2
5,100,000تومان 1 محصول
شیشه ساده فلوت

شیشه ساده فلوت

امروزه در صنعت ساختمان سازی و در حوزه های دکوراسیون داخلی و خارجی شاهد استفاده از شیشه های مختلفی هستیم. هر یک از این شیشه ها دارای امکانات و ویژگی های مختلفی هستند که به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن محیط پیرامون خود را با استفاده از این دسته شیشه ها تزئین کرده و زیبایی چشم نوازی به آن بدهید. 

خرید شیشه ساده:

بیشتر بخوانید: خرید شیشه فلوت

سودا لایم یا شیشه خام:

یکی از انواع شیشه هایی که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، شیشه سودا لایم یا شیشه خام است. در حال حاضر 95 درصد از کل شیشه های تولیدی در جهان شامل شیشه خام می شود. مهم ترین اجزای تشکیل دهنده این شیشه شامل اکسید سیلیسیوم، اکسید کلسیم و اکسید سدیم است.

کاربرد شیشه سودا لایم:

اگر بخواهیم در رابطه با کاربرد این شیشه صحبت کنیم باید گفت که از شیشه سودا لایم برای در و پنجره ساختمان، شیشه خودرو، بطری و بسیاری دیگر از محصولات شیشه ای استفاده می شود.

مراحل ساخت شیشه خام:

برای تولید شیشه خام لازم است تا مراحل خاصی طی شود. در وهله اول مواد اولیه این شیشه تهیه شده و آن ها را به پودر با دانه بندی های بین 0.1 تا 2 میلی متر تقسیم می کنند. سپس هر یک از مواد اولیه را به نسبت های مورد نظر و با 4 تا 5 درصد آب مخلوط کرده و به کوره انتقال می دهند.
سپس مخلوط را در کوره ذوب کرده و خمیر شیشه را تهیه می کنند. پس از آن شاهد بی رنگ کردن خمیر شیشه و خارج کردن گاز آن هستیم. در نهایت خمیر شیشه را به فراورده مورد نظر تبدیل کرده و پختن شیشه باعث به وجود آوردن سودا لایم می شود.

قیمت شیشه فلوت:

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه و فعال در حوزه فروش ابزار شیشه بری، بلوک های رنگی، طلق های پلی کربنات، شیشه دوجداره، شیشه لمینت، شیشه سکوریت، شیشه شیت، شیشه فلوت، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. و هم چنین شما می توانید جهت سفارش انواع جام های آینه، دستگاه و ماشین آلات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.

 


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.