2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید شیشه از اکواستار کاوه

خرید شیشه از اکواستار کاوه

خرید انواع شیشه ساختمانی و قیمت:

اکواستار کاوه:

یکی از تولیداتی که اخیراً در صنعت شیشه و درب و پنجره تاثیر فراوانی داشته است شیشه های اکو استار بوده که آوازه ای این شیشه را می توان از ساختمان های بلند و مکان هایی که در معرض آفتاب هستند شنید و تاثیر آن ها را در کاهش گرمای موجود در ساختمان و عملکرد بهتر و عمر بیشتر این نوع شیشه و بسیاری آثار مفید دیگر دید.

تاریخچه شیشه کاوه:

گروه صنعتی شیشه کاوه اقدام به تولید شیشه هایی با خاصیت منحصر به فرد و بسیار کاربردی نموده است که یکی از این شیشه ها شیشه های اکو استار بوده. شیشه های اکو استار از پوششی با ضخامت بسیار نازک که در اصلطلاح به آن ها میکروسکوپی می گویند تشکیل شده است. این پوشش ها به گونه ای می باشند که افراد و مشتریان در صورت نداشتن چشم غیر مسلح نمی توانند آن را ببینند.

بزرگترین کارخانه شیشه تخت در قزوین

ویژگی شیشه اکو استار:

علاوه بر برند و نشانی که گروه صنعتی شیشه کاوه بر روی این پوشش نهاده است، نام های دیگری نیز دارد که اعم از پوشش های کم گسیل یا LOW-E می باشند که هر دو نام حاکی از کنترل کنندگی انرژی است. در لغت گسیل نیز به معنی فرستادن می باشد، کم گسیل نیز به این معنی است که این پوشش ها مانع از عبور بیش از حد گرما تشعشعات ماوراء بنفش و مادون قرمز از طریق شیشه می شوند به همین خاطر به آن ها کم گسیل می گویند.

یکی از کاربردهای بسیار بارز و منحصر به فرد این نوع شیشه ها توانایی بالای آن ها در برابر حفظ دمای داخل منازل می باشد به این صورت که در فصول مختلف سال این شیشه عملکردی یکسان داشته به عنوان مثال در فصل زمستان گرمای موجود در داخل منازل که با صرف هزینه های زیادی تامین شده است فرار کرده ولی این پوشش ها مانع از عبور این گرما می شود و آن ها را در داخل ساختمان حفظ می کنند و به طور یکسان همین اتفاق در تابستان رخ داه و تهویه ی موجود در ساختمان که در حال فرار است را حفظ کرده و در خانه می ماند.

قیمت شیشه ساده امروز

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در زمینه فروش شیشه فلوت، شیشه فلوت رنگی، شیشه شیت، شیشه سندبلاست، شیشه ساتینا، انواع شیشه رفلکس، طرح های شیشه مشجر، انواع شیشه دوجداره، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع طلق های پلی کربنات، بلوک های شیشه ای و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.