سبد خرید

2 × 2,550,000 تومان
2
5,100,000تومان 1 محصول
صادرات شیشه فلوت با ارزانترین قیمت

صادرات شیشه فلوت با ارزانترین قیمت

خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

شیشه فلوت از پر فروش ترین شیشه های صادراتی در جهان می باشد. این شیشه را می توان با توجه به نوع و روش تولید آن از بهترین شیشه و با کیفیت ترین شیشه در جهان به شمار آورد.محبوبیت شیشه های فلوت سبب شده است که درخواست برای خرید آن افزایش یافته و این درخواست از مرزهای ایران عبور کرده و در اقصی نقاط جهان گسترش یابد. صادرات شیشه فلوت به کشورهایی چون ازبکستان، عراق، تاجیکستان، افغانستان و ... در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. جالب است بدانید علی رغم اینکه بیشتر شیشه های ساختمانی مشتق از شیشه فلوت می باشند؛ تعداد کمی از آن ها به روش شیشه فلوت ساخته می شوند.

شیشه فلوت صادراتی:

در حال حاضر با افزایش کارخانجات و پیشرفت سیستم های خط تولید آن ها تنوع شیشه فلوت و رنگ های آن گسترش یافته است.

چرا شیشه فلوت صادراتی می باشد؟

روش تولید شیشه فلوت از دلایل تمایز این شیشه با دیگر شیشه های ساختمانی می باشد. فرآیند فلوت به فرآیندی می گویند که مواد مذاب در نهایت بر روی بستری از قلع مذاب شناور شده در نتیجه شیشه ای با کیفیتی عالی روانه بازار می گردد.

قیمت شیشه فلوت صادراتی:

عوامل بسیار زیادی در میزان قیمت شیشه فلوت تاثیر دارد. تعداد شیشه سفارش شده، متراژ و ابعاد مورد نظر، نوع شیشه از اصلی ترین معیارهای تعیین کننده قیمت می باشد. قیمت شیشه فلوت صادراتی نیز بسته به نوع شیشه مورد نظر، قیمت ارز و ارزش پولی دو کشور با یکدیگر محاسبه می گردد. هزینه ی صادرات نیز از مهمترین پارامترهای افزایش و کاهش قیمت شیشه فلوت می باشد.

چگونه از آخرین قیمت شیشه فلوت مطلع شویم؟

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع شیشه فلوت می توانید از طریق سایت های اینترتی و انتخاب نوع شیشه خود و وارد کردن مقادیر خواسته شده اعم از متراژ، کارخانه تولید کننده و رنگ شیشه اقدام به استعلام قیمت کنید. به واسطه نمایندگان فروش شیشه در سراسر کشور نیز می توانید از قیمت های اخیر شیشه فلوت نیز مطلع شوید. مجموعه نوین الماس نیز از نمایندگان فعال فروش شیشه جام در قزوین می باشد و تیم فروش ما همواره آماده قیمت دهی انواع شیشه ساختمانی می باشد.

صادرات شیشه به عراق:

صادرات شیشه صرفاً توسط کارخانجات تولید کننده شیشه انجام می شود. فرآیند صادرات برای کشورهای دیگر به گونه ای است که شرکت عراقی سفارش تولیدی خود را به کارخانه تولید کننده می دهد و به دنبال آن شرکت تولید کننده شیشه را تولید و به شرکت مقصد صادر می کنند.

انواع شیشه های ساختمانی:

در مطالب بالا ذکر شد که شیشه های فلوت نسبت به دیگر شیشه ها از امتیازات ویژه ای برخوردارند؛ حال به بررسی علل هر یک از امتیازات این نوع شیشه می پردازیم.
در ابتدا باید بگوییم شیشه های فلوت در صنعت و بازار شیشه به سه دسته تقسیم می شوند:

1.شیشه های فلوت ساده
2.شیشه های فلوت رنگی
3.شیشه های فلوت روکش دار

انواع شیشه فلوت و معرفی کاربردهای آن

مزایای شیشه فلوت ساده:

شفافیت و بی رنگ بودن از مزایای اصلی شیشه های فلوت می باشد.
شیشه های فلوت از پر کاربردترین شیشه ها برای ساخت آینه، شیشه های روکش دار می باشد.
این شیشه ها توانایی بالایی در عبور نور دارند.

چرا شیشه های فلوت رنگی؟

شیشه های رنگی به علت شفافیت بالایی که دارند درصد زیادی  از نور را از خود عبور می دهند و برای مکان های نورگیر کاربرد بسیاری دارند.
این شیشه ها مانع از ورود اشعه ماوراء بنفش می شوند و از آسیب دیدن و یا هرگونه خرابی اسباب منازل و فضاهای دیگر جلوگیری می کند.
شیشه های رنگی از شیشه های قابل استفاده برای ساخت شیشه های دوجداره می باشند چرا که عملکرد بهتری داشته و اتلاف انرژی را بهبود می بخشند.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل دودی قیمت: تماس
شیشه 4 میل آبی قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5 میل آبی قیمت: تماس
شیشه 5 میلر برنز قیمت: تماس
شیشه 5 میل دودی قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5.5 میل برنز قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل  دودی قیمت: تماس
شیشه 6 میل  آبی قیمت: تماس
شیشه 6 میل  برنز قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 8 میل برنز قیمت: تماس
شیشه 8 میل دودی قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل برنز قیمت: تماس
شیشه 10 میل دودی قیمت: تماس

خرید-فلوت-دودی

قیمت-فلوت-مسی

قیمت-فلوت-برنز

قیمت-فلوت-آبی

شیشه های فلوت روکش دار:

شیشه های فلوت با توجه به نوع شیشه مورد نظر و کاربرد استفاده آن ها در کارخانه ها طی مراحل خاصی پوشش داده می شوند و در نتیجه شیشه های روکش دار مانند شیشه های رفلکس، شیشه های مات، شیشه های مشجر، شیشه های سکوریت و..... ساخته می شوند. امروزه رشد و گسترش دستگاه های نانوتکنولوژی سبب ایجاد تنوعی وسیع در ساخت انواع شیشه های روکش دار شده است. شیشه های روکش دار کاربرد فراوانی دارند.

شیشه های رفلکس:

یکی از انواع شیشه های روکش دار و کاربردی شیشه های رفلکس می باشند. به طور کلی همانطور که از نام شیشه رفلکس مشخص است؛ این شیشه ها حجم زیادی از نور را منعکس می کنند.
شیشه های رفلکس در کارخانجات با استفاده از مواد فلزی و اکسیدهای فلزی روی یک طرف شیشه تولید می شوند. شیشه های رفلکس ظاهری آینه ای دارند و طرف دیگر آن ها به مانند دیگر شیشه ها می باشد. به منظور پاسخ به نیاز متقاضیان شیشه های رفلکس در طیف رنگهای وسیعی تولید می گردد.
رنگهای شیشه رفلکس شامل سبز، آبی، صورتی، برنز، دودی و .... می باشد. شیشه رفلکس دوجداره، شیشه رفلکس لمینت، شیشه رفلکس 10 میل خم، شیشه رفلکس ساتینا، شیشه رفلکس طرح دار، شیشه رفلکس هوشمند، شیشه رفلکس طراحی شده، شیشه رفلکس سوپر از انواع پر فروش شیشه های رفلکس در بازار می باشد.

انواع شیشه رفلکس موجود در بازار

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس صورتی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس آزور قیمت:تماس
شیشه 4 میل رفلکس مسی قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 5 میل رفلکس سبز قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 5 میل رفلکس برنز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل رفلکس آبی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس برنز قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس طلایی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس دودی قیمت:تماس
شیشه 6 میل رفلکس سبز قیمت:تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل رفلکس نقره ای قیمت:تماس

قیمت-رفلکس-وین-گلد

شیشه های لمینت:

شکنندگی یکی از بارزترین ویژگی های شیشه می باشد. از گذشته تا کنون هدف صنعتگران و تولیدکنندگان شیشه، تولید شیشه هایی با مقاوت بالا بوده است و در همین راستا اقدام به تولید شیشه هایی سبک در عین حال مقاوم  کردند. ساختار شیشه های لمینت متشکل از یک یا چند لایه شیشه می باشد که توسط لایه ای از طلق پلی کربنات به یکدیگر متصل می شوند.

قیمت-لمینت-زرد-شیشه

خرید-شیشه-لمینت-صورتی

لایه پی وی بی در شیشه لمینت چیست؟
برای تولید شیشه لمینت ما بین هر شیشه یک لایه پی وی بی مات شکل که در واقع همان پی وی بی هست را قرار می دهند و پس از رفتن شیشه به کوره این لایه مات ذوب شده و به یک چسب بی رنگ تبدیل می گردد. پس از مذاب شدن این لایه به چسب بسیار قوی تبدیل شده و شیشه های ما بین این لایه را به هم می چسباند. به این فرایند تولید شیشه لمینت می گویند. برای اطلاع دقیق از نحوه تولید شیشه های لمینت وارد این لینک شوید.

شیشه-لمینت-شیری

قیمت-لمینت-سفید

شیشه-لمینت-نارنجی

لمینت-مشکی-قیمت

قیمت-لمینت-قرمز

شیشه-لمینت-آبی

مزایای شیشه لمینت:

1.شیشه لمینت علی رغم مقاومت و لایه های میانی؛ نور را با همان میزان واقعی عبور می دهند.
2.این شیشه در برابر ضربه و حرارت بسیار مقاوم می باشد.
3.شیشه های لمینت نظر به داشتن لایه های طلق میانی در برابر صدا بسیار عایق می باشند.

نحوه شکست شیشه لمینت:

شکستن شیشه موضوعیست که به طور معمول برای مصرف کنندگان و خریداران حائز اهمیت بوده است. شیشه های لمینت به منظور رفع این نگرانی ها ساخته و تولید شدند. شیشه های لمینت مقاومتی چند برابر شیشه های فلوت دارند و می توان از آن ها برای مصارفی که سطحی از امنیت مورد نیاز است استفاده کرد. شیشه های لمینت به هنگام شکست به تکه های بسیار ریزی تبدیل می شوند که در جای خود باقی مانده و هیچگونه آسیبی برای افراد ایجاد نمی کنند.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که علت تبدیل شیشه به قطعات ریز چیست؟

فرآیند تولید شیشه لمینت تاثیر مستقیمی در مقاومت این شیشه دارد. یکی از مراحل تولید شیشه لمینت حرارت دهی و سپس خنک شدن آن می باشد. وجه تفاوت شیشه لمینت با دیگر شیشه ها در میزان سرعت خنک شدن آن می باشد که از علل اصلی مقاومت و قدرت ضربه پذیری شیشه محسوب می شود.

تفاوت شیشه لمینت و سکوریت:

شیشه های سکوریت و لمینت هر دو از شیشه های مقاوم و بسیار محکم در صنعت شیشه می باشند. فرآیند تولید شیشه های سکوریت و لمینت نیز هردو شبیه به یکدیگر می باشند و به یک اندازه سرعت خنک شدن و روند آن ادامه می یابد.
اگر بخواهیم به مقایسه شیشه های لمینت و سکوریت بپردازیم باید بگوییم شیشه های لمینت در هنگام ضربه به قطعات بسیار کوچکی تبدیل می شوند که در جای خود باقی می مانند.
وجه تفاوت شیشه های سکوریت و لمینت در نوع شکست آن ها می باشد. شیشه سکوریت نیز به قطعات ریزی تبدیل می شود و بلعکس در جای خود باقی نمانده و به اطراف پخش می شود. جالب است بدانید لبه قطعات تکه تکه شده صیقلی بوده و خطری برای کاربران ندارد.

کدام کارخانه شیشه سکوریت تولید می کند؟

شیشه مات:

شیشه از منعطف ترین محصولات ساختمانی می باشد که در کارخانه ها با اعمال روش هایی متفاوت به مقاوم کردن، کدر و مخدوش کردن، منقش کردن، رنگ کردن این محصول می پردازند. شیشه مات از محبوبترین شیشه های فرآوری شده می باشد.
فرآیند مات کردن را می توان بر روی بیشتر شیشه هایی چون فلوت، لمینت، دوجداره، سکوریت، شیشه رنگی، شیشه خم اعمال کرد. مات کردن به روشی می گویند که با استفاده از آن دید شیشه ای کمتر و یا به طور کلی از بین می رود و دیگر نمی توان طرف دیگر شیشه را مشاهده کرد.
شیشه را به روش های متفاوتی می توان مات کرد، این تفاوت سبب ایجاد تنوع در شیشه های مات شده است؛ در زیر به ذکر انواع شیشه های مات می پردازیم:

1.شیشه برفی
2.شیشه ساتینا
3.شیشه سندبلاست
4.شیشه مشجر

شیشه برفی:

قدیمی ترین روش مات کردن شیشه، روش برفی می باشد که شیشه را نیز برفی می نامند. این نوع شیشه را از همان ابتدا در کارخانجات به صورت جام و در ابعاد بسیار بزرگ تولید می کنند. شیشه برفی علی رغم ظاهر زیبایی که دارد؛ هیچگونه تنوع طرح و نقشی نداشته و ذاتاً در کارخانه به صورت برفی تولید می شود.
اگر بخواهیم مقاومت شیشه های برفی را با دیگر شیشه های مات مقایسه کنیم؛ باید بگوییم شیشه های برفی بسیار ترد و شکننده می باشند و از این جهت قابلیت سکوریت شدن را نیز ندارند.
از کاربردهای شیشه برفی در مکان هایی می باشد ایمنی و طرح آن هیچ اهمیتی نداشته باشد.
قیمت این شیشه بسیار مناسب بوده و آخرین قیمت این شیشه با متراژ سفارشی را از نوین الماس بخواهید.

خرید-مشجر-برفی

قیمت-برفی-برنز

فروش-برفی-سیمی

شیشه ساتینا:

یکی از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در صنعت شیشه؛ شیشه های ساتینا می باشند. این شیشه ها در طول زمان جایگزین شیشه هایی با هزینه های سنگین شده است.
فرآیند ساتینا به ریختن اسید فلوئوریک بر روی شیشه می گویند. اسیدفلوئوریک بر روی شیشه خوردگی ایجاد کرده و سطح مخدوش نامنظمی را بر روی شیشه به وجود می آورد.

شیشه سندبلاست:

شیشه سندبلاست در میان صنعتگران از محبوبیت زیادی برخوردار است. در این روش همانطور که از نام آن پیداست ماسه را با فشار زیاد به سمت شیشه پرتاب می کنند و یک لایه از سطح شیشه نازک می شود در نهایت شیشه مات روانه بازار می شود. جنس ماسه های موجود در دستگاه های سندبلاست از اکسید فلزات و سیلیس می باشد.

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 6 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 8 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 10 میل سندبلاست قیمت: تماس

قیمت-شیشه-سندبلاست

شیشه مشجر:

شیشه مشجر در میان شیشه های مات دیگر از شهرت بالاتری برخوردار است. این شیشه به علت داشتن سطحی منقش و طراحی شده می تواند جلوه ی زیبا و بسیار چشمگیری را به فضای مورد نظر شما بدهد. شیشه مشجر را با نام های زیادی چون بافت دار و یا طرح دار می شناسند.
شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که بافت شیشه مشجر چگونه مخدوش می شود و یا نحوه ساخت این شیشه چگونه می باشد؟
برای ساخت این شیشه در ابتدا ماسه، سیلیس، کربنات سدیم و آهک را در یک مخزن و کوره ذوب می کنند. در طی فرآیند تولید غلطک هایی طرح دار را از روی این شیشه های مذاب عبور می دهند و در این حین طرح های موجود بر روی غلطک ها روی شیشه حک می شوند. الگوهای روی شیشه مشجر مانع دیده شدن یک طرف یا هر دو طرف شیشه می گردد.
کاربردهای شیشه مشجر بیشتر در پارتیشن های اداری، گلخانه ها، سرویس های بهداشتی، نمای بیرونی ساختمان ها و بسیاری مکان های دیگر می باشد.
شیشه های مشجر در طرح ها و انواع مختلفی تولید می شود. انواع شیشه های مشجر در نوین الماس با قیمتی مناسب و ضمانت کیفیت بر اساس سفارش مشتری از کارخانه بارگیری می شود.

قیمت انواع شیشه مشجر ساختمانی

قیمت شیشه مشجر:

قیمت شیشه مشجر را می توان به واسطه نمایندگی های فروش هر شهر مطلع شد و سفارش خود را با متراژ درخواستی به شرکت مربوطه اعلام کنید.
عواملی چون ضخامت و نوع جنس شیشه از پارامترهای بسیار مهم در قمیت شیشه مشجر می باشد.
نکته ی لازم به ذکر در مورد شیشه های مشجر به الگوهای متفاوت آن باز می گردد که این الگوها موثر در عبور نور و شفافیت شیشه می باشد. طرح های روی شیشه های مشجر هر یک به طور جداگانه بر روی زاویه و انعکاس نور و کاهش یا افزایش شفافیت نور تاثیر می گذارد.

انواع شیشه مشجر:

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 4 میل حصیری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل اطلسی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل برفی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل راه مات قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی قیمت: تماس
شیشه 4 میل کرزیت قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی طلایی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل شاپرکی قیمت: تماس
شیشه 4 میل برگ بیدی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 4 میل ابری برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل کاراتاچی سبز قیمت: تماس
شیشه 4 میل بازوبندی برنز قیمت: تماس
شیشه 4 میل حصیری آبی قیمت: تماس
شیشه 4 میل ذره بینی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل بادی سفید قیمت: تماس
شیشه 4 میل طرح ماهی قیمت: تماس
شیشه 4 میل دیجیتال قیمت: تماس
شیشه 4 میل الماسی سفید قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 6 میل برفی سفید قیمت: تماس
شیشه 6 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 6 میل راه مات قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 8 میل سندبلاست قیمت: تماس

 

ردیف ضخامت(میلیمتر) نام کالا استعلام قیمت
شیشه 10 میل سندبلاست قیمت: تماس
شیشه 10 میل برفی سفید قیمت: تماس

تولیدکنندگان شیشه فلوت:

تولید کنندگان شیشه فلوت در ایران شامل کارخانجات بزرگی مانند کارخانه شیشه کاویان مشهد، آسا فلوت، ساوه جام، ایران فلوت، سهندجام، آذرجام، کاوه فلوت، تابان، شیشه لیا، شیشه قزوین می باشد.فرآیند تولید شیشه فلوت در ایران و خط تولید شیشه جام به صورت حرفه ای و با دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد.شیشه فلوت با نازلترین قیمت شیشه فلوت در نوین الماس به فروش می رسد.

خرید شیشه جام فلوت

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، شیشه شیت، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت اطلاع از قیمت شیشه جام فلوت، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.