سبد خرید

2 × 2,550,000 تومان
2
5,100,000تومان 1 محصول
معرفی چسب شیشه و چگونگی نصب شیشه پنجره با چسب شیشه

معرفی چسب شیشه و چگونگی نصب شیشه پنجره با چسب شیشه

خرید شیشه ساختمانی و قیمت

شیشه فلوت یکی از مهمترین و اساسی ترین اجزای ساختمان می باشد. ملزومات و صنایع جانبی این جزء مورد نظر در ساختمان نیز اهمیت بسیاری برخوردار است. ساخت شیشه های پنجره های ساختمان های مسکونی که در معرض سروصدا می باشند باید با دقت فراوانی انجام شود که رفاه و آسایش برای کاربران به وجود بیاید. نوع پنجره در نصب شیشه پنجره اهمیت فراوانی دارد چرا که در بیشتر مواقع از چسب برای چسباندن شیشه پنجره ساختمان ها استفاده می کنند.

نصب شیشه پنجره با چسب:

چسب شیشه از پر کاربردترین تجهیزات برای ساخت شیشه های پنجره می باشد. برای درزگیری و آب بندی پنجره هایی چون یو پی وی سی، آلومینیومی، پی وی سی معمولاً از چسب های سیلیکون و ماستیک استفاده می کنند. چسب های سیلیکون در مقایسه با چسب های ماستیک از قیمت بالاتری برخوردارند.

شیشه پنجره ساختمانی:

ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و دیگر مراکز در شهرهای بزرگ به تنهایی می توانند نقش مهمی را در انتخاب انواع مصالح ساختمانی ایفا کنند. انتخاب پنجره ها و همچنین شیشه ی پنجره های ساختمان ها باید با دقت فراوانی انجام شود تا عملکرد موثر و مفید خود را در ساختمان داشته باشد. شیشه ی پنجره های ساختمان ها با توجه به نوع شیشه و همچنین کاربری مود نظر خریداری می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع شیشه های ساختمانی چون شیشه فلوت، شیشه سکوریت، شیشه مات، شیشه مشجر، شیشه شیت، شیشه دوجداره و ... در ابعاد و متراژ مد نظر می توانید با شماره های موجود روی سایت تماس بگیرید.

چسب سیلیکون شیشه:

پر کاربردترین چسب ها در بازار

چسب سیلیکون از چسب های بسیار متنوع در صنعت شیشه و درب و پنجره می باشد. این چسب ها در بازار به چسب های تک جزئی معروف می باشند و  بر اساس پارامترهای متفاوتی در بازار تقسیم می شوند. رنگ، و ترکیبات شیمیایی از عوامل مهم در انتخاب و خرید انواع چسب های سیلیکون می باشند.

رنگ چسب سیلیکون:

چسب سیلیکون قرمز
چسب سیلیکون سفید
چسب سیلیکون شفاف/ رنگی
چسب سیلیکون مشکی

با توجه به محبوبیت چسب های سیلیکون برندهای بسیاری اعم از سیلیکون اشنایدر، سیلیکون سومافیکس، سیلیکون جوبوفیکس، سیلیکون سیلکس و.... اقدام به تولید چسب های سیلیکون در وزن های متفاوت کرده اند.

آشنایی با مشخصات فنی چسب های سیلیکون

انواع چسب سیلیکون:

•    چسب سیلیکون تیوپی وال فیش
•    چسب سیلیکون سومافیکس
•    چسب سیلیکون سولجر
•    چسب سیلیکون پمادی سولجر
•    چسب سیلیکون سیلومکس
•    چسب سیلیکون سیلکس
•    چسب سیلیکون سون
•    چسب سیلیکون اشنایدر
•    چسب سیلیکون ثناسیل
•    S5000 چسب سیلیکون
•    چسب سیلیکون پمادی ثناسیل
•    چسب سیلیکون مولتی سیل
•    چسب سیلیکون مولر
•    چسب سیلیکون مزیدا
•    L800چسب سیلیکون 
•    چسب سیلیکون جوبوفیکس
•    چسب سیلیکون جی تی
•    چسب سیلیکون اینتکس
•    HZZچسب سیلیکون 
•    چسب سیلیکون گریزلی
•    چسب سیلیکون جی مکس
•    چسب سیلیکون فیکسال
•    چسب سیلیکون فیدر
•    چسب سیلیکون فنزی
•    چسب سیلیکون باندومکس
•    چسب سیلیکون آرازیم
•    چسب سیلیکون لازیو
•    چسب سیلیکون اسپرو
•    چسب سیلیکون ویستافیکس

بررسی قیمت انواع چسب شیشه پنجره

چسب دو جزئی چیست؟

چسب های دوجزئی از گونه چسب های پر کاربردی می باشند که به هنگام چسباندن با ماده ی دیگری به نام پرایمر ترکیب شده و عمل چسبندگی را در نهایت استحکام بر روی محصول مورد نظر اعمال می کنند.

پرایمر چیست؟

پرایمر در واقع نوعی رنگ مخصوص می باشد که قبل از تزریق چسب به منظور افزایش دوام و چسبندگی با استفاده از آن سطح مورد نظر را کامل می پوشانند. از شناخته شده ترین چسب های دو جزئی در بازار چسب های پی اورتان می باشند. جالب است بدانید پرایمر جزء کمیاب ترین و گرانترین مواد در صنعت چسب های ساختمانی می باشد به همین خاطر بیشتر نصابان از چسب های پلی سولفاید به تنهایی استفاده می کنند که حرکت اشتباهی است چرا که نتیجه نهایی از چسبندگی کافی برخوردار نمی باشد.

چسب ماستیک درزگیر:

ماستیک ماده ای است که با استفاده از آن به درزگیری انواع آجر، کاشی، شیشه و .... می پردازند. این ماده قوی ترین ماده ای است که تا به حال در بازار برای درزگیری سطوح شناخته شده است.
ماستیک از پر فروش ترین چسب هایی می باشد که در انواع مختلفی چون سیلیکونی، آکرولیکی، پلی سولفاید، پلی اورتان و قیری تولید می شود.
از کاربردهای بارز این چسب با نظر به قدرت چسبندگی بالایی که دارد برای ساخت شیشه های دوجداره و چسباندن شیشه ها به یکدیگر استفاده می شوند. نوین الماس ارائه دهنده انواع
چسب های ماستیک در قیمتی مناسب و با ضمانت مرجوعی به مصرف کنندگان و خریداران می باشد.

جهت دیدن تصاویر محصولات چسب ماستیک کلیک کنید.

انواع چسب ماستیک:

•    چسب ماستیک مایر
•    چسب ماستیک ثنااستیک
•    چسب ماستیک جی مکس
•    چسب ماستیک اینتکس
•    چسب ماستیک پروفیکس

مقایسه چسب های ماستیک و سیلیکون

نکات مهم نصب شیشه با چسب:

در ابتدا باید به ایمنی شیشه های مورد نظر خود توجه کنیم چرا که ایمنی در ساختمان حرف اول را میزند و استحکام ساختمان به رعایت این نکته بستگی دارد.
در مرحله ی بعد به نصابان و افرادی که تخصص اینکار را دارند مراجعه کرده و از آن ها کمک بگیرید.

چگونگی نصب شیشه پنجره با چسب:

متخصصان در زمینه نصب شیشه با چسب و جا به جایی اصولی شیشه در تلاشند تا شیشه هایی با ظاهری زیبا در نهایت استحکام به کاربران و مشتریان تحویل دهند.
درمرحله اول اطراف پنجره را اندازه گیری می کنند تا شیشه به هنگام نصب بزرگتر یا کوچکتر از قاب خود نباشد.
برای آشنایی بیشتر با انواع یراق آلات نصب شیشه و کار در این صنعت کلیک کنید. چرا که آشنایی با این ابزار از ملزومات اصلی در صنعت شیشه و درب و پنجره می باشد.
در مرحله بعد شیشه را با توجه به ابعاد مورد نظر برش داده و با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات لازم به مکان مورد نظر انتقال می دهند.
شیشه یکی از شکننده ترین محصولات ساختمانی می باشد که در حمل و نصب آن باید به شدت دقت شود تا سهلنگاری و یا عدم رعایت نکات ایمنی منجر به شکست شیشه نشود.
اتصالات شیشه از عوامل بسیار مهم در نصب شیشه و قرارگیری آن در پنجره توسط نصابان می باشد. در این مرحله چسب را با استفاده از تفنگ آن در قسمت مورد نظر به اندازه لازم اعمال کرده و پس از آن شیشه را در قاب خود قرار می دهیم.

تفنگ چسب چیست؟

 و Gun اگر قصد استفاده درست و اصولی از چسب های ساختمانی را دارید باید از 
یا در اصطلاح تفنگ چسب استفاده کنید.
عملکرد این ابزار با برش سره کارتریج آن و قرار دادن چسب در مخزن انجام می شود. پس از قرار دادن آن در مخزن تفنگ، میزان خروجی چسب را باید کنترل کرده و در نهایت این عمل باعث می شود چسب بدون هیچ خوردگی و زدگی و کاملا تمیز محل مورد نظر را پوشش دهد.

نکات لازم برای خرید چسب شیشه کدام است؟

1.کاربردمحل مورد نظر
2.مقاومت در برابر دما
3.مدت زمان خشک شدن

کاربرد محل مورد نظر:

کاربرد و محل اعمال چسب از عوامل اصلی در انتخاب و خریداری نوع چسب می باشد. چسب ها به توجه به اینکه کجا مورداستفاده قرار می گیرند آیا در مکانی می باشند که رطوبت گیر است و یا حرارت و دما به صورت مستقیم بر روی آن ها اثر می گذارند؛ انتخاب می شوند. به عنوان مثال برای چسباندن شیشه ای در محیط مرطوب ضد آب بودن چسب از فاکتورهای بسیار مهم در خرید آن می باشد.

-آیا میشود از چسب دو طرفه جهت اتصال دایم آیینه به دیوار یا کاشی استفاده کرد؟ 

جواب : به هیچ وجه جهت یک اتصال دایم از چسب های دو طرفه نبایستی جهت اتصال آیینه به دیوار،اتصال آیینه به کاشی،اتصال آیینه به چوب و دیگر متریال استفاده کرد. بهریتن چسب جهت اتصال دایم آیینه به دیوار و کاشی چسب مخصوص آیینه و چسب ام اس پلیمر می باشد که هم باعث عدم خوردگی جیوه می گردند و هم چسبندگی و ماندگاری بسیار بالایی دارند. 

مقاومت در برابر دما:

دما و حرارت به مرور زمان می توانند نقش تاثیرگذاری در کیفیت و استحکام چسب اعمال شده ایفا کنند. حرارت سبب شل شدن چسب اعمال شده می شود و شیشه قدرت اولیه ی خود را از دست می دهد، پس به هنگام خرید به این ویژگی دقت کرده تا در گذر زمان مجبور به پرداخت هزینه های هنگفت جهت ترمیم شیشه نشویم.

مدت زمان خشک شدن:

زمان نیز از معیارهای مهم در خرید چسب های شیشه به حساب می اید.مکان هایی اعم از شیشه های ویترین مغازه ها و یا مکان هایی که در معرض دید و استفاده کاربران می باشند از معدود فضاهایی هستند که باید در انتخاب چسب مورد استفاده در آن ها دقت کنیم و به انتخاب چسبی بپردازیم که در کوتاهترین زمان ممکن خشک شده و نتیجه مطلوب  را به عمل می آورد.

تهیه چسب شیشه:

به جرات می توان گفت سیلیکون یک پلیمر همه کاره است که در الاستومرها، روغن ها، گریس ها و درزگیری ها و سایر مواد مورد استفاده قرار می گیرد. ماده اولیه آن سیلیس است که یکی از رایج ترین شکل های ماسه می باشد.
در ابتدا در کارخانجات به جداسازی سیلیکون از سیلیس می پردازند. این مرحله با گرم کردن حجم زیادی از ماسه کوارتز تا دمای 1800 درجه سانتیگراد انجام می شود. پس از آن سیلیکون به دست آمده خنک شده و به پودره ریزی تبدیل می شود.
پودر به دست آمده با ماده ای به نام متیل کلرید ترکیب شده و حرارت بار دیگر به آن وارد می شود؛ در نهایت گرمای موجود در این میان سبب ایجاد واکنشی شیمیایی شده و ماده ی متیل کلروسیلان را تشکیل می دهد.
برای تبدیل ماده ی متیل کلروسیلان به سیلیکون یک فرآیند تقطیری مورد نیاز است تا در آن اجزای مختلف متیل کلروسیلان از یکدیگر جدا شوند.
پس از فرآیند تقطیر، آب را به ماده ی ساخته شده اضافه می کنند که این آب ماده ی به وجود آمده را به دو جزء دیسیلانول و اسید هیدرولیک جدا می کند. اسید هیدرولیک به عنوان یک کاتالیزور عمل می کند.
همانطور که متوجه شدید پلی دی متیل سیلوکسان حاوی پیوند سیلوکسان است که پایه ی اصلی سیلیکون است. در مرحله آخر سیلیکون با استفاده از روش های مختلف بسته به خواص مطلوب محصول نهایی پلیمریزه می شود.
شاید در ظاهر و یا به صورت تئوری تولید چسب های سیلیکون پیچیده و بسیار سخت باشد ولی در واقعیت ساده بوده و این چسب را می توان در تعداد انبوه با هزینه نسبتاً کم تولید و روانه بازار کرد.
در آخر باید گفت این چسب بی شک باید به عنوان یکی از محبوبترین الاستومرها برای استفاده تجاری و صنعتی در بازار شناخته شود.

درزگیر چیست و ویژگی های اولیه آن کدامند؟

محصولی که مابین دو سطح قرار می گیرد و آن جدار را در برابر نفوذ آب و باران محفوظ مییدارد، درزگیر نام می گیرد که این محصول می تواند بر پایه سیلیکون، پلی اورتان، ماستیک آکریلیک یا حتی ام اس پلیمر باشد. این درزگیر بایستی توانایی مقاومت در برابر نور خورشید یا مواد مضر موجود در محل را داشته باشد.

چسب شیشه ارزون از کجا بخریم؟

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. شرکت نوین الماس ارائه کننده انواع چسب های شیشه در بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت به بازار می باشد. جهت سفارش انواع جام های شیشه، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.