2
5,100,000تومان 1 محصول
قیمت شیشه ساده 2 میل+ثبت سفارش و بارگیری از کارخانه

قیمت شیشه ساده 2 میل+ثبت سفارش و بارگیری از کارخانه

قیمت شیشه ساده 2 میل:

خیلی‌ها تصور می‌کنند قیمت شیشه ساده 2 میل نسبت به دیگر شیشه‌ها ارزان‌تر است اما این موضوع کاملاً برعکس است زیرا این شیشه با وجود ضخامت کمتر نسبت به شیشه‌های معمولی قیمت بسیار بالایی دارد اگرچه دیگر شیشه‌ها با توجه به ضخامتشان قیمت صعودی دارند، اما  شیشه دو میل نسبت به ضخامت بسیار کم در شرایط خاصی تولید می شود. هنگام تولید شیشه ساده 2 میل و برش آن خطرات زیادی به دنبال دارد و احتمال شکستگی و آسیب دیدگی آن بالا است.

خیلی‌ها هنگام مواجه شدن با قیمت شیشه ساده 2 میل ساختمانی تعجب می‌کنند گاهی دست به اعتراض می‌زنند که چرا شیشه دو میل باید از شیشه 4 میل گرانتر باشد اگر این دسته از افراد روند تولید شیشه دو میل را بدانند و نسبت به خطرات آن در کارگاه با خبر باشند نسبت به قیمت بالاتر آن دیگر واکنشی نشان نمی‌دهند.

در ضخامت های شیشه های فلوت یا شیشه تخت، شیشه فلوت کمترین ضخامت را دارد و شیشه فلوت از 2 تا 20 میلی متر تولید و عرضه می شود اما بصورت متداول شیشه فلوت 2 میل به دلیل روش تولید خاص خود عاری از هر گونه موج و خمیدگی می باشد، به همین دلیل در ساختمان ها و بخصوص پنجره ها کاربرد فراوانی دارد.
شاید برای دریافت لیست قیمت شیشه 2 میل دچار مشکلات فراوانی شوید چرا که نوسانات قیمت ارز و نبود ثبات در بازار بیشتر صنایع سبب شده است که افراد نتوانند به فروشندگان این محصول پر کاربرد اعتماد کنند از این رو آگاهی از معیارهای تعیین قیمت شیشه 2 میل کمک فراوانی به خریداران این محصول می کند.
یکی از این معیارها، همان ضخامتت شیشه می باشد که باید بدانید قیمت شیشه با ضخامت آن ارتباط مستقیمی دارد ولی فعالیت افراد سودجو در بازار سبب می شود که قیمت های عجیبی مشاهده کنید.
شیشه ساده 2 میل که سطح آن بسیار تخت و یکدست می باشد ممکن است در برخی موارد قیمت بالاتری نسبت به سایر شیشه ها داشته باشد در نتیجه برای اطلاع از قیمت دقیق شیشه ساده 2 میل می توانید از این صفحه اقدام کنید و پس از بررسی ویژگی های شیشه ها، شیشه مورد نظر خود را با متراژ مورد نظر سفارش دهید.

شیشه 2 میل:

شیشه دو میل ساده دارای شفافیت فوق العاده ای است و رنگ های مختلف تولید می شود. این مدل شیشه به نام مدل دکوراتیو نیز شناخته می شود و همانند دیگر شیشه  ها از مواد ترکیبی همچون سیلیس، سنگ آهک، کربنات دو سو و ... تولید می شود. کارخانجات این شیشه را به صورت جام تولید می کند و توسط بسیاری از خریداری برای زمینه های مختلف به کار می رود. در بازار نیز این شیشه به صورت جام وارد می شود و در صورت نیاز توسط شیشه بر به ابعاد دلخواه برش می خورد.
البته اگر خریداران تصمیم به خرید عمده شیشه ساده 2 میل را داشته باشند، شیشه به صورت جام به فروش می رسد. شیشه جام در ضخامت 2 میل از پرکاربردترین شیشه های مورد نیاز افراد و عموم مردم می باشد. فروش شیشه جام 2 میل به دو روش حواله مستقیم و خرید از نمایندگان فروش کارخانجات انجام می شود و در صورت ثبت پیش فاکتور نزد شرکت ما، حواله شما پس از تایید کارخانه بارگیری می شود. شیشه جام سفارش شده از کارخانجات و انبارهای نمایندگی شرکت نوین الماس بارگیری می شود.

لیست قیمت عمده شیشه 2 میل:

اگر نگاهی به لیست قیمت شیشه دو میل در بازار بیندازید متوجه می‌شوید که تمام کارخانه‌ها برای ارائه این شیشه قیمت بالایی در نظر می‌گیرند. هنگام جابجایی این شیشه، مخصوصاً زمانی که ابعاد بیشتر از 50 سانتی‌متر دارد رعایت نکات مهم و داشتن دقت بالا بسیار مهم است. به طور کلی، شیشه‌های دارای ضخامت کم در معرض خطر شکستگی بیشتر قرار دارند که مدل دو میل به عنوان ناک‌ترین شیشه در صنعت تولیدات شناخته می‌شود.
یکی دیگر از موضوعاتی که قیمت شیشه دو میل را تعیین می‌کند برش آن است، زیرا هنگام فشار بیش از حد الماس روی آن به راحتی می‌شکند. به همین خاطر، بسیاری از تولیدکنندگان برای کاهش خطرات و احتمال شکستگی از دستگاه CNC برای برش شیشه‌های 2 میل استفاده می‌کنند.

قیمت شیشه ساختمانی ساده:

شیشه ساده ساختمانی در واقع مبتدی ترین و اولین نوع شیشه تولید شده می باشد که در کارخانجات تولید کننده شیشه در ایران با استفاده از دستگاه های بروز و بسیار پیشرفته ساخته می شوند.
شیشه ساده ظاهراً سبز به نظر می رسد و دلیل این امر الیاف های موجود در شیشه های ساده ساختمانی می باشند که با افزایش متراژ شیشه این شکست نور کاهش می یابد و شیشه رنگ اصلی خود را نشان می دهد.
شیشه ساده ساختمانی به روش شناور تولید می گردد و کیفیت در این نوع شیشه ها به روش تولید آن ها باز می گردد.
به طور کلی، فرایند تولید شیشه های تخت به سه روش کشش، نورد و شناور انجام می شود. در روش کشش و نورد، آن‌چنان که انتظار می رفت، شیشه تولید شده صاف و صیقل نبود و مشکلات زیادی در طی فرایند و بعد از آن ایجاد می شد. از این رو، شیمیدان‌ها به دنبال راهی بودند تا این مشکلات را برطرف کنند. نتیجه این تلاش ها، ابداع فرایند تولید شیشه به روش شناور بود. روش شناور را “ لومباردو ” ايتاليايي پایه ریزی کرد كه در سال 1900 راهي براي توليد صفحات دي الكتريك تخت با استفاده از مايعي مثل موم يا پارافين بر روي مايع جيوه ابداع كرد و آن‌را به ثبت رساند. بلافاصله در سال 1920 ميلادي “ ويليام هيل ” آمريكايي روش جديدي را براي توليد شيشه تخت بر اساس روش ابداعي لومباردو به ثبت رساند.
فلوت، یک ورقه شیشه ایست که با ریختن یک لایه فلزی (معمولا قلع) بر روی آن ساخته می شود. علت استفاده از فلز قلع برای این کار به این دلیل است که این فلز دارای گرانروی بالاتری نسبت به فلز های مشابه است. همچنین قلع از قیمت نسبتا ارزانی برخوردار است. علاوه بر این، كمترين واكنش با مذاب شيشه در 1050 درجه سانتی‌گراد و كمترين فشار بخار را دارد. با این وجود قلع در یک فضای طبیعی اکسید می‌شود تا دی اکسید قلع تولید شود. دی اکسید قلع در فرآیند تولید به عنوان رسوب شناخته شده و به شیشه متصل می‌شود. جهت جلوگیری از این موضوع و اکسیداسیون قلع، حمام قلع با فضای محافظتی و اتمسفر احیاکننده‌ی فضای نیتروژن و هیدروژن تأمین می‌گردد.
شیشه ساده که به روش فلوت تولید می گردد کیفیت بالاتری نسبت به دیگر شیشه های ساختمانی چون شیت دارند و در صورتی که شیشه از حمام قلع عبور کند، مقاومت آن افزایش یافته و تحت فرآیندهایی چون لمینت، سکوریت، دوجداره و .... تبدیل به شیشه هایی با مزایا و ویژگی هایی منحصر به فرد می گردند.

قیمت شیشه ساختمانی ساده همانطور که در بالا گفتیم با توجه نوع شیشه های خم، شیشه های رفلکس، شیشه های لمینت، شیشه نشکن، سکوریت و .... مشخص می شود.
متراژ نیز از دیگر عوامل موثر در این قیمت گذاری می باشد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت عمده بروز شیشه ساده ساختمانی با شماره 02833883 تماس بگیرید و با ذکر متراژ مورد نظر خود، رنگ، ابعاد و کارخانه تولیدکننده مقصد، شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید.
قیمت شیشه ساختمانی ساده فلوت که از 2 تا 12 میل تولید می شوند در ابعاد و ضخامت های بالاتر بیشتر تمام می شود و نحوه سفارش نیز در این افزایش قیمت بسیار اهمیت دارد.
برای خرید شیشه ساختمانی در صورتی که ساکن قزوین و یا دیگر شهرستان ها می باشید می توانید شیشه به همراه ملزومات مورد نظر خود اعم از ابزار شیشه بری، لوازم دوجداره، الماس های شیشه بری و هر آن چه که در صنعت شیشه بری مورد نیازتان می باشد از طریق نمایندگان فروش شیشه اقدام به خرید کنید.

شرکت نوین الماس نماینده فروش مستقیم عمده شیشه جام از کارخانه است و توانسته از سال 1397 تاکنون نمایندگی رسمی کارخانجات تولید شیشه کاوه فلوت را در قزوین از آن خود کند و همچنین بارگیری خود را از انبارهای شرکت و یا از درب کارخانه انجام می دهد. قیمت شیشه تکجداره 1403 را می توانید از سایت رسمی شرکت نوین الماس و با بهترین ضمانت کیفیت تهیه کنید.

شیشه ساده پنجره متری چند؟

نوع کاربرد، متراژ، مکان نصب شیشه، ضخامت، نوع شیشه و نیازهای متنوع مصرف کنندگان، موضوعات بسیار اساسی در تعیین قیمت شیشه ساده پنجره می باشد.
قیمت هر متر مربع شیشه ساده پنجره از جمله مسائل مورد توجه برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان می باشد که شاید پاسخ به پرسش شیشه ساده پنجره متری چند، ابهامات موجود در این زمینه را برای بسیاری افراد بر طرف نماید.
انتخاب و استفاده از شیشه در صنایع مختلف از جمله عواملی است که سبب اهمیت قیمت شیشه ساختمانی می شود و  از این رو آگاهی از قیمت روز شیشه ساختمانی به یکی از مهمترین دغدغه های صنعتگران تبدیل شده است.
قیمت شیشه های ساختمانی  و شیشه ساده پنجره با نظر به قیمت شیشه ساده 2 میل، قیمت شیشه 6 میل، قیمت شیشه مشجر، قیمت شیشه رفلکس و قیمت دیگر شیشه های ساختمانی بصورت روزانه، نوع معامله (بورس یا آزاد) و بر اساس موجودی تولیدات کارخانه ها ارائه می شوند.

همچنین قیمت شیشه مشجر یا شیشه طرح دار که در رنگ ها و طرح های متنوعی به بازا عرضه می شوند با توجه به رنگ، نوع، متراژ و ضخامت شیشه مشجر  به فروش می رسد.
بصورت کلی همانطور که می دانید قیمت شیشه ها بر مبنای واحد اندازه گیری مترمربع و بر قیمت تومان معامله می شوند.

به طور کلی، در نظر گرفتن قیمت شیشه‌ها بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله نوع و ضخامت شیشه، الگو و کیفیت تولید، امکانات عایقی و مقاومت در برابر ضربه و حرارت. بنابراین، در انتخاب و خرید شیشه باید به این نکات توجه کرد تا انتخاب بهینه‌ای انجام شود.
شيشه های غير استاندارد 6 و 8 ميل شامل سفارشات عرض 225 به بالا تا 244 و ارتفاع 321 به بالا تا 366 و شيشه های غير استاندارد 10 ميل شامل سفارشات ارتفاع بالای 321 مي باشد.
دياموند شيشه های 15 و 20 ميل جداگانه و به نسبت نوع دياموند بر مبنای متر طول محاسبه می‌گردد.
در ضمن بهتر است برای پاسخ به شیشه ساده متری چند بدانید که در صورت تغيير قيمت كارخانه های تامين كننده جام، قيمت محصولات توليدی تغيير خواهد كرد چرا که کارخانجات متعددی در سراسر کشور در حال تولید جام شیشه می باشند و هر یک نیز خصوصیات و ویژگی های کیفی متفاوتی بهره مندند.

چرا شیشه ساده 2 میل بخریم؟

با توجه به شفاف بودن و خوب عبور دادن نور، شیشه 2 میل توانسته جایگاه ویژه ای در انواع دکوراسیون و معماری روز دنیا و همچنین منازل مسکونی، اداری، تجاری و... داشته باشد.
طراحان می توانند علاوه بر استفاده کردن از نور عبور داده شده از شیشه، به منظور تامین نور فضا، از آن به عنوان یک جدا کننده ی فضا و تفکیک کننده نیز استفاده کنند. اگر بتوان از شیشه 2 میل در معماری و دکوراسیون داخلی به درستی استفاده کرد، می توان به وسیله ی آن محیط زندگی را وسیع تر نشان داد و شیشه های ساختمان را در ابعاد و و متراژ درخواستی خود سفارش دهید.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از شیشه 2 میل در مکان های بسیار شلوغ و کوچک، به دلیل نشان داده شدن تمامی شلوغی ها، اصلا گزینه جالبی نیست. در این صورت باز هم می توانید با انتخاب درست، از زیبایی شیشه 2 میل در طراحی محیطتان لذت ببرید. به این صورت که شما می توانید از شیشه های مات در این گونه محیط ها استفاده کنید.

تنوع در شیشه های ساده تکجداره و وجود نمایندگان فروش در اقصی نقاط کشور سبب شده است صنعتگران و خریداران عمده جهت خرید شیشه ساده ساختمانی با جسجو در اینترنت قیمت شیشه ساده 2 میل را به راحتی بیابند و اقدام به سفارش نمایند.

قیمت شیشه ساختمانی ساده

قیمت انواع شیشه 2 میل:

این مدل شیشه مانند دیگر ضخامت ها در انواع مختلفی تولید می شوند و با اضافه شدن برخی ویژگی ها ممکن است قیمت نهایی تغییر یابد.
در موارد زیر با انواع شیشه 2 میل آشنا می شوید:

شیشه 2 میل دکوراتیو:

شیشه های دکوراتیو برای نماهای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شوند و در معماری اثرات فوق العاده ای دارند. معماران با کمک این مدل شیشه ها طراحی متفاوتی را خلق و از آن در زمینه تزیینات داخلی یا خارجی استفاده می کنند. البته شیشه های 2 میل باید با ظرافت بالایی اجرا شوند و فرآیند کارگذاری آن ها به توسط افراد باتجربه انجام می شود. 

شیشه دو میل فلوت:

شیشه 2 میل فلوت از نظر ظاهری بسیار شبیه شیشه‌های ساده است. با این تفاوت که در مرحله پایانی وارد حوضچه ای پر از قلع می‌شود. این کار کمک می‌کند سطح شیشه کاملاً صاف و بدون هیچ موجی تشکیل شود و ضخامت منحصر به فردی به دست آورد.
شیشه های فلوت بسیار صاف هستند و بدون هیچ موجی تولید می شوند. به همین دلیل، طرفداران زیادی دارد و در زمینه های مختلفی از جمله پنجره های ساختمانی به کار می روند.
به دلیل کارایی و کیفیت بالا، در رنگ های مختلفی تولید می شوند و ظاهر بسیار شیک آن در نمای ساختان جلوه فوق العاده ای ایجاد می کند. شیشه فلوت 2 میل ساده توسط کارخانه کاوه فلوت تولید و در میان صنعتگران عرضه می شود. فروش شیشه جام 2 میل در بورس از دیگر روش های نوین فروش شیشه دو میل محسوب می شود و خریداران باید برای خرید شیشه 2 میل از بورس، پس از تهیه گواهی سپرده شیشه در روزهای دوشنبه هر هفته خرید خود را بصورت نقدی ثبت کنند.

شیشه 2 میل کریستال:

شیشه 2 میل کریستال شفافیت بالایی دارند و بدون هیچ ناخالصی تولید می شوند. وجود سرب داخل این شیشه ها موجب درخشندگی عالی این شیشه شده است و ضریب شکستگی نور در آن ها جلوه بی نظیری به کار می بخشد. مهم ترین فرقی که شیشه‌های کریستالی نسبت به دیگر مدل‌ها دارد دارای مغز شفاف‌تر است همچنین زیر نور خورشید مغز آنها به رنگ آبی متمایل می‌شود در حالی که شیشه‌های ایرانی دارای تناژ سبز رنگ هستند.
کاربرد شیشه های کریستال شامل طراحی های داخلی است و برای نصب در انواع ویترین مغازه ها و فروشگاه ها انتخاب مناسبی شناخته می شود.

شیشه دو میل رنگی:

شیشه‌های رنگی نوع دیگری از شیشه‌های دکوراتیو است که در دکوراسیون و معماری کاربرد گسترده‌ای دارد این مدل شیشه‌ها در طراحی کابینت لابی دیوارپوش‌ها و طراحی داخلی ساختمان‌های تجاری و مراکز خرید استفاده می‌شود و هارمونی خاصی میان دیگر المان‌های دکوراسیون ایجاد می‌کند نحوه ساخت این شیشه‌ها بدین گونه است که در مواد مذاب آنها اکسیدهای فلزی رنگی اضافه می شود.
البته روش دیگری برای تولید شیشه های رنگی وجود دارد. ابتدا شیشه شفاف تولید می شود، سپس با رنگ کردن آن توسط نوعی رنگ کوره ای به شیشه رنگی تبدیل می شود.

شیشه دو میل طرح‌دار:

شیشه مشجر یا طرح دار نوع دیگری از شیشه های تزیینی است که طرح های برجسته ای روی سطح آن ثبت می شود. معمولا از این مدل شیشه ها برای حفظ حریم خصوصی استفاده می کنند، زیرا به خوبی مانع دید واضح می شوند. علاوه براین در طرح و نقش های مختلف قابل ساخت هستند و براساس نیاز مشتریان طراحی و تولید می شود.
شیشه‌های طرح‌دار نسبت به دیگر شیشه‌های دکوراتیو با قیمت مناسب‌تری ارائه می‌شود و با هزینه کاملاً مقرون به صرفه می‌توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی از آنها استفاده کنید.

شیشه دو میل آینه:

شیشه‌های آینه‌ای یا همان رفلکس به دلیل زیبایی ظاهری مورد استقبال بسیاری از معماران و طراحان داخلی قرار می‌گیرد. این مدل شیشه قابلیت بازتاب نور را دارد و به شکل شیشه طراحی شده است. در واقع سمتی که نور نباشد همانند شیشه معمولی به نظر می‌رسد.
نحوه ساخت شیشه‌های رفلکس نیز بدین گونه است که شیشه‌های معمولی با کمک وکیوم‌های قوی و پلاسمای القایی طراحی می‌شوند و با اعمال لایه نازک از فلزات خاصیت شیشه را از خود نشان می‌دهند.
مخاطبین می‌توانند شیشه رفلکس یا همان شیشه شب و روز را با توجه به میزان انعکاس نور و رنگ شیشه سفارش دهند.

قیمت شیشه در بورس کالا

موارد استفاده از شیشه 2 میل ساده:

این شیشه به دلیل ضخامت بسیار کم نسبت به دیگر شیشه ها برای تزیین و طراحی دکوراسیون استفاده می شود. از جمله مصارف پرکاربرد برای این شیشه می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

•    شیشه کاری دیوار 
•    آینه کاری 
•    شیشه لوستر 
•    مجسمه های کوچک 
•    شیشه کاری تخت خواب 
•    شیشه کاری سقف 
•    مجسمه های کوچک 
•    شیشه کاری درب ورودی 
•    شیشکه کاری قاب تابلو

نکات مهم در انتخاب شیشه دو میل طرح ساده:

از آنجا که قیمت شیشه ساده 2 میل بالا است و برای آن بهای بیشتری باید بپردازید، توجه به برخی نکات مهم هنگام خرید ضروری است:
•    برای انتقال شیشه های دو میل به ابعاد بزرگ نیاز به دقت و مهارت بالایی است. در صورت عدم احتیاط احتمال شکستگی افزایش می یابد. 
•    ضخامت پایین شیشه های دو میل دلیلی بر کیفیت پایین نیست. برای جابجایی آن ها باید از ابزار حرفه ای کمک بگیرید تا احتمال شکستگی کاهش یابد. 
•    شیشه را با توجه به کاربرد مورد نظرتان انتخاب کنید. اگر به دنبال شیشه های مقاوم در برابر حرارت و سر و صدا هستید بیخیال شیشه های دو میل شوید. 
•    قیمت شیشه 2 میل ساده براساس ویژگی های آن مانند رنگ، جنس، طرح، متراژ و نوع سفارش کاهش یا افزایش می یابد. 
•    حتما به درجه کیفیت شیشه دقت کنید. هر چه درجه کیفیت شیشه بالاتر رود و در ظاهر آن هیچ خط و خش، حباب، لکه یا موجی وجود نداشته باشد، مجبور هستید بهای بیشتری بپردازید.

عوامل موثر بر قیمت شیشه ساده 2 میل 1403:

شیشه های موجود در بازار با توجه به معیارهای مختلفی قیمت گذاری می شوند. مهم ترین عامل تاثیرگذار روی قیمت نهایی، نوع شیشه است. شیشه های موجود در بازار از مدل سکوریت گرفته تا فلوت در ضخامت های مختلف تولید می شوند و هر چه ضخامت بیشتر شود، استحکام، مقاومت، ضربه پذیری و امنیت آن بیشتر خواهد بود. 
شیشه های 2 میل نیز در انواع مختلف تولید می شود و با بهترین متریال قابل سفارش است. در موارد زیر با دیگر عوامل موثر بر قیمت شیشه ساده 2 میل آشنا می شوید: 

ابعاد شیشه ساده 2 میل:

برای ساخت شیشه رعایت برخی استانداردها ضروری است و موجب می شود نتیجه کیفیت بالاتری داشته باشد. علاوه براین، شیشه براساس ابعاد مشخص تولید می شود و در صورت نیاز به ساخت محصول خارج از قالب های استاندارد نیاز است هزینه بیشتری پرداخته شود. 

کیفیت شیشه ساده 2 میل:

معمولا کیفیت شیشه دو میل و دیگر ضخامت ها را براساس شفافیت آن ها سنجیده می شود. هر چه شفافیت و درخشندگی شیشه بیشتر باشد، برای خرید گزینه بهتری است و قیمت آن بالاتر خواهد بود. در حالی که استفاده از مواد اولیه نامرغوب ناخالصی ایجاد می کند و کیفیت محصول را تحت تاثیر قرار می دهد.

لیست قیمت شیشه کاوه فلوت

نوع شیشه:

مدل مورد نظر برای خرید شیشه دو میل نیز روی قیمت تاثیرگذار است. خرید برخی مدل ها مانند شیشه های مات هزینه بیشتری نیاز دارند. زیرا ساخت آن ها با کمک فرایندهای خاص انجام می شود. 

نحوه فروش شیشه ساده 2 میل:

میزان عرضه و تقاضای محصول تعیین کننده قیمت نهایی آن است. خرید شیشه ساده دو میل ممکن است در برخی مواقع بیشتر باشد و با توجه به میزان تولیدی ممکن است قیمت نهایی مناسب تر از دیگر زمان ها تعریف شود. اما گاهی اوقات بخاطر نیروهای واسطه و عرضه قیمت نهایی افزایش می یابد.

فروش شیشه 2 میل:

برای خرید این شیشه ابتدا مدل و تعداد آن را مشخص کنید. سپس ثبت سفارش خود را انجام دهید. معمولا بهترین قیمت شیشه را از کارخانه ها مشاهده می کنید. انتخاب کارخانه معتبر و حرفه ای که در این زمینه سالیان بسیاری فعالیت داشته باشد و کیفیت را تضمین کند می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. 
با برقراری تماس و صحبت با مشاورین فروش، قیمت شیشه ساده 2 میل به طور دقیق را محاسبه و با اطمینان کامل برای خرید شیشه دو میل اقدام می کنید.

برای سفارش این محصول در متراژ و ابعاد درخواستی ابتدا به کیفیت محصول توجه کنید و با در نظر گرفتن نداشتن معایبی که در ادامه نام می بریم مانند: خط و خش ،حباب ، سرد شیشه و لکه محصول مورد نظر شما از کیفیت خوبی برخوردار است. شیشه 2 میل یکی از محصولات با کیفیت شیشه فلوت کاویان است.
شیشه فلوت یا تخت نوعی بلور بدون موج و کاملا صاف است که بیشترین کاربرد را در نماسازی ساختمان‌ها دارد. این محصول که با نام‌های دیگری همچون شیشه جام و سکوریت نشده شناخته می‌شود، در ضخامت‌های گوناگونی از 2 تا 20 میلی‌متر تولید و به بازار عرضه می‌گردند. انتخاب میزان ضخامت این بلور به نوع منطقه و سردسیر یا گرمسیر بودن آن بستگی دارد. این نوع متریال را می‌توان به شکل اولیه یا به صورت فرآوری شده مورد استفاده قرار داد. برخی از مزایایی که استفاده از این محصول را روز به روز افزایش داده‌است، شامل موارد زیر هستند:  

•    ظرفیت تولید بالای این نوع محصول نسبت به بلور ساده.
•    کاربرد گسترده در صنعت ساختمان و آینه.
•    ایجاد نمایی زیبا و شیک برای ساختمان‌ها.
•    عایق مناسب صدا و انرژی.
•    عبور میزان قابل توجهی نور به داخل ساختمان


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.