2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید پرده های کرکره ای شیشه دوجداره ارزان و با کیفیت

خرید پرده های کرکره ای شیشه دوجداره ارزان و با کیفیت

استعلام قیمت پرده های کرکره ای شیشه دوجداره

آیا می دانستید پرده کرکره مانند شیشه دوجداره مات می باشند؟پرده کرکره بین شیشه دوجداره از جدیدترین محصولات صنعت دوجداره کاران برای مات کردن شیشه ها بدون صرف هزینه ای برای کدر کردن شیشه ها می باشد. پرده کرکره بین شیشه دوجداره از ابتدا به واسطه چسب بوتیل و پولی سولفاید در شیشه دوجداره تعبیه می شود.چرا محصول پرده کرکره ای بین شیشه دوجداره یکی از بهترین جایگزین های شیشه مات می باشد؟پرده کرکره ای بین شیشه دوجداره در میان شیشه دوجداره عایق می شود.قیمت پرده کرکره ای بین شیشه دوجداره که یکی از جدیدترین محصولات در پنجره دوجداره است متغیر است و متراژ شیشه بسیار موثر است.

چرا محصول پرده کرکره ای شیشه دوجداره یکی از بهترین جایگزین های شیشه مات می باشد؟پرده کرکره ای شیشه دوجداره در میان شیشه دوجداره عایق می شود.قیمت پرده کرکره ای شیشه دوجداره که یکی از جدیدترین محصولات در پنجره دوجداره است متغیر است.با مزایای شیشه دوجداره و انواع پرده های کرکره ای در این متن آشنا می شوید. یکی از متنوع ترین محصولات در صنعت شیشه دوجداره پرده های کرکره ای می باشد که در مطلب زیر میخواهیم به بررسی جنس، نوع، رنگبندی و برندهای تولیدکننده این پرده های کرکره ای بپردازیم.

پرده کرکره ای شیشه دوجداره:

صنعت شیشه دوجداره، صنعتی بسیار وسیع و گسترده می باشد که محصولات موجود در این صنعت با توجه به تکنولوژی های روز دنیا طراحی و تولید می شوند. هدف از تولید محصولات متنوع این صنعت راحتی، صرفه جویی در هزینه های انرژی، ایمنی خانه و... برای شما مشتریان می باشد. پرده های کرکره ای شیشه دوجداره از محصولات اخیر تلفیق شیشه های دوجداره و پرده های کرکره ای در بازار می باشد. پرده های کرکره ای پس از نصب در شیشه های دوجداره قابلیت مات شدن به این شیشه ها را اضافه می کنند و شیشه در کمترین زمان ظاهری مات به خود می گیرد. پرده های کرکره ای شیشه دوجداره سبب کاهش گرما می شوند و بسیار گزینه ی درستی برای فصول سرد و گرم سال می باشد.

شیشه دوجداره کرکره دار:

شیشه دوجداره نوعی شیشه دو لایه است که فاصله میان لایه شیشه ها 6 تا 20 میلی متر می باشد. شکاف میان لایه های شیشه را با استفاده از اسپیسر پر می کنند. اسپیسر نامی آشنا در صنعت شیشه دوجداره میباشد ولی برای توضیح بیشتر باید بگوییم این محصول قابی خالی و پیوسته است که سبب ایجاد فاصله بین شیشه های موجود در یک پنجره دوجداره می گردد. درون این قاب تو خالی را با ماده ای به نام سیلیکاژل یا رطوبت گیر جهت حفظ رطوبت و جلوگیری از بخار گرفتن شیشه پر می کنند. سپس در مرحله بعد گاز آرگون را میان دو شیشه تزریق می کنند. جهت آشنایی بیشتر با ویژگی های شیشه دوجداره، مزایا و دلایل خرید و جایگزینی این شیشه در پنجره های خود کلیک کنید.

ساختار پرده های کرکره ای شیشه دوجداره:

جدیدترین محصول صنعت شیشه دوجداره

پرده های کرکره ای شيشه دوجداره یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای مات کردن شیشه می باشند که در کسری از ثانیه شیشه های شفاف را به شیشه مات و همپنین بلعکس تبدیل می کنند.
همانطور که از تیتر این محصول پیداست یکی از پر کاربردترین و متنوع ترین محصولات موجود در صنعت شیشه دوجداره پرده های کرکره ای می باشند که میان دو شیشه دوجداره به کار برده می شود. این محصول فزاینده مزایای شیشه دوجداره بوده و بیش از پیش فواید و مزایای آن را  برای مصرف کنندگان دو چندان می کنند.

پرده-شیشه-دوجداره

به هنگام خرید محصول پرده کرکره ای به چه نکاتی توجه کنیم؟

•    در ابتدا به ابعاد شیشه مورد نظر خود توجه کنید اگر شیشه شما ابعاد بسیار بزرگی دارد پرده های کرکره ای انتخاب مناسبی برای آن نمی باشند؛  چرا که وزن این پرده ها مانع از حرکت و بالا پاییدن شدن آن ها توسط نخ، باتوم و یا ولوم می شود.
•    دقت کنید هر چه جنس تجهیزات و لوازم جانبی پرده های کرکره ای اعم از نخ، ولوم بهتر باشد در نتیجه عمر این محصول نیز بیشتر می باشد.
•    بهتر است شیشه دوجداره مورد استفاده در این پروژه ها به صورت صنعتی تولید شود تا مانع از بخار میان شیشه های دوجداره شود. عدم تعریق میان پرده های کرکره ای شیشه دوجداره تاثیر مستقیمی در دوام و ماندگاری این پرده های کرکره ای دارد.
•    توصیه می شود که پرده کرکره ای شما گارانتی داشته باشد که بتوانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شده و هزینه های تعویض این محصول را تا مدتی کاهش دهید.

قیمت جدیدترین انواع شیشه دوجداره در بازار

انواع پرده های کرکره دار شیشه دوجداره:

تولیدکنندگان و کارخانجات تولید این محصول پر فروش و محبوب پس از آنکه دریافتند این کرکره ها عملکرد بسیار مفید و منحصر به فردی در میان شیشه های دوجداره دارند به دنبال تولید انواع متفاوتی از این کرکره های دوجداره رفته و آن را در جنس و انواع مختلفی تولید کردند. انواع پرده های کرکره ای شیشه دوجداره به قرار زیر است:

•    پرده کرکره ای ولومی
•    پرده کرکره ای باتومی
•    پرده کرکره ای ایزوله مگنتی
•    پرده کرکره ای کنترلی

در این جا به معرفی مختصر هر یک از پرده های کرکره ای می پردازیم:

سریعترین روش تعویض شیشه دوجداره در پنجره دوجداره

پرده کرکره ای ایزوله مگنتی:

پرده ایزوله یا کرکره ای داخل شیشه ای نوعی از پرده است که بین دوجداره شیشه قرار گرفته و امکان حرکت پرده را در فضای خلاء داخل شیشه ایجاد می کند.
پرده کرکره ای ایزوله که در اصطللاح به آن IGBU می گویند، از پرده های مغناطیسی میان شیشه های دوجداره می باشد. این پرده متشکل از یک لایه شیشه دوجداره است و محفظه ای در قسمت داخلی آن به صورت عایق بندی شده قرار می گیرد. در این عایق بندی پرده کرکره ای از جنس آلومینیوم با استفاده از چسب های پلی سولفاید و بوتیل در قاب پنجره به کار برده می شود. و عملکرد این پنجره به گونه ای است که با تغییر زاویه تیغه کرکره می توان پرده کرکره ای را باز و بسته کرد و آن را از حالت مات به شفاف تغییر داد.
قدرت آهنربایی موجود در پرده های کرکره ای ایزوله مگنتی به صورتی است که مغناطیس موجود در سیستم کرکره، پرده را بالا پایین و یا سایه روشن تبدیل می کند. این پرده کاهش دهنده صداهای اطراف و مانع از ورود آلودگی هوا به داخل ساختمان می گردد. پرده های ایزوله مگنتی عمر بالایی دارند و می توان از این پرده ها به صورت بهینه برای مکان های متفاوتی استفاده کرد.

پرده-کرکره ای-شیشه-دوجداره

پرده کرکره ای باتومی:

این پرده کرکره ای علی رغم بالا پایین شدن زاویه پرده با باتوم قابلیت تغییر جهت با استفاده از نخ را نیز دارد. و مانند دیگر پرده ها باوجود عبور نور خورشید، زیبایی محیط، شیشه را مات کرده و مانع از دید طرف دیگر شیشه می شود.

خرید بهترین انواع نوار درزبندی در پنجره دوجداره

پرده کرکره ای ولومی: 

یکی از ساده ترین پرده های کرکره ای دوجداره، پرده ولومی می باشد که چگونگی استفاده و عملکرد آن بسیار راحت است. پرده های ولومی تنها به صورت سایه روشن جا به جا می شوند. اگر بخواهید این پرده کرکره ای را در میان شیشه های دوجداره خود نصب کنید تقریباً فضایی با عرض 2 متر و ارتفاع 5/2 نیاز دارید تا بتوانید آن را به بهترین شکل ممکن نصب کنید. این پرده ها مناسب قاب های یو پی وی سی می باشند و می توانید آن ها را بر روی درب های پارتیشن نصب کنید.

پرده کرکره ای کنترلی:

با خریداری و نصب پرده های کرکره ای ریموتی یا همانطور که در بالا گفتیم پرده کنترلی، در سریع ترین زمان ممکن و یا کسری از ثانیه شیشه های شفاف خود را به شیشه مات تبدیل کنید. این نوع پرده ها با جریان برق موجود در ریموت و یا کنترلی که در کنار آن وجود دارد بالا پایین می شوند. نصب این پرده های کرکره ای بین شیشه دوجداره 25 میلیمتر با پایه 35 میل فضا انجام می شود.

مزایای شیشه دوجداره:

•    صرفه جویی در هزینه های انرژی
•    عایق گرما و سرما
•    ایمنی خانه را افزایش می دهد
•    کاهش تعریق در شیشه ها
•    عایق صدا و ایجاد آرامش در خانه

مقایسه شیشه های تکجداره و دوجداره

چرا پرده کرکره ای را برای مات کردن شیشه های دوجداره نصب کنیم؟: اچ3

•    عملکردی بسیار آسان
•    عدم ایجاد تعرق شیشه های دوجداره
•    محافظت از نور
•    ماندگاری بالا و عدم نیاز به نگهداری
•    صرف زمان کمتر برای نگهداری و نظافت
•    تنوع در رنگبندی
•    تنوع در مدل های تولید شده در بازار

کاربرد پرده های کرکره ای شیشه دوجداره:

شیشه های دوجداره به تنهایی بسیار شفاف می باشند و نمی توان از این شیشه ها در مکان هایی که حریم خصوصی اهمیت دارد استفاده کرد. تولیدکنندگان و صنعتگران به دنبال ایجاد فضای خصوصی برای مشتریان و خلق جدا کننده های محیطی متنوع این محصول پر کاربرد را تولید و وارد بازار کردند. این پرده های کرکره ای در مکان های اداری، بیمارستانی، ورزشی، پزشکی و یا حتی در پنجره منازل کاربرد فراوانی دارند. پرده های کرکره ای ظاهر شیشه های دوجداره را به سرعت از شفاف به مات تبدیل می کنند و پرده میان شیشه ها مانع از دید طرف دیگر می شود. یکی از موارد استفاده این محصول پارتیشن های شیشه ای اداری و شرکت ها می باشد که امروزه پر مصرف ترین انواع شیشه مناسب ادارات شیشه های دوجداره می باشند.

کاربرد-پرده-کرکره-شیشه-دوجداره

قیمت شیشه دوجداره کرکره دار

این محصول که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است قیمت های متفاوتی در بازار دارد. عوامل بسیاری چون مدل پرده کرکره ای شیشه دوجداره، ابعاد شیشه دوجداره، جنس پرده کرکره ای، رنگبندی پرده کرکره ای در قیمت پرده کرکره ای این شیشه ها تاثیر دارد. صادقانه بگوییم قمیت این پرده ها با توجه به مزایا و ویژگی هایی که دارد بسیار معقول می باشد و با خرید این محصول از تعویض و تعمیر شیشه های خود به صورت مکرر راحت می شوید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.