2
5,100,000تومان 1 محصول
لیست قیمت شیشه کاوه فلوت+حواله مستقیم از کارخانه|نوین الماس

لیست قیمت شیشه کاوه فلوت+حواله مستقیم از کارخانه|نوین الماس

استعلام قیمت شیشه رنگی فلوت کاوه

برای تهیه لیست قیمت شیشه کاوه فلوت با توجه به قیمت شیشه فلوت رنگی در سایت نوین الماس با شماره02833883تماس بگیرید. شیشه رنگی درجه یک از کارخانه فلوت کاوه موجود است و اعلام موجودی از ما بخواهید.

آیا تاکنون به اطراف خود نگاه کرده اید که رنگ ها چه تاثیر بسزایی در محیط منازل و یا هر مکانی که به ذهنتان خطور می کند دارند؟
و ما این تاثیر را مدیون تولیدکنندگان و افرادی که این تنوع را در ساخت شیشه های فلوت رنگی ایجاد می کنند هستیم. تولید شیشه های رنگی در ابعاد استاندارد و یا خارج از آن ابعاد خود تحولی عظیم و بسیار کاربردی در صنعت شیشه ایران به شمار می رود. شیشه های رنگی با توجه به ساختار مقاوم و در عین حال زیبا و انرژی بخشی که دارند در بیشتر مکان های اداری، مسکونی، دولتی، منازل شخصی و یا حتی در فضاهای مختلف در خانه کاربرد دارند.
یکی از محبوبترین شیشه ها از زمان های قدیم تا کنون شیشه های رنگی می باشند که تنوع این شیشه ها کمک بسیاری در زیبایی و چشمگیری دکوراسیون منازل و فضاهای داخلی ساختمان ها کرده است. این تنوع و تعدد محصولات شیشه های فلوت رنگی زبانزد بسیاری از صنعتگران و خریداران شیشه در بازار می باشد.

خرید بهترین شیشه فلوت رنگی:

خصوصیات و ویژگی های شیشه فلوت سبب تمایز این شیشه ساختمانی از دیگر شیشه ها می شود. شیشه فلوت در زمره شیشه های ساختمانی در ردیف شیشه های تخت و بسیار شفاف قرار می گیرد. شفافیت شیشه های فلوت سطح آن را عاری از هرگونه موج و خمیدگی می کند. این ویژگی های ذکر شده و بهتر است بگوییم خصوصیات بی نظیر علت تولید این شیشه در تعداد بالا و کارخانجات فراوانی می باشند که به تولید شیشه فلوت اقدام می کنند. شیشه های فلوت  ظاهری بی رنگ دارند و نمی توان تشخیص داد رنگ این شیشه ها به چه صورت می باشد. کاربرد فراوان این شیشه تولیدکنندگان شیشه های ساختمانی را ترغیب به تولید شیشه های فلوت در رنگ های متفاوت و متنوع کرد و این اتفاق رقابتی را میان کارخانجات به وجود آورد که هر یک تلاش کردند شیشه های خود را در کیفیتی عالی و بدون هیچ موجی روانه بازار کنند.

لیست قیمت شیشه کاوه فلوت:

یکی از روش های آسان خرید انواع شیشه های ساختمانی و محصولات شیشه ای از نمایندگان کارخانجات سراسر کشور می باشد. به جرات می توانیم بگوییم برای خریدی راحت و سفارش دقیق بر اساس شیشه مورد نیاز مشتری ،اپلیکیشن الماس را راه اندازی کرده ایم. سایت نوین الماس به منظور ارائه خدماتی ارزنده برای هر خرید خصوصاً خریدهایی با حجم سفارش بالا برای مشتریان خود تخفیفی چشمگیر در نظر گرفته است. همچنین شرکت نوین الماس نماینده پخش شیشه های جام این کارخانه و کارخانجات دیگر آن در شهرک صنعتی ساوه می باشد. لیست قیمت شیشه ساختمانی کاوه فلوت را در بهترین قیمت و کیفیتی تضمینی با ارائه ملزومات جانبی در صنعت شیشه از ابزارآلات شیشه بری تا بلوک های شیشه ای و تجهیزات شیشه دوجداره را از نوین الماس بخواهید. قیمت شیشه کاوه فلوت علی رغم داشتن سبدی کامل از شیشه های ساختمانی، محصولات شیشه ای، صنایع شیمیایی بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با توجه به نوع فعالیت خود در صنعت شیشه، جنس شیشه، متراژ، ابعاد مورد نظر و با نظر به موجود بودن آن شیشه از طریق اپلیکیشن نوین الماس که به زودی روی این سایت آپلود می شود؛ سفارش خود را ثبت کرده و این سفارشات  در کمترین زمان ممکن به کارخانه اعلام می گردد. بارگیری های نوین الماس نیز از درب کارخانه هم انجام شده و می توانید به صورت مستقیم از کارخانه بارگیری کنید. همچنین در صورت درخواست استعلام قیمت می توانید لیست قیمت شیشه کاوه فلوت و دیگر کارخانجات اعم از لیا، آسا، ساوه، کاویان، ساوه جام را با کلیک بر روی دکمه تماس از ما بخواهید.

بورس شیشه رنگی در تهران:

ورود و خرید شیشه از بورس ایران را تحولی عظیم در این صنعت می توان به شمار آورد. شیشه رنگی نیز از دیگر شیشه های پر فروشی می باشد که با توجه به تولید و عرضه کارخانه و همچنین تقاضای مصرف کنندگان به بازار وارد می شود. یکی از مزایای ورود شیشه رنگی به بازار بورس ایران محبوبیت و شناخت بیشتر این شیشه برای مصارف و دکوراسیون های داخلی می باشد. بورس شیشه رنگی نیز به نوبه خود تاثیر زیادی در صنعت شیشه دارد و در آینده نیز شاهد ورود بیشتر شیشه های ساختمانی به بازار بورس خواهیم بود.

ویژگی های شیشه فلوت رنگی:

از ویژگی ها و مزایای شیشه فلوت تلفیق این شیشه با فضا و نورهای طبیعی و مصنوعی می باشد. شیشه های فلوت رنگی را به راحتی می توان برای مکان هایی چون بیمارستان و یا مکان هایی که رنگ در آن ها بسیار اهمیت دارد استفاده کرد.
مثال:
ساختمان شیشه ای شرکت فلوت کاوه نمای بزرگی از کاربرد شیشه فلوت رنگی می باشد.

شرکت-فلوت-کاوه
مزایای خرید شیشه فلوت رنگی در کیفیت، تنوع رنگ، قابلیت فرآوری شیشه به شیشه ای بالاتر، مقاومت، ارزان در عین حال مقاوم و بسیاری خصوصیات دیگر اشاره کرد.

لیست کارخانجات تولید شیشه در ایران

کارخانه تولید کننده شیشه فلوت رنگی:

حال پس از بررسی و معرفی شیشه های فلوت رنگی، انواع و کاربرد هر یک از آن بهتر است به ذکر کارخانه هایی که این شیشه را تولید می کنند بپردازیم. شاید برایتان سوال پیش بیاید که کدام کارخانه شیشه فلوت رنگی تولید می کند و ما می توانیم از آن ها بهترین شیشه را در ابعاد مورد نظر سفارش دهیم؟
کارخانجات متعددی در سراسر کشور مشغول تولید این شیشه ارزان در عین حال مقاوم می باشند. تولید شیشه های فلوت رنگی در کارخانجات شیشه کاوه اعم از ایران فلوت، شیشه سازی مراغه، کاویان فلوت و در آخر کاوه فلوت می باشد. هر یک از کارخانجاتی که نام بردیم شیشه های فلوت رنگی در ضخامت های 2 الی 12 تولید و در بازار عرضه می کنند. برای آگاهی از تولیدات کارخانه های شیشه رنگی و نحوه فعالیتشان روی کارخانه مربوطه کلیک کنید. مجموعه نوین الماس نماینده فروش انواع شیشه جام تولیدی کارخانجات ذکر شده به اقصی نقاط کشور می باشد. این مجموعه همواره در تلاش است که بتواند نیاز خریداران و مصرف کنندگان را برای انواع شیشه جام، شیشه فلوت، شیشه شیت، شیشه مشجر و دیگر شیشه های ساختمانی در قزوین و شهرستان های دیگر پاسخگو باشد.

خط تولید شیشه های رنگی:

تولبد شیشه های فلوت با استفاده از با کیفیترین دستگاه ها که تکنولوژی های روز دنیا بر روی آن ها نصب شده است انجام می شود. جالب است بدانید بیشتر شیشه های ساختمانی بی رنگ می باشند وظاهری شفاف دارند ولی در کارخانجات با افزودن ناخالصی به ترکیبات فلز شیشه ها، رنگی متفاوت از رنگ سفید را به خود می گیرند و در نهایت شیشه ها رنگی می شوند. در زیر به توضیح روشهای تولید شیشه رنگی و کارخانجات تولید کننده آن می پردازیم. برای مثال می توان گفت همانطور که آهن در ترکیبات اصلی ساخت شیشه های ساختمانی می باشد، اگر مقداری ناخالصی به آهن موجود در آن ها اضافه کنیم شیشه ها رنگ سبز به خود می گیرند. شرایط تولید شیشه های تخت رنگی به صورتی است که هیچگونه خط و خش و بریدگی بر روی آن ایجاد نمی شود. این شیشه قابلیت تولید از 4 میل تا 12 میل را دارد.
سه روش مرسوم  در کارخانجات تولید شیشه رنگی برای ساخت این نوع شیشه ها اعمال می شود:
1. ذرات کلوییدی نوعی رنگ دهنده قوی به شیشه ها می باشند. رنگ شیشه ای که به چشم ما می آید در این روش نتیجه پخش و معلق بودن این ذرات در شیشه مورد نظر و یا انعکاس نور به هنگام برخورد با این ذرات کلوییدی می باشد. در این روش شیشه های بسیار زیبایی در رنگبندی های مختلف تولید می شود.
2. در این روش از تولید شیشه فلوت رنگی، رنگ سفید و یا ظاهر شفاف شیشه ها به واسطه اکسید فلز و یا ناخالصی هایی با توجه به رنگ شیشه نهایی تغییر می کند. یون که در ساختار اصلی فلز موجود در شیشه ها تاثیر دارد.
3. در بعضی موارد با اضافه کردن ذرات رنگ شده شیشه ای، اقدام به تولید شیشه های رنگی می نمایند. با استفاده از این روش شیشه های رنگی بسیاری را چون شیشه های لاکوبل، شیشه های دکوراتیو و یا شیشه های بین کابینتی می توان تولید کرد.

تولید شیشه مشجر رنگی:

کارخانه شیشه کاوه از سال 1378 توانست اولین خط تولید شیشه های مشجر خود را دریکی از زیرمجموعه های خود با نام ساوه جام راه اندازی کند. درباره خط تولید شیشه های مشجر ساوه جام باید گفت؛ از همان ابتدا دارای ظرفیت تولید 120 تن از گل های شیشه های مشجر در ایران و کشورهای اطراف بوده است و آن ها را در طرح های برگ بیدی آبی، برگ بیدی برنز، آبشاری برنز و... تولید می کند.

قیمت شیشه مشجر برفی

چرا شیشه های ساده سبز به نظر می رسند؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با مشاهده یکی شیشه شفاف، احساس می کنید طیف ملایمی از رنگ سبز در آن دیده می شود. برخی از مردم تصور می کنند انعکاس برخی از رنگ ها مانند رنگ درختانی که در اطراف وجود دارد باعث می شود این طیف رنگی در شیشه ایجاد گردد، اما واقعیت امر این است که وجود سبزینگی حکایت از وجود ناخالصی ها در شیشه مورد نظر است. این مبحث را در ادامه به صورت اصولی تر تشریح خواهیم کرد.

سبزینگی شیشه های شفاف:

شیشه های شفاف در مقابل شیشه های مات قرار دارند. درواقع شیشه های مات نیز در ابتدا نوعی شیشه ساده بوده اند که طی فرایند خاصی به صورت مات درمی آیند. همین فرایند باعث می شود اگر شیشه شفاف دارای طیف اندکی از رنگ سبز باشد زیر لایه های مات شونده پنهان شده و به چشم نیاید، اما اگر بخواهید شیشه شفاف را به همان صورت استفاده کنید قطعا رنگ سبز موجود در شیشه می تواند از نمای درب و پنجره به شدت بکاهد. هرچقدر هم ضخامت شیشه بیشتر باشد و یا در ابعاد بزرگ تری بکار رود میزان رنگ سبز موجود در آن جلوه بیشتری خواهد یافت. حال برای رفع این مشکل چکار باید کرد؟

عوامل موثر در سبزینگی شیشه:

اینکه می خواهید از شیشه کریستال استفاده کنید یا شیشه رنگی، تاثیر بسیار زیادی در میزان سبزینگی خواهد داشت. برخی از شیشه ها که میزان ناخالصی آن ها بسیار بالاست اصولا به عنوان شیشه رنگی و شیشه سبز رنگ فروخته می شود، اما این شیشه ها علاوه بر ایجاد یک رنگ نامناسب در داخل ساختمان، از عبور نور به صورت مناسب نیز جلوگیری کرده و هیچ کدام از استانداردهای تولید و کاربرد شیشه شفاف را ندارند. شیشه های کریستالی با کمترین میزان سبزینگی بهترین گزینه ممکن برای داشتن درب و پنجره های ایده آل خواهد بود. 
عامل موثر دیگر در میزان سبزینگی، کیفیت محصول است. هرچقدر مواد اولیه بکار رفته در تولید شیشه از کیفیت بالایی برخوردار باشد قطعا با سبزینگی کمتری نیز مواجه خواهیم بود. این شیشه ها شفافیت بالایی داشته و حتی با افزایش ضخامت نیز، کریستالی بودن خود را حفظ می کنند. البته قیمت شیشه نیز به این عوامل بستگی دارد و اگر می خواهید یک شیشه مناسب با شفافیت بسیار بالا خریداری کنید قطعا ملزم به پرداخت هزینه بالاتری نیز خواهید بود. 

برطرف کردن رنگ سبز شیشه ها:

باتوجه به افزایش توجه مردم به نمای ساختمان ها و سایر وسایلی که با استفاده از شیشه ساخته می شوند توجه تولید کنندگان به رفع سبزینگی شیشه ها نیز افزایش یافت. امروزه تولیدکنندگان شیشه از افزودنی های خاصی برای رفع طیف سبز رنگ شیشه ها استفاده می کنند. 
افزودنی هایی که رنگ سبز داخل شیشه ها را کاهش می دهند، شامل دی اکسید منگنز است که پرمنگنات سدیم را تولید کرده و به رفع سبزینگی شیشه کمک می کند. سلنیوم نیز از دیگر افزودنی هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند شیشه را کاملا شفاف نماید.

خرید شیشه رنگی ارزان

انواع شیشه فلوت رنگی:

شیشه های فلوت رنگی را بر اساس پارامترهای متفاوتی تقسیم می کنند که کاربرد و مکان استفاده ازمهمترین عوامل می باشد. انواع شیشه رنگی مناسب برای مکان هایی است که امینت اهمیت فراوانی ندارد و شیشه های رنگی علی رغم شکننده بودن بهترین نقش خود را ایفا می کنند. طیف رنگ شیشه های فلوت از دیگر شیشه ها بیشتر می باشد و این ویژگی به رنگ فلزی باز می گردد که در جرم شیشه گسترش یافته است. شفافیت شیشه های رنگی در کنار دیگر شیشه های ساختمانی کمتر می باشد ولی این خصوصیت چیزی از زیبایی و منحصر به فرد بودن این شیشه نمی کاهد. برای تقسیم شیشه های فلوت از دو معیار نوع و رنگ استفاده می کنیم.

رنگ های شیشه فلوت:

•    شیشه فلوت آبی (اکسید کبالت)
•    شیشه فلوت سفید (اکسید قلع)
•    شیشه فلوت زرد (گوگرد و کادمیوم)
•    شیشه فلوت سبز ( مس شیشه را به آبی مایل به سبز تبدیل می کند)
•    شیشه فلوت دودی
•    شیشه فلوت برنز
•    شیشه فلوت سیاه
•    شیشه فلوت مسی

جالب است بدانید شیشه قرمز کمیاب ترین شیشه های رنگی می باشند چرا که این شیشه با گرانترین اکسید فلزی چون طلا ساخته می شود.

شیشه فلوت رنگی بر اساس نوع و جنس:

•    شیشه رنگی دکوراتیو
•    شیشه رنگی لاکوبل
•    شیشه رنگی بین کابینتی
•    شیشه رنگی لمینت
•    شیشه رنگی مات
•    شیشه رنگی مشجر ( مشجر برگ بیدی آبی/ مشجر برگ بیدی برنز/ مشجر کاراتاچی برنز/ مشجر کاراتاچی آبی/ مشجر ابری برنز/ مشجر برفی برنز/ مشجر پرده ای ریز برنز/ مشجر آبشاری برنز/ مشجر بادی برنز/ مشجر درختی برنز)

فلوت-دودی-قیمت

فلوت-مسی-قیمت

فلوت-آبی-قیمت

فلوت-برنز-قیمت

انواع شیشه های رنگی که در بالا نام بردیم هر یک با توجه ضخامت شیشه، کیفیت شیشه، ابعاد شیشه و رنگ های موجود از هریک در بازار توسط صنعتگران و مصرف کنندگان خریداری و نصب می شوند. نکته ی قابل توجه در مورد انواع شیشه تخت رنگی ضخامت های متنوعی است که در بازار می باشد و ما باید با توجه به کاربرد محل نصب شیشه ضخامت نهایی را در نظر بگیریم.

تفاوت شیشه فلوت و شیشه ساده:

شیشه های فلوت و ساده شباهتها و تفاوتهای زیادی دارند؛ برای آگاهی و پی بردن از تفاوت های موجود شیشه ساده و فلوت باید در ابتدا به بررسی شباهت های آن ها بپردازیم. شیشه فلوت و شیشه ساده در ظاهر تفاوتی ندارند و سطحی صاف و کاملاً مسطح دارند و علت تفاوت به روش تولید این نوع شیشه ها باز می گردد که بایکدیگر متفاوت است. تفاوت در مواد و متریال موجود در شیشه های فلوت و ساده، جنس، کیفیت و کارایی این شیشه ها را بایکدیگر متغایر می سازد.
پودر ماسه سنگ کوارتز، دولومیت، خاکستر سودا، ماسه های دریایی در کارخانجات با یکدیگر تلفیق شده و هر یک به نسبت خاصی توسط دستگاه ذوب می شود. در این مرحله مواد ذوب شده پس از قرا گرفتن در کوره فلوت با توجه به میزان ضخامت نهایی شیشه، شیشه یکنواخت شده و سپس جلا داده می شود. این شیشه ها در کارخانجات به ضخامت 2/5 تا 12 میلیمتر تولید می شوند.
وجه تفاوت شیشه های فلوت و ساده در ظاهر و سطح شیشه می باشد. شیشه های ساده شکننده می باشند و در برابر باران تغییر رنگ داده و در نوع خود از شفافیت زیادی برخوردار نیستند. با این تفاوت که شیشه فلوت کیفیت بهتری در مقایسه با شیشه های ساده دارند و در نتیجه طول عمر این شیشه ها بسیار بیشتر از شیشه های ساده می باشند.

خرید شیشه شیت با کیفیت

کاربرد شیشه های فلوت رنگی:

شیشه های رنگی را می توان از شیشه های بسیار پر کاربرد در معماری ساختمان به شمار آورد. موارد استفاده شیشه های رنگی بسیار زیاد می باشد و نمی توان به ذکر تمامی کاربردهای این شیشه ی محبوب بپردازیم.

در این جا به  اختصار کاربردهای شیشه رنگی را بررسی می کنیم:

•    درب های ورودی
•    پنجره ساختمان های مسکونی و تجاری
•    دکوراسیون های داخلی
•    سقف های شیشه ای
•    ویترین و میزهای شیشه ای
•    دیوارپوش های اداری و مسکونی

و بسیاری کاربردهای دیگر می  باشد.

قیمت شیشه فلوت رنگی:

نوع دیگری از شیشه های ساختمانی که تقاضای بیشتر تولیدکنندگان شیشه در بازار می باشد شیشه های رنگی می باشد. از شیشه های رنگی برای بیشتر شیشه های خارجی ساختمان ها به جهت ایجاد فضایی دل انگیز و یا ترکیب رنگ با محیط استفاده می شود. رنگ شیشه مورد نظر اعم از دودی، طلایی، برنز و...، ضخامت شیشه خریداری شده و یا سفارش شیشه در ابعاد استاندارد و یا خارج از ابعاد استاندارد از جمله پارامترهایست که در تعیین قیمت شیشه فلوت موثر می باشند. قیمت شیشه ساده 1401 و این شیشه ها بسیار مقرون به صرفه می باشد و برای سفارش انواع ضخامت های شیشه رنگی می توانید با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید و از قیمت های روز شیشه رنگی مطلع شوید.

شیشه فلوت کاوه:

شرکت کاوه یکی از بزرگترین کارخانجات تولیدکننده شیشه های فلوت در سراسر کشور می باشد. این کارخانه در طی سال های فعالیت خود  در میان بزرگترین کارخانه شیشه در ایران، محصولاتی چون انواع شیشه های فلوت، شیشه های مشجر، شیشه های رنگی، شیشه های سوپرکلیر را در ابعاد و ضخامت های متفاوتی تولید می کند. بلور و ظروف شیشه ای این کارخانه نیز زبانزد کارخانجات تولید کننده بلور در ایران می باشد. مجموعه ما از نمایندگان فروش فعال این کارخانه می باشد که توانسته است عنوان جوانترین تیم فروش شیشه را به خود اختصاص دهد. قیمت شیشه های رنگی با توجه به بازار شیشه و تقاضای مصرف کنندگان، افزایش دلار و یا علل دیگری تعیین می شود. همچنین برای اطلاع از افزایش و کاهش قیمت ها از طریق نمایندگان در شهرستان ها می توانید اقدام کنید و از لیست قیمت شیشه کاوه فلوت مطلعد شوید.

خرید شیشه فلوت رنگی درجه یک

شیشه فلوت رنگی را می توانید در بهترین قیمت و کیفیت و بدون واسطه خریداری کنید. خرید از کارخانه در روش های متفاوتی می توان انجام داد و یکی از این روش ها ارتباط با نمایندگان فروش کارخانجات در کشور می باشد. در بعضی موارد مصرف کنندگان به هنگام خرید و سفارش شیشه مورد نظر خود از کارخانجات گلگی دارند و نمایندگان نمی توانند شیشه سفارش شده را تامین کنند. برای بررسی این مطلب واضحتر بگوییم نمایندگان با توجه به شیشه های عرضه شده در کارخانه های تولیدی اقدام به فروش محصولات می کنند؛ به این صورت که اگر کارخانه ای شیشه ی لمینت خود را تنها در رنگ سفید تولید کند، مصرف کننده نیز مجبور به انتظار برای تولید رنگ شیشه ی مورد نظر خود می باشد. هم چنین شما عزیزان نیز می توانید برای سفارش شیشه های مورد نظر خود در ابعاد استاندارد و شیشه جام در انواع شیشه رفلکس شب و روز، سکوریت، قیمت شیشه مشجر برفی، شیشه شیت، فلوت و بسیاری دیگر شیشه ها با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید و از طریق مجموعه ما شیشه خود را تهیه کنید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.