2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید شیشه از کارخانه ساوه جام با بهترین قیمت در نوین الماس

خرید شیشه از کارخانه ساوه جام با بهترین قیمت در نوین الماس

 خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت

شیشه کارخانه ساوه جام و تنوع محصولات این کارخانه:

تولید کننده:

شیشه های شیت و مشجر

محل کارخانه:

شهر صنعتی کاوه (استان مرکزی- ساوه)

سال تاسیس:

1366

قیمت شیشه کارخانه ساوه:

شرکت ساوه جام یکی از کارخانجات به نام از زیرمجموعه شرکت فلوت کاوه می باشد. از لجاظ جغرافیایی این کارخانه در شهر صنعتی کاوه در زمینی به مساحت 8/5 هکتار و زیربنایی حدود 500/33 متر مربع در راستای شیشه های جام با ضخامت های گوناگون تاسیس شد. این شرکت با توجه به امکانات موجود و دستگاه های تولیدی بسیار دقیق و پیشرفت های روزافزون خود خط های تولیدی شیشه هایی چون مشجر و شیت را راه اندازی کرده است. در زیر به توضیح هر یک از این خط های تولیدی و چگونگی عملکرد آن ها می پردازیم:

1.خط تولیدی شیشه مشجر:

اولین خط تولیدی شیشه مشجر گروه صنعتی کاوه در سال 1378 توسط این شرکت بنا شد. خودکفایی در تولیدات داخلی، ایجاد رضایت مشتری از عوامل اصلی راه اندازی این خط تولید توسط کارخانه می باشد. این خط تولید ظرفیتی برابر با 120 تن در روز را دارد. شیشه های مشجر این کارخانه را می توان کاملترین مجموعه ازگل های مشجر تولید شده در کشور خود و کشورهای منطقه دانست. تنوع رنگی این خط تولید از رنگ های سبز، برنز، آبی، دودی و... می باشد.

2.خط تولیدی شیشه جام:

کارخانه ساوه جام در واحد تولید خود با اعمال 4 خط تولید و ظرفیتی روزانه 250 تن توانسته است شیشه های جام را در ضخامت های 1 تا 8 میلی متر برای انجام امور مختلف تولید کند. نکته ای که باید به آن توجه شود روش تولیدی شیشه های جام این کارخانه می باشد که با روش فرآیند کشش افقی ساخته می شوند.

قیمت شیشه ساده امروز

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در زمینه فروش جام آینه، شیشه رنگی، شیشه فلوت، شیشه شیت، انواع شیشه دوجداره، ملزومات شیشه دوجداره، شیشه ساتینا، شیشه سندبلاست، طرح های شیشه مشجر، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. هم چنین جهت سفارش بلوک های شیشه ای، طلق های پلی کربنات و  هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید. 


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.