به عنوان بلوک های سازه ای در ساختمان ها مورد استفاده قرار داد.
بلوک های شیشه ای سابقه طولانی برای تزئین و دکور ندارند و در دهه 1990 شاهد استفاده از این متریال در بخش های مختلف ساختمان ها به جای دیوار بودیم تا نور کافی در ساختمان تامین شود. در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به بلوک های شیشه ای انداخته و این دسته از بلوک ها را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

خرید-بلوک-کاوه

مزایای خرید بلوک شیشه ای

قیمت بلوک شیشه ای 20×20:

اگر بخواهیم نگاهی به ابعاد و اندازه بلوک های شیشه ای بیاندازیم باید گفت که اندازه استاندارد این بلوک ها به صورت 19×19 سانتی متر بوده که با در نظر گرفتن ملات و اسپیسر بین آن ها می توان اندازه بلوک شیشه ای را 20 * 20 سانتی متر محاسبه کرد.
البته دسته دیگر از بلوک های شیشه ای هستند که به نام بلوک نیمه نیز شناخته می شوند که ابعاد آن ها 9 * 19 سانتی متر است و با احتساب ملات و اسپیسر آن را 20×10 سانتی متر محاسبه می کنند.

با استفاده از این دو نوع بلوک شیشه ای می توان به خوبی در محیط های مختلف از آن ها بهره برد و زیبایی و جلوه فوق العاده ای به محیط پیرامون داد. نکته مهم این است که با توجه به محیطی که در آن از بلوک های شیشه ای استفاده می کنید، باید به سراغ بهترین ابعاد بلوک رفت و آن ها را خریداری کنید.

همان طور که اشاره کردیم، نکته مهم که باید بدانید این است که در بین هر بلوک لازم است تا یک سانتی متر ملات و اسپیسر قرار بگیرد و حتماً در هنگام اندازه گیری و سفارش بلوک فضای بین آن ها و ملاتی که در بین دو بلوک شیشه قرار می گیرد را نیز محاسبه کنید تا در هنگام فرآیند نصب با مشکل نشوید.

قیمت-بلوک-ونیز-سفید

خرید-بلوک-کج-راه-سفید

قیمت-بلوک-حبابی

بلوک-باران-قیمت

خرید-بلوک-موج

قیمت-بلوک-گل-یخ-سفید

بلوک-شیشه ای-کلودی-خاکستری

بلوک-شیشه ای-باران-برنز

خرید-بلوک-حبابی

بلوک شیشه ای برای سقف:

علاوه بر موارد گفته شده که ابعاد استاندارد بلوک های شیشه هستند، شاهد تولید محصولاتی در ابعاد 24×24 و 30×30 نیز هستیم که با احتساب ملات، باید 1 سانتی متر به ابعاد آن ها اضافه شود.
البته بدانید که نصاب های بلوک های شیشه ای از اسپیسرهای با اندازه 0.5 سانتی متر و 0.02 سانتی متر نیز استفاده می کنند. البته اکثر نصاب ها برای راحت شدن محاسبه اسپیسر و ملات را یک سانتی متر در نظر می گیرند.

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار شیشه بری، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی و ملزومات شیشه دوجداره در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع آینه های رنگی، ورق های پلی کربنات و بلوک رنگی شیشه ای و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.