2
5,100,000تومان 1 محصول
فروشندگان آینه درجه یک در بازار و معرفی پر فروش ترین آینه ها در بازار|نوین الماس

فروشندگان آینه درجه یک در بازار و معرفی پر فروش ترین آینه ها در بازار|نوین الماس

خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

آینه ها در اصطلاح به عنوان چشمی دیگر در خانه و یا هر مکان دیگری عمل می کنند.آینه در لفظ و یا در معنای لفوی جسمی است که بعد جدیدی از اشیا و یا اجسام اطراف را منعکس می کند و این انعکاس حاصل مواد به کار رفته در پشت شیشه ی موجود در آینه می باشد. آینه ها در گذشته تنها در نوع و مدل خاصی تولید می شدند و در بسیاری موارد به کمک انسان می آمدند ولی اکنون آینه های بسیاری در قالب و فِرِم هایی زیبا و بسیار متنوع تولید می شوند. آینه های دکوراتیو و تزئینی که خود شامل تعداد زیادی آینه های رنگی در بازار می باشند را می توان پر فروش ترین و محبوب ترین نوع آینه در میان مصرف کنندگان و صنعتگران نامید. تنوع در آینه ها در سال های اخیر باعث شده است که از هر یک از آن ها مصارف و موارد استفاده خاصی را به خود اختصاص دهند به عنوان مثال از آینه های گرد و مدل دار می توان برای تزئین فضای منازل و نشیمن خانه ها استفاده کرد و آینه های قاب دار نیز بیشتر در سرویس های بهداشتی کاربرد دارد. آینه ها همانطور که گفتیم قاب های بسیارزیبایی دارند که در انواع پلاستیکی، چوبی، فلزی، برنز و استیل تولید می شوند.

فروش آینه های رنگی:

آینه ها علاوه بر قاب و فِرِم خاصی که دارند از طرح و انواع متفاوتی نیز برخوردارند. تا کنون دقت کرده اید که برخی آینه ها فاقد هرگونه قاب و طرحی هستند و بر روی خود اشکال هندسی دارند؛ این آینه ها را آینه های تزئینی می گویند و در انواع بسیاری در بازار موجود می باشند. انعکاس در آینه ها با توجه به مواد موجود در پشت هر یک از آن ها می باشد به عنوان مثال برخی بی رنگ و برخی رنگی هستند. استفاده و نصب آینه های رنگی در سال های اخیر افزایش یافته است و از این نوع آینه ها برای جان بخشی و روشنایی بیشتر مکان مورد نظر استفاده می شود. نوین الماس نماینده فروش انواع آینه های رنگی با بهترین قیمت و کیفیت از کارخانجات تولید آینه در سراسر کشور می باشد.

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه جیوه 1 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه جیوه 1.2 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه آلومینیوم 2.2 میل قیمت: تماس
آینه جیوه 2.2 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه جیوه 3 میل قیمت: تماس
آینه آلومینیوم 3 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه بنفش 4 میل قیمت: تماس
آینه مسی 4 میل قیمت: تماس
آینه دودی 4 میل قیمت: تماس
آینه آبی 4 میل قیمت: تماس
آینه جیوه 4 میل قیمت: تماس
آینه آلومینیوم 4 میل قیمت: تماس
آینه خاکستری 4 میل قیمت: تماس
آینه لوکس 4 میل قیمت: تماس
آینه طلایی 4 میل قیمت: تماس
آینه برنز 4 میل قیمت: تماس
آینه صورتی 4 میل قیمت: تماس
آینه سوپراکسپرت 4 میل قیمت: تماس
آینه ایران آینه دودی 4 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه آبی 5 میل قیمت: تماس
آینه برنز 5 میل قیمت: تماس
آینه دودی 5 میل قیمت: تماس
آینه جیوه 5 میل قیمت: تماس
آینه آلومینیوم 5 میل قیمت: تماس
آینه مسی 5 میل قیمت: تماس
آینه سوپراکسپرت 5 میل قیمت: تماس

 

ردیف نام کالا ضخامت(میلیمتر) استعلام قیمت
آینه دودی 6 میل قیمت: تماس
آینه مسی 6 میل قیمت: تماس
آینه جیوه 6 میل قیمت: تماس
آینه برنز 6 میل قیمت: تماس

چگونگی ساخت آینه:

در گذشته از سنگ های آبسیدین به جای آینه استفاده می کردند. سنگ های آبسیدین، به سنگ های جلا یافته ای می گویند که با وضوح بسیار زیادی نور را بازتاب می دهند.
با گذر زمان و رشد تکنولوژی به کار بردن نقره و نیترات در ساخت آینه از روش های بسیار مرسوم در ساخت اینه تبدیل شد. در کارخانجات شیشه را با پوشاندن یک لایه بازتابنده بر روی آن تولید می کنند و همچنین این امر باید با دقت فراوانی انجام شود چرا که هرگونه ناخالصی و یا مشکلی در مرحله تولید تصویر بازتاب شده و منعکس شده را مخدوش می کند.

ارزانترین آینه:

آینه های تولیدی در سراسر کشور در مدل ها و طرح های منحصر به فردی تولید می شود که معیارهای بسیاری در قیمت ان ها موثر می باشد. اگر بخواهیم به بررسی قیمت هر یک از آینه های تولیدی بپردازیم باید بگوییم که جنس مواد به کار رفته در آن ها و ابعاد و متراژ دو عامل بسیار مهم در تعیین قیمت آینه مورد نظر می باشد. آینه ها را بر اساس نوع مواد به کار رفته به سه نوع آینه آلومینیوم و آینه جیوه و آینه کروم تقسیم می کنند. قیمت شیشه ساختمانی در ساخت انواع آینه تاثیر مستقیمی دارد.

خرید-بهترین-آینه-رنگی

آینه جیوه:

آینه ها را می توان بر اساس مواد سازنده آن ها به چند دسته تقسیم بندی کرد که یکی از آن مواد جیوه نیترات نقره می باشد. در کارخانجات پس از آنکه شیشه با یک لایه بازتابنده پوشش داده می شود یک لایه مس و ماده ای به نام فنزو بر روی آن به منظور جلوگیری از خورندگی آینه استفاده می شود. جالب است بدانید هر چه میزان فنزوی موجود در آینه بیشتر باشد قیمت و استقامت آن نیز افزایش می یابد. توصیه می شود به هنگام خرید آینه جیوه به درصد فنزوی آن دقت کنید. آینه هایی که با جیوه نیترات نقره پوشانده می شوند در برابر شرایط جوی و محیطی بسیار مقاوم بوده و قیمت این نوع آینه نیز در برابر دیگر اینه ها بیشتر می باشد. یکی از مزایای آینه جیوه حفظ زیبایی و کیفیت آن ها در استفاده و نصب طولانی مدت می باشد. قیمت آینه جیوه با توجه به متراژ و ابعاد سفارش شده محسابه می گردد.

خرید-آینه-جیوه-قیمت-مناسب

کدام کارخانجات آینه جیوه تولید می کند؟

آینه آلومینیوم:

جیوه نیترات آلومینیوم از دیگر موادی است که برای ساخت آینه آلومینوم استفاده می شود. جیوه نیترات الومینیوم در مقایسه با جیوه نیترات نقره از کیفیت پایینتری برخوردار است و همچنین آینه آلومینیوم با گذر زمان کیفیت ظاهری خود را از دست می دهد و از زیبایی اولیه خارج می شود. آینه آلومینوم قیمت مناسبتری دارد و برای مشتریانی که در ابعاد بسیار بالا نیازدارند بسیار مقرون به صرفه می باشد. آینه آلومینیوم در مقایسه با اینه جیوه از درصد کمتری فنزو برخوردار است.
جالب است بدانید برای ساخت آینه هایی با کیفیت کارخانجات تولیدی آینه آلومینیوم ملزومند شیشه هایی با کیفیت را برای ساخت آن ها به کار ببرند. هر گونه موج و خمیدگی در تصویر انعکاس شده از آینه ها تاثیر بسزایی دارد و هر چه آینه شفاف، صاف و عاری از هرگونه موج باشد تصویر بهتری منعکس می شود.

خرید-آینه-آلمینیوم-بهترین-قیمت

انواع آینه:

آینه ها از متنوع ترین محصولات در کارخانجات می باشد. در زیر به ذکر هر یک از مدل های آینه ها می پردازیم و به طور خلاصه هر یک از آن ها را توضیح می دهیم:


1.آینه تراش
2.آینه یک پله تراش
3.آینه طرح دار
4.اینه بنفش
5.آینه مسی
6.آینه طلایی
7.آینه صورتی
8.آینه سبز
9.آینه آبی

قیمت و خرید انواع آینه در قزوین

آینه تراش چیست؟

آینه ها یکی از بهترین وسایل و اجسامی است که با نصب آن ها می توان جذابیت محیط را دوچندان کرده و همینطور فضایی بزرگتر و زیباتر را ارائه دهیم. آینه تراش یکی از متداول ترین نوع آینه های قابل نصب در دکوراسیون های داخلی می باشد. تکه های برش خورده آینه در کنار یکدیگر همان آینه تراش می باشد که فضایی زیبا را برای منازل شما رقم میزند.

انواع اینه تراش:

1.آینه تراش دایره
2.آینه تراش بیضی
3.آینه تراش مربع
4.آینه تراش مستطیل
5.آینه تراش دِفُرمه
6.آینه تراش لوزی

آینه یک پله تراش:

در صنعت شیشه و آینه پس از تولید و برش آینه شیشه ها را به صورت دو پله یا یک پله تراش می دهند. تراش شیشه و آینه در واقع به مرحله ای گفته می شود که در آن لبه آینه و شیشه با زاویه و یا طرح خاصی تراشیده می شود. در این مرحله لبه ها فرم گرفته و نازک می شوند. آینه های یک پله تراش علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارند ایمنی بسیار زیادی نیز دارند.

خرید-آینه-تراش

آینه طرح دار:

آینه طرح دار نوع دیگری از آینه دکوراتیوی می باشد که طرح های متفاوتی بر روی ان اجرا شده است. اینه های طرح دار به گونه ای طراحی می شوند که هر یک به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که هر دسته با روش و متدی خاص بر روی آینه طراحی شده است.
آینه های طرح دار شامل آینه های قدی می باشند که طرح هایی توسط فرآیند جورچین کردن آینه، چاپ روی آینه، پتینه کردن آینه بر روی آن ها نگاشته شده است.

شیشه به کار رفته در انواع آینه جیوه چیست؟

آینه بنفش:

آینه بنفش از پر طرفدارترین انواع آینه های رنگی در بازار می باشد. به کار بردن آینه های رنگی سبب زیبایی بیشتر محیط می شود و جلوه و نور خاصی را به فضا می بخشد. رنگ بنفش از رنگ های آرامشبخشی می باشد که بیشتر در محیط های بیمارستان ، اتاق خواب، آینه های منازل و .... کاربرد دارد. قیمت آینه بنفش با توجه به متراژ و ابعاد سفارش شده در نظر گرفته می شود.

خرید-آینه-بنفش-درجه-یک

آینه مسی:

یکی از انواع اینه های بسیار زیبا و مدرن که علی رغم گذر زمان محبوبیت خود را از دست نمی دهد آینه های مسی می باشند. آینه های مسی در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند ولی در حال حاظر موارد مصرفی آن ها با قرارگرفتن در قاب های جدید و زیبا افزایش پیدا کرده است. آینه های مسی در انواع متفاوتی برای کاربردهایی اعم از آینه مسی مغازه، آینه مسی لوزی، آینه مسی قدی، آینه مسی گرد، آینه مسی تراش و آینه مسی طرح دار و دیگر مدل های کاربردی در بازار موجود می باشند. نوین الماس آماده فروش انواع آینه های رنگی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به مشتریان می باشد.

آینه طلایی:

در صنایع شیشه و آینه یکی از پر کاربردترین و پر فروشترین آینه های رنگی، آینه طلایی می باشد. آینه طلایی به مانند دیگر آینه های رنگی برای دکوراسیون محیط و منازل مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید با افزایش قیمت طلا قیمت آینه طلایی نیز افزایش می یابد. قیمت فلز طلا از عوامل موثر در تعیین قیمت آینه طلایی می باشد. اینه طلایی در مقایسه با آینه های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است. متداول ترین کاربرد آینه طلایی، آینه کنسول موجود در منازل می باشد که به منظور درخشش و روشنایی بیشتر نور در منازل نصب می شود.

خرید-اینه-طلایی-کاوه

انواع شیشه رنگی موجود در بازار

آینه صورتی:

رنگ صورتی از چشمگیر ترین رنگ ها در ساخت آینه می باشد. آینه دکوراتیو صورتی را می توان با ترکیب رنگ سفید برای بیشتر فضاهای منازل خریداری و نصب کرد. آینه صورتی به علت رنگ بسیار زیبایی که دارد به آینه های دراور و یا اتاق خواب جلوه خاصی می دهد. اینه صورتی طرح دار از زیباترین اینه های موجود در بازار می باشد.

خرید-آینه-صورتی-درجه-یک

آینه سبز:

آینه های سبز همانند رنگی که دارند نشان دهنده طراوت و شادابی و سرزندگی می باشد. شما می توانید با نصب و استفاده از آینه های رنگی به فضای داخلی هر مکانی که مد نظرتان باشد روح و رنگ تازه ای ببخشید. آینه های سبز در بازار برای استفاده در دکوراسیون های داخلی نصب می شود.آینه های رنگی با توجه به عمر و دوام بالایی که دارند بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر عناصر برای تزئین ساختمان و فضای داخلی منازل می باشند.

خرید-آینه-سبز-مستقیم-کارخانه

آینه آبی:

یکی از محبوبترین رنگ های آینه ها در میان صنعتگران آینه های آبی می باشد. آینه های آبی سبب ایجاد نمایی آرامشبخش در منزل و فضای مورد نظر شما می شود. رنگ آبی از منعطف ترین رنگ ها در میان رنگ های دیگر می باشد و می توان به منظور هماهنگ کردن رنگ های محیط با یکدیگر از این رنگ استفاده کرد. طراحان به منظور جذابیت بیشتر محیط از این رنگ در دکوراسیون داخلی منازل و به منظور آرامش بیشتر محیط در بیمارستان ها از آن استفاده می کنند.

آینه-آبی-درجه-یک-کاوه

فروشندگان آینه جیوه در کشور

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد
نماینده فروش شرکت های کاوه فلوت، آسا فلوت، ایران فلوت، ساوه جام، کاویان فلوت در فروش انواع شیشه جام می باشد. مجموعه نوین الماس فعال در زمینه فروش جام های شیشه شیشه فلوت، شیشه شیت، شیشه مات، شیشه مشجر، شیشه سکوریت، شیشه لمینت، شیشه دوجداره و دیگر شیشه های ساختمانی، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند.
ارسال رایگان تمامی لوازم جانبی همراه با ارسال شیشه در سریعترین زمان ممکن به تمامی نقاط کشور با کاملترین سبد محصولات هر آن چه نیازتان در صنعت شیشه است آماده خدمت رسانی به شما غزیزان می باشد. جهت سفارش انواع جام های شیشه، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.