2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده انواع لوازم دکوراتیو دوجداره(از گل تا اتصالات)

فروش عمده انواع لوازم دکوراتیو دوجداره(از گل تا اتصالات)

چگونگی نصب انواع گل دکوراتیو دوجداره

شیشه دوجداره در زمره شیشه های تزئیینی ساختمان ها می باشد که در معماری های خاص و ساختمان های بلند مرتبه استفاده می شود.
شیشه های دکوراتیو با قرارگیری شبکه های تزئینی مابین دو شیشه ساخته می شوند.
این نوع شیشه تنها در حالت دوجداره ساخته می شود و بصورت شیشه تکجداره و یا سه جداره قابل استفاده نیست.

لوازم دکوراتیو شیشه دوجداره

شبکه های تزئینی داخل شیشه دوجداره شامل پروفیل های دکوراتیو، اتصالات ژله ای، چهارشاخ ساده و فنردار، سه شاخ، چسب های مخصوص و ..... می شود که هر یک از محصولات نام برده در رنگ ها و طرح های متنوعی تولید و روانه بازار می شوند.

شیشه های دکوراتیو به نوعی از شیشه های ساختمانی می گویند که برای زیبایی ساختمان، نما و طراحی داخلی از آن ها استفاده می کنند.

پنجره های دکوراتیو از عمده ترین مصارف شیشه های دکوراتیو می باشد و تولیدکنندگان می توانند از طرح ها و رنگهای مختلف این محصولات در پنجره ها استفاده کنند.

لوازم دکوراتیو شیشه دوجداره موجود در پنجره های دوجداره دکوراتیو در پنلهای درب ورودی ساختمان های مسکونی، اداری استفاده می شوند.

البته دقت داشته باشید برای نصب لوازم دکوراتیو شیشه دوجداره در پنجره های یو پی وی سی بهتر است از نصابان حرفه ای کمک بگیرید چرا که برای بکارگیری این شیشه ها لازم است قبل از ساخت درب و پارتیشن، از ابعاد شیشه مورد درخواست آگاهی داشته باشید و بر اساس آن درب یا پارتیشن ساخته شود.

دکوراتیو داخل شیشه دوجداره که بر روی شیشه های مختلف ساختمانی مانند سکوریت، لمینیت، شیشه های دوجداره و .... قابل انجام است.

نورگیرهای سقفی، فضای آشپزخونه، درب و پنجره ها، کابینت و موارد مشابه آن استفاده می شوند.

همانطور که در قسمت بالا گفتیم پروفیل دکوراتیو شیشه دوجداره، گل دکوراتیو شیشه دوجداره، اتصالات چهارشاخ و .... از مهمترین و اصلی ترین لوازم دکوراتیو شیشه دوجداره می باشد که برای ایجاد طرح، بافت، رنگ، الگو و یا مات کردن شیشه به کار برده می شوند و در نهایت شیشه دکوراتیو دوجداره با توجه به سلیقه و ابعاد دلخواه مشتری ساخته می شود.

بهترین قیمت چسب شیشه دوجداره

پروفیل دکوراتیو شیشه دوجداره:

میله های طلایی دکوراتیو بین 2 لایه شیشه دوجداره فرار گرفته و زاین میله طلایی دکوراتیو بصورت شاخه عموما 3 متری  موجود و پروفیل دکوراتیو طلایی بصورت تو خالی عرضه میشود که اتصال در درون میله های طلایی دکوراتیو قرار گرفنه و شکل ایجاد مینماید و فقط قسمت براق و وسط اتصالات طلایی مشخص میماند و بقیه درون میله فرو رفته و توسط شانه پلاستیکی موجود در انها درون میله ثابت میمانند. دکوراتیو پنجره دوجداره که شامل پروفیل دکوراتیو شیشه دوجداره و دیگر ملزومات دکوارتیو داخل شیشه، به لوازم دکوراتیو پنجره دوجداره معروف می باشند.

باید توجه کرد که قطر این میله ها اکثرا 10 میل میباشد و با اسپیسر 10 و 12 و 14 و… نیز قابل استفاده است.

پروفیل های دکوراتیو طلایی بین شیشه دوجداره از جنس آلومنیوم می باشند  و روی آن از رنگ سفید یا طلایی یا آلومینیومی یا سایر رنگ ها می باشند که به منظور ایجاد هارمونی، همرنگ اتصالات دکوراتیو می باشند.

بطور مثال با استفاده از 4 عدد میله های دکوراتیو و 4 اتصال ساده سه شاخه می توان یک مربع دکوراتیو ایجاد کرد که 4 خروجی دارد.

پروفیل دکوراتیو شیشه دوجداره با توجه به تنوع و رنگ های بی نظیری که دارند مورد استقبال تولیدکنندگان قرار گرفته اند.

خریده عمده محصولات دکوراتیو:

شیشه دوجداره دکوراتیو و یا در اصطلاح شیشه جورجین بار شیشه های تزئینی را می گویند که در نمای ساختمان ها و مکان های مسکونی مورد استفاده استفاده قرار می گیرد.

شیشه جورجین بار متشکل از دکوراتیوهایی می باشد که از جنس فلز می باشند و روی شیشه های دوجداره موجود در درب و پنجره های آلومینیومی، آهنی، چوبی و فلزی نصب می شوند.

حفاظ دکوراتیو داخل شیشه دوجداره از جمله محصولاتی است که در مدت اخیر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

حفاظ دکوراتیو شیشه دوجداره علاوه بر ایجاد زیبایی در ساختار پنجره دوجداره سبب جلوگیری از تخریب و افزایش عمر این محصولات می شود.

گل داخل شیشه دوجداره را با استفاده از بهترین ابزارهای موجود در صنعت شیشه بری می توان نصب کرد.

دکوراتیو شیشه دوجداره به هنگام نصب بر روی شیشه های دوجداره آن ها را به قسمت هایی تقسیم می کند که در نهایت تصویری چشمگیر را ازمحصول نهایی را مشاهده می کنید.

جالب است بدانید دکوراتیو شیشه دوجداره همان حفاظ هایی می باشند که سبب از بین رفتن تصویر خام پنجره ها و همچنین زیباسازی فضای داخل پنجره ها می شوند.

حفاظ دکوراتیو شیشه دوجداره نوعی شبکه تزئینی داخل شیشه دوجداره دکوراتیو می باشد که با استفاده از پروفیل ها، شبکه تزئینی را در چهارچوب اسپیسر شیشه دوجداره قرار داده و بعد از فیکس کردن آن، تولید شیشه دوجداره به اتمام می رسد.

چرا پروفیل یو پی وی سی زرد می شود؟

این روش مزایای ویژه ای از جمله:

•    عدم نیاز به نظافت
•    دارای طیف رنگ های متنوع
•    طرح های متنوع قابل اجرا
•    افزایش طول عمر پنجره دوجداره دکوراتیو

گل دکوراتیو شیشه دوجداره:

گل دکوراتیو شیشه دوجداره از دیگر ملزومات دکوراتیو شیشه دوجداره در طرح های متنوع می باشد.

گل داخل پنجره دوجداره دارای زیبایی خاصی می باشد و از کیفیتی عالی برخوردار می باشد.

محصولات گل دکوراتیو شیشه دوجداره از جنس ....... یا پروفیل آلومنیوم بوده و قابل استفاده در انواع شیشه های دوجداره می باشد.

تولید شیشه دوجداره جورجین بار یا دکوراتیو تزئینی به صورت کاملاً صنعتی می باشد چرا که کوچکترین اشتباه در طریقه اتصال آن ها موجب آب بندی اشتباه و در نتیجه کیفیت پایین و خرابی پنجره دوجداره دکوراتیو می شود.

گل وسط شیشه دوجداره در لایه های میانی شیشه دوجداره منتاژ شده و بر روی اسپیسر  آلومینیومی متصل می شوند.

گل-دکورایتو-مرجان-سفید-شیشه

گل-دکوراتیو-شیشه-مرجان-طلایی

گل-لاله-دکوراتیو-شیشه-دوجداره

گا-دوجداره-لاله-طلایی

گل-دکوراتیو-دوجداره-گلکسی-سفید

گل-گلکسی-طلایی-دوجداره-دکوراتیو

گگل-دکوراتیو-شاهین-سفید

گل-دکوراتیو-شاهین-طلایی

گل-دکوراتیو-سفیر-سفید

گل-دکوراتیو-سفیر-طلایی

گل-دکوراتیو-تاج-سفید

گل-دکوراتیو-تاج-طلایی

گل-دکوراتیو-پردیس-سفید
گلد-دکواتیودوجداره-پردیس-طلایی

گل-دکوراتیو-بنفشه-سفید

گل-دکوراتیو-بنفشه-طلایی

 

گل-دکوراتیو-فرفوژه-طلایی

گل-دکوراتیو-شیشه-برفی-طلایی

گل-دکوراتیو-شیشه-برفی-سفید

رنگبندی گل دکوراتیو شیشه دوجدار:

تنوع در رنگ گل دکوراتیو شیشه دو جداره از دیگر مزیت های این محصولات می باشد.

گل های تزئینی شیشه دوجداره از جنس پلاستیک می باشد که در انواع رنگ های سفید، نقره ای، طلایی و مشکی به بازار عرضه می شود.
گل های دکوراتیو معمولاً بر روی شیشه هایی با رنگ های ساده قرار می گیرند که و رنگ گل دکوراتیو هم با نظر به سلیقه مشتری و همخوانی با قاب پنجره انتخاب می شوند.

برای سفارش قطعات، لوازم دکوراتیو شیشه دوجداره و گل داخل شیشه در رنگ های موجود با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید.

قیمت شیشه دوجداره کرکره دار

انواع گل داخل شیشه دوجداره:

دکوراتیو شیشه دوجداره از تنوع بالایی در طرح و رنگ برخورداند.

همانطور که در قسمت بالا گفتیم دکوراتیو شیشه دوجداره از تنوع بالایی در طرح و رنگ برخوردارند از این رو در اینجا به ذکر انواع حفاظ های دکوراتیو داخل شیشه دوجداره و رنگ های موجود آن در بازار می پردازیم.

گل بنفشه، گل لاله، گل سفیر، گل تاج و گل سفیر، گل پروانه، گل فرفوژه، گل شاهین، گل مرجان، گل پردیس، گل گلکسی و بسیاری دیگر اشکال هندسی که هر یک در رنگ های سفید و طلایی تولید و در بازار عرضه می شوند.

بطور عمده جورجین بار در رنگ های طلایی، نقره ای و سفید و اشکال هندسی متنوع مانند لوزی، گل لیلی و گل چهارپر تولید می شود.

تنوع در این محصولات باعث می شود افراد به هنگام خرید با نظر به ابعاد شیشه دوجداره و سلیقه خود رنگ دکوراتیوهای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

شیشه دکوراتیو چیست؟

به طور کلی به هر شیشه ای که جهت تزئین و ساخت دکوراسیون در منازل و یا خارج از ساختمان مورد استفاده قرار گیرد را شیشه های دکوراتیو می گویند.

شیشه های دوجداره دکوراتیو نیز از پر کاربردترین شیشه های ساختمانی در قرون اخیر می باشد که تولیدکنندگان با استفاده از ملزومات متفاوتی چون گل های دکوراتیو، شیشه های رنگی، شیشه های طرح دار و .... محصولات خود را با بالاترین تنوع و زیبایی تولید می کنند.

شاید برایتان پیش آمده باشد که به هنگام نوسازی منازل و همچنین در ساخت دکوراسیون داخلی منازل خود علاوه برعبور نور، مانع از دید داخل توسط دیگران شوید و شیشه های دکوراتیو این اتفاق را رقم می زند.

موارد کاربردی شیشه های دکوراتیو در صنعت ساختمان سازی در مکان هایی چون آینه کاری، سقف دیوارها، ایجاد پنجره های خاص و فانتزی، ایجاد مانع در سقف های نورگیر ساختمان، پارتیشن شیشه ای ساختمان و ...... می باشد.

مزایای شیشه دکوراتیو دوجداره:

شیشه دکوراتیو دوجداره دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که از مهمترین و کاربردی ترین آن ها می توان به تنوع ملزومات موجود آن در بازار اشاره کرد. مزایای شیشه دوجداره نیز همانند دیگر شیشه ها، سبب افزایش محبوبیت و کاربرد آن ها در بازار می گردد.

برای واضح تر شدن مطلب باید بگوییم گل های دکوراتیو در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید می شوند که در ادامه مطلب به معرفی اسامی و رنگ هر یک از آن ها می پردازیم.

تنوع نقش و طرح گل دکوراتیو شیشه دوجداره سبب ایجاد پنجره های دوجداره با نقوش دل خواه شما می شود که شرکت تولیدکننده گل های دکوراتیو را بر اساس سفارش مورد نظر، در لایه های شیشه های دوجداره و سه جداره قرار می دهند.

از دیگر مزایای شیشه های دوجداره دکوراتیو، جلوگیری از ایجاد گرد و غبار و هرگونه کثیفی بر روی آن ها می باشد چرا که هر یک از گل های موجود بر روی شیشه و پنجره دوجداره دکوراتیو به تنهایی مانع از کثیف شدن مکرر شیشه می شوند.

خرید انواع نوار شیشه دوجداره

قیمت گل داخل شیشه دوجداره:

قیمت گل دکوراتیو شیشه دوجداره بر اساس میزان متراژ پروفیل آلومنیوم مصرفی در داخل شیشه های دوجداره محاسبه می شود.

استفاده از اشکال هندسی و تزئینی موجب افزایش قیمت این نوع شیشه های دکوراتیو می گردند.

نکته حائز اهمیت در روند تولید این شیشه‌ها نحوه فیکس کردن بر روی اسپیسر و چگونگی اتصال پروفیل‌های آلومینیومی به یکدیگر است که در کیفیت آن‌ها موثر است.

جالب است بدانید با استفاده از شیشه های دکوراتیو شما می توانید پنجره های دوجداره خود را از طرح های قدیمی به پنجره های دوجداره یو پی وی سی نزدیک کنید و زیبایی خاصی به پنجره های آلومینیوم ببخشید. بحث دکوراسیون در شیشه دوجداره داخلی و زیباترشدن پنجره های دوجداره می باشد.

قیمت دکوراتیو شیشه دوجداره:

قیمت دکوراتیو شیشه دوجداره با نظر به مزایای بسیار زیادی که دارند آسان و مقرون به صرفه می باشد.

در نظر بگیرید که قرار دادن شیشه دکوراتیو ما بین شیشه های دوجداره مانع از تبادل حرارت از میان درزه و همچنین اتلاف کمتر انرژی نیز می گردد.

قیمت شیشه دوجداره با توجه به تغییر هزینه در مواد اولیه تغییر می یابد اما در حالت کلی قیمت شیشه ها با توجه به ضخامت، ابعاد، شفافیت و ..... افزایش و کاهش می یابد.

شیشه دوجداره دکوراتیو نیز یکی از پر فروش ترین شیشه های دکوراتیو در بازار می باشد که ملزومات به کار رفته در این نوع شیشه ها در نهایت محصولی پرکاربرد را به بازار عرضه می نماید.

قیمت دکوراتیو شیشه دوجداره با تغییر ابعاد، رنگ و متراژهای مورد نظر شما مشخص می شود.

البته لازم به ذکر است که شما می توانید ملزومات دکوراتیو شیشه دوجداره را به صورت عمده و تکی با قیمتی بسیار ارزان از نوین الماس خریداری کنید.

همچنین می توانید جهت استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

 1. رنک ایرانی
  رنک ایرانی

  باسلام با بازدیدهای واقعی رنک ایرانی rankirani.ir ، ضریب پرش و زمان ماندگاری سایت خود را اصلاح کرده و رتبه سیمیلاروب ، جایگاه گوگل و ترافیک سایت خود را ارتقاء دهید. از فاکتورهای مهم در سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل، کاهش بانس ریت (ضریب پرش) و افزایش زمان ماندگاری (Dwell Time) است. منظور از ضریب پرش یعنی درصد بازدیدکنندگان که پس از ورود به یک صفحه از سایت شما بدون انجام عملی، از همان صفحه خارج می‌شوند. و منظور از زمان ماندگاری مدت زمانی است که کاربر در سایت شما صرف می کند. سایتی که ضریب پرش پایین تر و زمان ماندگاری بیشتری داشته باشد از نظر گوگل با ارزش تر خواهد بود. خدمات رنک ایرانی: ارسال بازدیدهای کاملا واقعی آی پی های یکتا آی پی های ایرانی زمان بازدیدها 110 ثانیه ----------- افزایش بازدید سایت بهبود رتبه گوگل ----------- بهبود رتبه سیمیلاروب ----------- افزایش بازدید ویدیوهای آپارات https://rankirani.ir سیستم افزایش بازدید سایت بهبود رنک گوگل رنک ایرانی راه های ارتباطی ما: آیدی تلگرام، ایتا و اینستاگرام @rankirani ایمیل rankirani@yahoo.com تماس : 09038276706 توضیحات تکمیلی: منظور از نرخ فرار یعنی درصد بازدیدکنندگانی هستند که پس از ورود به یک صفحه از سایت شما بدون انجام عملی، از همان صفحه خارج می‌شوند. نتیجه یک تحقیق نشان می‌دهد نرخ پرش با رتبه‌‌‌‌‌بندی سایت‌‌‌‌‌ها در صفحه اول گوگل ارتباط نزدیکی دارد. منظور از زمان ماندگاری مدت زمانی است که کاربر در سایت شما صرف می کند. هنگامی که کاربر وارد یک وب سایت میشود تا زمانی که بخواهد مجددا به صفحه جستجوی گوگل بازگردد، این زمان را Dwell Time یا زمان ماندگاری کاربر می نامند. درواقع میتوان گفت این زمان هر چه قدر بیشتر باشد، سایت از نظر گوگل با ارزش تر خواهد بود. این زمان بظور متوسط 2 دقیقه و 17 ثانیه برای صفحات اینترنتی است. تعرفه کاهش تضمینی رتبه سیمیلاروب : رنک زیر 100 هزار ایران با مبلغ 50 هزار تومان رنک زیر 50 هزار ایران با مبلغ 70 هزار تومان رنک زیر 30 هزار ایران با مبلغ 90 هزار تومان رنک زیر 20 هزار ایران با مبلغ 120 هزار تومان رنک زیر 15 هزار ایران با مبلغ 150 هزار تومان رنک زیر 10 هزار ایران با مبلغ 200 هزار تومان رنک زیر 7 هزار ایران با مبلغ 300 هزار تومان رنک زیر 5 هزار ایران با مبلغ 400 هزار تومان رنک زیر 4 هزار ایران با مبلغ 700 هزار تومان رنک زیر 3 هزار ایران با مبلغ 1 میلیون تومان رنک زیر 2 هزار ایران با مبلغ 2 میلیون تومان رنک زیر 1500 ایران با مبلغ 2.5 میلیون تومان رنک زیر 1000 ایران با مبلغ 3 میلیون تومان زمان تحویل : دو ماهه * بازدیدهای واقعی ایران * * امکان انجام یک هفته بازدید تست * * امکان پرداخت مرحله به مرحله هزینه * * تضمین ثبات و نگهداری رنک سیمیلاروب به شرط تمدید * * تضمین کاهش بانس ریت و افزایش زمان ماندگاری * لیست به روز تعرفه ها در لینک زیر: تعرفه کاهش رتبه سیمیلاروب: https://blog.rankirani.ir/view/43/تعرفه-کاهش-تضمینی-رتبه-سیمیلاروب.html

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام ممنون از توجه شما

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام ممنون از توجه شما

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.