2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید شیشه از شرکت ایران فلوت به صورت مستقیم

خرید شیشه از شرکت ایران فلوت به صورت مستقیم

 خرید شیشه ساختمانی و قیمت

شیشه ایران فلوت:

اولین خط تولید شیشه فلوت در ایران

محل کارخانه:

شهر صنعتی کاوه (استان مرکزی- ساوه)

سال تاسیس:

1370

شرکت ایران فلوت از دیگر کارخانجات گروه صنعتی شیشه کاوه می باشد که با بهره بری از تکنولوژی های اخیر در صنعت شیشه و پیشرویی در تولید شیشه هایی با کیفیت و متناسب و با اعمال دستگاه هایی بسیار دقیق و مجرب توانسته است از بزرگترین پیشتازان تولید شیشه فلوت در کشور و علاوه بر آن در سطح خاورمیانه تبدیل شود.

شرکت ایران فلوت کجاست؟

این کارخانه که با نام اختصاری شناخته شده است از لحاظ جغرافیایی در زمینی واقع در 120 کیلومتری تهران و در سال 1370 تاسیس شده است.

تولیدات کارخانه ایران فلوت:

1.بهره وری از سیستم کنترل کیفی خودکار در تولید شیشه های فلوت

2.سیستم تخلیه اتوماتیک توسط دستگاه های پیشرفته

و هم چنین در آخر می توان گفت وجود چنین سیستم هایی در فازهای تولیدی این کارخانه سبب ایجاد سرعت در بارگیری پایانی توسط کارخانه و بهبود قابل توجهی در تولید شیشه های فلوت و از همه مهمتر تولید شیشه اتوموبیل مستقل و توانا ساخته است.

قیمت شیشه ساده امروز:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در زمینه فروش جام آینه، شیشه فلوت، شیشه فلوت رنگی، شیشه شیت، انواع شیشه رفلکس، شیشه ساتینا، شیشه سندبلاست، طرح های شیشه مشجر، ابزار شیشه بری، انواع شیشه دوجداره، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع بلوک های شیشه ای، طلق های پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.